Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjazd do Tarnowa - Zbiórka o 12:15 !!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 kwi 2003, o 18:11
 Wyjazd do Tarnowa - Zbiórka o 12:15 !!!!!
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nie mam zamiaru pytać Was, czy może chcielibyście jechać do Tarnowa, czy łaskawie ktoś się zdecyduje pojechać, czy macie inne plany, itp. Krótka piłka. Pytam jasno kto chciałby pojechać autokarem do Tarnowa na mecz 11 maja? Nie odpowiadajcie mi, że jeszcze nie wiecie, jaka będzie pogoda, że się sesja zbliża, że nie wiecie, czy mama pozwoli, czy będzie kasa, itp. Podejmijcie szybko decyzję i napiszcie na mojego maila: maciek@stal.rzeszow.pl. Na odpowiedzi czekam do soboty. Każdy, kto zdecyduje się pojechać przyniesie w niedzielę kasę na mecz. Najwazniejsze: cena = 10 zlotych od osoby (zakladajac, ze zbierze się nas 40) + bilet na mecz we własnym zakresie
Jeśli nie zbierze się 40 osób, da się jeszcze ogłoszenie na stadionie. Nie ma takiej możliwości, żeby nie pojechać do Tarnowa na derby zwartą grupą.
I jeszcze jedno: nie oczekujcie, że pojedziemy Neoplanem, bo cena byłaby dwukrotnie wyższa. Chyba, ze dla nikgo nie jest to problemem (w co szczerze wątpię). To będzie zwykły Autosan. Nie bójcie się, na pewno dojedziemy!!! ;-)
CZEKAM.

P.S. gosc, którego pytalem, powiedzial, ze nie wynajmuje autokaru na mecze pilkarskie ;-) Ale z zuzlowymi nie ma problemu ;-) Na zuzlu raczej żadnych bójek nie ma i tak powiedzial ;-)

Wybaczcie, ze nie wrzucilem tego do tematu ze spotkaniem forumowiczow, ale chcialem, by temat byl widoczny. Tamten zaczyna sie zacierac

JEST NAS JUZ PRAWIE DZIESIECIORO!!!! Czekamy na nastepnych. Byle szybko!!!!


           
Post 29 kwi 2003, o 13:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 kwi 2003, o 13:09
Skąd: rzeszow
Posty: 5

Zobacz profil 
jestem jak najbardziej za i chętnie jade na ten mecz .przekonujcie wszyscy znajomych,jedziemy na derby!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 29 kwi 2003, o 13:56
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Krzysku, prosilem przeciez, by wyslac maila na moj adres. Robie liste i w ten sposob jest mi znacznie latwiej. Ludzie, smialo. Na razie zgloszen nadal jest niewiele. Doszlismy do 10!


           
Post 29 kwi 2003, o 19:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Cytuj:
JEST NAS JUZ PRAWIE DZIESIECIORO!!!! Czekamy na nastepnych. Byle szybko!!!!


Hehe, no więc... Ja zgłosiłam akces, MaK rzecz jasna też, Diamond, z tego co wiem... Tak, tak prawie dziesięcioro ;).

_________________
K&P


           
Post 29 kwi 2003, o 22:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kasiu, pragne z radoscia wyprowadzic Cie z bledu. Jest juz nas pietnascioro. Wszyscy potwierdzili wyjazd na 100%. Oczywiscie poczekam do zbiorki pieniedzy, na razie nie chce zapeszac. Czekam jednak na nastepnych chetnych. Informujcie rowniez znajomych.


           
Post 29 kwi 2003, o 23:25
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 21 sty 2003, o 20:36
Skąd: Rzeszów
Posty: 427

Zobacz profil 
Jak się będziemy w takim tempie gromadzić, to o ostatnie miejsca w autokarze będzie regularna bitwa ;).
A gdzie będziesz, Maciek, przyjmował opłaty za wyjazd do Tarnowa? Jakiś transparencik będzie? ;)

_________________
K&P


           
Post 30 kwi 2003, o 00:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
Więc I ja również się skuszę. Miałem zamiar wybierać się przez PKP Train, ale autokarem wyjdzie nieco taniej. Kolega także jest skłonny jechać i niedawno wysłaliśmy zgłoszenie. Mam nadzieję, że dotarło do Twojej skrzynki, MaK. Będzie w takim razie Nas już 17.
Ciekaw jestem jak to wypadnie, jeżeli się sprawdzi, to może warto będzie się wybrać także do Lublina, 25 maja :idea:

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 30 kwi 2003, o 01:03
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 lis 2002, o 17:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 170

Zobacz profil 
Ja również chetnie pojadę podopingować naszych pupili :) Mail juz poszedł.


           
Post 30 kwi 2003, o 09:53
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 gru 2002, o 22:57
Posty: 30

Zobacz profil 
Mail wysłany! Zapisany na listę! Krótka piłka: Tony_Soprano jedzie do Tarnowa! 8-)

Ja również wybierałem się pociągiem, ale wolę pojechać Autosanem :lol:, bo cena jest bardzo konkurencyjna. :D

A co z pozostałymi? Emocji na pewno w Tarnowie nie zabraknie, a miejsc w autokarze może zabraknąć!!! :D


           
Post 30 kwi 2003, o 09:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Ludzie zapisujcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Derby muszą być piękne!


           
Post 30 kwi 2003, o 10:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Zgłosznie wysłałem jako jeden z pierwszych, więc wzorem poprzedników mogę powidzieć: Sewer melduje gotowość do wyjazdu :mrgreen:

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 30 kwi 2003, o 10:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Nie wiem jako który wysłałem zgłoszenie, wiem, że było to zaraz po ukazaniu się informacji. Oczywiście i ja jestem gotów w 100% do jazdy i dopingu naszej drużyny ! ... już tnę gazety ! ... a wie ktoś gdzie można kupic serpentyny ? ;-)
Hmm... jakby ktoś nie wiedział, bilet ulgowy kosztuje 9 zł, a program 2 co daje łacznie 11 zł. Sumujac koszty autokaru z kosztami biletu... wychodzi jedyne 21 zł ! To jest nic ! Zapisujcie się !
Pozdrawiam :spiew:


           
Post 30 kwi 2003, o 10:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 16:22
Skąd: Tarnów
Posty: 27

Zobacz profil 
... dla UNII to lepiej jak gości duzo przyjedzie, moze uda sie zapelnic caly stadion :)
... tylko tak gwoli informacji w tym roku jest problem z wejsciem bo nasza ochrona bardzo sie przyklada do pracy wiec na jakas godzine przed meczem sa juz duze kolejki do wejscia i trzeba troche postac, wiec nie decydujcie sie na przyjazd w ostatniej chwili bo stoi sie i po pol godziny przed stadionem
... mysle ze mecz bedzie super interesujacy bo nasze druzyny walcza o pierwsza czworke a i sklady sa wyrownane wiec emocji nie zabraknie :)

_________________
pozdrowienia
McGregor
---------------------
Obrazek
http://www.unia.tarnow.pl
http://www.stanislawburza.prv.pl


           
Post 30 kwi 2003, o 12:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Co do oplat i innych szczegolow, wszystkim tym, ktorzy wysla mi maila z poleceniem wpisania na liste, dam znac na priva. CZEKAMY NA KOLEJNYCH CHETNYCH!!!!!!!


           
Post 30 kwi 2003, o 20:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wyglada na to, ze ja rowniez bede z Wami. Co prawda jeszcze sie nie zapisuje, ale wstrzymam sie do rozmowy z MAckiem i mu powiem co trzeba :)

Widze, ze Diamondowi nie trzeba tlumaczyc jakie jest prawidlowe podejscie kibice na taki wyjazd.... to mi sie podoba !!! Ja rowniez Ci pomoge....

I ponawiamy pytanie... gdzie mozna zalatwic serpentyny ???

PS: Zachecam innych i ich znajomych ;) to musi wypalic... nie spodziewalem sie, ze bez zbednych nerwow mozna pojechac sobie za 10 zl na stadion, pozniej wrocic do domu i to w wygodnych warunkach.

Confetti, serpentyny, flagi (!) i gardlo... to trzeba przygotowac... nie badzmy gorsi niz Unia rok temu u nas :)

Michał

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 30 kwi 2003, o 23:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):

Confetti, serpentyny, flagi (!) i gardlo... to trzeba przygotowac... nie badzmy gorsi niz Unia rok temu u nas :)



A ja będę mieć trąbkę, to powoli zaczynam ćwiczyć wydolność płuc :wink:

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 1 maja 2003, o 11:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jak wszyscy to i kezman :mrgreen: :wink:


           
Post 1 maja 2003, o 11:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 30 sty 2003, o 14:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 405

Zobacz profil 
jak i kezman to i kozek :)
no i moj sasiad czyli jest nas dwoch na 100% :)
pozdrawiam
Tarnow Wita. :)


           
Post 1 maja 2003, o 11:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 17 kwi 2003, o 22:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
no to jadę z wami !!!, tylko czekam na informację , w którym miejscu należy wpłacić te 10 zł , wiem że podczas meczu ze Stalą Gorzów - tylko , w którym miejscu ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :|


           
Post 1 maja 2003, o 12:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ja jade na 100%!!! zabieram jeszcze jednego kumpla, a co do semertyn to muj kumpel ma sklep i sie weznie tasmy do kasy fiskalnej :P :D :)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi