Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Nowy image Naszej drużyny.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 kwi 2003, o 20:44
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 kwi 2003, o 22:10
Posty: 67

Zobacz profil 
jedno szybkie sprostowanie Jednakowe skóry mieli zawodnicy z Westy a nie Warty


           
Post 18 kwi 2003, o 21:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Spoko te stroje nawet wygladaja tylko ze gdydy jeszcze takie zrobili Baranowi Trojanowi i Wilkowi bo oni maja jasniejsze i to tak jakos nie nie wyglada ale moge sie mylic :? . Uważam że jakby wszyscy miei takie ciemne no to by bylo cool !!! :lol:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 18 kwi 2003, o 22:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Tak mieli takie same, ale Jasiek Krzystyniak szybko się wyłamał :) I miał racje. Sorry, ale mi ten pomysł "nie pasi". Już w ubiegłym sezonie miałem nieraz problem z rozróżnieniem Wilka, Barana i Trojana, a teraz doszli kolejni. Czasem naprawde człowiek nie przywuważy, kto jedzie, a gdy siedzi się na środku, numer zawodnika widać tylko przez ćwierć okrążenia... Kiedyś od razu rozpoznowało się, kto jedzie bez żadnej tam kilku-kilkunastu sekundowej niepewności :).


           
Post 20 kwi 2003, o 12:12
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
a mi w sumie całkiem fajnie sie ogladało jak pytałem co chwile Sewera "a kto to jest ten co prowadzi???". Najbardziej podobała mi sie mina Sewera gdy cierpliwie odpowiadal na moje pytania. dzieki za cierpliwośc do mnie ;) odwdziecze się na piłce ;). A tak w ogóle to podoba mi se pomysł całej druzyny tak samo. wreszczie to wyglada jak drużyna, a nie pokaz mody. W koncu to mężczyźni, a nie panienki (przepraszam wszystkie kobiety na forum, to żadna osobista wycieczka), ktore obraza sie jak zobacza kogos ubranego tak samo.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 20 kwi 2003, o 12:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):
a mi w sumie całkiem fajnie sie ogladało jak pytałem co chwile Sewera "a kto to jest ten co prowadzi???". Najbardziej podobała mi sie mina Sewera gdy cierpliwie odpowiadal na moje pytania. dzieki za cierpliwośc do mnie ;) odwdziecze się na piłce ;). A tak w ogóle to podoba mi se pomysł całej druzyny tak samo. wreszczie to wyglada jak drużyna, a nie pokaz mody. W koncu to mężczyźni, a nie panienki (przepraszam wszystkie kobiety na forum, to żadna osobista wycieczka), ktore obraza sie jak zobacza kogos ubranego tak samo.


nie ma sprawy Misiencjusz !!!!, zawsze do usług. Tylko na drugi raz nie zagaduj mnie w czasie przerw żebym spokojnie czas biegu mógł zapisać :mrgreen:
Jeśli zaś chodzi o kevlary to nasi nawet fajnie się prezentują, kolorki dobrane całkiem dobrze, no ale tu nie jestem ekspertem od mody wiec kto inny powinien się wypowiedzieć odnośnie kolorystyki.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 21 kwi 2003, o 11:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
te kevlary to dobry pomysł. można się numerami zamieniać jak złoto, nikt się nie powinien kapnąć, chyba że rywal będzie miał wszędzie szpiegów jak saddam husajn gwardię narodową. tylko czy silniki siwego i ciapka wytrzymaja tyle biegów uahaha :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 10 maja 2003, o 21:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
mi sie to podoba tak sammo jak za van pura gdy mieli ta sama reklame na kierwonicy! ale troszke z rozpoznowalnoscia niezabardzo...

_________________
Obrazek


           
Post 10 maja 2003, o 21:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Ja zrobilbym troche inaczej z tymi kevlarami :wink: . Mam dwa warianty.

1. Wszyscy zawodnicy maja takie same kombinezony a motory jakie im sie podobaja.

2. Zawodnicy maja identyczne kevlary jesli chodzi o uklad reklam i jakis tam linii ale inne kolory. Kazdy zawodnik posiadalby swoj wlasny kolor dzieki ktoremu bylby bardzo szybko rozpoznawalny. Np. Kuciapa mial wczesniej w kolorze niebiesko-rozowym, Winiarz mial chyba cos bialo-czarne, Baran dwa lata temu chyba cos pod fiolet. Poprostu chodzi o to zeby kazdy zawodnik mial swoj staly kolor i nie byl mylony z innym.

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 08:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
iSkier zgadzam sie w pelni co do punktu 2. szkoda tylko ze jusz trohe za puzno =(

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Pidi, Ralf08 i 26 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi