Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dlaczego Baran nie chce jechać w parze w Brhelem?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 maja 2003, o 01:22
 Dlaczego Baran nie chce jechać w parze w Brhelem?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
widać jak kuźniar musi kombinować z ustawieniem i efekt jest taki jak wilk w tarnowie, któremu kompletnie nic nie szło :cry:

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 12 maja 2003, o 01:41
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
... i dlaczego tym razem Wilk nie pojechał w parze z Bobem? :| Czyżby po tej kolizji woleli się trzymać na dystans? :?


           
Post 12 maja 2003, o 02:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Moim zdaniem taktyka na ten mecz byla taka ze czworka naszych asow jada na maxa i wygrywaja 5:1 lub 4:2 a para Wilk + junior probuje zabrac cos punktow slabszym rywalom. Taktyka by sie sprawdzila gdyby nie defekt Karola i tasma Boba. Pozatym zapiepszony bieg nr 1 . Nie mozna na inauguracje zawodow przegrać 5:1 i to takim zawodnikom jak Maciek i Bob. Pozdrawiam.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 12 maja 2003, o 10:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
wydaje mi sie ze Baran nie chce jezdzic z Brhelem dlatego iz jak zauwazylem to on na torze sie nie rozumieja. Uwazam ze Winiarz z Baranem to jest bardzo dobre rozwiaznie trenera Kuźzniara ci panowie bardzo dobrze sie rozumieja na torze i pokazuja bardzo adny zuzel.


           
Post 12 maja 2003, o 12:13
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Co powiem o meczu w Tarnowie, a no to, że prawie, zawsze jak są jakieś defekty, lub upadki na prowadzeniu, lub na dobrych punktowanych pozycjach to, oczywiście tyczą się naszych zawodników. Ile ja już lat kibicuję i tak jakoś dochodzę do wniosku, że Rzeszów , to trochę głupio i naiwnie brzmi, ale tak jest - ma CHOLERNEGO PECHA. Brak na DWÓCH dobrych obcokrajowców, takich którzy by robili w sumie 20 punktów w każdym meczu.

Ps. Para Wilk - młodzik, to jest żenujące .......

Pozdrawiam Mariusz z Rzeszowa


           
Post 12 maja 2003, o 12:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
A czy pomyśleliście o tym, jaki wpływ na zestawienie par maja zawodnicy ? :roll: Owszem, mają wpływ, ale tylko postawą na torze !
Jeśli chodzi o pare Wilk - Miesiac, zapewne nikt nie liczył na rewelacje, wszyscy mieli nadzieję, że dwie silne pary Kuciapa-Brhel, Winiasz-Baran będę skutecznie nadrabiać braki.


           
Post 12 maja 2003, o 16:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 9 maja 2003, o 18:42
Posty: 1

Zobacz profil 
Wydaje mi się, że głownym problemem naszych zawodników jest awaryjny sprzęt. Stal ma najbardziej awaryjny sprzęt w całej pierwszej lidze!!!!
Może czas zacząć robić też statystyki awaryjności liczone w punktach, których nie udało się dowieżć; patrząc oczywiście optymistycznie tzn. że układ zawodników w momencie awarii pozostał by taki sam np. w Tarnowie byłoby to 3 punkty. :!:


           
Post 12 maja 2003, o 18:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Ludzie wytlumaczcie mi to co tu piszecie ze baran nie chce jezdzic w parze z bobem skad to wiecie kto takie cos w ogole powiedzial? o odpowiedz prosze szczegolnie karolcie ktora zalozyla ten temat!!!


           
Post 12 maja 2003, o 19:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
1.wilk
2.winiarz
3.bob
4.baran
5.kuciapa
6.miesiac
7.mical
8.golonka

wydaje mi sie ze z tak poukladanym skladem mielibysmy wieksze szanse na sukces...

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 20:58
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
a wlasnie sie nie zgodze z fligertem o to moje typy a i jeszcze jedno Baran musi jechac Winiarzem Kuciapa czy Bob z młodzikiem najlepiej Bob bo nasi mlodzi i tak gowno zrobią punktow a tak to moze Ciapek Wilka jakos wyprowadzi lepiej Wilka niz Miesiąca... bez urazy.. Pozdrowionka!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 12 maja 2003, o 21:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Para Baran Winiarz bo bardzo udana kombinacja u Karola widać opanowanie w czsie jazdy ( Karsson) atomowe starty a co do Boba to raczej powinien jeździć (sam) z juniorem Baranowi to wyszło na dobre usamodzielnił się :lol:. Krew mnie za...a jak widze jak Wilk partoli a Łukasz Golonka siedzi na ławce :? Dać CHŁOPAKOWI SZANSE MOTORY WILKA I ZOBACZYMY CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO !!! Napewno chłopak będzie walczył a nie tylko czekał na koniec biegu.

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 12 maja 2003, o 21:24
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
1.wilk
2.winiarz
3.bob
4.baran
5.kuciapa
6.miesiac
7.mical
8.golonka


Skład ok.
Nierozumiem tylko dlaczego Bob nie moze jeździc z Baranem jak tu wiele ludzi pisze ??

Z takim składem mozemy cos zawalczyc a nie...co z tego ze para baran-winiarz przywiezie 4:2 lub 5:1 jak para Wilk-Miesiąc pojedzie na 1:5...

Trener Kuźniar powinnien wystawic nastepnym razem bardziej optymalny skład.. :wink: :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 12 maja 2003, o 21:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o mój optymalny skład to wydaje mi się co postaram się uzasadnić:

1.Winiarz
2.Baran
Widać że chłopaki ładnie ustawiają się w parę i nawet Karol mówił że lubi z piotrkiem jeździć w parze
3.Brhel
4.Wilk
Tu nie mam uzasadnienia. Parę stać na dużo ale Bob może uciekać do przodu a Rafał jak to Rafał hehehe zobaczymy
5.Kuciapa
6.Miesiąc
Tutaj Paweł mógłby liczyć na pomoc Maćka tak jak mógł na to liczyć Marian w Rybniku

Trzeba wziąść poprawkę na powracającego trojana i jego ew. dyspozycję. Najprawdopodobniej wstawiany będzie za Wilka


           
Post 12 maja 2003, o 21:52
 Baran bez Boba :)
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Baran może dlatego nie chcę jeździć z Brhelem, ponieważ Bob praktycznie wogóle nie patrzy na partnera. Gdy Baran był juniorem często jechał z Brhelem i musiał często liczyć tylko na siebie, podczas gdy Brhel daleko z przoda zapie.... nie patrać do tyłu. W tym roku Brhel raz się oglądnął i od razu wyje... a na niego wpadł Wilk (mecz z Gorzowem).

Swego czasu Brian Andersen powiedział, że nigdy nie chcę jechać w biegu z Piotrem Winiarzem. Powodem było to, że kilka razy Siwy nieźle "powióżł" Briana po bandzie, między innymi na treningu we Wrocławiu, gdy obaj tam jeździli.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 22:00
 


Dokladnie, jak sam Karol powiedzial, jadac z Bobem w parze, ma na torze trzech przeciwników, bo on nie patrzy na nic i nikogo...


           
Post 13 maja 2003, o 00:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Zgadzam sie w 100% z Damonem i KII. Widzieliście jak Bob w "Buczaczy" powiózł Maćka??? To samo robił w ub. sezonie z Karolem. On nie patrzy na nikogo i jedzie jak GP. (A tak nawiasem, to w br roku zaliczy po dwa biegi w każdymw GP) Z Brhela nie będziemy mieli w tym roku pociechy... Miejmy tylko nadzieję, że Rafał T. utrzyma dobrą formę po kontuzji i będą chłopaki rozwalać takich czempionów jak Tarnów w krajowym składzie! :wink:
Pozdrawiam!


           
Post 13 maja 2003, o 09:34
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Ale wy jestescie smieszni wszyscy!!! rozumie i sam widzialem ze brhel nie pomaga kolegom w parze ale nie kazdy jest gregiem hancockiem :D
ale jak piszecie ze z brhela nie bedziemy mieli pociechy w tym roku i ze w kazdym GP bedzie jechal dwa biegi to naprawde pekam ze smiechu.Nie wyszedl mu jeden mecz a moze pamietacie ile w swoim starcie w stali zdobyl brhel?To pytanie jest kierowane do prawdziwych kibicow a nie do takich jak (bez urazy)shark.Jezeli Ci pierwsi znaja odpowiedz na moje pytanie to sa w stanie odpowiedziedz tez na pytanie czy mimo slabych wystepow przewaznie bob jest nie zawodny.


           
Post 13 maja 2003, o 13:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Dokladnie, jak sam Karol powiedzial, jadac z Bobem w parze, ma na torze trzech przeciwników, bo on nie patrzy na nic i nikogo...

no i wlasnie dlatego wystawilem barana w parze z bobem! gdyby jehal z nim wilk (z bobem) to nic by punktuw nie przywozil bo bob mu nie pomoze! natomiast karol ma talent i jest dobrym zawodnikiem i jemu nie trzeba duzo pomagac by przyjehal na punktowanej pozycji! za jakis czas to bob moze muwic ze nie lubi jezdzic z baranem bo mu baran nic nie pomaga ;)

_________________
Obrazek


           
Post 13 maja 2003, o 14:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Pękaj dalej - lewy. Jak będziesz miał połowe mojego stażu w kibicowaniu Stali to będziemy mogli o żużlu pogadać. I jeszcze wspomnisz w tym sezonie moje słowa. Jak tylko Rafał Trojanowski wyzdrowieje i nie zgubi formy, to trener Kuźniar Brhela nie będzie na mecze powoływał.
A, i "SHARK" z Caps Lockiem sie pisze. :mrgreen:


           
Post 13 maja 2003, o 18:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Kuźniar dobrze to wykombinował powinnimy dwa pierwsze biegi wygrac 5:1 a nastepny przegrac 1:5 ale niestety pepik sie nie spisał :( how sad


Ostatnio edytowano 14 kwi 2006, o 23:06 przez Michael, łącznie edytowano 1 raz

           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi