Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wyjazd do Lublina


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 11 maja 2003, o 23:20
 Wyjazd do Lublina
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Dzisiejszy wyjazd do Tarnowa uważam za całkiem udany. Minusami była porażka Stali i pogoda, ale to czynniki nie zależne od Nas. Był to pierwszy tego typu wyjazd, organizowany przez Naszych szefów. Miejmy nadzieje, że nie ostatni. Najbliższa okazja jest już za dwa tygodnie, kiedy to Nasza drużyna wybiera się do Lublina. Jak wiadomo Lublin nie jest wcale daleko od Rzeszowa, więc myślę, że wyjazd byłby możliwy. Koszt też za pewne nie byłby za wysoki.
Tak więc apel do Maćka >>> Wyjazd do Tarnowa to świetna robota, prosimy o więcej!!!

A tak przy okazji, to warto napisać, że dzisiaj w Tarnowie pokazaliśmy, że rzeszowscy kibice potrafią dobrze dopingować swój zespół. Mam nadzieje, że nie był to jednorazowy "wyskok" i wpólne kibicowanie Stali, nie skończy się na jednym meczu. W najbliższą niedziele przyjeżdża do nas zespół z Lublina. Warto więc pomyśleć o współnym zorganizowaniu się, umówieniu się w jednym miejscu i gorącym dopingowaniu Stali. W autokarze padło hasło, że na meczu z Unią Tarnów 1 czerwca wszyscy widzimy się na pierwszym wirażu obok "klatki". Proponuje więc wybranie stałego miejsca, w którym zawsze będziemy dopingować Stal. Pierwszy wiraż jest świetnym miejscem, ponieważ nie ma tam reklam i można bez problemów wieszać flagi :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 11 maja 2003, o 23:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Cytuj:
W autokarze padło hasło, że na meczu z Unią Tarnów 1 czerwca wszyscy widzimy się na pierwszym wirażu obok "klatki". Proponuje więc wybranie stałego miejsca, w którym zawsze będziemy dopingować Stal. Pierwszy wiraż jest świetnym miejscem, ponieważ nie ma tam reklam i można bez problemów wieszać flagi


Ahh padlo haslo, oj padlo :) Ja osobiscie zawody od kilku lat ogladam z miejsca gdzie widac je najlepiej, ale warto zebrac sie na tym pierwszym luku i dopingowac na meczu derbowym :)

Wyliczylem cos ostanio, ze do Tarnowa wyjdzie nas z ta sama firma w granicach 22-25 zl. Mam nadzieje, ze rowniez i w lublinie bede mogl byc Wami i cos pokrecic mlynem z kolega tak jak to bylo dzisiaj ;)

z Lublinem nie ma juz takich zatargow i to juz nie beda derby, ale bedzie to nastepny arcywazny pojedynek i trzeba go wygrac,... temat bedzie aktualny, ale jeszcze troche czasu... Dajmy Mackowi ochlonac o w ostatnich 2-ch tygodniach sie chlopak nameczyl z tym Tarnowem :D

Michał...

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 12 maja 2003, o 00:09
 


Jestem jak najbardziej za, aby si spotyka w jednym wyznaczonym miejscu... Moze byc i I luk byle atmosfera byla dobra. Nigdy tam meczu nie ogladalem, ale kiedys musi byc ten pierwszy raz i opuszczenie prostej, na ktorej ogladalem mecz przez ladnych kilka lat...

Problem jest jednak w tym, ze przychodza stare dziadki jak mialo to miejsce w meczu z Gorzowem, gdzie chcielismy troche pokrzyczec i zajmuja miejsca nie zwarzajac na to ze sa one przez nas zajete. Dlatego skoro mielibysmy sie gdzies umowic to niech wszyscy przyjda ze 2 godziny przed meczem...

Mam nadzieje, ze nie skonczy sie na checiach i wyjazd do Tarnowa w koncu cos ruszy w kibicowaniu naszej Stali....

Mam nadzieje, ze do Lublina to ja sie juz wybiore z Wami i przezyje to co Wy przezywaliscie w Tarnowie :)

Pozdrawiam...


           
Post 12 maja 2003, o 15:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 11:53
Posty: 3

Zobacz profil 
Dobry pomysł z tym wyjazdem do Lublina nie daleko i powinien być ciekawy mecz


           
Post 12 maja 2003, o 17:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
niestety nie moge pojechac do Lublina ale poopieram pomysl z wspolnym zajeciem miejsca.ja proponuje i bardzo zachecam abysmy zebrali sie na pierwszym łuku

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 12 maja 2003, o 18:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
wyjazd do lublina? swietnie! tylko mam pewne ale, flagi kture byly wieszane na plocie w tarnowie nadaly by sie lepiej na kij i do mahania! na plocie wygladaja trohe ubogo! gdybysmy mieli taka jak tarnuw (ta najwieksza) to co innego ale z flagami "maryjnymi"??

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 20:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Z tym spotkaniem kibiców w jednym miejscu to całkiem dobry pomysl...Pierwszy wiraż..spoko

Tylko,że ja tyle lat siedziałem na przeciwko startu i trudno chyba bedzie mi sie odzwyczaić....

Co do wyjazdu do Lublina ..Jak bedzie ktos wiecej wiedział (koszty,autokar i te sprawy) to niech napisze

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 maja 2003, o 21:07
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no wiec poczeka ze 3 dni pisac na GG do ludzi zeby kasiore wzieli na Lublin okolo 20 złoty i by było tylko najpierw niech Maciek sie wypowie bo chyba on by zoorganizowal to...!!! Pozdrowionka!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 maja 2003, o 21:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 12:33
Skąd: Lublin
Posty: 46

Zobacz profil 
Lubelaki też pokażą sie w Rzeszowie!!!

_________________
ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH CHULIGANI!!!

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE !!!


           
Post 12 maja 2003, o 22:26
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Na dzien dzisiejszy jesli bedzie wyjazd do Lublina to ja jade.Moze złozymy sie na jakąs mega flage?

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 13 maja 2003, o 00:39
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Bardzo liczę na przyjazd kibiców Lublina do Rzeszowa. Wtedy to już będziemy musieli pojechać do Lublina dopingować Stal !!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 maja 2003, o 13:34
 


Prezes napisał(a):
Na dzien dzisiejszy jesli bedzie wyjazd do Lublina to ja jade.Moze złozymy sie na jakąs mega flage?

Jestem za, tylko ciekawe kto będzie chętny sie na tą flagę zrzucić? 2-3 osoby?


           
Post 13 maja 2003, o 14:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Erwin napisał(a):
Lubelaki też pokażą sie w Rzeszowie!!!

erwin jesli muglbys to napisz ile kosztuje przejazd z lublina do rzeszowa autobusem jesli sie nim wybierasz
bedziemy mogli sobie tutaj oszacowac ile trzeba bedzie wylozyc od osoby w prrzypadku pelnego autobusu
moze przy niewielkiej liczbie hetnyh w gre wejdzie pociag?

_________________
Obrazek


           
Post 13 maja 2003, o 14:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2003, o 17:59
Skąd: RZESZÓW
Posty: 77

Zobacz profil 
Co do meczu w Lublinie to przydał by się kolejny wyjazd - bo bedzie to ważny mecz dla naszego zespołu, A co do flag pasuje coś z tym zrobić by ubarwnić mecze naszej Stali i pokazać sie innym kibicom speedway'a .

_________________
Stal Rzeszow Fans


           
Post 13 maja 2003, o 14:55
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mi sie wydaje (jesli dojdzie do wyjazdu czego jestem pewnien :wink: ), ze firma z ktorej uslug korzystalismy jest ok... nie bylo zadnych problemow i nie powinnismy juz nic zmieniac jesli nie ma takiej potrzeby...takie jest moje zdanie.


           
Post 13 maja 2003, o 16:09
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Czy jakbym chcial pojechać
sam to wy tam wszyscy już znacie nie czuł bym sie troche samotnie nie miał bym z kim gadać ??????

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 13 maja 2003, o 16:18
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 maja 2003, o 17:59
Skąd: RZESZÓW
Posty: 77

Zobacz profil 
Kamil jak jestes w pożądku gosciem to napewno znajdziesz wspólny język z nami.

_________________
Stal Rzeszow Fans


           
Post 13 maja 2003, o 16:23
 


Kamil, a czy ja znam ludzi stad? Nie wszystki, gora 5 osob, ale czym sie przejmowac, w koncu trzeba sie poznac i tyle, jak bede mial mozliwosc to na pewno pojade do Lublina i ich wszystkich poznam :wink:


           
Post 13 maja 2003, o 16:33
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Kamil ja tez prawie nikogo stąd nie znam i nawet sie tym nie przejmuje bo jak powiedział mój kumpel Damon kiedys bedzie sie trzeba poznac..

..widzisz mnie juz znasz jestem Nobi :wink: :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 14 maja 2003, o 10:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A ja znam jedna osoba tylko i to tak troszeczke bo niedawno zesmy sie poznali > Tylko tez mam obawy co do was bo ja troche jestem chyba mlodszy od was. (mam 14 lat chodz do gim. I kl) hehe !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi