Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pęknięty nadgarstek Trojana - 3 miesiące przerwy!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 kwi 2003, o 20:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
:wow: Szok poprostu szok. Dlaczego zawsze ten Rzeszów musi mieć pecha do konuzji i dlaczego zawsze pada na Trojana :wink: Szkoda wielka szkoda bo po meczu w W-wie wydawało się że Rafał sie odnalazł a teraz :? kontuzja i znow (odpukać) cały sezon narzekania że przez kontuzję coś nie wyszlo :roll:
Trojan :piwo: wrcaj szybko do zdrowia bo Rybnik i Gorzów czekają na lanie :P
Może rzeczywiscie jeśli marzymy o tej ekstralidze trzeba pomyśleć o drugim obcokrajowcu 8-) bo o mecz z Rawiczem jestem spokojny ale jeżeli chcemy powalczyć z RKm-em i być w miarę spokojni na meczu z Gorzowem to bez Trojana i drugiego stranieri będzie ciężko.
Miesiąc przerwy :?
Cytuj:
Jak już informowaliśmy, Rafał Trojanowski odniósł kontuzję nadgarstka podczas dzisiejszego treningu. Wbrew temu, co podawały niektóre portale, nadgarstek nie jest złamany. Taką informację przekazał nam Wacław Kawa, prezes firmy "Faraon" sponsor Rafała. Nadgarstek nie jest złamany. Rafał doznał zwichnięcia z przemieszczeniem, ale jest to kontuzja groźniejsza niż zwykłe złamanie. Przerwa w startach potrwa minimum 30 dni - poinformował.

Kiedy około półtorej godziny temu kontaktowaliśmy się z prezesem Kawą, Trojanowski nadal przebywał w szpitalu. W tej chwili nadgarstek jest nastawiany, lekarze próbują to zrobić bez rozcinania czegokolwiek. Jeżeli nie uda się jej nastawić, konieczna będzie operacja mówił pytany o to, co dzieje się z Rafałem. Do wypadku doszło, kiedy Rafał testował nowy silnik. Silnik nie był do końca spasowany. W pewnej chwili pociągnęło go na koleinie. Obok jechał Maciek Kuciapa, a Rafał, aby w niego nie wjechać, próbował ściągnąć nieco motocykl do krawężnika. Niestety nie udało się i zawadził o Maćka, w wyniku czego przeleciał przez kierownicę dodał, opisując wypadek.

W tym przypadku raczej nie będzie prowadzone leczenie laserowe. Niedobrze, że tak się stało, ale nie wolno wpadać w panikę. Mamy drużynę i inni chłopcy dadzą radę zastąpić Rafała. Od kontuzji nie da się uciec, jest ona wkalkulowana w ten sport. Musimy sobie zatem jakoś poradzić zakończył prezes "Faraona".

W ostatnim tygodniu do zdrowia wrócili Piotr Winiarz i Paweł Miesiąc. Są już niemal w pełni sił i gotowi do jazdy. Wydaje się, że podobnie jak w Warszawie, pozostali rzeszowianie będą w stanie zastąpić kontuzjowanego kolegę (podczas meczu z WKM-em z powodu kontuzji niedysponowany był Winiarz).

http://www.przegladzuzlowy.pl

_________________
Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 20:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Majkel napisal:
Cytuj:
nie wiem czy teraz jest nawet do rybnika sens brac bobka bo i tak bedzie w plecy wiec wszkoda pieniedzy i co z tego jak powalczymy lepiej skupmy sie na wlasnym torze i na slabiakach na wyjazdach


Tak najlepiej jezdzic mlodziezowcami bo i tak nie mamy juz szans...to jest madre rozumowanie :roll: Jest przeciez jeszcze Wilk, moze on zastapi godnie Trojana, w Wawie spisal se dobrze. Oczywiscie szanse na lepszy wynik w Rybniku zmalaly ale nie do zera :!: i Bob powinien jechac.


           
Post 14 kwi 2003, o 20:26
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a co wy uwazacie ze Trojan to nie wiadomo co?
kolesiowi wyszedl 1 (pierwszy) mecz ze slabiutką w-wą teraz po kontuzji bedzie jezdzil jak zawsze czyli 0,2,3,0,1 i bedzie mowil to wszystko przez tą kontuzje tak to jest testowal chlopak silnik byl za mocny nie utzryma i jebna w ciapka jakos tak to bylo dla mnie on nigdy juz nie bedzie dobrze jezdzil a przeblyski mial zawsze...!!! Pozdrowionka!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 kwi 2003, o 20:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
Boję się, że ta kontuzja znowu wybije Trojana z rytmu, który powoli nabierał. Ma niezłego pecha. Nowe motory, marzenia i nadzieje na duże ilości punkcików, a tu... :( .
Stan toru jest fatalny, już w tamtym sezonie tworzyły się koleiny i wyrwy, zamiast walki na torze oglądamy walkę zawodników z torem!!! :evil:


           
Post 14 kwi 2003, o 20:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
a co wy uwazacie ze Trojan to nie wiadomo co?
kolesiowi wyszedl 1 (pierwszy) mecz ze slabiutką w-wą teraz po kontuzji bedzie jezdzil jak zawsze czyli 0,2,3,0,1 i bedzie mowil to wszystko przez tą kontuzje tak to jest testowal chlopak silnik byl za mocny nie utzryma i jebna w ciapka jakos tak to bylo dla mnie on nigdy juz nie bedzie dobrze jezdzil a przeblyski mial zawsze...!!! Pozdrowionka!!!!!!


A ty znowu swoje. Nie jestem specjalnym zwolennikiem talentu Trojana ale w Rybniku na pewno by sie przydał, piszesz ze 1 mecz mu wyszedł. A nuz wyjdzie 2 i 3.. kto to wie, moze w tym sezonie wreszcie zobaczymy Trojana jak dobrze jezdzi.

Co do 2 obcokrajowca to bardzo bym chciał ale nie ma juz bardzo kogo a pozatym nasi działacze jak zwykle ,,posepią,, kasy i puszcza Wilka.

Czy ten cholerny pech musiał sie przypieprzyc do Rzeszowa,
nie mógł tak do Rybnika... ;)


           
Post 14 kwi 2003, o 20:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Miało być dobrze, ale będzie źle.
Mam nadzieje, że się mylę.

Już było dobrze, ale kontuzja nie zdziała nic dobrego(przekonywaliśmy się już o tym) Mam nadzieję, że Rafał Wilk godnie go zastąpi i zdobędzie kilka punktów...


           
Post 14 kwi 2003, o 20:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
strongu do tego co napisales:A nuz wyjdzie 2 i 3.. kto to wie, moze w tym sezonie wreszcie zobaczymy Trojana jak dobrze jezdzi.
no tak a nuz tylko ze tego a nuz juz nie bedzie bo trojan bedzie se lezal w domku pijac browarka i ogladajac TV wiec mu 2 i 3 mecz nie wyjdzie...POzdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 14 kwi 2003, o 21:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
no tak a nuz tylko ze tego a nuz juz nie bedzie bo trojan bedzie se lezal w domku pijac browarka i ogladajac TV wiec mu 2 i 3 mecz nie wyjdzie


A nóż se wyszedł by mu ten 2 i 3. Ale cóz teraz se jest kontyzjowany to se nie pojedzi.
Pzdr.


           
Post 14 kwi 2003, o 21:35
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Nieważne jak Rafał jeździ, ważne że ma kontuzje i zamiast kłócić się o Jego jazde, zastanówmy się jakie są konsekwencje tego i co teraz zrobimy. Rafałwracaj szybko do zdrowia!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 14 kwi 2003, o 22:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
No wlasnie, tor przypomina plac budowy z koleinami po betoniarkach i innym ciezkim sprzecie budowlanym a Wam sie marza krzeselka na trybunach i zegary. Trojan zawsze jezdzil tak ze to maszyna dyktowala tor jazdy ale tym razem chyba przesadzil. Nie wiem ale nie jest to dobrze ze na poczatku sezonu odrazu lapie kontuzje.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 14 kwi 2003, o 23:48
 Nasz tor
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
W tej chwili nasz tor przypomina mi sztuczne tory z GP :D . Po kilku biegach tworzą sie ogromne koleiny i nie nadaję się on do jazdy. Dziś skończyło się to fatalnie dla Trojana, a jutro to samo moze się przytrafiś (odpukać - puk puk) Brhelowi, Kuciapie, Siwemu itp. itd. Przydałoby się na tor dosypać troche nowej nawierzchni (dodatkowe koszty... :cry: ) i go ubić.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 kwi 2003, o 00:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Własnie zamiast kupować nowe skóry dla całej ekipy to może w tor troche zaiwestować ??????


           
Post 15 kwi 2003, o 08:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jak mówił Piotrek Winiarz podczas spotkania z kibicami w Speedway Pub'ie koszty zwiazane z dosypaniem nowej nawierzchni to głównie sprawa transportu. Sama "mączka" nie jest droga.
Pozdrawiam :spiew:


           
Post 15 kwi 2003, o 13:39
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nie było mnie na necie od wczoraj rana i jak wszedłem na stronę i przeczytałem newsa to się nieźle wkurzyłem. Początek sezonu Trojan miał niezły i przez chwilę łudziłem się, że może będzie miał udany sezon. Nic z tych rzeczy. Nawet jak szybko wróci na tor to pewnie długo będzie się "docierał". Cóż otwiera się szansa dla Łukasza Golonki. Nawet z Bobem w składzie będzie miał minimum pozycję rezerwowego.
Mecz z Rawiczem trzeba odjechać bez kontuzji, podobnie Rybnik, bo tam zbierzemy niezłe lanie (jeszcze wczoraj byłem optymistą, ale parę rzeczy <<nie tylko kontuzja Rafała>> utwierdziły mnie w przekonaniu, że szczytem marzeń dla nas będzie pierwsza czwórka).
Mam nadzieję, że Trojan szybko wróci na tor i jeszcze się przyda jako zawodnik, a nie tylko "popychacz" maszyn :mrgreen:


           
Post 15 kwi 2003, o 18:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Cóż otwiera się szansa dla Łukasza Golonki. Nawet z Bobem w składzie będzie miał minimum pozycję rezerwowego.


Pytanie, czy Łukaszowi odpowiada takie rozwiązanie. On sam w lutym mówił, że chciałby przenieść się do Krosna... Gdy trafi do składu Stali, to wypożyczenie nie będzie już możliwe, a wcale niewiadomo, czy ujrzymy go chociaż raz na torze... Life is brutal?


           
Post 15 kwi 2003, o 19:00
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
a był kiedyś sezon żeby trojan nie miał kontuzji, o ile pamiętam to NIE - to nie jest pech tylk onieudolność zawodnika. z niego już ...............(szkoda kończyć)

_________________
joo


           
Post 16 kwi 2003, o 08:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
joo siadaj na motor żużlowy i przejedź się przy pełnej prędkości po torze. Domyślam się iż po pierwszym wirażu leżałbyś...
Możesz powiedzieć ile masz lat ?
Przypomnij sobie ( o ile nie jestes jakimś 10 - letkiem ) jak Rafał jeździł choćby w 1994 roku, kiedy to wspólnie z innymi zawodnikami zdobył tytuł MDMP.
Idąc tym tokiem rozumowania... nieudolnoscią nazwałbyś chocby śmierć Nazimka ? Czy innych znakomitych żuzlowców ? Oni też byli "nieudolni" ?


           
Post 17 kwi 2003, o 21:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
teraz po kontuzji bedzie jezdzil jak zawsze czyli 0,2,3,0,1


Hmmm, to sześc punktow. Na druga linie jak znalazł. Golonka ani Wilk, ze nie wspomne o juniorach tyle nie zrobia (patrz mecz z Rawiczem).

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 18 kwi 2003, o 10:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wywiad z Trojanem...
Za http://www.przegladzuzlowy.pl

Cytuj:
Muszę przyznać, że nieciekawie wygląda gips na Twojej ręce na samym początku sezonu.

- Rzeczywiście nie wygląda to najlepiej. Mamy dopiero początek sezonu, a wiele planów już muszę odłożyć na bok. Upadek wyglądał niegroźnie, ale kontuzja okazała się poważna. Przez miesiąc będę więc musiał nosić gips.

- Ta kontuzja boli tym bardziej, że wydawało się, iż od początku sezonu jesteś &#8222;w gazie&#8221;...

- To prawda, byłem dobrze przygotowany. Nawet na tym treningu, na którym doznałem kontuzji, jeździło mi się bardzo dobrze. Być może wpływ na ten upadek miała grypa, którą właśnie wyleczyłem. Przez dwa tygodnie brałem antybiotyki i być może nie zareagowałem odpowiednio szybko na to, co się stało. W tamtym roku, gdy zupełnie mi nie szło, nie miałem żadnej kontuzji. Ten sezon zaczął się dobrze, a tu taki pech się przytrafił.

- Twoja absencja podczas spotkania z rawickim Kolejarzem omal nie doprowadziła do porażki Jasolu.

- Mecz był bardzo trudny. Wydawało się, że będzie to bardzo łatwe spotkanie, jednak druga linia nie pojechała na odpowiednim poziomie, niektórzy koledzy nie potrafili odnaleźć recepty na wygrywanie z rywalami. Na szczęście Maciek Kuciapa, Piotrek Winiarz i Karol Baran robili, co w ich mocy i udało się ten mecz wygrać.

- Ale następnym razem może zabraknąć Twoich punktów.

- Myślę, że Rafał Wilk dojdzie do ładu ze sprzętem i pech go opuści. Jeśli do tego dojdzie również Bohumil Brhel, nasz zespół będzie o wiele mocniejszy.

- Z tego, co wiem jedynym plusem Twojej kontuzji jest to, że Rafał Wilk wystąpi na Twoim sprzęcie w Rybniku.

- Nie jest to jeszcze pewne, gdyż to jest jeden silnik, na którym Rafał chciałby wystąpić, gdyż drugi jest przygotowany podobnie, jak jego. Będziemy musieli to jeszcze przedyskutować, zadecyduję po dłuższym przemyśleniu. Jest to bowiem silnik, na którym chciałbym startować w meczach ligowych, gdyż jest dobrze przygotowany i czuję się na nim bardzo dobrze.

- Kiedy możemy się spodziewać Rafała Trojanowskiego w takiej formie, w jakiej był przed kontuzją?
- Trudno powiedzieć. Przynajmniej miesiąc będziemy musieli poczekać.

- Pamiętasz która to już poważniejsza kontuzja w Twojej karierze? Zdarzają Ci się one wyjątkowo często.

- Rzeczywiście. Poza poprzednim sezonem, zdarzało mi się to bardzo często. Nie wiem, czy to jakieś fatum? Może muszę wybrać się do jakiegoś czarodzieja?

- Dziękuję za rozmowę

- Ja również dziękuję.


           
Post 18 kwi 2003, o 11:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Rafała życze Ci szybkiego powrotu do zdrowia.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi