Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 247  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Stadion Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 paź 2004, o 13:41
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 12:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja tam wole dechy niz siatke, tylko takie dechy jak sa na przyklad w Gorzowie czy w Tarnowie...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 8 gru 2004, o 22:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 20:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Cytuj:
Stal przymierza się do remontu obiektu. W pierwszej kolejności planowane jest zadaszenie trybuny i pełne jej wyposażenie w krzesełka. Zanim to nastąpi, musi również nastąpić kosmetyka betonowego podłoża. Na przeszkodzie stoją jednak sprawy własnościowe. Klub stara się oddać tereny miastu i wziąć je w użytkowanie. W ten sposób miasto mogłoby pozyskać środki unijne na remont obiektu w wysokości aż 75% wartości inwestycji (klub - jako wieczysty użytkownik - mógłby liczyć jedynie na dofinansowanie w wysokości 50%). Gra jest warta świeczki. Sprawy trzeba więc uregulować, zaś konkretnej decyzji wymagają... zaległości podatkowe klubu z tytułu podatku od nieruchomości, jakim Stal została obciążona.

A propos obiektu na Stali, na początku lat 70. była już gotowa dokumentacja budowy okazałych trybun, bardzo zbliżonych do tych, które wkrótce powstały w Mielcu. Pomimo że upłynęło ponad 30 lat, obiekt Stali - oczywiście ten na makiecie - przedstawia się okazale. Należy żywić nadzieje, że tym razem cel uda się zrealizować


dzienik polski...;]

Oby wypaliło :P jednak dla mnie priorytetem nie jest zadaszenie...tylko zrobienie krzesełek takich jak trzeba, a nie na ławkach gdzie trzeba sie cisnac... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 8 gru 2004, o 22:43
 


Kamil napisał(a):
Cytuj:
Stal przymierza się do remontu obiektu. W pierwszej kolejności planowane jest zadaszenie trybuny i pełne jej wyposażenie w krzesełka. Zanim to nastąpi, musi również nastąpić kosmetyka betonowego podłoża. Na przeszkodzie stoją jednak sprawy własnościowe. Klub stara się oddać tereny miastu i wziąć je w użytkowanie. W ten sposób miasto mogłoby pozyskać środki unijne na remont obiektu w wysokości aż 75% wartości inwestycji (klub - jako wieczysty użytkownik - mógłby liczyć jedynie na dofinansowanie w wysokości 50%). Gra jest warta świeczki. Sprawy trzeba więc uregulować, zaś konkretnej decyzji wymagają... zaległości podatkowe klubu z tytułu podatku od nieruchomości, jakim Stal została obciążona.

A propos obiektu na Stali, na początku lat 70. była już gotowa dokumentacja budowy okazałych trybun, bardzo zbliżonych do tych, które wkrótce powstały w Mielcu. Pomimo że upłynęło ponad 30 lat, obiekt Stali - oczywiście ten na makiecie - przedstawia się okazale. Należy żywić nadzieje, że tym razem cel uda się zrealizować


dzienik polski...;]

Oby wypaliło :P jednak dla mnie priorytetem nie jest zadaszenie...tylko zrobienie krzesełek takich jak trzeba, a nie na ławkach gdzie trzeba sie cisnac... :roll:


jesli chca faktyczni wybudowac krzeselka na calym stadionie, to obowiazkowo trzba dobudowac jakas trybune :roll: Tylko wiemy, ze to drugie chyba w tym stuleciu nie nastapi :roll:

Wole lawki i 13 tys na trybunach, niz krzeselka i 8 ;/


           
Post 8 gru 2004, o 23:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lis 2004, o 17:10
Skąd: sedziszow
Posty: 30

Zobacz profil 
ja to bym chcial jedej rzeczy zeby dorobili tych luxow w oswietleniu i zeby w przyszlym sezonie ogladnac zuzlowe widowisko wieczorem przy swietle :D :D :D to by bylo dopiero cos
NIe tak jak zawsze 15 - 16 tylko o 19 - 20 to jest moje marzenie
a mysle ze i wiecej kibicow takie widowisko by przyciagnelo


           
Post 9 gru 2004, o 17:40
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 17:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
cepter napisał(a):
ja to bym chcial jedej rzeczy zeby dorobili tych luxow w oswietleniu i zeby w przyszlym sezonie ogladnac zuzlowe widowisko wieczorem przy swietle :D :D :D to by bylo dopiero cos
NIe tak jak zawsze 15 - 16 tylko o 19 - 20 to jest moje marzenie
a mysle ze i wiecej kibicow takie widowisko by przyciagnelo



z godzina 19 na zuzel wszystko pieknie ale zwroc uwage ze liga jest w niedziele a na zuzel chodzi bardzo wiele osob z poza rzeszowa i nie wiem czy chcialo by im sie wyhcodzic ze stadionu powiedzmy o 22.15 a w poniedzialek isc do pracy.... wliczajac ze jeszcze do tego domu musza wrocic a i z autobusami nie jest latwo w niedziele o tej porze...

_________________
Obrazek


           
Post 9 gru 2004, o 20:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lis 2004, o 17:10
Skąd: sedziszow
Posty: 30

Zobacz profil 
z godzina 19 na zuzel wszystko pieknie ale zwroc uwage ze liga jest w niedziele a na zuzel chodzi bardzo wiele osob z poza rzeszowa i nie wiem czy chcialo by im sie wyhcodzic ze stadionu powiedzmy o 22.15 a w poniedzialek isc do pracy.... wliczajac ze jeszcze do tego domu musza wrocic a i z autobusami nie jest latwo w niedziele o tej porze... [/quote]

ja tez nie jestem z rzeszowa i bardzo bym chcial ogladnac taki meczyk no wcale nie musi byc to o 19 ale zeby juz bylo ciemnawo
i przewaznie ludzie przyjezdzajacy na zuzel sa samochodami bo wkolo stadionu zawsze na zuzlu ni8e ma gdzie zaparkowac auta


           
Post 10 gru 2004, o 02:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 18:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 966

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
jesli chca faktyczni wybudowac krzeselka na calym stadionie, to obowiazkowo trzba dobudowac jakas trybune :roll: Tylko wiemy, ze to drugie chyba w tym stuleciu nie nastapi :roll:

Wole lawki i 13 tys na trybunach, niz krzeselka i 8 ;/


Niby tak ale wczesniej czy pozniej krzeszełka musza byc. A jesli teraz zrobia krzeselka i ta zbedne jak dla mnie zadaszenie na trybune (dla kibicow pilki), to pojemnosc spadnie z 12 na 8 czy 9 tysiecy. Wtedy po najwiekszych meczach: z rybnikiem czy ostrowem a napewno po playoff, kiedy bedzie przychodzic po kilkanascie tysiecy jasne juz bedzie ze na ekstralige trzeba dobudowac dodatkowa trybune. Taka musi byc kolej rzeczy, nie wybuduja trybuny jesli beda uwazali ze nie jest konieczna. A tak beda musieli i bedziemy mieli piekny stadion.

_________________
bERY


           
Post 9 sty 2005, o 09:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 16:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Plany są ambitne, trzeba przyznać.
Czy ma ktoś z forumowiczów może zdjęcie projektu rozbudowy stadionu Stali czy makiety?
Z góry dzięki za info :wink:


           
Post 9 sty 2005, o 10:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 18:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Plany są ambitne, trzeba przyznać.
Czy ma ktoś z forumowiczów może zdjęcie projektu rozbudowy stadionu Stali czy makiety?
Z góry dzięki za info :wink:


Hue, hue. Podobno mozna sciagnac z netu i wyciac sobie na ploterze fajna trojwymiarowa makiete w skali 1:4. Jest tez wersja na rzutnik multimedialny, ktory wyswietla prezentacje nowego starionu na ekranie z pary wodnej. Hiciorem jednak jest helm do projekcji trojwymiarowej, w ktorym mozna "chodzic" po planowanym stadionie, "zasiadac" na wirtualnych krzeselkach i jesc slonecznik. Dochody ze sprzedazy tych wszystkich gadzetow maja byc w calosci przeznaczone na planowana przebudowe. Sa w sumie jedynym zrodlem kasy na ten cel...

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 10 sty 2005, o 00:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 15:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
sprawa jest prosta wystarczy zaorac boisko do gry w kopana a wtedy mozna modernizowac do woli :wink:

_________________
NA UKŁADY NIEMA RADY !!!


           
Post 12 sty 2005, o 09:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/ar ... T/50111026 - proponuję przeczytać! :roll: :?


           
Post 12 sty 2005, o 09:18
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 20:42
Posty: 259

Zobacz profil 
dziwne :? ale chyba nie dotyczy to meczów żużla


           
Post 12 sty 2005, o 09:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 19:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
speedway napisał(a):
dziwne :? ale chyba nie dotyczy to meczów żużla

Widze, że nawet nie chciało się dokładnie przeczytać...szkoda.

Cytuj:
W przeciwnym razie piłkarze grać będą w Tyczynie, a żużlowcy ścigać się będą w Machowej lub też walczyć będą na swoich śmieciach, ale przy pustych trybunach. Tylko jaki to ma sens? I pomyśleć, że w te wszystkie kłopoty kluby z Rzeszowa i Dębicy wpuścili ich kibice. A właściwie pseudokibicie...


           
Post 12 sty 2005, o 09:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
I jeszcze jeden fragment dla Ciebie speedway:

Cytuj:
Wniosek wojewody o umieszczenie stadionu Stali i Igloopolu w wykazie obiektów, na których obowiązuje utrwalanie przebiegu wszystkich organizowanych na nim imprez sportowych poparli podkarpaccy wojewódzcy komendantowie policji i straży pożarnej oraz prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.


           
Post 12 sty 2005, o 09:28
 
Senior
Senior

Dołączył: 21 cze 2004, o 20:42
Posty: 259

Zobacz profil 
sorry przepraszam rzuciłem tylko okiem na 1 paragraf


           
Post 12 sty 2005, o 09:46
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 17:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
:evil: szok ale cos mi nie chce sie wierzyc ze tak poprostu zamkna nam stadion:( na pilce sa zadymy to rozumiem ze sie obawiaja ale przeciez na zuzlu nie ma burd ani zadym mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i ze spokojnie bedziemy mogli chodzic na speedway w Rzeszowie no ale wsumie jak bedize trzeba zamontowac kamery to skad oni wezme te 300tys??


           
Post 12 sty 2005, o 13:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 13:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Po przeczytaniu tego artykułu stwierdziłem że ich tam poje****, chyba za duzo kasy dostaja i im sie nudzi. Niech zamkną kopalnie żydów a nie naszą Staleczke, jak co to protestujemy :?: :wink: hehe mam nadzieje że nie zamkną a kamery za rok zamontują. Oznacza to koniec atrakcji niedzielnych i sobotnich(pilka i żużel)w Rzeszowie.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 12 sty 2005, o 16:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 18:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 966

Zobacz profil 
Ja to odbieram zupelnie inaczej.
Stadionu napewno nam nie zamkna.
Oni poprostu strasza,
i dobrze bo przyspiesza sprawe remontu stadionu.
Bez takiego straszenia, nikt palcem nie ruszy.

_________________
bERY


           
Post 13 sty 2005, o 03:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 19:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
No prosze...

Szkoda tylko, ze dotyczy to meczów żużlowych i nie wiem dla czego.

A na piłke nich zamykają. Moze nastepnym razem to bydło choć sie zastanowi zanin "coś" zrobi...ale wątpie. Oni mózów nie mają , wiec mysleć nie mogą...


           
Post 13 sty 2005, o 11:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 14:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Sęk w tym że policja i Wojewoda ma racje. Kto był na kilku ostatnich meczach piłki na pewno widział co się działo. Było wiadomo, że zachowania "kibiców" nie pozostana bez echa.
Na moniotring na razie klubu nie stać ale jest kilka innych rozwiązań które można wprowadzić, tylko trzeba tego chcieć.

"kibice" piłki zawsze twierdzili, że przez żużel cierpi sekcja "kopanej". Teraz jest dokładnie odwrotnie.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4937 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 247  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi