Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

Co by sie stalo ze STALĄ gdyby awansowala do ekstraklasy?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2003, o 13:08
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
JEsli kilku kolegom chodzi o zanizanie poziomu tego forum, to serdecznie gratuluje im skutecznosci. Ciagle pisanie o tym, ze pilka jest lepsza, bo... robi sie nie tylko nudne, ale - delikatnie mowiac - denerwujace. Wiec jesli chcecie, to idzcie na forum pilkarskie, bo tam mozecie dyskutowac o Waszym ukochanym sporcie. Nam zostawcie nasz.


           
Post 14 sie 2003, o 19:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
BLAGAM ZAMKNIJCIE TEN TEMAT. WSTYD MI ZE WYMYSLILEM TEN idiotyczny :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: TEMAT W TYM SEZONIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 17 sie 2003, o 03:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
dzis przeczytalem te bazgroly wasze i stwierdzam ze nie ma sensu wam tlumaczyc czegos czego nierozumiecie. jak czytam to ze dzieki wam doping na meczu byl podstawa to smich mnie ogarnia. zobaczcie ilu ludzi spiewalo a ilu bylo was.... jestescie kropla w morzu a macie sie za niewiadomo co. bez was rowniez by to dzialalo.
fani zuzla: dalej se modzcie co macie modzic a u nas zaczyna sie sezon

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 17 sie 2003, o 10:08
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Dalo sie zauwazyc, ze dla was sezon sie zaczal. I wy smiecie spiewac: "Ole, Stalo kocham cie?". Nie macie za grosz szacunku dla tego klubu. I nie pisze tu o jednostkach, lecz o calosci, wiec nie pisz mi, ze ty lawkami nie rzucales. Bo jesli jest jakis KLub Kibica to niepotrzebne jednostki powinny zostac wyrzucone. Daliscie plame. Wstyd!!!!


           
Post 19 sie 2003, o 02:37
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
sluchaj kolego. niewiem czy zauwazyles ze zza bram polecialy na stadion przedmioty. pseudofani resofii albo stalowej woli przechytrzyli policje i podeszli pod sektor gdzie siedza fani stali. nie chodzi o to ze bronie naszych kibicow ale skoro policja sobie bimba ze swoich obowiazkow jakim jest zatrzymanie kibicow gosci zeby nie podeszli pod stadion i nie rzucili czyms to nie dziw sie ze takie cos ma miejsce.
z twojego posta wynika ze ja rowniez bralem udzial w zadymie wiec nie bede sie wypowiadal na ten temat. ty wiesz swoje i luzz a ja tez wiem co mam wiedziec

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 19 sie 2003, o 08:05
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
koroner napisał(a):
sluchaj kolego. niewiem czy zauwazyles ze zza bram polecialy na stadion przedmioty. pseudofani resofii albo stalowej woli przechytrzyli policje i podeszli pod sektor gdzie siedza fani stali. nie chodzi o to ze bronie naszych kibicow ale skoro policja sobie bimba ze swoich obowiazkow jakim jest zatrzymanie kibicow gosci zeby nie podeszli pod stadion i nie rzucili czyms to nie dziw sie ze takie cos ma miejsce.
z twojego posta wynika ze ja rowniez bralem udzial w zadymie wiec nie bede sie wypowiadal na ten temat. ty wiesz swoje i luzz a ja tez wiem co mam wiedziec


Kolego, tlumaczenie typu: "To on zaczal" bylo dobre w pierwszej klasie podstawowki. Jak dla mnie nie jest to zadne wytlumaczenie. Nie napisalem nigdzie, ze brales udzial w zadymie, ale mnie to nie obchodzi, bo nie zamierzam pisac o jednostkach, lecz o calosci. A calosc dala plame. Z pewnoscia to, ze ktos tam przechytrzyl policje nie jest pozwoleniem na zdemolowanie polowy sektora. I bardzo sie ciesze, ze nie mialem przy sobie pieniedzy, gdy podeszliscie do mnie z ta puszka. Nie dalbym Wam nigdy kasy na oprawe, widzac co robicie. Nie pisz, ze "nie jest dla Ciebie wazna moja kasa, bez niej przezyjecie, itp." W ten sposob zniecheciliscie wielu innych ludzi, a polowa sektora nie ma pojecia zielonego o pilce noznej. Ale uwazasz, ze oni moga spiewac: "Ole, Stalo, kocham cię"?


           
Post 3 wrz 2003, o 14:52
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
Ale o czym wy tutaj piszecie?? jakas paranoja :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 20 wrz 2003, o 18:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
ZAMKNĄC TEN TEEEEEMAAAATTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Post 21 wrz 2003, o 10:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 wrz 2003, o 19:23
Skąd: Brodłej
Posty: 8

Zobacz profil 
temat z cyklu sience fiction. Przez najblizesze 30 lat nie wróże żuzlowcom Stali,aby mieli szanse na extralige.No,chyba,ze obowiązkowy pederasta w składzie będzie:-)

_________________
Mówią na mnie kochaś,zawsze sam na sam
Jednak tak naprawde inne imie mam
Robie to co lubie,i nie będę kryć
Tam gdzie nie ma kobiet,nie ma po co żyć


           
Post 21 wrz 2003, o 10:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
ty cieciu buczoku zamilcz ok ? jak ci sie nudzi zaspiewaj unia pany a nie tu gadac bezmyslnie

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 21 wrz 2003, o 15:34
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 kwi 2003, o 10:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 72

Zobacz profil 
OJ OJ chcialem cos napisac milego ale zawsze jakis kretyn z tarnowa musi sie popisac bo by nie przezyl. TARNOWIANIe jak nie szanujecia naszej druzyny to odpuscie sobie takze i ta strone internetową!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Boze chroń rzeszowski zuzel


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi