Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 90  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dawid Lampart - Rzeszów 2020


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 9 cze 2013, o 23:50
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2243

Zobacz profil 
co wy chcecie od chlopaka, przegrzał się w saunie po prostu i to wszystko a wy mu znowu tyłek obrabiacie :-D


           
Post 10 cze 2013, o 01:18
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
6,50 Lukasa Drymla niestety nie równa się 2,50 Dawida...
Zamieniliśmy najgorszego seniora ekstraligi w sezonie 2012 na najgorszego seniora ekstraligi w sezonie 2013, ino odrobinę młodszego co właściwie jest posunięciem o niebo gorszym biorąc pod uwagę fakt, że Maciek jakiś punkcik u siebie czasem przywiózł a i nie wykładał się przy pierwszej lepszej okazji licząc na powtórkę w czterech (żałosna dzisiejsza symulka) jak i licząc na wykluczenie przeciwnika (mecz z Wrocławiem chyba) ; )
Jednym słowem dramat ^^'

_________________
Obrazek


           
Post 10 cze 2013, o 01:42
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Darek wam mówil zebyscie mu dali spokoj;) Dramat inaczej tego określic nie potrafie, Cieslak rzadko sie myli jeśli chodzi o potencjal zawodnikow.


           
Post 10 cze 2013, o 01:49
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Zemsta Macieja K. z Lublina :banana:


           
Post 10 cze 2013, o 12:53
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lis 2007, o 16:57
Posty: 74

Zobacz profil 
Więcej treningów, mniej fotek na Instagrama i może Dawid zacznie coś przywozić :D


           
Post 10 cze 2013, o 13:20
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Zawodów, nie treningów - temat wałkowany od 7 lat ;)


           
Post 21 cze 2013, o 11:11
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
Dawid Lampart po półfinale Mistrzostw Polski napisał(a):
Nawet nie wiedziałem, że ostatni bieg był o miejsce rezerwowego. Wjechałem w krawężnik, sponiewierało mnie, dwa razy wpadłem w dziurę, a dalej to już się potoczyło tak, że spadłem na trzecie miejsce. Takie jest życie. Szkoda dwóch pierwszych biegów, bo dopiero od trzeciego znaleźliśmy dobre ustawienia. Ale jak nie w tym roku, to za rok. Nierówna postawa wynikała z braku jazdy. Spotkania ligowe tylko w Polsce to za mało. Ale wyciągnęliśmy wnioski i jedziemy dalej


Ciekawe co to za wnioski wyciągnęli?


           
Post 21 cze 2013, o 12:22
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Statystki nie wyglądają dobrze, ale z drugiej strony:
Kibice, którzy oglądali mecze na żywo mówią, że jazda wyglądała lepiej niż wyniki, szczególnie na początku sezonu.
Znaczący zawodnicy, których Dawid w tym roku pokonał: Holder, Przedpełski, Lindbeack, Bjarne Pedersen, Ułamek, Janowski, Miśkowiak, Kuciapa, Baran na torze w LBN.
Potencjał wziąż jest. Minusy to oczywiście brak regularnych startów i ustawienie go w parze z Nickim.
W pierwszej lidze myślę, że dalej byłby znaczącym zawodnikiem.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 21 cze 2013, o 12:57
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
Minusy to ..... i ustawienie go w parze z Nickim.


Akurat w tym wypadku to najmniejsze zło dla drużyny. Ostanie dwa razy po 5-1 to przypadek.
Zawodników którzy mieli/mają potencjał mnożko, tylko co dalej.
Trzeba chcieć coś z tym zrobić bo samo stwierdzenie czego brakuje nic nie daje.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 23 cze 2013, o 02:40
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
Baran na torze w LBN.

Przypadek. 8-)

_________________
Obrazek


           
Post 24 cze 2013, o 00:36
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 maja 2011, o 14:29
Skąd: Okolice Rzeszowa
Posty: 273

Zobacz profil 
Z tego co wiem to Dawid dużo trenuje , bo wynajmuje tor , karetkę i trenuje , wykłada kasę z własnej kieszeni . Więc skończcie :cenzura: bo widać , że mu zależy . Zresztą wygląda na torze coraz lepiej . Pozdrowienia Dawid .

_________________
Lee Richardson Rzeszów 2010-2012

Pamiętamy... i pamiętać będziemy


           
Post 24 cze 2013, o 00:56
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
szkoda ze w polowie sezonu

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 24 cze 2013, o 11:20
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Lampart potrzebuje...

Ritchie napisał(a):
Zawodów, nie treningów - temat wałkowany od 7 lat ;)


           
Post 24 cze 2013, o 12:39
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.
Pewnie ciężko mu znaleźć starty zagranicą, bo wyniki w tym roku nie powalają, a treningi mogą mu tylko pomóc.
Tak przejrzałem kilka stron tego wątku i na 100 komentarzy negatywnych jest tylko jeden pozytywny.
Jak trenuje to źle i za późno, jak robi zero to do Krosna lub do Krakowa, tylko jak siedzi w saunie to jest wesoło.
I jak tu się czasem z takim Jaśkiem nie zgodzić.
P.S. Dudek i Davidsson dołączyli do listy.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 21 lip 2013, o 21:12
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Dejwid trzyma poziom, jednak Oskar Fajfer postawił wysoko poprzeczkę - może to ta przerwa spowodowana DPŚ sprawiła, że Dejwid nadal nie ma luzu? Mam nadzieję, że dzisiaj już na torze się nie pojawi, a do końca sezonu zostało mu już tylko 10-12 wyścigów ;)


           
Post 21 lip 2013, o 22:40
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2650

Zobacz profil 
w takim meczu nie zrobic nawet punktu , wstyd , hanba , kila , mogila itp,itd , wypier :fucker: alaj jak najdalej , wanda czeka wzywa z daleka

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 lip 2013, o 09:47
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
wyluzuj człowieku, z tego co piszą na forum to Lampart w szpitalu jest.
W pierwszym starcie Nicki nawet przegrał, więc pewnie nasi nie byli tradycyjnie spasowani.
W drugim już było ok, bo na 5:1 jechali, tylko niedobrze się skończyło.
ciężko mówić o jakiejś rywalizacji z Fajferem, bo Dawid go wiózł, ale się przewrócił.

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 22 lip 2013, o 15:24
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nowy_ napisał(a):
W pierwszym starcie Nicki nawet przegrał, więc pewnie nasi nie byli tradycyjnie spasowani.

Chodzi o pole startowe. Na XV biegów aż 10 wygrali Ci, którzy startowali z pierwszego. Patrząc na to kto z tego pola nie wygrywał biegu (Bjarne, Adamczak, Fajfer x2, Gała) można śmiało stwierdzić, że jeżeli jeździsz ponad przeciętnie, to startując z tego pola przywiózłbyś trójkę.


Nie chciałbym też jakoś mocno bronić Lamparta (bo sam jest sobie winny, że jeździ do dupy), ale jeżdżąc w meczu z nr 2/10 ma najgorzej, bo w I biegu jedzie z gównianego 3/4 pola, a w kolejnym, czyli VII (po 5 biegach przerwy) jedzie z 3/4, a gdy tor już się jakoś tam odsypie, to jedzie z 1/2.

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2013, o 00:32
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Generalnie ja to moze sie na zuzlu nie znam kompletnie w ogole, ale mam wrazenie ze u Dawida to nie zadna glowa, numer startowy, sprzęt czy pech wpływają na to jak wygląda obecja jego sytuacja. Nie ukrywajmy że zaplecze finansowo, teamowo, sprzętowe to chłopak ma takie o jakim 3/4 jesli nie wiecej mlodych zawodników w Polsce czy moze nawet w Europie moze tylko pomarzyc. Dzieki temu on ma olbrzymie mozliwosci ku temu aby dokonac czegos i dojsc wyzej niz jego poprzednicy wywodzacy sie z naszej szkolki. Obecnie wyglada to tak, ze Dawid albo wyjdzie slabo ze startu i dojedzie do mety daleko na koncu, albo wejdzie z kims blisko prawie lokiec w lokiec na luku i KAZDA taka sytuacja konczy sie upadkiem (fakty są takie że wg statystyk Dawid ma najwieksza ilosc wykluczen spowodowancyh upadkami w CAŁEJ lidze z WSZYSTKICH zawodników w tym sezonie). Nie ma chyba osoby ktora nie widzi ze wychodzi tu kompletny brak objezdzenia. Czy tylko Dawid nie widzi tego ze aby dojsc gdzies w tym sporcie trzeba jezdzic i jezdzic na roznych torach a nie tylko sauna, silka, cross, raz w tygodniu trening na swoim torze i potem 2 wyscigi w meczy z czego 1 ukonczony? Czy tak naprawde ciezko jest wziac za telefon i zapytac o mozliwosc wziecia udzialu w treningu w Krosnie, Lublinie, czy gdziekolwiek indziej w Polsce? (ja wiem, bedzie moze tlumaczenie ze Rzeszow jest w ciul daleko i sie nie oplaca jechac..;/). Czy tak ciezko jest sprobowac dzieki kontaktom znalezc klub na Wegrzech, 7 lidze Dunskiej, 9 lidze Szwedzkiej, 3 lidze Niemieckiej czy na wschodzie? Czy Dawid chce w ogóle coc osiagnac jeszcze w zuzlu, czy ten sport jest tylko sposobem na lans? Czy nikt mu moze nie powiedzial nigdy co trzeba robic? Moze ktos odpowiedziec na to pytanie, po co mu ten zuzel w ogole jest potrzebny? Czy ma takie drogie hobby po prostu?

Ja moze mam wrazenie ze to tak latwo powiedziec, zeby wziac telefon busa i jezdzic po ligach czy treningach, ze to tak hop siup jest.. nie wiem moze sie kompletnie nie znam, wiec w czym jest ten cholerny problem? Nie chce mu sie? Nikt go na swiecie nie lubi zeby pomoc gdzies sie zalapac? Mama mu nie pozwoli jezdzic poza Rzeszowem? Janowskie, Pawlickie, Dudki maja wiecej pieniedzy, czy oni po prostu chcą cos w tym sporcie osiagnac?

_________________
Obrazek


           
Post 24 lip 2013, o 02:32
 Re: Dawid Lampart - Rzeszów 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
Będzie lepiej. :D


Ostatnio edytowano 18 mar 2015, o 06:20 przez Haszyszowy, łącznie edytowano 2 razy

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 90  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 202 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi