Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 247  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 paź 2004, o 12:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 13:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
A ja to bym chciał aby dobudowali ławek na 2 łuku i wymiana ławek na krzesełka na wzdłóż 1 prostej no i oczywiscie zadaszenie by sie przydało. Ale nasz stadion ma też zalety, a nie tylko wady :wink: Mamy dosyć dobry park maszyn. :o


           
Post 7 paź 2004, o 13:01
 .
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 20:42
Posty: 259

Zobacz profil 
w gruncie rzeczy nasz stadion nie jest najgorszy wprawdzie ławki dziurawe ale ujdzie :) tommy w czym nasz park maszyn jest taki dobry :?: park jak park :D


           
Post 7 paź 2004, o 13:58
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ludzie po kiego na krzesełka? Żeby ilość mniej na stadionie zmalała o 3-4 tysiące? :roll:


           
Post 7 paź 2004, o 14:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 20:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Cytuj:
Ludzie po kiego na krzesełka? Żeby ilość mniej na stadionie zmalała o 3-4 tysiące?

Dokładnie a pozatym po paru bardziej ostrzejszych meczach piłki z krzesełek nic niezostanie. :wink:

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 7 paź 2004, o 15:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2004, o 18:12
Posty: 663

Zobacz profil 
Nio to mamy zawody Grand Prix w roku 2015 na Rzeszowskim torze!!!!!!



.......a tak wogole to mam nadzieje ze zuzel w Rzeszowie bedzie juz w dobrej kondycjii!!!! bo nie mozna normalnie funkcjonopwac bez tej dysypliny........ juz czuje barak metanolu

....ooooo k.... jestem uzależniony od żużelka :shock: :D


           
Post 7 paź 2004, o 15:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 12:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Nie uwierze do poki nie zobacze to raz... Dla mnie podstawa to wybudowanie trybun na przeciwleglej... Na cholere mi stadion z zajebista wiezyczka z zadaszeniem, z krzeselkami skoro pomiesci on z 5-7 tysiecy osob... :| Pozatym zastanawia mnie jak oni chca zrobic te krzeselka? Za niskie sa stopnie by umocowac na nich krzeselka, a robic to na naszych starych lawkach to bezsens...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 paź 2004, o 17:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 paź 2004, o 03:23
Skąd: Rybnik
Posty: 558

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Pozatym zastanawia mnie jak oni chca zrobic te krzeselka? Za niskie sa stopnie by umocowac na nich krzeselka, a robic to na naszych starych lawkach to bezsens...

Nie robiliby na ławkach. Jakby zaczęto robić krzesełka, to calutkie trybuny zostaną rozmontowane. I wszystko od podstaw. Piach, potem beton i krzesełka... Wiem jak to było robione u nas...

_________________
Obrazek
Obrazek


           
Post 7 paź 2004, o 17:40
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 17:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
jak juz zaczna sie jakies modernizacje na stadionie to wtedy uwierze narazie nie wierze:(

fajnie jak bysmy mieli stadion na lepszym standarcie ale zeby mogl on pomiescic ponad 10 tys.:)


           
Post 7 paź 2004, o 18:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 13:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Doszły mnie słuchy że nasz stadion będzie tak wyglądał jak stadion Bayerny Leverkusen :lol:


           
Post 7 paź 2004, o 18:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
wczuj sie :) BayArena na Hetmanskiej :D jak cokolwiek zrobia to bedzie sukces...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 paź 2004, o 18:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
jak cokolwiek zrobia to bedzie sukces...


To akurat jest pewne. Muszą zrobić, bo nie przyznają nam licencji. A jak nie dostaniemy licencji to na żużel będziemy jeździć do Krosna :P A na chwilę obecną nie ma szans, że nas stadion zostanie dopuszczony do ligi :P chyba, że Kaczmarek będzie wizytował :lol:


           
Post 7 paź 2004, o 18:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
jak cokolwiek zrobia to bedzie sukces...


To akurat jest pewne. Muszą zrobić, bo nie przyznają nam licencji. A jak nie dostaniemy licencji to na żużel będziemy jeździć do Krosna :P A na chwilę obecną nie ma szans, że nas stadion zostanie dopuszczony do ligi :P chyba, że Kaczmarek będzie wizytował :lol:


czekamy wspolnie wiec na efekty...

ja stawiam, ze wymienia bande i na tym sie modernizacja skonczy...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 paź 2004, o 18:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ramelow napisał(a):
kezman napisał(a):
Cytuj:
jak cokolwiek zrobia to bedzie sukces...


To akurat jest pewne. Muszą zrobić, bo nie przyznają nam licencji. A jak nie dostaniemy licencji to na żużel będziemy jeździć do Krosna :P A na chwilę obecną nie ma szans, że nas stadion zostanie dopuszczony do ligi :P chyba, że Kaczmarek będzie wizytował :lol:


czekamy wspolnie wiec na efekty...

ja stawiam, ze wymienia bande i na tym sie modernizacja skonczy...


Hmm, ale oczywiste jest, że nie zacznął budować trybuny za 2 dni. Przecież to nie jest inwestyacja sekcji żużlowej i jej sponsorów tylko klubu Stal Rzeszów. Ważne, że w ogóle ma być dofinansowanie z UE. Mnie osobiście nie zbawi poczekać rok czy nawet dwa na efekty. Ważne, że coś się dzieje.


           
Post 7 paź 2004, o 18:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Ramelow napisał(a):
kezman napisał(a):
Cytuj:
jak cokolwiek zrobia to bedzie sukces...


To akurat jest pewne. Muszą zrobić, bo nie przyznają nam licencji. A jak nie dostaniemy licencji to na żużel będziemy jeździć do Krosna :P A na chwilę obecną nie ma szans, że nas stadion zostanie dopuszczony do ligi :P chyba, że Kaczmarek będzie wizytował :lol:


czekamy wspolnie wiec na efekty...

ja stawiam, ze wymienia bande i na tym sie modernizacja skonczy...


Mnie osobiście nie zbawi poczekać rok czy nawet dwa na efekty. Ważne, że coś się dzieje.


Jednym slowem kolejne 2 lata. Kezman przeciez od 8 lat o tym slysze. Teraz doszedl jeszcze fakt, ze jestesmy w UE. Sprobuje sie cos dowiedziec w kwestii tego dofinansowania to Ci powiem...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 paź 2004, o 18:49
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 16:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Ja tam nie mam złudzeń, że ze stadionem wreszcie coś zrobią. Pomalują wieżyczkę, parę ławek wymienią. To wszystko. W żadną poważną modernizację przed 2050 rokiem nie uwierzę póki nie zobaczę. Przecież kapitalny remont kosztowałby pewnie kilkanaście milionów... :x


           
Post 7 paź 2004, o 20:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 08:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
oczywiscie ze gruntowna modernizacja stadionu kosztuje jakies kilkanascie milionow, a moze i kilkadziesiat :P. Ale skoro Unia(Europejska :P) ma inwestycje finasnowac, to ja bym sie nie martwil czy bedzie to wykonalne. jednak jedna rzecz mnie trapi: mianowicie, czy to nie sa tylko "marzenia" zarzadu Stali, ktore tak naprawde nie zostana w bliskiej przyszlosci zaspokojone. :roll: :?:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 7 paź 2004, o 20:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
oczywiscie ze gruntowna modernizacja stadionu kosztuje jakies kilkanascie milionow, a moze i kilkadziesiat


Ludzie za kilkadziesiąt milionów to stadion można wybudować, a nie remontować. Nie przesadzajcie...


           
Post 7 paź 2004, o 21:11
 


Marilyn napisał(a):
oczywiscie ze gruntowna modernizacja stadionu kosztuje jakies kilkanascie milionow, a moze i kilkadziesiat :P. Ale skoro Unia(Europejska :P) ma inwestycje finasnowac, to ja bym sie nie martwil czy bedzie to wykonalne. jednak jedna rzecz mnie trapi: mianowicie, czy to nie sa tylko "marzenia" zarzadu Stali, ktore tak naprawde nie zostana w bliskiej przyszlosci zaspokojone. :roll: :?:


o to chodzi, ze to nie moga byc tylko marzenie...Jak wiemy naszym celem w przyszlym sezonie zapewne bedzie awans to ekstraligi, a zeby juz sciagac sie z najlepszymi trzeba miec takze regulaminowo przygotowany stadion (licencje!). Dlatego tez, wczesniej czy pozniej taka inwestycje trzeba poczynic...


           
Post 7 paź 2004, o 21:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 20:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Inwestycja musi być ale kasa z uni coś niechce mi sie wieżyć to jest jakaś nadinterpretacja przepisów. Ale niech wreszcie zrobią nam stadin i jeszcze na koronie stadionu wybudują buddynek na potrzeby Klubu Kibica :wink: .

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 7 paź 2004, o 21:14
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 17:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Nie uwierze do poki nie zobacze to raz... Dla mnie podstawa to wybudowanie trybun na przeciwleglej... Na cholere mi stadion z zajebista wiezyczka z zadaszeniem, z krzeselkami skoro pomiesci on z 5-7 tysiecy osob... :| Pozatym zastanawia mnie jak oni chca zrobic te krzeselka? Za niskie sa stopnie by umocowac na nich krzeselka, a robic to na naszych starych lawkach to bezsens...


krzeselka na calym stadionie to rzeczywiscie absurd, ale trybuna przeciwlegla?? stadion stali i tak nie nalezy do malych, dla porownania ruch chorzow ma trybuny do okola a wejdzie tam mniej ludzi niz na stal, poza tym nie wiem czy polozenie chocby bocznego boiska by nie przeszkadzalo, troche by to w infrastrukturze stadionu namieszalo...
jak juz by byla kasa, to zrobic porzadna trybune glowna i jakis daszek

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4937 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 247  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi