Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pęknięty nadgarstek Trojana - 3 miesiące przerwy!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 kwi 2003, o 17:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
;( gorzej byc nie moze ale mniejmy nadziejeze limit kontuzji w naszym zespole juz sie wyczerpał przynajmniej do rundy zasadniczej 8-)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 23 kwi 2003, o 11:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
wlasnie sie dowiedzialem ze mam kogos w szpitalu, gdszie Rafal sie leczy.
Dzisiaj chyba nawet tam sie pojawi.
Jesli dowiem sie cos konkretnego to napisze ale z tego juz wiem to nie miesiac tylko 6 tygodniu (pauzuje), i to jest taki sobie termin lekarski, ktory moze sie przedluzyc. Chyba ze Rafal sie postawi, ale to jego osobista decyzja.

powrotu do zdrowia, Rafale

_________________
bERY


           
Post 23 kwi 2003, o 18:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Okazuje się, że Rafała Trojanowskiego czeka jednak dłuższa przerwa w startach niż to pierwotnie podawano. Niewykluczone, że będzie musiał pauzować nawet dwa miesiące. Ręka nie jest bowiem skręcona, a złamana. - "Taki uraz wykazało dzisiejsze prześwietlenie. W tej sytuacji znacznie dłużej będziemy musieli startować bez Rafała. To na pewno osłabi naszą drużynę" - powiedział Karol Baran, od któego pozyskaliśmy tę informację.

Teraz to naprawde przydalby sie drugi obcokrajowiec...

Info za http://www.przegladzuzlowy.pl


           
Post 23 kwi 2003, o 18:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Zgodnie z tym co napisał na Przeglądzie Dominik, Rafała czeka nie miesiąc, a dwa absencji od żużla...
Ja się tylko zastanawiam, czy złamanie nie jest mniej dokuczliwą kontuzją niż zwichnięcie... Skąd więc te dwa miesiące???

_________________
K&P


           
Post 23 kwi 2003, o 21:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Zarombiscie, po prostu zarombiscie. Nie ma to jak kontuzja na poczatku sezony wykluczajaca zawdonika na pol sezonu. No barawo, brawo.


           
Post 23 kwi 2003, o 21:35
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Kaśka napisał(a):
Zgodnie z tym co napisał na Przeglądzie Dominik, Rafała czeka nie miesiąc, a dwa absencji od żużla...
Ja się tylko zastanawiam, czy złamanie nie jest mniej dokuczliwą kontuzją niż zwichnięcie... Skąd więc te dwa miesiące???


Faktem jest , że złamanie jest znacznie mniej dokuczliwe niż zwichnięcie-pod warunkiem ,że pofrunie się do Anglii na laserek-szanse podobno są...


           
Post 24 kwi 2003, o 23:01
 trojan na sierpień
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
dzisiaj piszą że 3 miesiące trojan ma z głowy..........

_________________
joo


           
Post 25 kwi 2003, o 15:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jak powiedzial mi trener Kuzniar, problem polega na tym, ze Rafal ma te reke zlamana (a moze skrecona, juz nie pamietam, a w tych sprawach jestem zupelnym ignorantem) z przemieszczeniem. Kuzniar powiedzial rowniez, ze wolalby miec piec razy zlamana reke, niz to, co ma teraz Rafal. Oj, niedobrze :(


           
Post 25 kwi 2003, o 15:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Za to ja dzisiaj rozmawiałam z Rafałem :). Powiedział, że lekarze wróżą mu przynajmniej miesiąc przerwy, do dwóch. Jeżeli chodzi o zabiegi laserowe, to stwierdził, że jest to ten typ załamania (tu wymienił nazwy uszkodzonych części, ale ja podobnie jak MaK jestem laikiem w tych sprawach), który nie nadaje się do tego rodzaju zabiegów. Nie będą one ponoć skuteczne... Czeka nas więc 'miłe' kilka kolejek, bo Trojanowski sam przyznaje, że sie czuje po prostu źle.

_________________
K&P


           
Post 25 kwi 2003, o 18:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Ktos kiedys pisał, ze chciałby Łukasza Golonke w składzie. No to jest Łukasz, na razie na rezerwie, ale już uwzglęniany w protokołach. Jeszcze jakieś życzenia???

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 2 maja 2003, o 23:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Ojjjj przydalby sie nam Rafal w najblizszych meczach np. u siebie z Gorzowem i Gnieznem.Po tym jak Rafal wystapil w meczu inauguracyjnym z WKM WARSZAWA wszyscy mysleli ze bedzie ciagna dobra passa na nastepne mecze a tu taka kontuzja.Bardzo zal mi tego zawodnika i uwazam ze w tym sezonie nie pokaze sie z takiej strony jak z Warszawie.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 3 maja 2003, o 11:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
niejestem w temacie ale slyszalem na treningu (podsluhalem rozmowwe trojana:D) ze w pooniedzialem ma gips sciagnay czy cos takiego

_________________
Obrazek


           
Post 5 maja 2003, o 13:53
 


Cytuj:
Zawodnik Jasolu Rzeszów – Rafał Trojanowski po udanej inauguracji sezonu w Warszawie, nie miał już okazji zdobywać punktów dla zespołu znad Wisłoka. Stało się tak za sprawą kontuzji nadgarstka, której doznał 14 kwietnia na jedynym z treningów przed zaległym spotkaniem z drużyną Kolejarza Rawicz. Jak wszystko pójdzie dobrze Rafał pojawi się na torze za 2-3 tygodnie, pozostaje nam życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia.

„Jestem już po konsultacji z lekarzami w Rzeszowie i jutro idę na operację nadgarstka (rozmowa przeprowadzona 4 maja). Będę miał skręconą rękę na śrubach, jeżeli wszystko dobrze pójdzie to jeszcze jakieś 2-3 tygodnie i powinienem zacząć jeździć. Po kontuzji moja jazda na pewno nie będzie taka sama jak w Warszawie, bo trzeba pojeździć i nie wiadomo co z tą ręką będzie. Jestem jednak dobrze przygotowany i myślę, że powinno wszystko być dobrze” – skomentował sam zawodnik.

Zrodlo: http://www.speedway.info.pl


           
Post 6 maja 2003, o 11:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Damon powiedz szczerze chce ci sie wierzyc w to co napisales bo mi za bardzo nie.Bedzie mial operacje..pózniej rehabilitacja...cwiczenia...treningi...oswojenie z torem....to napewno nie bedzie trwalo 2 czy 3 tygodnie ani nawet z 4 tygodnie:)

Pozdrawiam Cie!!

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 maja 2003, o 12:05
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
co do wy[powiedzi ktora wkleil Damon
trojanowski juz mowi ze jego forma nie bedzie taka jak w Warszawie buahha juz sie ubezpiecza hahahaPOzdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 6 maja 2003, o 14:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Nobi napisal:

Cytuj:
Damon powiedz szczerze chce ci sie wierzyc w to co napisales bo mi za bardzo nie.Bedzie mial operacje..pózniej rehabilitacja...cwiczenia...treningi...oswojenie z torem....to napewno nie bedzie trwalo 2 czy 3 tygodnie ani nawet z 4 tygodnie:)


Jest rok 2003, medycyna robi cuda...przyklad :?: Hampel...zlamal obojczyk a po jakims tygodniu startowal we Wroclawiu...


           
Post 6 maja 2003, o 14:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hampel jest zawodnikiem atlasa - trojan stali
medycyna to drogi sport....

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 15:43
 


Przecież ja tego nie wymyśliłem, powiedział mi to Trojan, a on jest najbardziej wiarygodny!


           
Post 6 maja 2003, o 16:19
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Kezman zgadzam sie z Toba....
Wroclaw ma pieniadze na jakies laserowe zabiegi a Stal nie zabardzo ma pieniadze na takie operacje...a naturalnie to on tak szybko nie wyzdrowieje....

Jestem oczywiscie za tym zeby Trojan jak njszybciej wrócil do zdrowia bo przed nami walka o awans do Ekstraligii

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 maja 2003, o 20:54
 Trojan
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Gazeta Codzienna Nowiny 5 Maja 2003

Cytuj:
Ryszard Romaniak poinformował, że w najbliższych dniach Rafał Trojanowski będzie miał zabieg kontuzjowanej ręki, dzięki któremu winien wrócić na tor za dwa tygodnie. - Na mecz z TŻ-em Lublin i zaległe spotkanie z Drak Dogiem Gniezno, które odbędzie isę 24 maja o godz. 16:30, Rafał winien być do dyspozycji trenera - stwierdził świętny ongiś zawodnik Stali.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 179 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi