Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 247  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2003, o 20:29
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 21:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Czemu wszyscy piszą o przebudowie toru i bandy skoro to sekcja piłkarska ma sie brac za robote??? Czy moze mi ktoś wyjasnic jaki ona bedzie miała interes w torze i bandzie??? A co do tablicy, krzeselek i zadaszenia to moze nie równoczesnie, ale przy współpracy obu sekcji (piłka i zużel) i dorzuceniu sie miasta mozna to w ciagu kilku (nawet zaryzykuje i powiem 5) lat osiagnac.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 18 kwi 2003, o 08:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
O to chodzi, że starania sekcji żużlowej ograniczają się do znalezienia środków na wypłacenie zawodnikom kasy za zdobycie przez nich, jak wyliczyli działacze, około 1000 punktów. A takie tam szczególiki jak modernizacja stadionu - kto by się tam tym przejmował... Przecież tu chodzi tylko o kibiców...


           
Post 6 maja 2003, o 21:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 20:04
Posty: 515

Zobacz profil 
slyszalem ze sa jusz zaawansowane rozmowy w sprawie budowy zegara. w przyszlosi podobno ma byc trybuna zadaszona i wogule stadion na europejskim poziomie...ehhh...

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 23:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 lis 2002, o 23:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Jak zobacze to uwierze:) Może kiedys ktoś znany zagra na naszym stadionie :wink:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 7 maja 2003, o 11:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 21:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Jeszce nie tak dawno grała u nas Wisła Kraków (padlismy chyba 3:1 albo 4:1 i zdaje się wszystkie bramki strzelił Pater). Było to ok 3 lat temu. Co prawda tylko sparing, ale Wisła zagrała w podstawowym składzie. To było w ramach rozliczenia za któregos z młodych zawodników.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 7 maja 2003, o 14:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 20:04
Posty: 515

Zobacz profil 
za karola wojcika =)

_________________
Obrazek


           
Post 26 sty 2004, o 08:09
 


Co prawda nie ma w klubie za wielu pieniedzy i trudno przypuszczac, aby w najblizszym czasie nastapila modernizacja, ale odgrzebuje ten temat, abyscie teraz przed sezonem wypowiedzieli sie, co nalezaloby na stadionie wyremontowac, zmodernizowac.

Ze swojej strony moge powiedziec, ze:

1. Dobrze by bylo jakas bezpieczniejsza bande zamontowac
2. Zadaszyc trybune glowna
3. Wyremontowac lawki i krzeselka (Czesc jest polamana)
4. Wyremontowac wreszcie WC :D
5. Moze wreszcie po wielu, wielu latach "odgrzac" tablice swietlna pokazujaca wyniki?

Ktos sie orientuje, ile kazda z takich inwestycji moglaby kosztowac?


           
Post 26 sty 2004, o 09:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 10:05
Posty: 672

Zobacz profil 
banda koniecznoscia nowa jest
zadaszac trybune z takimi problemami finansowymy to glupota jest, a skoro wszyscy trabia ze pilka to sport nr jeden wiec niech oni sie zajma jak im daszku trzeba
nowe lawki i krzeselka.. sa one jakie sa ale lepiej juz kupic silnik albo dwa dla szkolkowiczow
wc by sie lepsze przydalo, ale chyba szczac na wdechu jeszcze jeden sezon sie da
a tablica to zbytek
poki zadna z druzyn stali nie reprezentuje sie w ligach mocnych to szkoda kasy na stadion wydawac, bo i tak ci kibice co przyjsc maja to przyjda, a tablica ich nie przyciagnie na stadion


           
Post 26 sty 2004, o 10:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 14:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Jasiu jesli chodzi o lawki i krzeselka, to podobno kiedy pilkarska Stal wejdzie do II ligi maja byc na calym stadionie wymienione prze "E.Leclerc" takze mysle, ze sekcja zuzlowa o tym nie mysli zbyt duzo. Ogolnie stracilismy lawki w klatce :P Mysle ze inwestycje na stadionie z czasem...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 sty 2004, o 10:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Co prawda nie ma w klubie za wielu pieniedzy i trudno przypuszczac, aby w najblizszym czasie nastapila modernizacja, ale odgrzebuje ten temat, abyscie teraz przed sezonem wypowiedzieli sie, co nalezaloby na stadionie wyremontowac, zmodernizowac.

Ze swojej strony moge powiedziec, ze:

1. Dobrze by bylo jakas bezpieczniejsza bande zamontowac
2. Zadaszyc trybune glowna
3. Wyremontowac lawki i krzeselka (Czesc jest polamana)
4. Wyremontowac wreszcie WC :D
5. Moze wreszcie po wielu, wielu latach "odgrzac" tablice swietlna pokazujaca wyniki?


:wink:
Ja uważam, że na łukach powinno się zamontować bandy z GP. Zbudować nowowoczesny park maszyn w miejscu, gdzie dzisiaj jest 14-15 sektor. W miejscu starego parku maszyn i na drugiej prostej zbudować nowe trybuny (boiska treningowe i wały przesunąć kosztem boiska żwirowego). Nowe trybuny pokryć krzesełkami. Zmienić całkowicie strukturę starych trybun, to jest zrobić mniej rzędów (żeby nie było tak ciasno) i pokryć je krzesełkami (krzesełka mają być biało-niebieskie, składane, by się nie za bardzo niszczyły). Rozgrzebać całkowicie trybunę główną. Zbudować wieżyczkę sędziowską taką jak w Pile. Pokryć to zadaszeniem takim jak w Bydgoszczy. A pod tą trybunę zmieścić jeszcze nowy speedway pub z widokiem na stadion :lol: ). Tablica - oczywiście nowa , bo ta stara to już lepiej wygląda przykryta reklamami.

Cytuj:
Ktos sie orientuje, ile kazda z takich inwestycji moglaby kosztowac?


A ktoś się orientuje, ile "moje" inwestycje mogłoby kosztować? :lol:
Jaśku nudzi Ci się, że odświerzasz temat za tematem? Przecież możemy tak tworzyć i tworzyć te bajki. Póki co cieszmy się, że mamy drużynę oraz z tego, że kilka meczów ma zostać rozegranych przy sztucznym oświetleniu (gdzieś czytałem, że znalazł się już sponsor, który pokryje koszty).


           
Post 26 sty 2004, o 16:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 21:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Ja bardzo licze na naszych piłkarzy. Tam działacze są na tyle zaradni i ambitni, ze jesli uda się awansować do drugiej ligi (w co wierzę) to na pewno czesc inwestycji pokryją (chociaz na pewno nie będą to bandy). Nawet jesli piłkarze nie awansują to i tak mam nadzieję, zę ambicje pozostaną i działacze beda przygotowywac się na godne powitanie zaplecza ekstraklasy, chociazby krzesełkami. A na daszek tez przyjdzie pora, wymogów licencyjnych i tak jest sporo.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 26 sty 2004, o 17:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2002, o 23:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 556

Zobacz profil 
No to niech panowie prezesi zaczną grać w Toto-Lotka, bo na takie inwestycje nie makasy i raczej w przyszłoście nie będzie:( Na takie przebudowanie stadionu trzeba nie małych pieniędzy, których brakuje i to jak cholera!! Ale cóz pomażyć można :(


           
Post 26 sty 2004, o 18:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 22:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
....A pod tą trybunę zmieścić jeszcze nowy speedway pub z widokiem na stadion...


ty spidleju wybuduj se spidlej pab ale gdzies na lisiej gorze.
ladne masz marzenia.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 26 sty 2004, o 19:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
Kenny napisał(a):
....A pod tą trybunę zmieścić jeszcze nowy speedway pub z widokiem na stadion...


ty spidleju wybuduj se spidlej pab ale gdzies na lisiej gorze.
ladne masz marzenia.


Na Lisiej Górze pobudujemy klatki dla "kibiców" :P


           
Post 27 sty 2004, o 23:08
 


Cytuj:
Ja bardzo licze na naszych piłkarzy. Tam działacze są na tyle zaradni i ambitni, ze jesli uda się awansować do drugiej ligi (w co wierzę) to na pewno czesc inwestycji pokryją (chociaz na pewno nie będą to bandy). Nawet jesli piłkarze nie awansują to i tak mam nadzieję, zę ambicje pozostaną i działacze beda przygotowywac się na godne powitanie zaplecza ekstraklasy, chociazby krzesełkami. A na daszek tez przyjdzie pora, wymogów licencyjnych i tak jest sporo.


No fajnie, tylko, ze stadion jest wlasnoscia klubu i to klub powinien
zainteresowac sie jego remontem, a nie sekcja zuzlowa czy pilkarska. No
i moze ktos zrobilby wreszcie fajna trybunke dla dziennikarzy tzn.
zainstalowal listewke na dole blatu, bo programy spadaja na ziemie i
ciezko je potem stamtad wyjac.

Kenny - odswiezam tematy, bo forum ostatnio przymarlo i trzeba go
jakos rozruszac. Nie chcialbym, aby spotkal go marny los PZLD.


           
Post 28 sty 2004, o 00:19
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 14:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
jasiek moze jeszcze dla tych dziennikarzy jakaś koleżanke z manty:P zamowić co?!?! my normalni kibice:P(bez uraz) jakos piszemy na wszystkim co sie da:) a dziennikarze maja i tak dobre warunki :? :lol:

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 28 sty 2004, o 10:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
No i moze ktos zrobilby wreszcie fajna trybunke dla dziennikarzy (...)

No to wyszło szydło z worka :P


           
Post 28 sty 2004, o 14:50
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2003, o 11:26
Skąd: Rzeszow!!
Posty: 94

Zobacz profil 
ja chcial bym zeby na nowo dzialala tablica wynikow!!! bo jakas zmiana czy cos to nawet nie slychac albo czas przeciez trzeba ludzi uciszac zby cos napisac w programie

_________________
email: krupio88@interia.pl
GG: 1613826


           
Post 28 sty 2004, o 20:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 22:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
zegar na stadionie nie dziala poniewaz jest zniszczony od hasi wylatujacej spod kol spidlejow. zanim ktos zacznie jechac na mnie to zawsze mozna podejsc i zobaczyc.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 28 sty 2004, o 23:21
 


Cytuj:
zegar na stadionie nie dziala poniewaz jest zniszczony od hasi wylatujacej spod kol spidlejow. zanim ktos zacznie jechac na mnie to zawsze mozna podejsc i zobaczyc.


Szczerz mowiac, nigdy mu sie az tak nie przygladalem, choc bywalem
blisko niego sporo razy. Ale prawda jest taka, ze lokalizacja tej tablicy nie
jest najlepsza wydaje mi sie, ze powinna byc przede wszystkim
umieszczona znacznie wyzej. Widac projektowal ja jakis "Musk". :D


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4937 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 247  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi