Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Pech STALI


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 maja 2003, o 18:20
 Pech STALI
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
W tegorocznych rozgrywkach Stal ma pecha . nie dosc ze odwolane zostaly wszystkie dodychczasowe jej mecze na wlasnym torze to w
derbach zostal przerwany. gdyby nie byl i w ostatnim 10 biegu tego meczu baranowi nie zdefektowal motocykl to moglibysmy sie pokusic o korzystny wynik !!! :cry:

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 11 maja 2003, o 19:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Wiadomo gdzie powinnismy sie wypowiadac na temat meczu Tarnow - Rzeszow. :roll:

Czy pechem jest przegrac mecz po prostych bledach? Brhel - tasma, Wilk - ponizej krytyki. Jak tu mozna mowic o pechu? Jesli do ostatniego biegu wygrywalibysmy i ten defekt Karola na ostatnim okrazeniu zadecydowal by o porazce to zgadzam sie. Ale my od poczatku do konca przegrywalismy. Odnosnie innych meczy: W rybniku po prostu przegralismy, a te mecze ktore sie nie odbyly, zapewne sie odbeda w niedlugim czasie. Co sie odwlecze...

_________________
Leave Me Alone


Ostatnio edytowano 11 maja 2003, o 20:44 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 11 maja 2003, o 19:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Piszemy tu ogolnie o pechu w tym sezonie, w meczu z Rybnikiem tez mielismy pecha :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 11 maja 2003, o 19:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
My mamy pecha??? A co ma mówić taka Bydgoszcz??? Nie ma co gadac o pechu tylko trzeba zaczac jeździć. Defekty to niby pech??? Defekty wynikają tez ze złego przygotowania sprzętu, a poza tym zdarzają się kazdemu i to jest wliczone w ryzyko. Kontuzje??? Tez sa wszędzie. W Czestochowie porozbijał sie Sullivan, Atlas prze jakiś czas został bez juniora, Bydgoszcy wypadło dwoch podstawowych zawodników. To wszystko element zużla, i nie am co na to zwalac winy. Mecze przegrywa słabszy, a nie pechowiec.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 11 maja 2003, o 21:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2219

Zobacz profil 
dobrze gadacie
czas skończyć z pechem i pojechać tak jak w warszawie czyli zespołowo i skutecznie
i inaczej trzeba ustawić pary bo jak widac, na wilka nie ma co lcizyć. tylko problem jest w tym, że baran za cholerę nie chce jeździć z brhelem, więc trzeba coś wykombinować z numerkami...
a swoją drogą - kevlary mają tak podobne, za miesiąca nie mogł się podpiąć maciek?... :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 11 maja 2003, o 21:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Słów kilka...własnie wróciłem z Tarnowa cały mokry --pewnie jakiś lekki katarek:)Mam nadzieje ze Kuźniarowi odechce sie w przyszłości wystawiać parę Wilk-Miesiąc.Brhel zawodnik który startuje w GP--taśma--w takim biegu--tragedia.Mogło być tak pieknie:)A co do kibiców--obrzucili sie wszyscy mięsem zgodnie z tradycją i było ok,tak jak na derbach Unii i Stali.


           
Post 11 maja 2003, o 21:28
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Naprawde mozemy dzisiaj mowic o pechu stali :defekt barana na 1 miejscu, tasma brehla w biegu z najslabsza para z tarnowa w ktorym bylo murowane 5:1 dla stali,i wynik bylby zupelnie inny i to bylo osiagalne mimo slabej postawy brehla i tragicznej wilka.Pechem mozemy nazwac rowniez ulewe bo mysle ze gdyby mecz trwal 15 biegow to stal mialaby bardzo duze szanse na zwyciestwo.
aha specjalne pozdrowienia dla spikera z tarnowa za "boguslava brehla"


           
Post 11 maja 2003, o 22:36
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Co ten Pepik (Brhel) sobie mysli. W tamtym roku dal d... i w ogole nie przyjechal a w tym sie pokazal i zrobil 2 punkty... Oj Bob - dlaczego zawaliles tak wazny mecz????

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 11 maja 2003, o 23:16
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
W tym sezonie zdecydowanie większego pecha ma Top - Secret Częstochowa. W ciągu pięciu dni kontuzji doznali : Sullivan (w lidze szwedzkiej) i A. Jonsson ( w lidze angielskiej). A mimo to Top - Secret nie narzeka, tylko walczy o wygranie ekstraligi.

A tak wogóle, to jest już po meczu i gdybanie co bybyło, gdyby nie taśma Bogusława, defekt Karola i inne ustawienie par, nie ma sensu. Myślmy o dwómeczu z Lublinem.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 08:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
lewy napisał(a):
tasma brehla w biegu z najslabsza para z tarnowa w ktorym bylo murowane 5:1 dla stali

wieze w to 5:1 ale nie do konca bo brhel nie popisal sie w pozostalyh biegah

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 10:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 gru 2002, o 02:26
Skąd: Tarnów
Posty: 36

Zobacz profil 
W zasadzie się miałem tutaj nie wpisywać ale zrobię wyjątek z okazji Derbów. Może ja się podzielę uwagami na temat tego spotkania. Widowisko wprost rewelacyjne i o to w tym wszystkim chodzi. Trybuny pełne no i goście, darczyńcy.
Jeśli chodzi o przebieg meczu, było bardzo ciekawie, chciałem jednak zaznaczyć, iż Rzeszów pokazał wielkę klasę i za to im się należą słowa uznania. Wynik w Rybniku - minimalna porażka nie była dziełem przypadku. Rzeszów jest mocny i z tym się trzeba liczyć. Mam nadzieję, iż w Rzeszowie Tarnowianie dopasują się do toru czyt. Rempałowie, a wtedy wszystko będzie możliwe.
Rzeszów:
Kuciapa, Winiarz, Baran - super postawa, dzkoda tylko zachowania Barana, chciałem zaznaczyć, że u nas nikt nie jeździł aż tak brutalnie, kiedy to Kuciapa atakował Wardzałe miał po prostu na to miejsce. Wszystko ok ale "fair" walka też ma znaczenie.

Wilk - nieporumienie.
Brhel - "Bob" poskromiony, ale i tak doceniam jego klasę.
Miesiąc - tuaj należą się slowa uznania na Pawła, mimo słabej zdobyczy punktowej bardzo mi się podobał, waleczny, myślę, iż się rozjeździ

Unia:
Kołodziej - "sir" Janusz
Karlik - wyścig z Baranem troszkę mnie wkurzył ale ogólnie w porządku.
Wardzała - nie ma czym się podniecać, dobry występ ale byłbym bardziej sceptyczny wobec jego osoby.
Kużdżał - zrobił swoje ale w Rzeszowie nie powalczy
Rempałowie - tragedia, Grzesiek w wypowiedzi zaznaczył, ze kłopoty sprzętowe ma za sobą, po prostu nie mógłę się dopasować do toru - zaznaczam, do własnego toru!!!
Burza - przed zawodami się dowieziałem, ze Staszkowi rozsypały się dwa silniki w Częstochowie, już przed zawodami mówił, że raczej dzisiaj nie powalczy. Jest w pełni usprawiedliwiony.

Jeszcze raz powtarzam, świetne widowisko, Baran po zawodach pwoiedział, ze wygraliby ten mecz, to samo powtózył ktoś z forumowiczów. Chciałem zaznaczyć, że w kolejnym biegu miała jechać para Wilk - Miesiąc i 5:1 dla Unii murowane, tak więc było by 10 punktami i tą przewagę już było by trudno Stali odrobić.
Tak czy inaczej, gratuluję postawwy Rzeszowianom, świetny wsytęp, a Unia po prostu zrobiła swoje.
W Rzeszowie powalczymy.


           
Post 12 maja 2003, o 10:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Pech w tym sezonie to malo powiedziane trzeba to nazwac po imieniiu albo ktos rzucial na Jasol jakoas klatwe, albo cizy nad nimi fatu zlej pogody:), ale nie ma sie co zalamywac trzeba jechac dalej i pokazac w Rzeszowie chlopakom z Tarnowa jak wyglada zuzel a my kibice musimy zapewnic wspanialy doping!!!


           
Post 12 maja 2003, o 12:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Jak Brhel bedzie dlaej tak jeździł to możemy zapomnieć o Extralidze


           
Post 12 maja 2003, o 20:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
Nie zwalajmy wszystkiego na Brhela ..był to jeden w niewielu słabych wystepów Boba od początku startów w Rzeszowie..

On zawsze robi powyżej 10 pkt wieć nie ma co narzekac..

....ale z drugiej strony na meczu w Rzeszowie z Gorzowem te motory jego wydawały sie nieco słabsze...Moze Bob ma krótkie problemy ze sprzetem ale miejmy nadzieje ze na najblizsze mecze bedzie je miał za sobą

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 maja 2003, o 21:50
 Pech???
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
Ciekawe jak Bogusław pojedzie w GP już w najbliższą sobotę...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 22:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Chciałby zauwazyc ze to juz prawie połowa sezonu a my tych punktów mamy duzo i mało.Trzeba pamietac ze aby awansowac nie wystarcza same umiejetnosci potrzebne nam jest jeszcze szczescie.

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 16 maja 2003, o 10:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Ja myśle że Bob miał zbyt mała ilośc startów na torze przez co niejest jeszcze rozjezdzony i spasowany z motorami ktore testuje jeszcze mn.do GP mysle ze juz po Gp w chorzowie i paru wystepach w ligach zagranicznych powinien sie spasowac juz ze sprzętem noi wtedy pewnie juz bedzie jechał odpukac w niemalowane(łeb):-)bez kontuzji które nas nieomijaja w tym sezonie.
Dziwi mnie tylko jedna głupia reguła czemu Rafał Trojanowaski coroku łapie kontuzje np.Maciek Kuciapa jeździ Bardzo Dobrze on jakos kontuzji jakis poważniejszych niemiał tu poprostu trzeba jeździć z głowa a nie szarżowac i na treningach się rozbijać.
Co do Rafała Wilka to on musi się teraz psychicznie podbudowac i odblokować po tylu upadkach i kraksach ma prawo byc zablokowany psych. bo w większosci były to upadki nie z jego winy.
Jeśli codzi o pogode to niestety daje nam w tym roku popalić przez to nasi Zawodnicy niema kasy na remont sprzętu gdzyż mecze na naszym sdadionie są odowływane z powodu pogody a kase skąd wziąsc jak meczów niema a wyjazdy trzeba jeździć.
Pozdrawiam Wszystkich Kibiców Rzeszowa i całej polski którzy Kochają ten sport 8-)


           
Post 16 maja 2003, o 15:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Lukas napisał(a):
Jeśli codzi o pogode to niestety daje nam w tym roku popalić przez to nasi Zawodnicy niema kasy na remont sprzętu gdzyż mecze na naszym sdadionie są odowływane z powodu pogody a kase skąd wziąsc jak meczów niema a wyjazdy trzeba jeździć.


Powiadasz ze nie ma kasy na sprzet?Jest kasa i jest bardzo dobry sprzet!!Rzeszowscy zawodnicy maja jedne z lepszych maszyn w I lidze!!Firma Faraon ostatnio zamówiła czesci wiec o sprzet Lukas sie nie martw!!To nie sprzet tylko brak formy i rozjezdzenia!!!


           
Post 16 maja 2003, o 21:48
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
to byla pierwsza wpadka boba w tym sezonie. martwiace jednak jest to ze jesli kturemus z naszyh zawodnikuw czolowyh (bob, kuciap, winiarz, baran) przytrafi sie slabszy dzien to mecz jest przegrany bo nikt z pozostalyh zawodnikuw nie jest w stanie nardobic tej straty i tak wlasnie bylo w tarnowie, rybniku...jak bedzie da;lej zobaczymy

_________________
Obrazek


           
Post 20 maja 2003, o 17:29
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
a co teraz powiecie po meczu z tz-em? To jest jakies FATUM piiii mać !!! plakac mi sie kce ;(

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi