Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Organizacja zawodów na Stali


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 sty 2004, o 09:05
 


Cytuj:
Organizacja spotkań żużlowych w Rzeszowie pozostawia sporo do życzenia. Można wytykać mnóstwo mniejszych i większych niedopatrzeń


Zbliza sie sezon, moze zatem warto by bylo napisac pare slow o tym, co chcielibyscie zmienic w organizacji meczow zuzlowych na Stali? Dlatego odgrzebalem ten temat.

Co prawda nie bede w tym roku na zadnym meczu :(, ale mysle, ze mozna by uatrakcyjnic programy. Dodac jakies ciekawe statystyki, moze sylwetki zawodnikow, fajne kolorowe zdjecia. Az sie prosi cos takiego zrobic. Tutaj w Australii kupilem sobie program na IM Australii - moze nie jest wydany na kredowym papierze, ale jednak troche w nim napisano.


           
Post 26 sty 2004, o 09:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Szkoda że nasze programy nie wygladaja jak kiedys. Statyski z poprzednich meczy Stali i rywala, jakies indywidualne wyniki żużlowców i czasem wywiady. Zachecalo to do kupna tego programu. A teraz oprócz programu z zawodami żużlowymi to sa same reklamy na ktore i tak nikt nie zwraca uwagi :evil: :evil:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 sty 2004, o 10:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
programy by sie ciekawsze przydaly, ale reklamy i tak w nich beda zawsze
a jesli chodzi o zawody to niech w koncu zrobia to oswietlenie


           
Post 26 sty 2004, o 10:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
jasne że reklamy zawsze będą, bo kasa z tego jest, ale wcale nie kosztuje dużo wydrukowanie 4 stron ze statystykami, wywiadami i wynikami. I na pewno podniesie to sprzedaż programów w kasach:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 sty 2004, o 11:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
cztery kolorowe kartki razy kilka tysiecy programow, czyli to nie kosztowaloby drogo? strony z reklamami przynajmniej na siebie zarabiaja


           
Post 26 sty 2004, o 11:13
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Może i nie drogo...tylko trzeba chcieć coś zdziałać...np. zaoferować drukarki reklame w programie...rozwiązań jest wiele.


           
Post 26 sty 2004, o 11:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
a po co komu kolorowe kartki????? przeciez zawsze byly czarno biale a dwie kartki (aby byly 4 strony do czytania bo tyle wystarcz) to koszt 1 zł albo i mniej. Poza tym zwikeszy to ilosc sprzedanych programow co przyniesie wiekszy zysk kasom niz teraz...

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 sty 2004, o 11:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
kto chce kupic program to i tak kupi. napewno nie kupi go dlatego ze jest tam wiecej kartek


           
Post 26 sty 2004, o 11:27
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Tzn. Nyks czy ja wiem czy by tak nie bylo. Ja np. nie kupuje juz programow ze wzgledu, na ich beznadziejna zawartosc. Zbyt malo informacji sie w nich znajduje, jedyna wartosciowa rzecz w tych programach to napis na srodku http://www.stal.rzeszow.pl :D To jest dobre. Jesli np. program wygladal by tak jak w Lesznie, czyli cos w rodzaju malego magazynu to napewno bym kupowal nawet byl bym w stanie wydac te 5 zl...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 26 sty 2004, o 11:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Ja uważam, że w programie powinno się poświęcić 6 stron na tekst pisany i że klub powinien w tym celu dogadać się z redakcją http://www.stal.rzeszow.pl Kto ma redagować oficjalny program jak nie oficjalna strona? Nie musiałoby to być nic wielkiego. Nawet przedruk tego, co ukazywałoby się na stronie w ciągu tygodnia. Przecież nie każdy kibic korzysta z netu. Byłaby to także doskonała reklama dla strony - wyobrażacie sobie ten baner strony w programie nad tekstem... 8-)


           
Post 26 sty 2004, o 15:35
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Dokładnie to co pisał kenny!!! Kezman ma tam jakis kontakt z Szylarem mozna zadzwonic i omówić te sprawy Prezes chyba wie jak to było w tatmym sezonie.Ja np. nie kupowałem programu bo nie uwazałem ze to ma sens przy jak sama tabelke biegów moge sobei sam druknąc:D:D:D
Ale jakby były jakies przypomnienie opis wczsniejszego meczu statsystyki table itd. to bym kupował i jest wielu takich kibiców jak JA.MOze to nie bede jakies oszałamiajace kwoty ale np na beznyne do dziwgu albo polewaczki moze juz by było :D:D::D:D:D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 26 sty 2004, o 15:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
kenny...
i kezman moze jeszcze powinien to sfinansowac z wlasnej kieszeni?


           
Post 26 sty 2004, o 17:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
jezeli, tak jak pisal Kezman, dadza reklame do progrtamow, to czemu nie. Nyks nie upieraj siebo taka jest prawda ze gdyby bylo cos wiecej oprocz tabelki i reklam w programie sprzedawalby sie on o wiele lepiej niz teraz. Np w Lublinie jakbylismy to program byl szajs ale dodawali do tego storne z gazety ze sportem i wszystko elegnacko schodzilo wiec pomysl ze statysykami, wywiadami itp jest bardzo dobry.

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 sty 2004, o 17:15
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a ta gazeta szła pod tyłek sorki za taki post:)

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 26 sty 2004, o 17:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
to prawda ze sie na nieje siedzialo ale mozna bylo rowniez poczytac. A i wlasnie ze byla pod tylek dlatego ludzie kupowali programy :D:D:D:D:D:D

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 26 sty 2004, o 18:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
hehe nie no z tymi programami to faktycznie można by było coś zmienić bo tych reklam macie za dużo i przeważnie szło to pod tyłek :wink: ale z drugiej strony żużel bez sponsorów by nie istniał i tutaj pojawia sie problem...
pozdrawiam.


           
Post 26 sty 2004, o 19:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ja pamietam programy z czasow dawnych gdzie zawsze byl opis jednego albo dwoch ostatni meczy, jakis wywiad, jakis artukol i to bylo spox. sam narzekam ze nie ma co czytac w programach naszych ale i tak kupuje zawsze, bo jak chce poczytac o sporcie to sobie kupuje gazete a na meczn ie ide po to zeby czytac program tylko aby milo spedzic czas z osobami ktore lubie przy moim ukochanym sporcie


           
Post 26 sty 2004, o 19:23
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Dobra spróbuje coś podziałac w sprawie tych programów...

Ramelow odezwij sie na gg i idziemy do Szylara :P


           
Post 26 sty 2004, o 20:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
kenny...
i kezman moze jeszcze powinien to sfinansowac z wlasnej kieszeni?


Sorry, nie qmam. Program wydaje klub nie strona. A Kezman i koledzy powinni za to wszystko jeszcze kasę otrzymywać! Ale że to społecznicy :), to jeśli Szylar wykazałby wolę, to myślę, że program mógłby się merytorycznie bardzo wzbogacić niewielkim kosztem finansowym (choć kilka groszy na konto Redakcji byłoby bardzo wskazane)

sebo napisał(a):
hehe nie no z tymi programami to faktycznie można by było coś zmienić bo tych reklam macie za dużo i przeważnie szło to pod tyłek :wink: ale z drugiej strony żużel bez sponsorów by nie istniał i tutaj pojawia sie problem...
pozdrawiam.


I tu należy znaleźć tzw. złoty środek :) W ubiegłym sezonie program (nie licząć okładki i samego programu) to 20 stron... 20 stron reklam, które mało kto czytał, bo poza nimi nie było tam nic. Gdyby reklamy ukazywały się obok statystyk, prezentacji zawodników, wyników poprzednich spotkań, to byłyby o wiele bardziej zauważalne! Mimo, że byłoby ich mniej, byłyby o wiele więcej warte! Jeśli Szylar tego nie widzi, to jaki z niego marketingowiec?


           
Post 26 sty 2004, o 20:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kenny napisał(a):
I tu należy znaleźć tzw. złoty środek :) W ubiegłym sezonie program (nie licząć okładki i samego programu) to 20 stron... 20 stron reklam, które mało kto czytał, bo poza nimi nie było tam nic. Gdyby reklamy ukazywały się obok statystyk, prezentacji zawodników, wyników poprzednich spotkań, to byłyby o wiele bardziej zauważalne! Mimo, że byłoby ich mniej, byłyby o wiele więcej warte! Jeśli Szylar tego nie widzi, to jaki z niego marketingowiec?


Dokladnie tak!!! W pelni zgadzam sie z Kennym! Kto z Was przegladal w ubieglym sezonie reklamy w programie? A gdyby na co trzeciej stronie byl jakis ciekawy tekst? Nie watpie, ze mozna by w ten sposob nie tylko uatrakcyjnic program, ale zapewnic realna reklame potencjalnym sponsorom!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie, m1rek, Majestic-12 [Bot], RychuZKS, speedway54 i 55 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi