Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjazd do Tarnowa - Zbiórka o 12:15 !!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 7 maja 2003, o 21:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Dzięki a nie wiesz o której zaczyna sie mecz?

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 7 maja 2003, o 23:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Szczerze mówiąc nie wiem o której mecz:-).Aha , chciałem sprostowac swój poprzedni wpis, a mianowicie zjazd do centrum przy zachodnim końcu obwodnicy jest trzecim zjazdem, a nie drugim jak napisałem.Pierwszy jest bowiem w miejscowości Ładna, następny przy zjeździe na Tuchów, a trzeci(ten własciwy jest na samym końcu obwodnicy(za dużym nowoczesnym kościołem znajdującym się po lewej stronie jadąc w kierunku Krakowa).
Pozdrawiam


           
Post 8 maja 2003, o 00:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
Mecz o 17.00 :D

P.S.- Hmm maczek nie ładnie nie wiedzieć o której jest mecz :wink:

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 8 maja 2003, o 00:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Dzieki pewnie sie zjawię . Trzyma za Rzeszowem, choć bedzie trudno!!!!!!!!
Myślę że wyjdziemy cało jak bedziemy siedzieć z wszystkimi a nie w sektorze Stali

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 8 maja 2003, o 08:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Dzienks Maczek! W tamtym roku zjechaliśmy właśnie przy drugim zjeżdzie i się pogubiliśmy :) Na szczęście Unia ma jupitery i można wyczaić stadion. Pozdrawiam.


           
Post 8 maja 2003, o 09:20
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Marlon napisal:

Cytuj:
Myślę że wyjdziemy cało jak bedziemy siedzieć z wszystkimi a nie w sektorze Stali


Spoko Marlon...Ci co beda siedziec w sektorze Stali tez wyjda calo (przynajmniej mam taka nadzieje) :wink:


           
Post 8 maja 2003, o 09:24
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:
Myślę że wyjdziemy cało jak bedziemy siedzieć z wszystkimi a nie w sektorze Stali


Pewnie ,ze nic się nie stanie, choć osobiście uważam ,ze powinieneś siedzieć ze swoimi, z paru powodów:
1. będzie Wam wesoło
2. poczujesz patriotyczne uniesienie będąc w grupie swoich
3. na pewno nikt dziwnie na ciebie nie popatrzy jak zerwiesz sie na równe nogi z okrzykiem radości w biegu w którym Stal wyjdzie ze stratu na 5-1
4. (ten punkt już mnie dotyczy, gdyż będe mógł zobaczyć ilu Rzeszowian przyjedzie na mecz)

Oczywiście nie mam nic przeciwko temu byś usiadł wsród Tarnowian, po prostu te powyższe punkciki ja realizuję będąc osobiście na meczach wyjazdowych. A sektor gości jest u nas duży, chyba dobrze ogrodzony i będzie chroniony, a przede wszystkim znajduje się na pierwszym wirażu i jest tam super widoczność .
Módlcie sie o pogodę.
Pozdrawiam


           
Post 8 maja 2003, o 09:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 16:10
Posty: 3

Zobacz profil 
Wszystko gra ... widać, że wszyscy są zwarci i gotowi na mecz ... jedzie nas taka liczba osób, że zapewne klatka nas nie pomieści :wink: , tylko że to wszystko przydałoby się uwiecznić ! .. bo zapowiada się niezła feta .. było by genialnym pomysłem gdyby ktoś wziął aparat cyfrowy ( o ile nie boi się o niego i takowy posiada ) ... oby tylko nie przytrafiła się nam taka przygoda jak Ramelowi z flagą ... ja zamierzam wziąść flage o rozmiarze 1.5x2 m ( coprawda wyszyte ma na górze ZKS, a sprayem napisane Stal Rz-ów i juz nie jest pierwszej jakości . ale czego ona już nie przeszła ;) ) ... parodia, żeby nie móc wywiesić flagi z powodu jakiejś durnej reklamy! ...


           
Post 8 maja 2003, o 09:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Najlepiej wezmę ze sobą Moją dziewczynę.... :D
Może w tedy bić nie będą ja bedziemy razem kibicować :) My oczywiście Stali
P.S. Myślę że jeszcze bilety przed meczem będą??? :?:

Pozdrawiam

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 8 maja 2003, o 11:09
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 17:24
Skąd: Mistrzowski Tarnów :D
Posty: 88

Zobacz profil 
chowaniec napisał(a):
... jedzie nas taka liczba osób, że zapewne klatka nas nie pomieści ...
parodia, żeby nie móc wywiesić flagi z powodu jakiejś durnej reklamy! ...


Zapewniam Cię, że w Tarnowie problemów z wywieszaniem flag nie ma...wieszasz ile chcesz, żeby tylko miejsca na siatce starczyło..., a klatka jest na tyle duża, że pomieści więcej niż 100 osób.... :lol: :lol: :lol:
Marlon napisał(a):
... P.S. Myślę że jeszcze bilety przed meczem będą???

Oj napewno wystarczy biletów, ale jak późno przyjedziesz to duże kolejki mogą być...[ kasy biletowe czynne są już od płudnia...]

_________________
Tomek Gollob + Janusz Kołodziej + Marcin Rempała + Tony Rickardsson + Grzesiek Rempała + Staszek Burza + Jacek Gollob + Scott Nicholls + Robert Wardzała+ Kamil Zieliński = ObrazekDMP 2004 + 2005Obrazek

Obrazek


           
Post 8 maja 2003, o 12:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Wiesz w Rzeszowie są chłopy duże :D u nas jeden to tak jak u Was trzech. :)
Dlatego obawiamy się o miejsca :D
A tak na serio to po co mamy siedzieć w klatacj jak możemy siedzieć obok kibiców Tarnowa i świetowac Nasze zwycięstwo

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 8 maja 2003, o 16:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 maja 2003, o 16:09
Posty: 3

Zobacz profil 
Zapłaciłem za autokar ale nie wiem gdzie i o której zbiórka niech mi ktoś powie :x


           
Post 8 maja 2003, o 16:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Juz chyba Ramelow pisal...
Niedziela :D wyjazd ze stadionu o godzinie 12:30
Wlasnie sie dowiedzialem ze wyjazd ze stadionu o godzinie 12:15 a nie jak zakladano wczesniej o 12:30 :wink:


Ostatnio edytowano 8 maja 2003, o 17:56 przez kezman, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 8 maja 2003, o 17:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
www.speedwaypl.com transmitować będzie mecz z Tarnowa. Mam nadzieję, że ekipa realizująca transmisje zwróci uwagę na liczną grupkę rzeszowskich kibiców ;-) - postaram się o to.
Może teraz piszcie, kto co przygotował na niedzielę... wszelkie siekiery, młotki i łopaty będą jeszcze przed wejściem do autokaru kasowane - tak więc zastanówcie się zanim tacie z działku łopate weźmiecie ;-).
Ja przygotowałem juz peeełno confetti, a w piątek lub w sobotę zaopatrzę sie w serpentyny.
Pozdrawiam


           
Post 8 maja 2003, o 18:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 16:10
Posty: 3

Zobacz profil 
Miejmy nadzieje, że ludzie przygotowujący materiał dla speedwaypl.com pokuszą się o coś więcej niż tylko pokazanie samego meczu ... a może by tak przeprowadzili pare wywiadów z kibicami z Rzeszowa ? ;)


           
Post 8 maja 2003, o 21:16
 CHOLERNA POGODA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Ja sie obawiam o pogode.
Od jutra wieczorem, równiez w sobote ma lac i to intensywnie.
Nie wiadomo jak w niedziele, słyszałem ze przestanie, ale czy tor wyschnie????

I jeszcze jedno. Co z zamówionym autrokarem jesli bedzie lało i bedzie wiadomo ze meczu nie ma?????


           
Post 8 maja 2003, o 21:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Strongu, taka ewentualność jak odwołanie zawodów nie wchodzi w grę!!!!!, w niedziele będzie pogodnie i tylko troszkę chłodniej niz obecnie.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 8 maja 2003, o 21:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
Popieram Sewera w niedzielę jedziemy do Tarnowa na emocjonujący mecz i odwołanie zawodów nie wchodzi w grę!!!!

Będzie chłodniej, to spewnością przydadzą się...szaliki. :lol:


           
Post 9 maja 2003, o 08:41
 Wyjazd do Tarnowa
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Czesc!!!

Obiecalem, ze jak będę miał chwile, to cos wstukam. Co prawda czasu nie mam najwiecej, ale najwyzszy już czas, by zakonczyc przygotowania do meczu.

A zatem – najwazniejsze – wyjazd jest o 12.30, ale zbiorke w bramie wjazdowej Stali zarzadzilem na 12.15 – bo niektorzy i tak się spoznia!

Proszę wszystkich tych, którzy to przeczytaja, aby wyslali mi maila z informacja, ze wiedza, o której jest wyjazd – maciek@stal.rzeszow.pl

Przyjmuje również zapisy na „rozspiewany” autokar. Decyduje kolejnosc zgloszen ;-). Tych, którzy się na niego zapisza, zapraszam już o 12.10 (bo miejsca trzeba zajac wczesniej ;-). Gwoli scislosci dodam tylko, ze „rozspiewany” autokar to Autosan. Ci, którzy nie lubia się dobrze bawic, pojada Mercedesem ;-).

Jedzie nas ok.90 osob. Firma przewozowa – Turistan

Jeśli chodzi o zapisy, to muszę przyznac, ze było bardzo przyjemnie. Do momentu ogloszenia na Stali zapisalo się zaledwie 30 osob, na meczu dopisalo się ponad 40, a pozniej miałem jeszcze kilka innych zgloszen.

Ludzie zapisywali się bardzo rozni – od 12 latkow, az po pewna Pania na pewno znacznie starsza od nas wszystkich. I musze przyznac, ze podziwiam tę Pania i zyczylbym sobie w jej wieku jezdzic na mecze wyjazdowe!!!
Informuje również, ze organizujemy wyjazd do Lublina (oczywiście jeśli obedzie się bez ekscesow). Wedlug moich wyliczen koszt autokaru do Lublina to jakies 20 zl per capita (na glowe ;-)). Ale o tym rozmawiac będziemy dopiero po meczu w Tarnowie, wiec zgloszen JESZCZE nie przyjmuje ;-)

Mysle, ze nikomu nie musze mowic, ze nie zycze sobie zadnych burd (zwlaszcza w autobusie), a jak ktos ma się ochote – za przeproszeniem – schlac, to jeszcze można się wypisac. Do tego lepszy będzie pociag.

To czekam na maile!


           
Post 9 maja 2003, o 08:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jeszcze jedno - jak bedziecie wysylac potwierdzenie, to w liscie podpiszczcie sie imieniem i nazwiskiem


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi