Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

4 kolejka: RKM - Jasol 48-42


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 kwi 2003, o 23:48
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Obawiam sie ze w Rybniku mozemy przegrac dosc wysoko.Nie mam pojecia dlaczego Bob do tej pory tak slabo tam jezdzi.O juniorach nie wspominam bo porównajcie sobie Szombierskiego a naszych.Ponadto Rybnik jezdzi bardzo hamsko.Nasza szansa to druga linia.Tam bedzie wymiatal Szombierski Pedersen Wegrzyk.Jesli druga linia nie zawiedzie to moze cos wyjdzie pod warunkiem ze Brhel zrobi z 13pkt w pieciu startach

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 12 kwi 2003, o 01:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Szanse na zwyciestwo stali oceniam na 25 %.
Jestem realista, wiem ze luka jaka stanowia u nas w skladzie juniorzy jest nie do nadrobienia przy takim przeciwniku jak Rybnik, tym bardziej ze jedziemy na ich torze. Jedno na co licze to na dobra postawe naszych asow - Brhela, Kuciapy, Winiarza ewentulanie kilka punktow Barana. Wilk i Trojan raczej zawioda choc prorokiem nie jestem. To jest sport, wszystko jest wiec mozliwe. Moj typ to zwyciesto Rybnika, nie potrafie jednak przewidziec wyniku bo nasza druzyna jest narazie nie do przewidzenia. Trudno po meczu w Warszawie wysowac dalekoidace wnioski.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 12 kwi 2003, o 01:50
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Faworyt jest jeden - RKM Rybnik...ale to juz ich zmartwienie :wink: ...szansa na wygranie jest mala...ale zawsze jakas jest. A juz gdybys my (odpukac) przegrali to przynajmniej jakas rozsadna roznica w stylu 49:41...bo na koniec sezonu male punkty sie przydadza i dobrze byloby wygrac dwumecz z Rybnikiem chocby tymi malymi punktami...


           
Post 12 kwi 2003, o 05:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No wlasnie, male punkty moga miec duze znaczenie. Tym bardziej, ze rybnik u nas bardzo dobrze sie ostatnio czul i nasze wygrane byly minimalne.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 12 kwi 2003, o 15:51
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ja natomiast powiem tylko tyle że będzie zacięty meczyk jeżeli sędzia NIE BĘDZIE WALIŁ NUMERÓW :) Jeżeli nawet przewalimy 48:42 to będzie niezły wyczyn i każa mniejsza różnica to sukces. STAĆ STAL NA TO :)


           
Post 12 kwi 2003, o 16:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Mecz bardzo ważny dla obydwu drużyn. Oczywiście faworytem jest RKM ale faworyci nie zawsze wygrywają :P . Napewno nie powinno się składać broni bo nawet jeśli nie wygramy liczyć się będzie zdobycz małych punktów 8-). Mam nadzieje tylko, że mimo tego iż będzie to lany poniedziałek nasi nie dostaną lania :wink: . Myślę, że nawet jeśli przegramy tak około 10 pkt. to jest to do odrobienia w Rzeszowie :mrgreen: Rozum podpowiada 51:39 dla RKM-u a serce 46:44 dla Stali :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 12 kwi 2003, o 22:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Na 100% dpstaniemy w dupe. Pozostaje tylko kwestia wielkosci porazki. Mysle ze jezeli Bob Siwy Ciapek i Wlowina pojada na dobrym poziomie ( bo po reszcie trudno sie spodziewac czegos, zwlaszcza w Rybniku) to przegrana nie bedzie duza.


           
Post 13 kwi 2003, o 01:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A mi jeszcze taka sugestia sie nasowa po przeczytaniu tych wszystkich postow w tym temacie. Liczymy na awans a wszyscy boja sie kleski w rybniku. Jak to jest, ze druzyna ktora ma aspiracje extraligowe ma przerypac i nawet wody nie zrobic? A Rybnik do nas zawsze jezdzi po 2 punkty. Skoro tak ma byc to lepiej dajmy sobie spokuj z extraliga i puscmy odrazu tam Rybnik. Moze jednak powalczymy o cos wiecej a nie honorowa porazke. Miejmy chociaz nadzieje, bo ja z dnia na dzien jestem wiekszym optymista. Rozwalmy rybnik na ich smieciach.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 13 kwi 2003, o 11:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Wszyscy mowia tylko o Bobie, Siwym i Ciapku, przeciez jest jeszcze Trojan ktory mowi ze jego motory spisuja sie dobrze, jesli byloby inaczej to nie zrobilby w tej Warszawie 10 punktow, btw juz wyzdrowial i nie jest chory na grype :wink: . Jest jeszcze Baran ktory tez mialby wiecej punktow ale 2 biegow nie ukonczyl w meczu z Gwardia. Na juniorow nie licze :) bez przesady, moze zrobia jakies punkty po defektach albo wykluczeniach (przypomina sie sezon 2000 kiedy to Baran i Golonka zazwyczaj tak zdobywali punkty :D ) . Mysle, ze stac nas na te 40 punktow jak niewiecej.

Oto bardzo optymistyczna wersja:
Brhel - 12
Kuciapa - 11
Winiarz - 10
Trojanowski - 8
Baran - 6

Policzcie sobie ile wychodzi :D

_________________
Obrazek


           
Post 13 kwi 2003, o 12:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
Wszyscy mowia tylko o Bobie, Siwym i Ciapku, przeciez jest jeszcze Trojan ktory mowi ze jego motory spisuja sie dobrze, jesli byloby inaczej to nie zrobilby w tej Warszawie 10 punktow, btw juz wyzdrowial i nie jest chory na grype :wink: . Jest jeszcze Baran ktory tez mialby wiecej punktow ale 2 biegow nie ukonczyl w meczu z Gwardia. Na juniorow nie licze :) bez przesady, moze zrobia jakies punkty po defektach albo wykluczeniach (przypomina sie sezon 2000 kiedy to Baran i Golonka zazwyczaj tak zdobywali punkty :D ) . Mysle, ze stac nas na te 40 punktow jak niewiecej.

Oto bardzo optymistyczna wersja:
Brhel - 12
Kuciapa - 11
Winiarz - 10
Trojanowski - 8
Baran - 6

Policzcie sobie ile wychodzi :D


Moze i wychodzi tyle ile wychodzi, ale chyba lepiej bedzie jak policzysz prawdopodobne zdobycze punktowe rybniczan a nie rzeszowiakow.


           
Post 13 kwi 2003, o 14:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Bedzie to arcytrudny mecz dla rzeszowian. Pokaże on na co tak naprawde stać team Jasolu. Jestem jednak optymistą. Uważam, że mecz będzie bardzo wyrównany, a o końcowym wyniku zadecydują ostatnie wyścigi.


           
Post 13 kwi 2003, o 15:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Funfell napisał(a):
Moze i wychodzi tyle ile wychodzi, ale chyba lepiej bedzie jak policzysz prawdopodobne zdobycze punktowe rybniczan a nie rzeszowiakow.


Przeciez napisalem ze to jest bardzo optymistyczna wersja, w rzeczywistosci moga dojsc jakies upadki, tasmy czy wykluczenia.

_________________
Obrazek


           
Post 13 kwi 2003, o 21:53
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
Funfell napisał(a):
Moze i wychodzi tyle ile wychodzi, ale chyba lepiej bedzie jak policzysz prawdopodobne zdobycze punktowe rybniczan a nie rzeszowiakow.


Przeciez napisalem ze to jest bardzo optymistyczna wersja, w rzeczywistosci moga dojsc jakies upadki, tasmy czy wykluczenia.


Moze lepiej napisac bardzo pesymistyczna wersje. 8-)


           
Post 14 kwi 2003, o 15:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
No to jest pesymistyczna wersja... Rafał Trojanowski został odwieziony z dzisiejszego treningu do szpitala z podejrzeniem złamania ręki... Zaczyna się więc czarny scenariusz...


           
Post 15 kwi 2003, o 18:31
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
TERAZ TO MAMY BARDZO MALE SZANSE NA DOBRY WYNIK.MOZE KONTUZJA TROJANA ZMUSI DZIALACZY NA ZAKONTRAKTOWANIE JAKIEGOS 2 OBCOKRAJOWCA

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 16 kwi 2003, o 19:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Oczywiscie zmieniam swoje zdanie co do tego meczu :wink: NIE MAMY NAJMNIEJSZYCH SZANS NA WYGRANA, punkty zrobi tylko 4 Brhel Kuciapa Winiarz i Baran, juniorzy 0 Wilk 0. Niestety kontuzja Trojana przesadzila o wszystkim.

_________________
Obrazek


           
Post 16 kwi 2003, o 20:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 kwi 2003, o 20:32
Skąd: z VII sektora
Posty: 6

Zobacz profil 
Witam wszystkich wiernych kibicow zuzla. Mecz z Rzeszowem to napewno mecz kolejki a moze nawet o mistrza 1 ligi. bylismy dzisiaj na meczu z tarnowem i nie ma co sie ludzic ze ten zespol bedzie sie liczyl w walce o elite (spojrzcie wyniki punktowe ich najlepszego stranieri P. Karlsson 10 pkt w szesciu startach). jesli chodzi o to kto moze na naszym torze punktowac z waszych zawodnikow to napewno kuciapa ktory w zeszlym roku z falubazem zrobil 14 pkt. Moze liczyc sie takze winiarz i karol baran ktorym pasi rybnicki tor. biorac pod uwage zeszle sezony wasz wspanialy bo wypadal u nas calkiem marnie .... jego srednia meczowa za ostatnie cztery lata jest gdzies ok 6 pkt to kiepsko jak na zawodnika tej klasy (patrzcie zeszloroczny final IME wypadl bardzo kiepsko jak na zawodniika gp nasz wspanialy szumina go objechal jak dziecko) mecz napewno bedzie ciekawy i po tym co dzisiaj widzialem serce mowi mi ze wynik bedzie 55-35 lecz rozum powiada ze bedzie mniej wiecej wynik nie wiele mniejszy np taki jak z tarnowem. pozdrowienia dla koniokrada berego :)))))))))) i do zobaczenia w lany poniedzialek

_________________
pozdROWienia


           
Post 16 kwi 2003, o 21:06
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Ja nadal będe twierdził że mamy szanse nikłe ale mamy na 2 punkty w Rybniku Trojan nic by tu nie pomógł chociaz lepiej mieć kogoś w rezerwie to mógłbym zmienić wynik ale coż :( najlepiej jak wyjedziemy z twarzą z Rybnika mysle że min 40 punktów to stać nas na zdobycie!!!


           
Post 17 kwi 2003, o 08:37
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 09:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 14

Zobacz profil 
po tym co zobaczylem z rawiczem to jedyna szansa dl;a rzeszowa to to zeby Siwy , Ciapek , Brhel no i Baran zrobili >10pkt innego wyjscia nie widze (chociaz i tak w to co napisalem nie wieze)


           
Post 17 kwi 2003, o 11:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja nadal będe twierdził że mamy szanse nikłe ale mamy na 2 punkty w Rybniku Trojan nic by tu nie pomógł


wczoraj trojan zrobilby 10 oczek. I zamiast 2 punktow w Rybniku Wilka, Trojan zrobilby 5(mniej wiecej). To duza roznica, jezeli chcemy tam 40 punktow zrobic.

I mam pytanbie do wszystkich:
Jedziecie do Rybola???? czym???
troche mi sie nie chce pociągiem.


ps.
Cytuj:
pozdrowienia dla koniokrada berego ))))))))) i do zobaczenia w lany poniedzialek

Pither nie marnuj czasu na jakies pisanie. tylko WUNGIEL rozladuj o ktory cie tata prosil. ciao

_________________
bERY


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Leżak i 37 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi