Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

4 kolejka: RKM - Jasol 48-42


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 kwi 2003, o 14:36
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
przez jaki program to radio odpalasZ????

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 21 kwi 2003, o 14:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mars18 napisal:

Cytuj:
przez jaki program to radio odpalasZ????


Real Player lub Real One...mi tez dziala :D


           
Post 21 kwi 2003, o 14:48
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
ja wpisuje w location http://www.radiovia.com.pl i mi nie dziala niestety:(

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 21 kwi 2003, o 17:58
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Jasol Rzeszów
1. Rafał Wilk 3 (2,1,-,-,0)
2. Bohumil Brhel 11+2 (1*,d,2*,3,3,2)
3. Piotr Winiarz 10+1 (2,2,2,1,2,1*)
4. Karol Baran (d,d,1*,-,2)
5. Maciej Kuciapa 12+1 (3,1*,3,2,0,3)
6. Marian Micał 3 (0,2,0,-,1)
7. Paweł Miesiąc 0 (0)
8. Łukasz Golonka NS

RKM Rybnik
9. Nicki Pedersen 14 (3,3,3,2,3)
10. Adam Pawliczek 0 (0,-,0,-)
11. Mariusz Węgrzyk 12 (3,3,3,3,d)
12. Roman Poważnyj 7+2 (1,2*,1,1*,2)
13. Mariusz Staszewski 2+1 (1*,1,-,0)
14. Łukasz Romanek 6+1 (2,3,0,-,1*)
15. Rafał Szombierski 7 (1,2,1,3)
16. Roman Chromik 0 (0,0)


Bieg po biegu:

I. N.Pedersen, R.Wilk, B.Brhel, A.Pawliczek 3:3
II. M.Wegrzyk, P.Winiarz, R.Poważnyj, K.Baran-d 4:2 (7:5)
III. M.Kuciapa, Ł.Romanek, M.Staszewski, Ł.Romanek 3:3 (10:8)
IV. M.Węgrzyk, R.Poważnyj, R.Wilk, B.Brhel-d 5:1 (15:9)
V. Ł.Romanek, P.Winiarz, M.Staszewski, K.Baran-d 4:2 (19:11)
VI. N.Pedersen, M.Micał, M.Kuciapa, R.Chromik 3:3 (22:14)
VII. M.Kuciapa, B.Brhel, R.Szombierski, Ł.Romanek 1:5 (23:19)
VIII. N.Pedersen, P.Winiarz, K.Baran, A.Pawliczek 3:3 (26:22)
IX. M.Węgrzyk M.Kuciapa, R.Poważnyj, M.Micał 4:2 (30:24)
X. B.Brhel, R.Chromik, P.Winiarz, M.Staszewski 2:4 (32:28)
XI. M.Węgrzyk, P.Winiarz, R.Szombierski, P.Miesiąc-d 4:2 (36:30)
XII. B.Brhel, N.Pedersen, R.Poważnyj, M.Kuciapa 3:3 (39:33)
XIII. R.Szombierski, K.Baran, M.Micał, R.Chromik 3:3 (42:36)
XIV. M.Kuciapa, R.Poważnyj, Ł.Romanek, R.Wilk 3:3 (45:39)
XV. N.Pedersen, B.Brhel, P.Winiarz, M.Węgrzyk-d/2 3:3 (48:42)


           
Post 21 kwi 2003, o 17:59
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Brawo dla naszych zawodnikow...podjeli walke, wynik dobry...zabraklo punktow Barana...ale jest okey. (Mical cos pojechal hehe)


Ostatnio edytowano 21 kwi 2003, o 18:13 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 21 kwi 2003, o 18:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Punktacje kto ile zdobyl masz wyzej mecz bardzo ciekawy Kuciapa siwy brhel swoje zrobili zabraklo punktow barana zgodze sie z kezmanem na uwage zasluguje dobry wystep micala oby tak dalej Dziekujemy Dziekujemy za walke Stalo !!! pozdr

Durek istnieje taka funkcja jak zmien edycja wpisu wiec uwaga na przyszlosc po co pisac dwa razy to samo w dwoch postach !!!!


           
Post 21 kwi 2003, o 18:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Witam.
Jestem pod wrażeniem wyniku osiągnietego przez Stal. W pojedynku korespondencyjnym z Unią Tarnów jest 1-0 dla Stali. Dla mnie Winiarz i Kuciapa to profesjonaliści, na pewne punkty w ich wykonaniu można liczyc. (nie mozna tego powiedzieć o Rempałach).
Szczerze gratuluję! Z niecierpliwością czekam na derby, ojj będzie sie działo.
Pozdrawiam


           
Post 21 kwi 2003, o 18:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Dobry mecz, najwazniejsze ze zrobili wiecej jak 40 punktow bo to moze w ogolnym rozrachunku naprawde sie liczyc. 6 punktow to jest do odrobienia. Mam nadzieje ze nie przegraja jakiegos glupiego meczu ze slabeuszem i powalczymy o to pierwsze miejsce bo tylko ono gwarantuje extralige. Jest dobrze a moglo byc lepiej.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 kwi 2003, o 19:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
No panowie mysle ze mecz byl calkeim nizely. Rzecz jasna moglo byc lepiej ale i tak bylo dobrze. Gdyby nie pierwsze dwa stary boba i wolowiny to bylo by jeszcze lepiej


           
Post 21 kwi 2003, o 19:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Jest niezle. 48:42 to sprawiedliwy wynik, choc mozna było sie pokusic o zwyciestwo.
Teraz mozna gdybac ale jesli Bobowi wyszły by 2 pierwsze wyscigi,
Siwy nie stracił 2 miejsca w wyscigu który wygrywalismy 5:1,
gdyby Maciek nie zawalił przedostatniego wyscigu to bysmy my cieszyli sie z wygranej.
Takiej ligi jak w tym roku juz dawno nie było.
Kazda drózyna moze wygrac z kazda.
Nastepny mecz z Gorzowem, prawdopodobnie nie przyjedzie Klingberg(złamanie nogi??), mósimy wygrac, i walczyc dalej o e-lige!!
Pozdro


           
Post 21 kwi 2003, o 20:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No wynik calkiem ladny i zgodze sie z poprzednikiem, ze sprawiedliwy. Troche sie cieszylem po defekcie Wegrzyka, ze bedziemy miec ponad 40 pkt bo tez na to zasluzylismy :). To takie moje zdanie. Zabraklo 3-4 punktow Barana, ale mozna gdybac. Trzeba sie cieszyc z ladnego wyniku i dobrego wystepu Micala !!! Moze wreszcie zacznie cos jezdzic. Sciagnijcie sobie http://www.speedwaypl.com bieg 6 i lotny start micala i walka przez 2 okrazenia z Pedersenem :)

PS: Maczek ja tez Wam gratulujem, no i az sie boje, zeby w tej konfrontacji z Lublinem nie bylo 1:1 ;P Mamy ich niedlugo u siebie wiec bedzie okazja sie przekonac. Boje sie tylko, ze sciagna na ten mecz Andersena i Richardssona. Wtedy bedzie juz zupelnie cos innego. Tarnow kopny tor przygotowal ?? :)

Michal

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 21 kwi 2003, o 20:44
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:

PS: Maczek ja tez Wam gratulujem, no i az sie boje, zeby w tej konfrontacji z Lublinem nie bylo 1:1 ;P Mamy ich niedlugo u siebie wiec bedzie okazja sie przekonac. Boje sie tylko, ze sciagna na ten mecz Andersena i Richardssona. Wtedy bedzie juz zupelnie cos innego. Tarnow kopny tor przygotowal ??


Ramelow. Ten mój korespondencyjny pojedynek o którym pisałem , byl nawiązaniem do wczesniejszej dyskusji w innym wątku. Nie prowadze ,zadnej korespondencyjnej wojenki, aczkolwiek przyznam ,iz byłem ciekawy jak dzis wypadnie Stal. Okazało sie ,ze tak jak już wczesniej pisałem, Winiarz i Kuciapa podchodzą poważnie do sprawy, sprzęcik mają porządny, formę też, a wiec wyniki są.
Jesli chodzi o dzisiejszy wynik Unii, hmm trudno cokolwiek powiedzieć, ja dalej mam mnóstwo zastrzeżeń do Rempałów.Po prostu sprzęt wolny i tyle. Aha i jeszcze tor, wreszcie zrobiono kopę, fajnie było widzieć jak początkowo wszystkich telepało na wirażach, ale spoko , obyło sie bez upadków i było troche walki. Wolę taki tor niz beton.
Aha i jeszcze jedno, na pewno Stal wygra z Lublinem, wynik ten nie bedzie mnie jednak interesował, a przede wszystkim nie bedę go odnosił do wygranej Unii, no chyba że Stal wygra mniej niż 6 pkt. (w co nie wierzę):-)
Pozdrawiam


           
Post 21 kwi 2003, o 21:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Trzeba pochwalic wszystkich za walke i bardzo dobry wynik z druzyna ktora walczy o awans. Na pewno szkoda ze Brhel nie spasowal sie szybciej z torem i po dobrym wystepie z Rawiczem liczylem ze Baran troche wiecej punktow zdobedzie. Mysle tez ze z Trojanem mecz bylby wygrany. Byly tez takie biegi ktore mogly zakonczyc sie lepszym wynikiem dla nas (sobie gdybam ;]) jechalismy na 5-1 i zamiast jechac para to wyprzedzil Winiarza i Baranka Pedersen, jechalismy 5-1 z rezerwy taktycznej i sie skonczylo na 4-2, jechalismy w 13 na 4-2 i Wilk pojechal za szeroko. Wiec w sumie mecz moglismy wygrac :P:P, przy takim wyniku na wyjezdzie mysle ze u siebie wygramy ok. 50-40 i dwumecz bedzie po naszej stronie :wink: aha i jeszcze zapomnialem pochwalic Maryjana :D , fajnie to powiedzial komentatro: "Na prowadzeniu nie kto inny jak...Marian Mical" do przewidzenia bylo ze Pedersen go wyprzedzi ale dobrze ze bieg zakonczyl sie wynikiem 3-3.

_________________
Obrazek


           
Post 21 kwi 2003, o 21:57
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Po meczu powiedzieli:

Cytuj:
Bohumil Brhel: W Rybniku zawsze nie wychodzą mi zbyt dobrze występy. Coś tu takiego jest że często mam kłopoty z silnikami. Jednak myślę że w końcu się to zmieni.

Jan Grabowski (trener RKM-u): Brakowało punktów Adama Pawliczka, który w meczu z Tarnowem zdobył 8 punktów, jakby teraz pojechał na takim poziomie to wynik byłby gdzieś w okolicach 52:38. O końcowym wyniku decydował także defekt Węgrzyka w ostatnim biegu. Najbardziej jednak jestem zawiedziony z Mariusza Staszewskiego, który w założeniach miał być zawodnikiem prowadzącym parę, a co za tym idzie punktować około 10 oczek. Tu jednak okazuje się że trzeci występ i jak na razie nie widać efektów postępu w jego poczynaniach.
Jeśli chodzi o Rafała Szombierskiego, to myślę, że zbytnio mu nie pasuje rola rezerwowego, gdyż wtedy nie wie dokładnie w którym biegu wystąpi.

Aleksander Szołtysek (prezes RKM-u) - Cały czas liczę na Mariusza Staszewskiego, bo z pewnością tkwi w nim potencjał. Według mnie on jeszcze nie odnalazł się w drużynie, nie zaznał atmosfery tutaj panującej. Przy podpisywaniu kontraktu liczyliśmy na dużo więcej, jednak teraz nie chcemy za bardzo na niego naciskać, gdyż może się załamać psychicznie, a tego nikt nie chce.
Poza trójką naszych zawodników, reszta pojechała jakoś chimerycznie i nie wiem co było tego powodem.
Cały skład RKM-u jest równy, wszyscy wiedzą jakie mają zadanie i miejsce w zespole i mam nadzieję że to poprowadzi nas do kolejnych zwycięstw.
Jeśli chodzi o sprzęt juniorów to tutaj jesteśmy w dobrej sytuacji gdyż Romanowi Chromikowi ostatnio zakupiliśmy dwa nowe GM, zaś Łukasz Romanek dzięki swoim sponsorom posiada trzy kompletne motocykle, oraz trzy silniki.

Mariusz Węgrzyk - Mam nowy sprzęt i dopiero teraz się w niego "wjeździłem", widać to po spotkania, w których idzie mi coraz lepiej. Jeśli chodzi o ten ostatni bieg, w którym miałem defekt spadł mi po prostu łańcuch. Było to spowodowane tym że jechałem po tej części toru, na której było najwięcej dziur, a Nicki Pedersen po tej bardziej równiejszej.

Grzegorz Kuźniar (trener Jasol-u): Mecz nie był nudny i z pewnością dostarczył widzą wiele emocji. Szczerze mówiąc to myślałem że wygramy w Rybniku i może by się tak stało gdyby nie kilka defektów, które przydarzyły się naszym zawodnikom.


Za http://www.speedway.info.pl


           
Post 21 kwi 2003, o 22:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Bravo jestem pod wrażenie chociaż można było w przedmeczowych dywagacjach przeczytać że Bob Winiarz Kuciapa i Baran są w stanie zdobyć 40 punktów w stosunku do Karola pomyłka ale defekty nie można przewidzieć :) jeszcze raz BRAWO CHŁOPAKI ZA WALKE teraz wiecie jaka jest w drużynie moc :D . Czekamy na taką walke do końca sezonu. Aha warto podkreślić postawie Micała który wreszcie punktował po walce i to na WYJEŹDZIE :) BRAVO. Panie trenerze prosimy o dalsze postępy.


           
Post 22 kwi 2003, o 01:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
A teraz komentarz pomeczowy trenera Rekinow. Chyba facet ma w gaciach kupe po tym co zobaczyl w meczu i do komentarza ubral rozowe okulary.

Jan Grabowski (trener RKM-u): Wynik dzisiejszego meczu mógł być podobny do tego z meczu z Unią, ale zabrakło punktów Adama Pawliczka. No i oczywiście, Mariusza Staszewskiego ,który niewątpliwie zawodzi najbardziej. Ale znamy potencjał tego zawodnika i cierpliwie czekamy aż się przełamie. Szansę swoją dostał Roman Chromik, ale nie wpełni ją wykorzystał. Tor sprawiał dzisiaj zawodnikom trochę problemów, ale nie możemy startować przecież tylko na "betonie"! Własny tor musi być handicapem, nie może być tak, że zawodnicy wyjeżdżają na tor, odkręcają gaz na maksa i jeżdżą w kółko. Później, gdy jedziemy na wyjazd, są problemy. Każdy klub przygotowuje tor pod siebie i to goście muszą się dostosować. Na tym to polega! Dzisiaj w Częstochowie był przyczepny tor i zielonogórzanie "pospadali" z motocykli. Za tydzień gorzowianie tak przygotują tor, że nasi zawodnicy będą mieli problem ze złożeniem się w łuk. A my do Gorzowa jedziemy po zwycięstwo.


ps nam tez zabraklo kilku punktow :) :) :) przeciez jakby kazdy z naszych zdobyl minimum 10 pkt to napewno wygralibysmy wysoko. A dlatego ze tak sie nie stalo to przegralismy ale jakby zdobyli to bysmy wygrali. Coz za niesamowity komentarz. :lol: :lol: :lol:

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 kwi 2003, o 21:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 sty 2003, o 12:53
Skąd: Lublin
Posty: 1

Zobacz profil 
Gratuluje rzeszowskiej druzynie postawy w Rybniku. Widac ze bedziecie liczyc sie w walce o awans. Z trojki Rybnik-Gniezno-Rzeszow mam nadzieje ze to wy awansujecie. Zawsze to blizej a trzeba trzymac sie razem :)

Kylo


           
Post 23 kwi 2003, o 20:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
A ja sie troszkę przyczepie. Maciek miał jak pamiętam jedno 0 (niech będzie, ze to wpadka), ale co gorsza Piotrek dał się dwa razy objechac na dystansie po błedach w łuku. Chyba nasz kapitan musi pewniej przejeżdzac zakręty. Ale ogólenie super, jestem z naszych chłopaków bardzo dumny.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 24 kwi 2003, o 09:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wywiad z Karolem Baranem...umieszczony na http://www.przegladzuzlowy.pl

Cytuj:
Karol, ten mecz to jakby zupełna odmiana. Byłeś cieniem samego siebie, a do tego jeszcze te dwa defekty. Co się stało?

- Po prostu za późno przesiadłem się na drugi motocykl. Za bardzo zawierzyłem temu pierwszemu, który co prawda bardzo dobrze spisuje się na torze w Rzeszowie, ale tutaj zupełnie zawiódł. Myślałem, że będzie inaczej, ale wybitnie nie trafiłem z tym motocyklem.

- A przecież jeszcze w zeszłym roku podczas Srebrnego Kasku szło ci tutaj bardzo dobrze. Czyżby tor był aż tak inny?

- Zdecydowanie. Wtedy był bardzo twardy i dopiero w drugiej części meczu się odsypał. Tym razem był bardzo zdradliwy, nie brakowało na nim dziur, w różnych miejscach miał różną przyczepność, a do tego jeszcze było bardzo ślisko. Dlatego wyszło to tak jak wyszło.

- Czy mimo to twoim zdaniem można było wygrać w Rybniku?

- Oczywiście, że tak. Ale wiem, że to moich punktów właśnie zabrakło, aby wygrać. Dlatego przepraszam kibiców i wszystkich, których zawiodłem. Mogę teraz tylko obiecać, że będę się starał, aby w kolejnych meczach było już znacznie lepiej.

- Ale nawet przy twojej niedyspozycji było chyba możliwe zwycięstwo, tylko zabrakło trochę w końcówce...

- Ja jednak uważam, że to przeze mnie – brakło moich punktów. Reszta drużyny pojechała bardzo dobrze, a wielu tu na mnie liczyło.

- Zabrakło też punktów Rafała Trojanowskiego...

- Zdecydowanie tak. Rafał był w świetnej formie, co zresztą było widać na torze w Warszawie. Niestety, okazało się, że czeka go jeszcze dłuższa przerwa w startach, bo ręka nie jest skręcona, a złamana. To bardzo nam utrudni walkę.

- Problemów nie brakuje, a tu już w niedzielę przyjeżdża do Rzeszowa Dark Dog Gniezno i mecz na pewno nie będzie łatwy...

- Na pewno nie. To jest bardzo ważne spotkanie, które koniecznie trzeba wygrać. Będzie bardzo ciężko, bo Gniezno ma naprawdę mocną drużynę. Wierzę jednak, że pomoże nam własny tor i odniesiemy zwycięstwo.

- Gnieźnianie mają trochę podobną drużynę do Jasolu – zespół bez gwiazd, bardzo wyrównany. Praktycznie nie mają słabych punktów...

- Nie wiem jeszcze, w jakim składzie przyjadą do Rzeszowa, ale na pewno będą groźni. Tam punktuje każdy, choć nie ma zawodników wybijających się. W tym tkwi ich siła. Na pewno jednak podejmiemy walkę i zrobimy wszystko, aby dwa punkty zostały nad Wisłokiem.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi