Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

Wyjazd do Tarnowa - Zbiórka o 12:15 !!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 maja 2003, o 10:29
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Maciek napisz mi sms-a co i jak.Jarek Bober 691408878

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 9 maja 2003, o 13:14
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
To raz jeszcze ja. Zna ktos moze Michala Hadego?


           
Post 9 maja 2003, o 14:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
mecz ma byc o 17

_________________
Obrazek


           
Post 9 maja 2003, o 16:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Jeszcze tylko 2 dni i dowiemy sie która z druzyn w derbowym pojedynku bedzie lepsza.
Wiem ze Stal nie jedzie do Tarnowa jako zdecydowany faworyt ale ja wierze ze nawiaza walke z gospodarzami i w rezultacie wygraja mecz 43:47..oby tak bylo....

Trzymajmy kciuki

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 9 maja 2003, o 16:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
MaK napisal:

Cytuj:
To raz jeszcze ja. Zna ktos moze Michala Hadego?


Ja znam...on napewno wie kiedy, co i jak...
Nic nie pisalem bo myslalem, ze Mariusz Koziol napisze Ci w mailu ze Michal jedzie, bo to on z nim zalatwial.


Ostatnio edytowano 9 maja 2003, o 22:58 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 maja 2003, o 22:43
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Oj coraz bardziej zaczynam się bać pogody :(
Odpukać, ale Nasz wyjazd może skończyć się tylko wycieczką :(
Ale bądźmy dobrej myśli :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 maja 2003, o 10:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
To raz jeszcze ja. Zna ktos moze Michala Hadego?

Witam,
tą wiadomosc kieruje do Maćka,
ja znam Michała Hadego i on o wszystkim wie i napewno bedzie w niedziele o 12:15, wiec bez obaw :)
Pozdrawiam


           
Post 10 maja 2003, o 13:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Podobno na chwile obecna w Tarnowie pogoda jest ok i jutro tez tak ma byc...

12:15 widzimy sie pod BRAMA WJAZDOWA NA STADION

3majcie sie i nie zpaomnijcie o confetti, flagach, trabkach, szalikach i bebnach (jak ktos ma to najbardziej wskazana rzecz).

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 10 maja 2003, o 14:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Czekam na odpowiedz Andrew2 na powyzsza wypowiedz. Ciekawe, czego doczekamy sie tym razem.

A tak na marginesie:

Jeszcze jedno – na gwalt potrzebuje numeru telefonu Lukasza Szubarta (albo jeśli Lukaszu możesz, skontaktuj się ze mna.

Informuje, ze zostaly mi jeszcze trzy miejsca w autokarze. Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 603 756 962.


           
Post 11 maja 2003, o 00:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
JESZCZE MAM TAKI APEL !!!!!!!!!!!!!

Prosze Was wszystkich, ktorzy wybieracie sie do TArnowa o przygotowanie DROBNYCH pieniedzy za bilety i ewnetualnie programy... Jedna osoba pozbiera cala kase, wiec prosze przygotujcie drobne. Jakby cos to moze jeszcze bedziemy rozmieniac przed zbiorka... Wiem, ze teraz duzo osob sie juz o tym nei dowie, ale kto jednak przecyta to bardzo prosze.

Jeszcze przypomne:

Ulgowy 9 zl
Normalny 14 zl
Program 2 zl

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 11 maja 2003, o 11:27
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
NOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! DOWALCIE IM TAM!!!!!!!!!!!!!!!! ZEBY NAS JUZ NIE OBRAZALI


           
Post 11 maja 2003, o 11:34
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Ramelow ty masz byc jakby wodzirejem całej zabawy :spiew: w Tarnowie.

Prosze wszystkich co wyjeżdzają do Tarnowa zeby nie szczedzili gardła.....to zmobilizuje naszych zawodników i w rezultacie napewno wygrają

Aha i nie :piwo: w tym autokarze.....a zreszta jak chcecie..hehe[/b]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 11 maja 2003, o 11:57
 


Jeszcze ok. 2 godziny i wybieram sie na "Swieta Wojne" do Tarnowa, oj bedzie sie dzialo!

My Niebiesko - Biali My Kibice Stali Za Stal Za ZKS Pójdziemy Aż Po Życia Kres... !

Tylko zeby nie lalo :evil:


           
Post 11 maja 2003, o 22:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
No i mysle, ze nie zaprezntowalismy sie zle, a przedewszystkim bylo nas tylu, ze nie spodziewam sie tylu TArnowian w rzeszowskiej klatce.......... Atmosfera byla ogolnie fajna... troche chlopaki przy siatce naszej klatki sie denerwowaly i wykazywaly w niektorych momentach brak kultury, ale wiekszosc zachowan ignorowalismy... przy okrzykach w nasza strone nie pozotawalismy dluzni, ale najwazniejsze, ze doping byl sportowy i zawody byly pasjonujace...

nie wypowiem sie o zawodnikach,bo nie miejsca


Jeszcze raz dziekuje wszystkim, ktorzy byli z nami i pomagali dopingiem !!!!!!! czuje, ze jedziemy do Lublina, a mam nadzieje, ze na Moscice zaiwtamy jeszce raz w tym roku ;) na wakacajch :d

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 maja 2003, o 00:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
Czytam co tu piszecie (nie tylko w tym temacie, ale ogólnie o meczu) i robi mi się coraz bardziej zal, ze nie mogłem jechac z wami. Ale nie szkodzi. Wakacje sie zblizają i wtedy będzie moze kolejny wyjazd do rywala zza miedzy. Wtedy juz nic mnie nie powstrzyma. Jadę z wami i kibicuje jak Misiencjusz za najlepszych lat :wink: . Jak to mówi Hołdys pokaże małolatom jak kibicuja zgredy i pokażę zgredom jak fantastycznie kibicuja małolaty :wink:

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 12 maja 2003, o 10:05
 No i po wyjezdzie
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
No i wrocilismy. Odetchnalem z ulga, bo przyznam, ze miałem sporo obaw przed wyjazdem, czy wszystko wypali. Był to bowiem mój debiut w tej roli ;-) i wszystko było robione na wariackich papierach. Ale nie było chyba najgorzej? nie dzwonilem jeszcze do wlasciciela autokarow, bo się troche boje ;-). Mam nadzieje, ze w Mercedesie nic zlego się nie stalo. ;-)
Szkoda, ze nastroje nie sa lepsze, bo naprawde można było wywiezc z terenu buczokow ;-) jakies punkty, ale nie ma co narzekac. Mecz mogl się podobac, zal tylko, ze nie udalo się dokonczyc zawodow, bo emocje do ostatniego biegu bylyby z pewnoscia ogromne.
Jeśli chodzi o nasz zespol, to wielkie brawa naleza się Karolowi i Piotrkowi, bo jezdzili jak z nut. Mala reprymenda należy się Mackowi za pierwszy wyscig, ale wazne, ze uporal się z problemami i w nastepnych gonitwach był nie do ugryzienia (widzieliscie to czolganie na starcie? ;-)). Bardzo ladnie pojechal także Pawel Miesiac i trzeba tylko poczekac az poprawi starty, bo może być bardzo mocnym punktem zespolu (także na wyjazdach).
Fatalnie niestety spisali się Rafal Wilk i Bo Brhel i trudno do obu nie mieć pretensji. Ogladalem jednak powtorke meczu na TV Rzeszow (Ramelow – Ciebie było widac najlepiej – choc operator kamery chyba nie bardzo wiedzial, co ma filmowac ;-)) i smiem twierdzic, ze Bob rzeczywiscie nie dotknal tasmy (ale mogę się mylic).

W kazdym razie jedziemy do Lublina. Za dwa dni zaczynam przyjmowac zapisy. Koszt to około 20 – 25 zl + bilet

P.S. W Lublinie wygramy ;-). A przynajmniej powalczymy, ale rzeczywiscie na ich torze nie będzie latwo.


           
Post 12 maja 2003, o 11:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jak chyba każdy z nas żałuję, że pojedynek zakończył się po 10 wyścigach. Była realna szansa wywiezienia 2 dużych punktów - szkoda, naprawde szkoda "taśmy" Brhela ( daję sie wykastrować... ze Bob tasmy nie dotknał! co wyraźnie widac na filmie ! ) i defektu Karola. Śmiem twierdzić, że Bob w starciu z Tomkiem Rempałą i Robertem Kużdzałem przywiozłby 2 pkt, co jak łatwo policzyć dałoby 5 pkt w biegu czwartym. I gdyby nie pech Karola, któremu na ostatnim okrążeniu zdefektował motocykl - byłoby cudownie.

Myślę, że jako kibice nie daliśmy plamy. Rzeszów może z nas być dumny, confetti, trabki, serpentyny, flagi, szaliki... gardła. Dopingowaliśmy drużynę jak tylko mogliśmy najlepiej. Mi w pewnym momencie "wysiadło" gardło, ale uporałem się z tym ;-)
Liczę na to, że 1 czerwca będzie podobnie. Siadamy wszyscy niedaleko "klatki" by zagłuszać okrzyki Tarnowian ;-)

Od strony organizacyjnej również wszystko było w porządku. Bardzo dobry pomysł z wcześniejszym wyjazdem. Kiedy przyjechalismy, na stadionie jak i pod było pusto, cicho i przyjemnie.


           
Post 12 maja 2003, o 11:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ja nie widziałem żadnych filmów, ale widziałem taśmę Brhela. W sumie w miejscu, gdzie ja siedziałem nikt nie miał wątpliwości, że "taśma" była.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi