Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjazd do Tarnowa - Zbiórka o 12:15 !!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 6 maja 2003, o 00:59
 


Jak nie którym osobom wiadomo, nie wybieram się do Tarnowa autokarami, lecz indywidualnie, dlatego nie jeest pewny, że będe razem w Wami w klatce, mimo, że tego bardzo chcę!

ALE PROSZE WAS NIE SZCZEDZCIE GARDLA! CZY TO WSTYD SPIEWAC I KIBICOWAC SWOJEJ DRUZYNIE? WYDAJE MI SIE, ZE NIE DLATEGO ILE MACIE PARY W PLUCACH, TAK KRZYCZCIE, JEZELI BEDE W KLATCE TO NA PEWNO WAS WSPOMOGE, A JEZELI NIE TO CHCE WAS SLYSZEC GDZIEKOLWIEK BYM NA STADIONIE BYL! DOPINGUJMY NIE ZWARZAJAC NA WYNIK!

Może w końcu pora pokazać, że w Rzeszowie na mecze nie chcą tylko tzw. piknikowcy! Mam nadzieje, że doping w Tarnowie, będzie początkiem tego co powinno być w Rzeszowie. Wierzę, że w końcu nadejdzie czas, w którym kibice przyjezdi na naszym stadionie nie będą w stanie nas przekrzyczeć!


           
Post 6 maja 2003, o 08:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 maja 2003, o 12:46
Skąd: "Tarnów"
Posty: 25

Zobacz profil 
Damon, jak chcesz to będziesz mógł usiąść w klatce :D jak chcecie wywieszać flagi to muszę raczej zakomunikować że na siatce kibiców gości będzie jakaś reklama tesz...ale mniejsze flagi się zmieszczą:) co do autokarów to się ciesze że tyle gości przyjeżdża(parking albo na stadionie sobie załatwcie albo przy bramie południowej=tam zawsze dużo policji stoi)..i mam nadzieję że wasz doping będzie duży i gorący...ale nasz będzie ogromny:) (u nas tez nie jest z tym najlepiej)..
pozdrawiam
byle do 11 maja!!


           
Post 6 maja 2003, o 14:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Ja kupuje caly karton tego papieru do kas fiskalnych.Mam nadziej ze mnie wpuszcza bo po gaciach nie bede chowal.Jak by ktos reflekktowal to moge zalatwic tylko to musi byc pewne na 100%.Cena 12-13 zlotych i jest cos wiecej jak 12 rolek.Pozdrawiam


           
Post 6 maja 2003, o 20:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
J dzis zaciągnałem siostre zeby mi uszyła wiekszą flage.
Na piłke nie chodze wiec nie miałem.
W sklepie kosztuje ok 12zł, ja kupiłem materiał(choc miałem z tym problem), wyszło 5 zyli. 15 minut i po sprawie, jest nawet fosyc duza. Zachecam zebyscie podobmnie zrobili.
Fajnie by było jak by kazdy z forumowiczów miał flage.

A tak wogóle to ilu forumowiczów jedzie???


           
Post 6 maja 2003, o 21:32
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
Mam nadzieje, ze deszcz nie bedzie padal. Bo troche glupio jecgac do Tarnowa tylko na wycieczke. :D


           
Post 6 maja 2003, o 21:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No wlasnie tego sie najbardziej obawiam...tym bardziej, ze ktos tam z Tarnowa pisal, ze od piatku ma u nich lac...oby sie nie sprawdzilo.


           
Post 6 maja 2003, o 22:00
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Ja nie jade do Tarnowa...ale jestem z wszystkimi Kibicami Stali Rzeszów którzy tam jada......nie dajcie sie przekrzyczec i stwórzcie wspaniala atmosfere...zuzlowcy z Rzeszowa zobacza ile was przyjechalo i beda robic wszystko zeby wygrac...(oczywiscie dla nas)

a tak apropo to ile osób udaje sie do Tarnowa ??

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 6 maja 2003, o 22:34
 


Z tego co mi wiadomo to ponad 80 osób dwoma autokarami, oraz takie osoby jak ja 8-) , które wybieraja sie indywidaulnie na podbuj Tarnowa :P


           
Post 6 maja 2003, o 22:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
ALE PROSZE WAS NIE SZCZEDZCIE GARDLA! CZY TO WSTYD SPIEWAC I KIBICOWAC SWOJEJ DRUZYNIE? WYDAJE MI SIE, ZE NIE DLATEGO ILE MACIE PARY W PLUCACH, TAK KRZYCZCIE, JEZELI BEDE W KLATCE TO NA PEWNO WAS WSPOMOGE, A JEZELI NIE TO CHCE WAS SLYSZEC GDZIEKOLWIEK BYM NA STADIONIE BYL! DOPINGUJMY NIE ZWARZAJAC NA WYNIK!


no dobra krzyczec zawsze mozna...ale co?
"ZKS ZKS ZKS" albo "stal wygra"?? i to przez cale 2 godziny?
pasowaloby zryhtowac jakiegos "wolacza" bo inaczej ten pomysl nie przejdzie...

_________________
Obrazek


           
Post 6 maja 2003, o 22:46
 


fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
Damon napisał(a):
ALE PROSZE WAS NIE SZCZEDZCIE GARDLA! CZY TO WSTYD SPIEWAC I KIBICOWAC SWOJEJ DRUZYNIE? WYDAJE MI SIE, ZE NIE DLATEGO ILE MACIE PARY W PLUCACH, TAK KRZYCZCIE, JEZELI BEDE W KLATCE TO NA PEWNO WAS WSPOMOGE, A JEZELI NIE TO CHCE WAS SLYSZEC GDZIEKOLWIEK BYM NA STADIONIE BYL! DOPINGUJMY NIE ZWARZAJAC NA WYNIK!


no dobra krzyczec zawsze mozna...ale co?
"ZKS ZKS ZKS" albo "stal wygra"?? i to przez cale 2 godziny?
pasowaloby zryhtowac jakiegos "wolacza" bo inaczej ten pomysl nie przejdzie...

Z tego co mi nieoficjalnie ;) wiadomo wiadomo to Ramelow ma poprowadzić młnynem :D o ile się taki utworzy!

Hmm proponuje dla takich jak Ty przestudiować śpiewniki piłkarskie, bowiem przyśpiewki lecą na jedną nute tylko nazwe klubu się zmienia!

AHA ZAPOMNIALBYM O NAJWAZNIEJSZYM, DOSZLY MNIE SLUCHY, ZE CI KTORZY BEDA SZCZEDZIC GARDEL ZOSTANA WYPUSZCZENI Z KLATKI WPROST W RECE SPOREJ GRUPKI TARNOWIAN ;) TAK ZE NA WASZYM MIEJSCU BYM KRZYCZAL! :twisted:


           
Post 6 maja 2003, o 22:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Az tak to sie moze nie wyroznie, ale przetestujemy sie w autobusie i Ty sie fligiert nie martw ;) Kilku zapalencow znam co juz teraz by krzyczeli... Poznamy sie to bedziemy dawac ostro bo ja jestem do tego pierwszy chetny ;P

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 6 maja 2003, o 23:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
Az tak to sie moze nie wyroznie, ale przetestujemy sie w autobusie i Ty sie fligiert nie martw ;) Kilku zapalencow znam co juz teraz by krzyczeli... Poznamy sie to bedziemy dawac ostro bo ja jestem do tego pierwszy chetny ;P


no to kilku zapiewajłów juz mamy :mrgreen:, ja też nie mam zamiaru sie oszczędzać !!!
Odnalazłem też mój wspaniały klubowy szaliczek pamiętający jeszcze pamiętne czasy awansu naszego teamu do e-ligi (tak mi się zdaje bo nie pamiętam dokładnie daty jego zakupu). Flagi raczej nie zabiorę bo znowu ludzie będą do mnie mieli pretensje że oczy wybijamy badylcem. Chryste, jak dobrze znów być dzieckiem :mrgreen:

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 6 maja 2003, o 23:49
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Pokażmy AntyŚlączce i nnym preclom co to znaczę kibice z Rzeszowa. Spróbujmy ich zagłuszyć! Choć ich będzie o wiele więcej. Ale jak tylko Stal będzie wygrywała, to wtedy będzie o wiele głośniej w Naszym sektorze.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 maja 2003, o 09:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
piosenki znam bo hodze na pilke na stal (nie zebym byl w mlynie) i z tym nie bedzie problemuw. gorzej z tym czy inni znaja...

_________________
Obrazek


           
Post 7 maja 2003, o 12:34
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Fligert o innych sie nie martw :D
A ja sie dowiedzialem ze w klatce bedzie nas wiecej niz te 80 osob...duzo ludzi jedzie pociagiem i beda nas wspierac...jest to grupa ok 20 osobowa...takze bedzie nas ponad setke :wink:


           
Post 7 maja 2003, o 14:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no spox o ktorej wyjazd jest?? a pociagami jada to super bo tez znam kolo 20 osob co jedzie samochodami z Tatą:P Pozdrowionka!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 7 maja 2003, o 14:31
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wstepnie ustalilismy ze o 12:30 wyjezdzamy spod bramy wjazdowej na stadion STALI !!! (nie tak jak bylo wczesniej 13:30)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 7 maja 2003, o 14:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
ok, godzina słuszna, pogoda z tego co słyszałem ma być (tylko troszkę chłodniej ale najważniejsze że ma nie padać !!), wszystyko jest na dobrej drodze aby wyjazd sie udał :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 maja 2003, o 20:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Mam pytanie o której jest mecz w Tarnowie? I jak najlepiej dojechać do stadionu i gdzie zostawić samochód żeby był bezpieczny

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 7 maja 2003, o 21:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Pod stadion najlepiej dojechać w ten sposób, iż nie wjeżdżać do miasta, tylko jechać prosto obwodnicą, po około 10 km, przy końcu obwodnicy skręcić w prawo do centrum (2 zjazd do miasta),następnie na pierwszych światłach w lewo i już za 2 km podjedziesz pod stadion. Jesli chodzi o miejsce do parkowania, to pod stadionem są 2 parkingi, jesli przyjedziesz wcześniej to mozesz obok komendy policji stanąc przy ulicy , obok domu kultury, tzw Mościckiej Fundacji Kul.(znajduje sie na wprost stadionu)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 97 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi