Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Dlaczego Baran nie chce jechać w parze w Brhelem?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 13 maja 2003, o 20:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Ja uważam ze na wyjazdach w parze z młodzieżowcem powinien jeździć Brhel. Brehl jedzie sam na maxa i nikomu nie pomoże. natomiast my nie możemy liczyć na wyjeździe na młodzieżowca. Natomiast w Rzeszowie z młodzieżowcem powinien jeździć Kuciapa. Widzę że na meczech stara sie i czeka i pomaga drugiemu. W rzeszowie chyba możemy liczyc na młodzieżowca.
Reszte zawodników powinno sie już dostosować. Pewnie to już bedzie zależało od przeciwnej drużyny jakim składem przyjadą

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 13 maja 2003, o 21:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Marlon napisał(a):
Ja uważam ze na wyjazdach w parze z młodzieżowcem powinien jeździć Brhel. Brehl jedzie sam na maxa i nikomu nie pomoże. natomiast my nie możemy liczyć na wyjeździe na młodzieżowca. Natomiast w Rzeszowie z młodzieżowcem powinien jeździć Kuciapa. Widzę że na meczech stara sie i czeka i pomaga drugiemu. W rzeszowie chyba możemy liczyc na młodzieżowca.
Reszte zawodników powinno sie już dostosować. Pewnie to już bedzie zależało od przeciwnej drużyny jakim składem przyjadą


U nas w parze z juniorem powinien jezdzic najlepszy zawodnik w druzynie ja za takiego uwazam Macka Kuciape dlatego tez sadze ze to on powinien byc wystawiany z mlodziezowcem. W naszej druzynie powinny sie utworzyc pary, jedna juz mamy druga to Winiarz-Baran, podobno lubia ze soba jezdzic w parze i dobrze im to wychodzi obaj zawodnicy sa bardzo dobrzy i taka para moze wygrywac 5-1 z kazdym w naszej lidze. Pozostaje Bob + ktos czyli Wilk, Trojan i Golonka. Ciekawy jestem czy Trojanowski po kontuzji bedzie w dobrej dyspozycji czyli na zdobycie 7-8 punktow, jesli reszta zrobi swoje to wynik naszej druzyny powinien byc dobry i wszyscy byliby zadowoleni. I nie ma co robic 2 mocnych par i jednej slabej bo ta slaba zawsze przyjedzie na 5-1 w plecy o czym przekonalismy sie w Tarnowie a te mocne nie zawsze bywaja skuteczne dlatego lepiej rowno rozlozyc sily w zespole i jechac takim samym zestawieniem przez caly sezon.

_________________
Obrazek


           
Post 14 maja 2003, o 16:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 kwi 2003, o 13:09
Skąd: rzeszow
Posty: 5

Zobacz profil 
a moim zdaniem powinno wyglądać następują:
9.baran
10.winiarz
11.brhel
12.wilk/golonka
13.kuciapa
14.micał
15.miesiac
16.golonka/wilk


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: -Misiek- i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi