Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjazd do Tarnowa - Zbiórka o 12:15 !!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 1 maja 2003, o 12:17
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Przypominam, ze zapisywac sie trzeba wysylajac e-maila do MaK-a na maciek@stal.rzeszow.pl wiec zeby nikt nie zapomnial sie zapisac :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 1 maja 2003, o 14:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
Cytuj:
I ponawiamy pytanie... gdzie mozna zalatwic serpentyny ???


Na serpentyny nadaja sie rolki do kas fiskalnych. Trzeba tylko mocno rzucac zeby sie ladnie rozijaly w powietrzu.
No.... a takie rolki mozna kupic w hipermarketach (tesco). Slabo pamietam cene ale wydawaly mi sie dosc tanie. Do dziela. Nie pomylcie z papierem toale...

_________________
bERY


           
Post 1 maja 2003, o 14:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 14:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
a oktorej byl by wyjazd jak cos ???. Bo tez bym byll chetny !!!

_________________
nie wiem co pisac


           
Post 1 maja 2003, o 15:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
po sempertyny to musiecie isc do "TUKANA" i poprosic o papier do aksy fiskalnej abbka pokaze wam ruzne szerokosci i ruzne dlugosci i rodzaj zanczy sie rodzaj czy lepsze czy gorsze ale na mecz wystarcza gorsze i sie kupuje pakowanyh po 8...milo mi ze moglem pomuc ;D

_________________
Obrazek


           
Post 1 maja 2003, o 17:45
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Prosilem, zeby pisac do mnie. Nie chce mi sie co chwile odpisywac na forum. W kazdym razie jeszcze dokladnie nie wiem, o ktorej bedzie wyjazd. A co to za roznica? TAk czy inaczej, na mecz zdazymy (oczywiscie bedziemy odpowiednio wczesniej, zeby wspomoc chlopakow ;-)))


           
Post 1 maja 2003, o 19:13
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no i e-0mail wyslany mam nadzieje ze miejsce jeszcze dla mnie jest...!!!
a co najwazniejsze mecz bedzie juz po testach !!! Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 1 maja 2003, o 20:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ludziska tylko karzdy bieze szal i nie bac sie ze dostaniecie tam bo ja was obronie :D sprubuje zalatwic trohe semertyn po promocyjnyh cenah i sie na stadionie rozda...pozdro

_________________
Obrazek


           
Post 1 maja 2003, o 22:25
 Jade z Wami
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
I ponawiamy pytanie... gdzie mozna zalatwic serpentyny ???


W każdym jednym sklepie papierniczym. Są one na tyle tanie, że postarajcie się kupić - jak najwięcej.
Zresztą sam też tak zrobie, ponieważ ...
K II zgłasza gotowość wyprawy na podbój Tarnowa, oczywiście w pozytywnym sensie.
Moje nazwisko znajduję się już na liście.

Przed chwilą zacząłem grać w Speedway manager 2.6. Wybrałem oczywiście Stal Rzeszów. Pierwszy mecz jechałem w ... Tarnowie i ... wygrałem 51:39. He he. A najlepszym zawodnikiem Stali był... Rafał Trojanowski!
Mam nadzieje, że w rzeczywistości poradzimy sobie bez Rafała i też wygramy w Tarnowie.

przegladzuzlowy.pl napisał(a):
Już 11 maja w Tarnowie pierwsze w tym roku spotkanie pomiędzy Unią Tarnów a Jasolem Rzeszów. Moderatorzy oficjalnej strony rzeszowskiego klubu organizują wyjazd autokarem na ten mecz dla kibiców z miasta nad Wisłokiem. Taka informację podali na swojej stronie. Koszt tego wyjazdu to 10 złotych plus bilet na zawody.
Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na ten temat, odsyłamy na oficjalną stronę stalowców http://www.stal.rzeszow.pl.


Nasz wyjazd staję się coraz bardziej popularny. A może pojedzie więcej niż jeden autosan???
Pozdrawiam.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 maja 2003, o 09:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
2 autosany? calkiem mozliwe...no mam nadzieje ze na inne mecze tesz beda wyjazdy jusz organizowane! :D no ale jest jeden problem do gorzowa jest "troszke: dalej niz do tarnowa! i niejestem pewnien czy sie uzbieraa caly autokar gdy cena bedzie pare razy wyzsza( to zrozumniale...wiecej km wiecej zaplacisz)...i znowu popsulem wam humor?:(...

_________________
Obrazek


           
Post 3 maja 2003, o 00:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Witam
Ramelow na forum Unii wkleil wpis swojego kolegi. Pomyslałem,że ja wkleję tu swoją odpowiedx:

Witam Ramelowa i jego kolegę.
Hm jakby tu napisac? Widzisz wszędzie znajdą sie pewne jednostki, którym bójka w głowie. Osobiście wydaje mi sie , iż są to jedynie nic nie znaczące pogróżki. Byc moze mam słaba pamięć, ale nie przypominam sobie by kiedykolwiek jakiś autobus z Tarnowa wracał bez szyb. Uważam ,ze mozecie śmiało tu przyjeżdżać. Na pewno będziecie chronieni, policji bedzie mnóstwo.Niesłyszałem też aby sie coś samochodom (przyjezdnych) przydarzyło kiedykolwiek w Tarnowie (o ile dobrze pamietam to Częstochowa w tym bryluje, może brylowała).
Oczywiście gwarancji nie mogę dać , bo nie ode mnie to zależy. Rok temu tez kilka osób tym razem z Rzeszowa straszyło nas Tarnowian, pojechałem na derby sam, autkiem.Zarówno ja jak i samochód uszlismy cało Będzie dobrze, ale uwazac zawsze trzeba(nie jest to groźba), w końcu kilku naszym w Rzeszowie przydarzyła sie nieprzyjemna przygoda.
Pozdrawiam


           
Post 3 maja 2003, o 11:34
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
wiec ludziska w tukanie sempertyny (tasmy do kasy fiskalnej) stoja od 9 zeta do 14! jak dla mnie nie jest to malo...oczywiscie pakowane sa po 10 sztuk i to kosztuje od 9-14, pojedynczo hyba niesprzedaja...ale niewazne, cena zalezy od dlugosci i szerokosci jesli moge to proponuje papier po 10,50 jest on szeroki ale trohe krutki...ale ciul z tym...ale w tukanie zawsze jest drogo wiec radzilbym pohodzic moze jeszcze po innyh papierniczyh sklepah!

_________________
Obrazek


           
Post 4 maja 2003, o 19:49
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no no no ladnie nas bedzie w tym Tarnowie ale to dobrze:P ile macie juz około 60 osob i mniejmy nadzieje ze będzie wiecej ...
Maciek ladnie kolesiowi byscie jakies browce postawili chlopak qrde wydzwoni sie jak nigdy.. juz sie nie moge doczekac:) i co ciekawe dobrze zescie sie nie wstydzili isc podejsc zaplacic i happy chodź niektorzy kase dadzą w tygodniu buła puce jadą spoxik chyba zadnych dymów nie będzie .... POzdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 4 maja 2003, o 19:53
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wlasnie ile tam osob przybylo po zapowiedziach spikera :?: Bo mnie juz tam pozniej nie bylo...


           
Post 4 maja 2003, o 20:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Dwa autobusy jada :DD Szczegoly na pewno napisze Wam Maciek bo ja tam przezywalem dzisiaj za bardzo na stadionie i nie wiem w koncu :D

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 4 maja 2003, o 22:15
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
SZczegoly napisze, owszem, ale najwczesniej jutro, bo nie dosc, ze mam mase obowiazkow, to sobie jeszcze ten wyjazd wzialem. Myslalem, ze mniej - za przeproszeniem - pieprzenia z tym bedzie. Ale jak pojedziemy, bedziemy sie dobrze bawic i jeszcze wygramy... LUBLIN CZEKA :-)


           
Post 4 maja 2003, o 22:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
Maćkowi należy się od każdego kto jedzie :piwo:, w ramach podziękowania za trud! Tylko pewnie nie pamiętałby nawet jaki był wynik w Tarnowie. :lol:

WIELKIE DZIĘKI!!! 8-)


           
Post 5 maja 2003, o 21:13
 Wyjazd (M. Bielski, I. Skarbowska)
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Czesc. Cholera, zaczely sie schody

Jesli ktos zna Mateusza Bielskiego lub Iwone Skarbowska niech pisze do mnie - maciek@stal.rzeszow.pl

PLEASE

Jutro o szczegolach napisze - jest nas ponad 80!!!!!!!


           
Post 5 maja 2003, o 22:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Maciek ...

Kolega Bielski zostanie poinfmormowany o wyjezdzie... napisalem Ci to chyba w mailu.... Co do tej drugiej osoby kontakt sie urywa !!!! Jesli Bielski zaplacil to z jego osoba jest wszystok zalatwione.

Schody sie zaczynaja teraz, gdyz mimo ofiarnosci kolegi z Tarnowa, ktory stara sie nam pomoc nie ma miejsc na autobusy na stadionie... zalatwione zostalo jedno miejsce, ale obawiam sie, ze dla drugiego autobusu nie da sie zalatwic miejsca.... Maciek to nasza sprawa i szczegoly napisze Ci w mailu albo zadzwonie.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 5 maja 2003, o 23:16
 Przygotowujemy sie !!!!!!!!! Prosze przeczytac !!!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam ponownie
Mam do Was wszystkich, ktorzy wybieracie sie do TARNOWA w niedziele bardzo serdeczna prosbe !!! Pomozcie mi i kilku innym kibicom poprawic nasze przygotowanie do wyjazdu.

Jedzie nas dosc spora grupa... Na pewno nie zmiescimy sie w jedyn autobusie i nie wiadomo jak to bedzie ze zmieszczeniem sie w dwoch. Zreszta sami sie przekonacie. Musimy sie pokazac w TArnowie nareszcie z jak najlepszej strony. Zawiazac tam znajomoci, a pozniej wspomagac nasza druzyne dopingiem na meczach na naszym stadionie. Ja wiem, ze u nas nawet na kratach nie mozna powiesic flagi (czego doswiadczylem podczas meczu z Stala Gorzow i bylem bardzo zdenerwowany, gdyz sie staralismy na prostej), ale w TArnowie na pewno bedzie duzo latwiej z organizatorami... Przynajmniej tam nie bedziemy reklam zaslaniac. Musimy pokazac, ze potrafimy na prawde wspierac naszych chlopakow dopingiem podczas tego derbowego spotkania.

Jesli tylko macie w domu:
-serpentyny
-flagi (bialo niebieskie, moga byc z napisami, czy tez bez)... male i duze !
- trabki ( kazdego rodzaju)
- confetti

Mam nadzieje, ze wielu z Was zechce nas wspomoc, bo jesli ma krzyczec w TArnowie 5 osob to nie bedzie robil tego nikt, chociaz nie bedziemy sie zalamywac. Wezcie wszystko co moze nam pomoc i co najwazniejsze musicie wspomagac nas jakims spiewem, a byc moze to pozniej odbije sie na meczach u siebie).

Jesli macie gazety, macie ochote porobic troche confetti to nie trzeba nikomu tlumaczyc jak to sie robi :) postarajcie sie tego zrobic jak najwiecej, a pokazaemy sie z dobrej strony.

Wezcie tez ze soba szaliki naszego zespolu i nie bojcie sie, ze mozecie je stracic bo zapowiada sie dobre zabezpieczenie i licze, ze tak bedzie.

Jesli ktos ma jeszcze jakies propozycje, lub komentarze to prosze je tutaj wpisywac. Licze nas WAS !!!!!!!!!!!! Musimy pokazac, ze istnieja jacys kibice w Rzeszowie, ktrzy nei tylko ogladaja mecz i wpisuja wyniki w program, ale tez potrafia BARDZO KULTURALNIE dopingowac nasza druzyne !!!!!!!!

Mecz w niedziele, wiec na pewno jeszcze bedzie duzo czasu do napisania kilku zdan, ale ja mam teraz kilka waznych dni i nie moge sobie pozwolic na zajmowanie sie tymi sprawami...

Ja wzeme szalik, wezme flage, wezme duuuuuzo confettii, postaram sie o serpentyny, a WY POMOZCIE !!!!!!!!!

Nie tylko bedziemy kibicowac naszej druzynie, ale tez sie swietnie bawic i przedewszystkim sie poznamy, bo z niektorymi zamienilem po jednym zdaniu przy zapisywaniu na meczu z gorzowem.... Z innnymi wogole nie gadalem i na pewno bedzie okazja !!!!!!!!!

Mam nadzieje, ze moge liczyc na jak najlepsza oprawe z naszej strony, a zuzlowcy moga liczyc na nas !!!!!!!!!

JEDZIEMY DO TARNOWA JUZ W NIEDZIELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 5 maja 2003, o 23:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no Michał spoko jedziemy papierki bede mial napewno bo to nie problem....
o papierki sie zobaczy jak z kasą bo kupowac nie wiem cszy bedę
a kibicowal bede ile mam siły w płuchach bo napewno nie jedzie ze mną taka panienka wiec okazje pokrzyczec bedę miał(chodz wolalbym zeby jechala i był bym z nią ale trudno...:)...:(....)
ja mam nadzieje ze wszyscy zaplaca i bedzie atmosfera fajna wszyscy napija sie po browarach beda po testach gimnazjlnych (co niektorzy):P i jakos to bedzie.... szalika nie mam serpentyny ,moze bede mial sie zobaczy,,,, Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Liwer i 50 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi