Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

16 czerwca: Jasol - Dark Dog 50-40


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 kwi 2003, o 20:00
 16 czerwca: Jasol - Dark Dog 50-40
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Do tego waznego meczu pozsotało juz tylko 6 dni, wiec czas na nowy temat. Aby nadal walczyc o najwyzsze miejsca w tabeli musimy to spotkanie wygrac, a nie trzeba chyba nikomu pisac, ze mecze z Gnieznem, Rybnikiem i Tarnowem na naszym torze beda najwazniejszymi spotkaniami. Start jak do tej pory radzi sobie w lidze wysmienicie i pokonac bedzie ich bardzo trudno. Mam jednak nadzieje, ze po niezlym wystepie w Rybniku uda nam sie zdobyc dwa punkty z Gnieznem, a pozniej pokonac Stal Gorzow w zaleglym meczu. Dwa zwyciestwa postawilyby nas w dobrej sytuacji przed wyjazdem do Tarnowa. Gniezno ma mocny sklad, ale my u siebie powinnismy ten mecz rozstrzygnac na swoja korzysc.

Mam nadzieje, ze po dosc udanym wystepie w Rybniku wielu kibicow przyjdzie na to spotkanie, a pogoda nie zrobi nam zadnego psikusa, tak jak to zapowiadaja synoptycy.

Jeszcze chcialbym zachecic wszystkich do poprawienia oprawy meczu. Jesli bedzie ponad 8 tys ludzi to oprawa sama sie poprawi :) confetti, flagi... trzeba sie jakos pokazac nawet bez zorganizowanego dopingu. Kibice z Gniezna za pewne przyjada !!!

Moj typ: 47:43 dla Jasolu.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 21 kwi 2003, o 20:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mozna powiedziec, ze bedzie to kolejny mecz prawdy...druzyna z Gniezna mysli o extralidze i bedzie chciala to spotkanie za wszelka cene wygrac. Jednak mysle, ze nas zespol jest na tyle silny (udowodnil to dobrym wystepem w Rybniku), ze poradzi sobie ze Startem. Moj typ 49:41 dla Stali.


           
Post 21 kwi 2003, o 20:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
dzis sprawilem sobie satysfakcje bo trafilem dokladnie wynik z Rybnikiem. I jako chyba jedyny (na forum), za co bylem "przekrzykiwany", napisalem ze brhel sie przelamie w rybolu.

Cytuj:
Moj typ: 47:43 dla Jasolu


Mysle ze bedzie troche wyzej, na dzis strzelam ze 53:37.

_________________
bERY


           
Post 21 kwi 2003, o 20:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2003, o 18:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Dzisiaj nasza drużyna zanotowała całkeim niezły wynik, więc w niedzielę ze Startem powinno być jeszcze lepiej.
Mój typ: 51:39 dla Jasolu. 8-)


           
Post 21 kwi 2003, o 20:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Mecz z Kolejarzem dlatego byl slaby bo rzeszowianie jezdzili na nieco innym jak dotychczas torze. Zrobili taka nawierzchnia toru jaki mniej wiecej jest w Rybniku. No i to odzwierciedlilo dobry wystep z RKM-em.
Na mecz z gnieznem stawiam 52 - 38 8-)

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 21 kwi 2003, o 21:05
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2003, o 21:02
Skąd: rzeszów
Posty: 176

Zobacz profil 
w rybolu calkiem calkiem .gniezno tez silne ,ale jednak swoj tor to nie to samo co wyjazd .....a jeszcze jakby bylo zwyciestwo z gorzowem to by bylo po prostu lajtowo .zyc nie umierac ;)

_________________
living just for dying ,dying just for you ,yea


           
Post 21 kwi 2003, o 21:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Po dzisiejszym udanym (nie liczyłem na wygraną a nasi zaskoczyli mnie zdobywajac aż tyle punktów) meczu z RKM-em z optymizmem mozna oczekiwać przyjazdu gnieźnian. Z Gorzowem też powinniśmy sobie poradzić, do końca sezonu jednak trzeba sie mieć na baczności i nie lekceważyć żadnego rywala jak to zrobiliśmy z Rawiczem.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 21 kwi 2003, o 22:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
heh licze tez na zwyciestwo gdzies okolo 53:37 chodx ciekawi mnie jazda wilka i mlodych bo na wyjazdach jezdza lepiej niz u siebie moze nasz tor jest za latwy i inni mlodzi zinnej druzyny jezdza lepiej nie wiadomo jesli 3 zawodnikow Ciapek Winiarz Bob zrpobi to co w Rybniku i Baran zrobvi to co zawsze u siebie o wynik powinienem byc spokojny...! Pozdrowionka!!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 21 kwi 2003, o 23:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Ja stawiam na 55:35 dla Jasolu


           
Post 21 kwi 2003, o 23:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
moj typ 52 : 38. Nie mozna im pozwolic na zdobycie powyzej 40 pkt. Po dzisiejszym meczu jestem pozytywnie nastawiony do meczu z Gnieznem. Mysle ze wygramy chociaz moze byc ciezko. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 kwi 2003, o 00:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Cos tak czytam te Wasze posty i nie moge uwierzyc. Przeciez Gniezno w tej chwili wyrasta wraz z Rybnikiem na faworyta rozgrywek, a wy ty prawie pogromy typujecie. No ale kazdy ma prawo. roznie to moze byc, ale zeby nie bylo za to ostrej kary, ktora spotkala Unie Tarnow... ledwo sie Unia wygrzebala z wysokiej porazki na remis, ktory zreszta zapewnila sobie dopiero w 15 biegu po wygranej 5:1 pary T.Rempala-Karlsson.

Gniezno jeszcze w tym sezonie nie przegralo i co wazne ma bardzo rowny sklad z dobrze punktujacymi obcokrajowcami. Jeden z nich to nasz dobry znajomy, ktorego zreszta trzeba w Rzeszowie ladnie powitac.

NIe wiem jak ustawia sobie goscie pary, ale na pewno wystapia: Łukaszewski, Zieja, Jablonski, Jablonski, Jensen, Andersson. Watpie, aby Gniezno przyjechalo z cieniutkim Hucka, ale reszta, ktora wymienilem to zawodnicy, ktorzy gwearantuja przynajmniej 40 pkt. moim zdaniem.

Michał...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 kwi 2003, o 00:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
ramelow, wygrana w granicach 12 punktow to jeszcze nie pogrom, skoro przegrywajac szescioma punktami w Rybniku mowi sie o minimalnej porazce Rzeszowa. Mysle ze naszych stac na mocne 2 punkty z Gnieznem co nie znaczy ze mozemy rowniez przegrac. Kalkulacje maja to do siebie ze czesto sie nie sprawdzaja bo sport rzadzi sie swoimi prawami. :)

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 kwi 2003, o 00:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
mnie jasol w rybniku nie zaskoczył. czułam, ze zrobią powyżej 40 pkt, choć na zwycięstwo to mogłam liczyć w niepoprawnym optymisrycznym śnie. a tu okazuje sie, że gdyby tak...
wilk, baran, ciapek - pogubili tych oczek, brhel też. nie było źle.
z gnieznem łatwo nie będzie, ale to własny tor więc karol wzmocni siłę ataku. stawiam 50-40.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 kwi 2003, o 00:22
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
error ;) Ty napisalem 14-stolpunktowa, a Twoj poprzednik 20-stopunktowa, a to juz sa znaczace zwyciestwa. Oczywiscie w miare rozumiem znaczenie slowa pogrom, wiec nie musisz przytaczac :) Niech sie sprawdza te Wasze przewidywania.

Michał

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 22 kwi 2003, o 01:53
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Jeżeli chodzi o Stal Gorzów to nie zapominajcie, że pojadą bez Klinberga, który dzisiaj doznał poważnej kontuzji.
Natomaiast co do Gniezna to będzie cieżko i to bardzo.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 22 kwi 2003, o 02:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Pomimo dobrego wyniku wczoraj z Rybnikiem pozostał mi nie smak bo szkoda tych dwóch defektów Karola :( i biegu kiedy Winiarz sobie poleciał na "orbite" ;) mecz był w sumie do wygrania.. ale cóż. Jeśli chodzi o wynik z Gnieznem to tak sądze że bedzie 50-40 dla Jasolu


           
Post 22 kwi 2003, o 13:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
W zeszłym sezonie jeździliśmy również osłabieni kontuzją z moim zdaniem silniejszym Gnieznem i udało nam się wygrać było chyba cos 47:43 choć nie jestem pewien :roll: . Teraz mamy w naszych szeregach pewniaka Maćka Kuciapę i myślę że wynik rozstrzygniemy na naszą stronę. :mrgreen:
Mój typ 51:39

_________________
Obrazek


           
Post 22 kwi 2003, o 14:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Chciałbym, żeby było op XIV biegu 42-42, ale w XV 5-1 dla Stali. Gdyby tak było, to mecz byłby pełny emocji, bo co to za zwycięstwo 55-35. Mecz może być bez emocji. Mam nadzieję, że mam rację


           
Post 22 kwi 2003, o 14:57
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Meczyk będzie zacięty bardzo.
Stawiam 49-41 dla nas.

Marianek, pokaż co potrafisz !!!

:P

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 22 kwi 2003, o 15:26
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Hmmm...
Ekipa gnieźnieńska nie jest wcale słabiutka i walka o punkty będzie bardzo ciężka.

Stawiam 46-44 dla Jasolu.

Naszymi mocnymi punktami powinni być Winiarz, Brhel, Kuciapa,

zaś w drużynie Dark Dogu pierwsze skrzypce powinni grać obcokrajowcy, K.Jabłoński i Łukaszewski.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 198 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: -Andrew- i 205 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi