Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 90  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 lis 2007, o 22:59
 Re: Dawid Lampart
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
a czego mialby nas opuszczac ? :P :lol: czy ja o czyms nie wiem :P ?

_________________
Obrazek


           
Post 9 lis 2007, o 23:10
 Re: Dawid Lampart
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lis 2007, o 21:36
Posty: 9

Zobacz profil 
Eisenhower napisał(a):
a czego mialby nas opuszczac ? :P :lol: czy ja o czyms nie wiem :P ?

Nie, nie tylko ja wyrazam swoje obawy :D Gdyby mu czasem odbiło :P Ale na cale szczescie Jemu to nie grozi :D I bardzo dobrze :)


           
Post 10 lis 2007, o 14:52
 Re: Dawid Lampart
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lis 2007, o 22:13
Posty: 27

Zobacz profil 
Szkoda że biedny Lampart teraz tylko przewarznie będzie jeżdził 1 bieg w meczu bo póżniej będzie brał zmiany Vaculik. SZKODA CHYBA ŻE PRZEJDZIE DO KROSNA :lol:

_________________
http://youtube.com/watch?v=LcJidqvVu5g


           
Post 10 lis 2007, o 18:31
 Re: Dawid Lampart
Senior
Senior

Dołączył: 9 cze 2007, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 263

Zobacz profil 
ktoś to tu pisał, a ja powtórzę: na jakiej podstawie twierdzicie, że lampart będzie jeździł tylko 1 bieg. owszem takie mecze też będą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to on vaculikowi "zabierał" wyścigi.


           
Post 10 lis 2007, o 20:47
 Re: Dawid Lampart
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 lip 2006, o 11:52
Skąd: Rzeszow
Posty: 71

Zobacz profil 
Tylko jest jeszcze jedna sprawa czy Dawid bedzie traktowany tak jak Martin przez pania prezes i czy bedzie mial stworzone takie same warunki do jady jak nowy nabyte


           
Post 10 lis 2007, o 22:53
 Re: Dawid Lampart
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2007, o 21:07
Posty: 28

Zobacz profil 
Może nie będzie tak źle. Paweł i Dawid Stachyra przy Karpovie nie zostali zmarnowani więc może z Dawidem też nie będzie źle.

pozdrawiam

_________________
www.sherion.xt.pl


           
Post 10 lis 2007, o 23:28
 Re: Dawid Lampart
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
szczególnie że Karpov na tamtą chwilę był conajmniej o połowę gorszy od Dawida i Pawła, to rzeczywiście nie zostali zmarnowani. (Pisze patrząc tylko na Polską ligę)

_________________
.


           
Post 11 lis 2007, o 19:00
 Re: Dawid Lampart
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 sie 2007, o 12:34
Skąd: rzeszów
Posty: 12

Zobacz profil 
yhmm słynny dawidek z borku.. słynny cwaniak ktoremu kasa i kariera uderzyła do głowy.. oj jezeli ktos jak najszybciej go na ziemie nie sprowadzi to nie wroze mu najlepiej..
pokazał klase w tym sezonie to prawda.. . bedzie dobrym juniorem kiedys jak przestanie uwazac sie za najlepszego.. i zwkłych ludzi zacznie traktowac z szacunkiem.. pisze tak bo miałem nie dawno z nim bardzo nie miłą sytuacje az mi sie przykro zrobiło..
no nic ale mimo wszytsko najlepszego zycze..


           
Post 11 lis 2007, o 19:08
 Re: Dawid Lampart
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Kolego ale czy musisz te wszystkie "brudy" z zycia prywatnego wypisywac na forum :?: Za przeproszeniem go..o mnie obchodzi co robi poza torem.Ja bede go ocenial po wynikach na torze.......
pozdrawiam.

_________________
Obrazek


           
Post 11 lis 2007, o 19:16
 Re: Dawid Lampart
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 wrz 2007, o 14:51
Posty: 11

Zobacz profil 
dokładnie i po co tu to piszesz... nie po to jest to forum.. a skoro tak strasznie go nie lubisz to czego masz nick powiazany z jego nazwiskiem..?? nierozumiem.. a chciałam podkreslic ze nie zawsze kazdy ma dobry dzien i akurat moze trafiłes na jego gorszy dzien i był zdenerwowany..nie wyciągaj brudów z czyjegos prywatnego zycia.. lepiej zajmij sie sobą.. pozdrawiam..

_________________
ten sport okalecza.. ale nie to sie tutaj liczy...


           
Post 11 lis 2007, o 19:44
 Re: Dawid Lampart
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ja zauważyłem jednak co innego. Do tej pory chełpiłeś się tu na forum, że znasz Lamaprta. Właziłeś mu tutaj w tyłek przez cały czas... A znając życie dopóki Lampart nie był żużlowcem znaliście się pewnie tylko z widzenia bądź z podstawówki albo jeszcze co innego. Teraz kiedy Dawid ma teraz przerwę w startach, chciałeś pewnie żeby został Twoim wielkim kumplem a on na Ciebie wyłożył lachę bo często jest tak, że kiedy o kimś jest głośno wokół pojawia się wielu fałszywych przyjaciół" dlatego dostałeś od niego kosza :lol: Teraz chcesz się na nim wyżyć tu na forum i przekonać innych do Twojej racji... :osama: Chyba Ci jednak nie wyjdzie... :lol:

Pamiętaj. Prawdziwe ziomy są z Tobą od zawsze a nie przychodzą wtedy kiedy jesteś kimś...

_________________
Obrazek


           
Post 12 lis 2007, o 18:42
 Re: Dawid Lampart
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 wrz 2007, o 14:51
Posty: 11

Zobacz profil 
faktycznie masz racje Brzycho.. podejrzana sprawa.. wkazdym badz razie jesli Daiwd przeglada czasem to forum to niech sie ne przejmuje.. ludzie rozne rzeczy robia i pisza z zazdrosci..

_________________
ten sport okalecza.. ale nie to sie tutaj liczy...


           
Post 13 lis 2007, o 10:05
 Re: Dawid Lampart
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Cytuj:
yhmm słynny dawidek z borku.. słynny cwaniak ktoremu kasa i kariera uderzyła do głowy.. oj jezeli ktos jak najszybciej go na ziemie nie sprowadzi to nie wroze mu najlepiej..


Ojjj to bylo mocne. Tak kiedys o Karolu Baranie pisano, potem o Pawle Miesiacu.

Cytuj:
pokazał klase w tym sezonie to prawda.. . bedzie dobrym juniorem kiedys jak przestanie uwazac sie za najlepszego..


Po pierwsze - o klasie w przypadku Lamparta to nie mozna jeszcze mowic.
Po drugie - pokazal, ze ma mozliwosci
Po trzecie - jesli sie nie ceni samego siebie i nie wierzy w to, ze mozna byc czy jest najlepszym, to daleko sie nie dojdzie

Cytuj:
i zwkłych ludzi zacznie traktowac z szacunkiem.. pisze tak bo miałem nie dawno z nim bardzo nie miłą sytuacje az mi sie przykro zrobiło..


Ja mialem przykre sytuacje z Piotrkiem Winiarzem i Markiem Cieslakiem jako dziennikarz. Cieslak jak mnie widzial, to uciekal ode mnie jak najdalej. Z Siwym po jakims czasie sie przeprosilismy. Kazdemu zdarzaja sie przykre sytuacje. To jeszcze nie powod, aby kogos mieszac publicznie z blotem. Lepiej wyjasnic sobie te sytuacje 'fejs tu fejs'.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 lis 2007, o 21:48
 Re: Dawid Lampart
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 lip 2006, o 12:47
Skąd: Z kątowni na 3-ego maja :D
Posty: 116

Zobacz profil 
Ja podzielam zdanie naszego forumowicza ze Dawid jest troche cwany... Kiedys po PLM poszlismy z kumplem do parku maszyn. Wbijamy a wychodzi Les odrazu mowimy brawo marcin itd. podszedl przybil pione i powiedzial dzieki czy cos w tym stylu. za chwile wyszedl Dawid ktory byl 3. Tez zaczelismy mu gratulowac a on najwyrazniej nas olal. Cos odburnal pod nosem i poszedl do garazu. Moze by zly bo moglo byc lepiej ale czy nie zalezy mu na przychylnosci kibicow?? Podziwiam go za to co robi i jak wielkie robi postepy i mysle ze to byl tylko jednorazowy "wyskok"
Mysle ze Dawid mogl miec gorszy dzien i byl po prostu zly :D

_________________
Rzeszów naszym miastem, Żużel naszym życiem!!!!!!!!!


           
Post 14 lis 2007, o 22:24
 Re: Dawid Lampart
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2005, o 14:04
Skąd: Rzeszów
Posty: 389

Zobacz profil 
Zolwik napisał(a):
za chwile wyszedl Dawid ktory byl 3. Tez zaczelismy mu gratulowac a on najwyrazniej nas olal. Cos odburnal pod nosem i poszedl do garazu. Moze by zly bo moglo byc lepiej ale czy nie zalezy mu na przychylnosci kibicow??
Mysle ze Dawid mogl miec gorszy dzien i byl po prostu zly :D


A moze Dawid jest poprostu niesmialy co pokazaly tez kamery polsatu sport - mlody i chyba dlatego zabardzo nie potrafi sie wyslowic i odnalezc w sytuacji :wink:


           
Post 15 lis 2007, o 07:33
 Re: Dawid Lampart
Junior
Junior

Dołączył: 2 sty 2006, o 16:09
Posty: 175

Zobacz profil 
Popieram poprzednią wypowiedź. Chłopaki dajcie na luz - nie każdy musi być taki ę ą i obyty w świecie.


           
Post 12 gru 2007, o 11:24
 Re: Dawid Lampart
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Zgodnie z tym, co podaje Tygodnik Żużlowy, Dawid Lampart został powołany do "szerokiej" kadry narodowej. Trzymajmy kciuki, żeby załapał się też to tej węższej.

Kadra narodowa juniorów:

Adrian Gomólski, Grzegorz Zengota, Mateusz Szczepaniak, Borys Miturski, Adam Kajoch, Maciej Piaszczyński, Daniel Pytel, Adrian Szewczykowski, Marcin Jędrzejewski, Michał Łopaczewski, Dawid Lampart, Michał Mitko, Marcel Kajzer, Maciej Janowski, Artur Mroczka.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 12 gru 2007, o 12:12
 Re: Dawid Lampart
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Orientuje się ktoś czy Dawid planuje jakieś starty zagranicą ?

Podobno Dania wchodziła w grę i Szwecja...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 12 gru 2007, o 12:15
 Re: Dawid Lampart
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 lip 2006, o 11:52
Skąd: Rzeszow
Posty: 71

Zobacz profil 
Cieszy bardzo ze Dawid zostal powolany do kadry.Mysle ze wystepami w tym sezonie zapracowal na ten sukces.Miejmy nadzieje ze klub stworzy Dawidowi odpowiednie warunki do dalszego rozwoju :)


           
Post 14 gru 2007, o 19:13
 Re: Dawid Lampart
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 kwi 2006, o 17:08
Posty: 160

Zobacz profil 
Z tego co wiem, w gre wchodzila Szwecja i klub z Mariestad. Co z tego wyszlo, pojecia nie mam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi