Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 247  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 paź 2004, o 21:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 11:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Cytuj:
Bardzo możliwe, iż za jakiś czas stadion rzeszowskiej Stali ulegnie poważnej modernizacji. Jak doskonale wiadomo dawno nie były przeprowadzane na nim większe inwestycje. Wkrótce sytuacja ta ma się diametralnie zmienić! O szczegółach tego planu mówi prezes sekcji żużlowej Tadeusz Szylar...


"Jest złożony wniosek o dofinansowanie z Unii Europejskiej i stadion ulegnie bardzo dużej modernizacji. Nie wiem jedynie czy wystarczy pieniędzy na wymianę bandy na bardziej bezpieczną. Fachowo na ten temat wypowiedziałby się dyrektor Skuba, który zna szczegóły tego projektu, ale niestety dosięgła go choroba. Projekt przewiduje zadaszenie trybun na całej prostej, a także rozbudowę tego pawilonu, byłaby to budka nie tylko dla sędziego i spikera, ale na kilkadziesiąt osób - ekstra vipów. Na pewno stadion zyska zarówno na estetyce jak i funkcjonalności..." - tłumaczy prezes.

Miejmy nadzieję, że potrzebne finanse na tę inwestycję, wkrótce zostaną zorganizowane i obiekt przy ulicy Hetmańskiej doczeka się w końcu generalnego remontu...

http://www.stal.rzeszow.pl

Wg mnie wymiana band to podstawa. Po co nam zadaszenie trybun? Przeciez jak bedzie deszcz to i tak nie bedzie zuzla (chyba,ze pilka)...lepiej niech "zadasza" tor :D .

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 7 paź 2004, o 21:17
 


bodzia napisał(a):
Damon napisał(a):
Nie uwierze do poki nie zobacze to raz... Dla mnie podstawa to wybudowanie trybun na przeciwleglej... Na cholere mi stadion z zajebista wiezyczka z zadaszeniem, z krzeselkami skoro pomiesci on z 5-7 tysiecy osob... :| Pozatym zastanawia mnie jak oni chca zrobic te krzeselka? Za niskie sa stopnie by umocowac na nich krzeselka, a robic to na naszych starych lawkach to bezsens...


krzeselka na calym stadionie to rzeczywiscie absurd, ale trybuna przeciwlegla?? stadion stali i tak nie nalezy do malych, dla porownania ruch chorzow ma trybuny do okola a wejdzie tam mniej ludzi niz na stal, poza tym nie wiem czy polozenie chocby bocznego boiska by nie przeszkadzalo, troche by to w infrastrukturze stadionu namieszalo...
jak juz by byla kasa, to zrobic porzadna trybune glowna i jakis daszek


hmm, gdyby sie uparl to mysle, ze by mozna bylo postawic trybune na przeciwleglej prostej, ot chocby taka jaka posiada nasz lokalny pierwszoligowy rywal - Krosno ;) Dojazd do klubu wtedy moze bylby z innej strony, ale ...co si enie robi dla kibicow ;)

Wiem, ze to pozostaje w kwestii marzen, ale moze dozyje kiedys takich czasow, ze na stadionie przy ul. Hetmanskiej bedziemy mogli chociazby krzyczyc "druga strona odpowiada" :lol: :lol: hehe


           
Post 7 paź 2004, o 21:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 20:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Cytuj:
Damon napisał:
Nie uwierze do poki nie zobacze to raz... Dla mnie podstawa to wybudowanie trybun na przeciwleglej... Na cholere mi stadion z zajebista wiezyczka z zadaszeniem, z krzeselkami skoro pomiesci on z 5-7 tysiecy osob... Pozatym zastanawia mnie jak oni chca zrobic te krzeselka? Za niskie sa stopnie by umocowac na nich krzeselka, a robic to na naszych starych lawkach to bezsens...


krzeselka na calym stadionie to rzeczywiscie absurd, ale trybuna przeciwlegla?? stadion stali i tak nie nalezy do malych, dla porownania ruch chorzow ma trybuny do okola a wejdzie tam mniej ludzi niz na stal, poza tym nie wiem czy polozenie chocby bocznego boiska by nie przeszkadzalo, troche by to w infrastrukturze stadionu namieszalo...
jak juz by byla kasa, to zrobic porzadna trybune glowna i jakis daszek

Ja tam bym jeszcze dobudował trybune na koronie stadionu tak żeby za mur wychodziła taka żeby sie wchodził na nią ze stadionu i siadało wysoko taka trybuna mogła by pomieści spokojnie jakeś 5 tyś osub. A pozatym trubyna na przciwległej prostej co za proble ja mam gdzieś stare zdjęcie gdzie trybuna są prawie dookoła toru.A napewno są w miejscu gdzie teraz park maszyn stoi. Można by wybudować taką trybune przez którą byłby przejazd do klubu .

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 7 paź 2004, o 21:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Wg mnie wymiana band to podstawa. Po co nam zadaszenie trybun? Przeciez jak bedzie deszcz to i tak nie bedzie zuzla (chyba,ze pilka)...lepiej niech "zadasza" tor .


Ja Ci odpowiem na to pytanie.

Po co nam zadaszenie... otóż nam = kibicom żużla. Proszę nie zapominać, iż jest to stadion zarówno żużlowy jak i piłkarski. Może dla sekcji żużlowej zadaszenie trybuny jest mało istotne, ale dla piłkarskiej na pewno. Nie znam się dokładnie na tych wymogach, ale w którejś lidze trybuna musi być zadaszona. I proszę nie pisać mi, że Stal gra w 3 lidze, bo to nie ma nic do rzeczy. Drużyna spisuje się b. dobrze i prezesi mają na pewno pewne plany na przyszłość. Jeszcze raz powtórze...jeśli dojdzie to do skutku ta modernizacja, a ja mam takie przeczucie :wink: to będzie to inwestycja klubu ZKS Stal Rzeszów, a nie sekcji żużlowej...


           
Post 7 paź 2004, o 21:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 20:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o zadaszenie to musi ono być conajmniej na chyba 2000 lub 200 miejs niepamętam dokładnie jeżeli dróżyna gra w 2 lidze w 3 takie zadaszenie nie jest wymagane ale jak drużyna awansuje to ten wymug musi spełnić.

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 8 paź 2004, o 07:34
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 16:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
oczywiscie ze gruntowna modernizacja stadionu kosztuje jakies kilkanascie milionow, a moze i kilkadziesiat


Ludzie za kilkadziesiąt milionów to stadion można wybudować, a nie remontować. Nie przesadzajcie...
Kezman czasami remont jest droższy niż budowa od nowa...


           
Post 8 paź 2004, o 07:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
micson napisał(a):
kezman napisał(a):
Cytuj:
oczywiscie ze gruntowna modernizacja stadionu kosztuje jakies kilkanascie milionow, a moze i kilkadziesiat


Ludzie za kilkadziesiąt milionów to stadion można wybudować, a nie remontować. Nie przesadzajcie...
Kezman czasami remont jest droższy niż budowa od nowa...


Tak, ale na pewno nie w przypadku, gdy remontuje się stadion Stali, który mieści 12 tyś ludzi, a trybun jest 200 metrów :lol:


           
Post 8 paź 2004, o 08:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 18:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 966

Zobacz profil 
Cytuj:
Przebudowa toru pod względem geometrii jest zadaniem niewykonalnym. Jest to stadion zarówno żużlowy jak i piłkarski


Ja jeszcze odnosnie slow Pana Szylara. Jak byłem ostatnio na Śląskim na Polska -Anglia to dla wymogow meczy miedzynarodowych trawe rozklozono na murawie (o ktorej notabene Anglicy mowili - bierznia),
Podobnie jest w Rybniku gdzie tor skrucili i druzyna pilkarska gra na ciut mniejszym boisku ale na mecz modziezowek Polska -Anglia tez potrafili rozlozyc trawe.

Inni potrafia a Rzeszow nie.
Dziwie sie dlaczego tylko u nas jest taki problem.

To chyba jakis kompleks sekcji pilkarskiej ktorej wydaje sie ze mecze miedzynarodowe powinny odbywac sie co tydzien i wtedy tak czesto nie oplacalo by sie rozkladac trawy.

_________________
bERY


           
Post 9 paź 2004, o 17:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 11:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Cytuj:
...działacze Marmy Polskie Folie zaplanowali już prace przy obiekcie: wymianę bandy na nową oraz dosypanie nowej nawierzchni.


A jednak bande wymienia... :D

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 9 paź 2004, o 20:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 15:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Pewnie jest mozliwe zeby u nas trawe wykladac....Ale wydaje mi sie zeby tak zrobic to boisko pilkarskie musi byc troche wyzsze niz tor a u nas jest prawie na rowno....

Cytuj:
działacze Marmy Polskie Folie zaplanowali już prace przy obiekcie: wymianę bandy na nową oraz dosypanie nowej nawierzchni.

Ciekawe na kiedy... :P Pewnie na wiosne bo przed zima nie ma co sie czepiac takich rzeczy tak mi sie wydaje.... Ale co do toru to mozna bylo by go zwezyc ale nie od strony boiska tylko od strony band...Nowe wybudowac tak metr wczesniej od dotychczasowej bandy.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 9 paź 2004, o 20:29
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Ciekawe na kiedy... Pewnie na wiosne bo przed zima nie ma co sie czepiac takich rzeczy tak mi sie wydaje.... Ale co do toru to mozna bylo by go zwezyc ale nie od strony boiska tylko od strony band...Nowe wybudowac tak metr wczesniej od dotychczasowej bandy.


Za kilka dni...


           
Post 9 paź 2004, o 22:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 12:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Kezmanq i jak dowiedziales sie cos na temat tego czy nie realne jest zwezenie toru? Poprzez ustawienie band blizej plyty boiska?

Wogole jakby chcieli to by zmienili geometrie toru... :?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 10 paź 2004, o 07:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 cze 2004, o 15:34
Posty: 397

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
Ciekawe na kiedy... Pewnie na wiosne bo przed zima nie ma co sie czepiac takich rzeczy tak mi sie wydaje.... Ale co do toru to mozna bylo by go zwezyc ale nie od strony boiska tylko od strony band...Nowe wybudowac tak metr wczesniej od dotychczasowej bandy.


Za kilka dni...


To jak zaczna sie prace przy naszym torze to niech ktos napisze kiedy zaczeli albo kiedy zaczna.


           
Post 10 paź 2004, o 07:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 15:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ta gadka, że nie można zmienić geometrii ze względu na piłkarzy to niezły kit. Patrzcie na Lublin i Tarnów. Tam też grają piłkarze, a mimo to tory to nie lotniska. Są długie, ale węższe niż u nas. Spokojnie można by zwężyć nasz tor o metr. Ja się jednak obawiam, czy to wyszłoby na dobre naszym zawodników. Oni lubią się rozpędzać po zewnętrznej, to jest właśnie atut naszego toru. Obawiam się, że po zmianach moglibyśmy ten atut utracić. Przynajmniej na początku rozgrywek nim wypracowaliby inną taktykę. 2 pierwsze mecze u siebie w plecy i bye bye ekstraliga (again).


           
Post 10 paź 2004, o 10:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 09:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3560

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
. Obawiam się, że po zmianach moglibyśmy ten atut utracić. Przynajmniej na początku rozgrywek nim wypracowaliby inną taktykę. 2 pierwsze mecze u siebie w plecy i bye bye ekstraliga (again).


Zgadzam sie Kenny z Toba .. niestety.
Niech juz nic nie zewaja ani nic .. tylko wynienia to co maja wymienic i tyle :]

A geometrie toru sie zmieni jak bedziemy pewnych zespolem z elidze :P

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 10 paź 2004, o 11:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
Ta gadka, że nie można zmienić geometrii ze względu na piłkarzy to niezły kit. Patrzcie na Lublin i Tarnów. Tam też grają piłkarze, a mimo to tory to nie lotniska. Są długie, ale węższe niż u nas. Spokojnie można by zwężyć nasz tor o metr. Ja się jednak obawiam, czy to wyszłoby na dobre naszym zawodników. Oni lubią się rozpędzać po zewnętrznej, to jest właśnie atut naszego toru. Obawiam się, że po zmianach moglibyśmy ten atut utracić. Przynajmniej na początku rozgrywek nim wypracowaliby inną taktykę. 2 pierwsze mecze u siebie w plecy i bye bye ekstraliga (again).


eee tam, od tego sa trenigi , zeby przyzwyczajic sie do toru to raz
Dwa rozpedzanie po zewnetrznej to tez atut, przeciwnej drużyny, szczegolnie gdy maja lepsze sprzety
Trzy w Tarnowie jest wezszy tor, a i tak można sie rozpedzac po zewnetrznej, co pokazuje chocby Gollob

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 10 paź 2004, o 12:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 13:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Już modernizują, zaczeli od malowania płoty olejem :lol: :lol: :lol: Jak będzie ładny stadion to i bilety będą ładnie drogie :x


           
Post 10 paź 2004, o 13:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 19:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jakto ??? :) To oni wymniniaja te bandy czy beda je malowac, tak dla picu zeby wygladalo ze byle zmieniane ? :D


           
Post 10 paź 2004, o 13:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 09:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3560

Zobacz profil 
Bande wymienią.. napewno .. ale na taka sama jak byla do tej pory i to jest LOL :lol: :lol:

Chciałbym zeby była u nas taka banda jak jaka widzielismy w Gorzowie ..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 10 paź 2004, o 13:40
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Bande wymienią.. napewno .. ale na taka sama jak byla do tej pory i to jest LOL

mozna sie z tego smiac :wink: ale ja wole zapłakac, bo to jest parodia...
nie sadze, ze dechy tak mniej kosztuja, niz siatka...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4937 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 247  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi