Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Marian Micał


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 23 kwi 2003, o 11:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
jAskółka napisał(a):
Nie wiem czy wszyscy wiedza ale w dzien meczu z Rawiczem terner rzeszowiaków kazał przygotowac tzw "beton" bo Siwy mu powiedzial ze w Rybniku jest taki tor i to było jednym z czynników słabszej postawy niektórych zawodników w tamtym meczu i lepszego dopasowania sie Rawiczan!!

Jaskolka nie wiem czy wiesz ale ja juz to pisalem na forum (JASOL - Start) !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 23 kwi 2003, o 20:36
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Jeszcze sie nie podniecajmy. Sam klekne i pocałuję Mariana w sznurówki jak powtórzy to w trzech meczach z rzędu. na razie udało mu sie raz, czekam na wiecej.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 23 kwi 2003, o 22:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
krzysiek_f napisał(a):
jAskółka napisał(a):
Nie wiem czy wszyscy wiedza ale w dzien meczu z Rawiczem terner rzeszowiaków kazał przygotowac tzw "beton" bo Siwy mu powiedzial ze w Rybniku jest taki tor i to było jednym z czynników słabszej postawy niektórych zawodników w tamtym meczu i lepszego dopasowania sie Rawiczan!!

Jaskolka nie wiem czy wiesz ale ja juz to pisalem na forum (JASOL - Start) !!!


Oj ale nie kazdy musiał to tam czytac a ja tylko o tym przypomniałem ,azeby przytoczyc ten dosc jak na Mariana dobry wystep a nie jak pare osób uwazalo przebłysk!!Miejmy nadzieje ze mam racje i nie był to przebłys ale poczatek dobrej formy ;))


           
Post 25 kwi 2003, o 14:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
No miejmy nadzieje ze nasi mlodziezowcy zaczynaja cos jezdzic !!!
(o MARIANA mi chodzi ) :)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 25 kwi 2003, o 16:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No prosze ale sie porobilo :roll: przed sezonem wszyscy mowili, ze numerem jeden jesli chodzi o mlodych jest Miesiac... ze to on powinien jezdzic bo jest mlodszy i lepszy...a tu sie okazalo, ze to Marianek wyrasta na number 1...ludzie spokojnie...ja odczuwam, ze wszyscy juz zapomnieliscie o Pawle...bedziemy sie cieszyc jak Mical udowodni, ze to nie byl przypadek (jesli zrobi 3 pkt z Gnieznem to wtedy mozna rozmawiac o tym, ze cos zaczyna jechac).


           
Post 6 maja 2003, o 14:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no i marian nie potwierdzil formy...niezazdroszcze trenerowi kuzniarowi, musi przewidziec ktury z junioruw w danym meczu ma lepszy dzien bo o stabilizacji formy u nich nie ma mowy i szkoda

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 14:45
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Spoko, odbije to sobie w kolejnych spotkaniach :P

Hlib też się nie pokazał :D

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 6 maja 2003, o 18:20
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Marian z Gorzowem jeździł bezbarwnie, wogóle nie starał się walczyć. O wiele bardziej waleczny był Miesiąc. Ale w Rybniku sytuacja była odwrotna, a w Tarnowie może być jeszcze inaczej... :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 18:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Marian zupełnie nie walczy na dystansie. To zwykły statysta. Fakt, że w Rybniku zaliczył swoją chyba życiowke, ale w jakim stylu ? Widzieliście jego start w biegu, w którym przywiozł 2 pkt ? Ewidentny lotniak, dla porównania Karol Baran w tym wieku potrafił zdobyć i 17 pkt w meczu.
Nie wiem po co w ogóle prof. Micał wyjeżdża po meczu pozdrawiać publiczność - to co wyprawia na torze to po prostu kompromitacja.
Nie wrózę mu zbyt ciekawej kariery - chyba, że w II lidze... może będzie w stanie zdobywać po 4-6 pkt w meczu.
Paweł Miesiąc jest dużo lepszym zawodnikiem, a co najważniejsze jest młody ! ma jeszcze 3 sezony przed sobą w roli młodziezowca !


           
Post 6 maja 2003, o 22:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Co do Mariana Micała to sie narazie tak nie napalajmy...w Rybniku udalo mu sie zdobyc te 3pkt..a w Rzeszowie na swoim torze o pkt.
Moim zdaniem o klase lepszy jest Pawel Miesiac,który jest bardzo waleczny......

Jakby te 3 pkt. zdobyl Pawel Miesiac moglbym mu gratulowac..poniewaz on w kazdym meczu stara sie najbardziej w wszystkich juniorów w Rzeszowie

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 maja 2003, o 23:03
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Co do Mariana Micała to sie narazie tak nie napalajmy...w Rybniku udalo mu sie zdobyc te 3pkt..a w Rzeszowie na swoim torze o pkt.


Marian zdobyl 1 punkt w biegu z ktorego zostal wykluczony Maciek :wink: , dobrze ze nie mial defektu albo upadku. Jest duza roznia w jezdzie Pawla Miesiaca i Mariana Micala. Pawel walczy w kazdym biegu, niestety jest jeszcze slaby technicznie i czesto stawia mu motor itp. Marian za to nie popelnia wielkich bledow technicznych ale w jego jezdzie nie widac tej checi wyprzedzenia zawodnika druzyny przeciwnej. Narazie Miesiac zapowiada sie na dobrego juniora (miejmy nadzieje ze trener Kuzniar zrobi swoje), a Micalek na przecietniaka imo :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2003, o 10:54
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
iSkier masz racja...Mical nie nadaje sie wogole do skaldu jako junior.......Nie to co Pawel Miesiac-on walczy z wszystkich sil o jak najwyzsza lokate w biegu(Mical jak wystaruje tak jedzie caly czas na czwartej pozycji)...W skladzie Stali nie powinno byc walki o podstawowego juniora..tym juniorem bez wachania powinien byc Miesiac...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 maja 2003, o 13:07
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Jak Marian Micał teraz się nie rozwinie, to zrobi to w wieku seniora :P

Serio piszę.

Np. Piotr Padowski, Mariusz Puszakowski - w wieku juniora niewiele pokazali, a będąc seniorem? - spore zdobycze punktowe w każdym spotkaniu !!

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 10 maja 2003, o 09:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Jowita ale nie koniecznie musi tak byc!!Jest paru żuzlowców którzy nie byli ani dobrymi juniorami ani teraz nie sa dobrymi seniorami!!Wiec co do Micała na razie trzeba poczekac!!Oczywiscie chciałbym zeby Marian jezdził dobrze ale moze on sie poprostu do tego nie nadaje!!


           
Post 10 maja 2003, o 11:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
Np. Piotr Padowski, Mariusz Puszakowski - w wieku juniora niewiele pokazali, a będąc seniorem? - spore zdobycze punktowe w każdym spotkaniu !!


Oj chyba sie trochę rozpedziłaś :wink: . W tych zespołach, w ktorych jeżdzą Puszakowski (Grudziądz) i Padowski (Łódź) nie jest najtrudniej przywozić duze zdobycze. Zwłaszca gdy jedzie się przeciwko Wandzie Kraków czy Kolejarzowi Opole. Myśle, ze są tak samo słabi jak byli tyle, ze trafili do jeszce słabszej ligi. Taką tez niestety wróże kariere Micałowi. Albo koniec kariery, albo gebokie rezerwy przeciętnego klubu, albo miejsce w składzie w bankrytujacym klubie w bankrutującej półamatorskiej lidze.


PS. Właśnie zauważyłem, ze to mój 300 post. Trzeba to uczcić :piwo:.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 10 maja 2003, o 12:51
 Młodzieżowcy
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
W spotkaniu z Gorzowem (o ile nie pomieszałem ;) ) Paweł Miesiąc w trzynastym biegu ładnie powalczył o trzecią pozycję i udało mu się objechać zawodnika Gorzowa. (Z czego jak widzieliśmy na torze, był bardzo zadowolony. :D ) I mnie to ucieszylo - niech nasi młodzieżowcy szlifują technikę i pokazują na co ich stać. Wolę walki i chęć podejmowania ryzyka trudno będzie wykształcić, choć pewność swojej jazdy na torze powinna przychodzić wraz z doświadczeniem... ale czy podejmowanie ryzyka rzeczywistej walki o pozycje na mecie hmm? :roll: Martwi mnie więc nieco postawa Mariana Micała i życzę mu by odnalazł w sobie wiecej chęci do objeżdzania rywali :D - przy zachowaniu techniki - czas kamikadze juz minął :wink: - wystarczy, by wykazał się walecznością Lolka Barana :twisted: i byłoby świetnie.

Czy ktoś może podzielić się szczegółami na temat młodego żużlowca biorącego udział w piątkowym treningu ubranego w kombinezon Grzegorza Rempały? (Przez chwilę zajmował się opuszczaniem taśmy) O ile dobrze słyszałem imię brzmiało Maciek... :o Czy może mnie ktoś oświecić?


           
Post 10 maja 2003, o 15:39
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Ten chłopak po raz trzeci jeździł na torze w życiu(ale daje sobie chłopak rade)...
Nie wiem jak ma na imie ale wiem ze jest z 1987r.....może on bedzie juniorem przyszłości w Rzeszowie..oby tak było :D :D :D

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 10 maja 2003, o 16:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
niejetsem pewnien ale to jest hyba kuzyn KII

_________________
Obrazek


           
Post 22 kwi 2015, o 13:56
 Re: Brawa dla Micała
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Te trzy punkty w Rybniku zwiastowały całkowicie inną karierę Mariana. Po tym co pokazał w Rybniku wróżyłem mu inną przyszłość... Szkoda, że tak to się potoczyło :(

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 22 kwi 2015, o 14:39
 Re: Brawa dla Micała
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
Aha


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi