Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

4 kolejka: RKM - Jasol 48-42


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 kwi 2003, o 11:20
 4 kolejka: RKM - Jasol 48-42
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Już 21 kwietnia w lany poniedziałek super ważne spotkanie RKM Rybnik - Jasol Rzeszów!! Zapowiada się wspaniała walka, jeśli chcemy powalczyć o awans to nie możemy jechać na Śląsk jak na pożarcie. Trzeba podjąć walkę. Moim zdaniem mamy tam szansę. Zawsze bardzo dobrze w Rybniku jeżdżą Maciej Kuciapa i Karol Baran. Również Piotr Winiarz zdaje się lubić tamten tor. Obawiam się tylko o Brhela - jego wyczyny na torze w Rybniku można skwitować tylko słowem "katastrofa". Obym się mylił, podobnie jak z tym, że Bob zawodzi w pierwszych meczach sezonu.


Ostatnio edytowano 21 kwi 2003, o 17:57 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 11 kwi 2003, o 11:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Do spotkania jeszcze troche czasu ale zgadzam się z Tobą Michał że nie można z góry zakładać porażki. Masz rację, Kuciapa i Baran dobrze czują się w Rybniku, Winiarz jak dojdzie do ładu ze sprzętem to też powinien sobie poradzić. Z Trojanem to jak zwykle do konca nie wiadomo. Punktów młodziezowców nie mamy się co spodziewać, mam natomiast nadzieję że Brhel w końcu przerwie pasmo gorszych występów na torze RKM-u. O walkę naszych zawodników jestem spokojny, od jakiegoś już czasu widać u naszych zawodników chęć zwycięstw i to takze na torach rywali, są podstawy do umiarkowanego optymizmu, jasne że będzie cieżko ale nie jest przesądzone że musimy przegrać.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 11 kwi 2003, o 12:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Zgadzam sie w zupełnosci, ze jesli chcemy powalczyc o awans
to trzeba podjac walke. Wspaniale by było wygrac, jednak to bedzie niesłychanie trudne zadanie.
Przypomina mi sie mecz z przed 2 sezonów, kiedy to wybieralismy sie do Gdanska.
Nikt nie dawał nam wiekszych szans, tymczasem wywiezlismy 2 punkty po swietnej walce.
Tak wiec nie jest przesadzone ze musimy tam przegrac.
Jesli Bob sie przelamie, Maciek zrobi swoje 10-13 punktów,
Siwy dołozy swoje, Karol zapunktuje to moze wygramy.


           
Post 11 kwi 2003, o 13:42
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Na pewno nie będzie wiało nudą w tym spotkaniu, emocje zagwarantowane 8-) :) :D

Cóż, o zwycięstwo będzie trudo, ale różnie to bywa.
Kto np. przewidział, że Rybnik padnie u siebie z Zielonką w zeszłym sezonie w play - offach??

Najciekawsze walki zapowiadają się pomiędzy :
Pedersen, Staszewski, Węgrzyk, Szombierski - Winiarz, Kuciapa, Brhel, "Trojan", Wilk, Baran.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 11 kwi 2003, o 14:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Sewer:
Cytuj:
mam natomiast nadzieję że Brhel w końcu przerwie pasmo gorszych występów na torze RKM-u.

Moim zdaniem było to raczej pasmo gorszących występów Boba na torze RKM-u...

Fajnie, że wszyscy są optymistami, bo ja niestety nie jestem. Dużo pozostawia do życzenia forma (sprzęt?) Winiarza, młodzieżowców praktycznie nie ma, jak Brhel jeździ w Rybniku wszyscy wiemy... Połowa drużyny meczu nie wygra (zakładając, że reszta pojedzie jak powinna). Moim zdaniem wynik powinien oscylowac w granicach 53:37...

_________________
K&P


           
Post 11 kwi 2003, o 14:32
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wow kasiu ja tez jestem tego samego zdania co Ty niestety nie mamy szans na nawizanie walki tam dostajemy 55:35 trojan 6 ciapek i Bob oni tylko pojade tak stawiam jak to mowil.... :patrioci idioci: :P a tak serio badzmy realistami jedna jaskolka wiosny nie czyni ze udalo sie w Warszawie (bylismy lepsi) a wygralismy tylko 5 wiec co tu duzo mowic jeszcze tor w Rybniku naszym nie lezy Bob aa jak nie jedzie Bob to mecz z gory jest przegrany POzdrowionka!!!!!
P.S. wkurzaja mnie posty typu tego T II ze kasiu sie sama bronilas stary Ty jestes jej adwokatem?? bo blaznisz sie piszac takie rzeczy...Pozdrófka!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 kwi 2003, o 15:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Tego posta musze chyba nazwać NOZ :)

Faktem jednak jest, że sama się broniłam :D. Co, szczerze mówiąc, wcale mi nie przeszakdza, bo taka sytuacja mi jak najbardziej odpowiada. KII nie jest moim adwokatem, ale słowa uznania miło było poczytać, i co więcej wcale nie mam wrażenia, że się zbłaźnił, nie tylko dlatego, że txt był o mnie. Kilku moich kolegów, którzy w sporym procencie mnie popierają, jakoś nie zdecydowało się na obronę koleżanki :).

Może jednak coś o żużlu... Szanse na nawiązanie walki, kondradeczek, mamy. Ja wcale nie napisałam, że nie. Wynik będzie jaki będzie, ale wydaje mi się, że zawody będą mimo wszystko dobre.

_________________
K&P


           
Post 11 kwi 2003, o 15:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Jak Baran zrobi z 10 pkt.,Winiarz 10 pkt., BoB 10 pkt., Ciapek 10 pkt. to trzeba liczyć na trojana i spółke :D chociaż, zeby zdobyć te 46 pkt.!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 11 kwi 2003, o 15:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
...Kaska co ty robisz???

Mysle ze rybnik nie bedzie taki silny jak jego nazwiska wskazuja. Przecierz jeszcze sie nigdzie nie wykazal (w lublinie lepiej wypadniemy). Tam zawsze ktos nie jezdzi z podstwowych zawodnikow. I wieczne spory w druzynie. Moi kumple z rybnika wierza w zwyciestwo, ale nie rzedu 55-35.
A Brhel, nie wierze zeby slabo wypadl. Nie pamietam jego wynikow z poprzednich lat na torze rekinkow, ale to powinna byc histria dla zawodnika pokroju GP.
Mam nadzieje ze nasi psychicznie przetrzymaja poczatek i utrzymaja sie na tej fali. 40 punktow w rybniku powinno nas satysfakcjonowac.
Choc ja chce zeby wygrali

ps.mam nadziej ze sie z kumplami na stadionie nie pobije.

_________________
bERY


           
Post 11 kwi 2003, o 15:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
W Rybniku czeka nas zacięty mecz, ale wygrac będzie ciężko. RKM ma lepszego obcokrajowca (jeśli chodzi o jazdę na torze w Rybniku), młodzieży nie ma co porównywać, a potencjał krajowy mniej więcej ten sam. Porównanie wychodzi na korzyść Rybnika. Bedzię jakieś 50-40 dla gospodarzy. Trzeba pojechać tak, aby u siebie odrobić ewentualna stratę.


           
Post 11 kwi 2003, o 16:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Myślę, że możemy powalczyć, ale robiłbym sobie dużych nadziei Jeśli wygramy, będą to max. 4 punkty, a Rybnik może zdobyć ok 50 p.

Powiem tak, jak mawiają szachiści, gdy czują brak szans na wygranie partii "proponuję remis" :D


           
Post 11 kwi 2003, o 17:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
bery:
Cytuj:
...Kaska co ty robisz???

Uczę się :D. A tak na poważnie, o co Ci chodzi?
Cytuj:
Brhel, nie wierze zeby slabo wypadl. Nie pamietam jego wynikow z poprzednich lat na torze rekinkow, ale to powinna byc histria dla zawodnika pokroju GP.

Proponuję sobie przypomnieć, a potem uwierzyć, że Brhelowi rzeczywiście nie 'idzie' w Rybniku :).

_________________
K&P


           
Post 11 kwi 2003, o 18:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Kaśka ma racje, w Rybniku Bobowi nie idzie.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 11 kwi 2003, o 19:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nie wiem dlaczego ale o forme Boba jestem dziwnie spokojny :wink: ....moim skromnym zdanie mecz bedzie wyrownany, obie ekipy prezentuja sie naprawde dobrze. Serce podpowiada, ze wygra Stal :wink: ale boje sie jednego...ze zabraknie punktow mlodziezowcow...oczywiscie w oczach kibicow faworytem jest RKM...ale trzeba jechac do Rybnika z nastawieniem, ze mecz ten mozna wygrac...i zrobic wszystko aby tak sie stalo :)


           
Post 11 kwi 2003, o 19:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Myslę, ze po meczu w Warzszawie zapanował nadmierny hurraoptymizm. Jest szansa wygrac, ale tylko szansa. Ja oceniam ją na ok 20%. Mówicie jak Winiarz zrobi 10, Maciek, 10, Bob się przełamie, a Karol ok. 9 to bedzie super. Tylko że dosć sporo tych "jesli". A jesli Bob się nie przełamie, a Winiarz bedzie odczuwał skutki kontuzji, a Mackowi nawali sprzęt, a Karolowi nie wyjdzie na dobre przejscie w wiek seniora (przypominam T. Rempałę; pierwszy mecz w Lublinie komplet, potem dwu, albo trzyletni okres "dynamicznego niedorozwoju"), co wtedy??? Obudzimy sie wszyscy zdziwieni z ręka w nocniku zastanawiając się jak to się stało, ze przegraliśmy, a przeciez mieliśmy spokojnie wygrac jadac tylko swoje. Pamietajmy, ze Rybnik jest głównym obok nas i Gniezna faworytem do awansu, łayo punktów nie odda. Poza tym niech oni będa faworytami, niech na nich ciąży presja. Oni będa musiec, a my będziemy mogli. Stawiam 48-42 dla gospodarzy, i mam nadzieje na miłą niespodzianke.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 11 kwi 2003, o 19:35
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
kasiu mozesz mi napisac mamy szanse a piszesz o tak cytuję"Fajnie, że wszyscy są optymistami, bo ja niestety nie jestem. Dużo pozostawia do życzenia forma (sprzęt?) Winiarza, młodzieżowców praktycznie nie ma, jak Brhel jeździ w Rybniku wszyscy wiemy... Połowa drużyny meczu nie wygra (zakładając, że reszta pojedzie jak powinna). Moim zdaniem wynik powinien oscylowac w granicach 53:37..."

wiec jest tu cos chyba nie tak bo widzisz nie arz i nie dwa powtarzasz ze Twoje decyzje są przemyślane. Piszesz ze wynik powinien byc taki a muwisz ze szanse mamy wiesz chocbysmy jechali tam na rowerach to szanse zawsze są
a mojej wypowiedzi wynikalo znacxzy ja tak myslalem ze nie ma szans bo wiecej niestety jest tych minusow po stronie stali a wiecej plusow po stronie RKM chodz zycze Zeby stal wygraa 75:15 oh nie 60:30 bo CI juniorzy nasi:P Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 11 kwi 2003, o 20:20
 Moze byc roznie
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 23:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
Na wstepie chcialem powiedziec ze jestem optymista i chcialbym oczywiscie aby stal wygrywala wszedzie ale niestety jestem tez realista i musze przyznac ale co jak co to w Rybniku moze i powalczymy ale raczej nasze szanse sa marne juz kolejny rok siedzimy w tej pierwszej lidze i kolejny raz jedziemy do rybnika z nadziejami ale na pierwszych wyscigach sie konczy bo taka ta stal juz jest ma lotnisko a nie tor a jak juz tor jest troszke techniczny i twardy to juz nie idzie nie mowie ze zawsze ale przewaznie wiec szanse sa bo musza byc ale nie wiecej niz 5% na wygrana no moze sie myle to ze w warszawie ledwo ledwo ale wygralismy to nie znaczy ze tu bedzie podobnie choc jako zapalony kibic mam nadzieje ze bedzie ale zdrowy razsadek mowi co innego

pozdro for all :roll:


           
Post 11 kwi 2003, o 21:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
siemanko @LL

Rybnik - Jasol hmmmm.... ciezki mecz!!!Rybnik jest faworytem i lepiej zeby tak zostalo!!!Rzeszów moze wygrac ale nie musi!!!Skład Rybnika jest mocny;obcokrajowcy mocni,krajówka dosyc mocna no i Ci nieszczęsni juniorzy Rybniku zawsze mocni ;( !!Szanse zawsze są poniewaz to jest sport!!Uwazam jednak ze przegramy ten meczyk chociaz oczywiscie chciałbym azeby wygrali!!!Mój typ na dzien dzisiejszy to 49-41 dla RKM-u


           
Post 11 kwi 2003, o 22:41
 lp
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
[quote="P.S. wkurzaja mnie posty typu tego K II ze kasiu sie sama bronilas stary Ty jestes jej adwokatem?? bo blaznisz sie piszac takie rzeczy...Pozdrófka!!!!!![/quote]

Miałaś rację Kasiu, nagonka się rozpoczeła, ale będę starał się bronić tak jak Ty!!! Nagonkę na mnie zaczął konradeczek_fransik, kto następny??? :lol:

Jeżeli chodzi o mecz w Rybniku, to RKM po stracie punktów w Lublinie, nie możę pozwolić sobie już na żadne straty. Wiele zalezy od pogody i toru. Mam nadzieje, że będzie to ciekawy mecz, mam także nadzieje, że podbnie będzie w meczu Atlas : Apator, na który się wybieram.
Pozdrawiam !!! 8-)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 kwi 2003, o 22:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Jakbys kondradeczek dokładniej czytał, to byś widział, że ja piszę o SZANSACH DO NAWIĄZANIA WALKI, a nie do wygrania meczu. Bo my tego meczu nie wygramy, ale zawsze możemy po sobie pozostawić dobre wrażenie.

P.S. Dokładnie raz napisałam, że moje wypowiedzi (o wypowiedziach mówiłam, a nie o decyzjach, które nie zawsze są przemyślane, aczkolwiek staram się ;) ), są przemyślane.
Tak więc widzisz, kondradeczek, ostatnio masz tendencję najazdów na mnie, a nie bardzo Ci to wychodzi. W jednym miejscu nie doczytałeś, w innym najpierw przekłamałeś potem przeinaczyłeś... Ale to tak tylko BTW.

_________________
K&P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi