Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - TŻ Sipma lublin


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 maja 2003, o 20:42
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
Diamond_:
Uważam, że poza Richardssonem nikt z Lublina nie jest w stanie zdobyć w Rzeszowie więcej jak 10 pkt.
Może i Lublin jest groźny - ale u siebie

fLiGiErT_MiSzCz:
lepiej by bylo jakby obie ekipy w krajowym wystartowaly! lublin i tak raczej nie wygra i nie ma sie co oszukiwac ze moz eniespodzianke zrobic! a tak wiedzielibysmy cos na temat wilka i golonki ktury lepszy

Solec:
Nie oszukujmy się każdy wie że w niedziele 2pkt zostaną w Rzeszowie. Nasi zawodnicy niezwyki przegrywać na własnym torze i tak bedzie tym razem. Mam nadzieje ze zawodnicy z Lublina postawia opór i mecz będzie naprawde ciekawy.

tomek82:
Co do dwóch punktów to nie mam watpliwosci. Mam nadzieje, ze rowniez z taka sama liczba uda nam sie powrocic z Lublina.Napewno nie bedzie to latwe, no ale jezeli chcemy awansowac to takie mecze musimy wygrywac!!!

Majkel:
A stwierdzenie ze Lee Richardson bedzie po za zasiegiem naszych to mnie doprowadza do lekkiego bulu brzucha spowodowanego długotrwałym śmiechem no ale powaznie mowiac to jak Lee zrobi 10 pkt to bedzie dobeze dla lublina bo wino jak sie do niego dorwie to bedzie tylko smakował szpryce spod jego kół nie wposminam o kuciapie ktury bryluje na naszym lotnisku i bobik ktury mam nadzieje zatrze plame po tarnowie no i baran zrobi sowje a mlodzierz niech sie uuczy

Kilka cytaow z tego forum.
Wniosek jeden: nie znaliscie przeciwnika, nikt z was nie widzial Tz'u w tym z sezonie na torze, nie docenialiscie Koziolkow, tak jak wasz trener i zawodnicy...

pozdrawiam

ps. jeden z was napisal:
W sumie nie bardzo orientuję się w składzie Lublina, ale za to znam nasz skład: Baran, Winiarz, Kuciapa, Brhel, to już jest ponad 45 pkt. więc jestem spokojny.

to juz naprawde fachowa opinia zwlaszcza w swietle wyniku meczu;-)


           
Post 18 maja 2003, o 20:48
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Byłem na meczu. Ehhhh...szkoda gadać.

Kuciapa - tragedia, jesli przegrał start to wogóle nie walczył, defekt na prowadzeniu, ale w momencie kiedy mecz był już przegrany
Wilk - o nim opinie wyraził Michał, zgadzam się w 100%
Winiarz - do niego nie mam pretensji, walczył, najładniejsze biegi były z jego udziałem (walka w 4 mimo porażki, pech w 11 i fantastyczny atak w 14)
Baran - najlepszy występ w tym sezonie, ale i on nie ustrzegł się błędów
Brhel - na GP rozleciały mu się 2 motory, nie miał sprzętu, 9 pkt to i tak nie tragedia, ale w zwłaszcza w 5 biegu dał plame, zachował się jak nowicjusz
Młodzi - dobrze , że zyją
Golonka - nie wiem czemu jezdzi wilk zamiast niego..........


           
Post 18 maja 2003, o 20:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Ten mecz pokazał jeszcze jedną rzecz - brak pomysłu na jazde z rywalem silniejszym i mędrzejszym taktycznie. Szczególne słowa uznania dla Janusza Stachyry - wrócił do Rzeszowa w wielkim stylu - podpowiadał jak i gdzie jechać jakie dobrać przełożenia i jak ustawić zapłon.Prawdziwy trener ,pzyjechał po 2 punkty i je zdobył . A nasi PANOWIE nic . Własny niby tor i totalna porażka. Jedyne wytłumaczenie - chłopcy załamali sie psychicznie po upadku i dwiezieniu do szpitala Micał.
Należy zadać sobie teraz pytanie co dalej?Jak najszybciej trzeba zakontraktować drugiego obcokrajowca pytanie kogo?Antonio Lindback lub Carl Stonehewer?Czy nas na nich stać?
Rafał Wilk powinien poważnie sie zastanowić co dalej. Na koniec jeszcze jedno pech dziś był ogromny ale po analizie tego meczu dlaczego Miesiąc leżał - bo zabrał sie na tylne koło Jeleniewskiego - dlaczego nikt nie wybił mu z głowy takiej jezdy bo przecież Miesiąc tak zawsze jeździ zawsze blisko tylnego koła rywala . Obserwuje tego chłopaka od dawna nie tylko na torze w Rzeszowie i on zawsze tak jedzie pierwszy łuk inikt prócz Ryśka Pieli mechanika nie zwraca mu na to uwagi.
Skończyło sie dziś jak skończyło pytanie tylko co dalej????


           
Post 18 maja 2003, o 20:54
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 21:54
Skąd: Kraków
Posty: 3995

Zobacz profil 
Troche przesadzacie. Napisy w stylu "zks to pies", albo "tu spoczywa Jasol" są nie na miejscu. I kto to robi, moderatorzy? "Oddani" kibice? Wstydzilibyście sie i przestali przeżywać. Porażke też trzeba umieć przyjąć. A założe sie że na następny mecz pobiegniecie z językiem na brodzie i jak wygramy to będziecie ich nosić na rękach. Tak sie nie robi.

_________________
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2018
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2017
1 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2008
1 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2020
1 miejsce - Premiership Trenerów 2018
2 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2019
3 miejsce - Typer Żużlowych Wydarzeń 2016
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2019
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2012
3 miejsce - Typer Żużlowy Liga 2010
3 miejsce - Elitserien Trenerów 2018


Ostatnio edytowano 18 maja 2003, o 20:58 przez cincin, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 maja 2003, o 20:55
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Dość pierdo... o pechu Stali. Kontuzje Micała i Miesiąca swoja drogą, ale po prostu Lublin był dzisiaj od Nas lepszy. Z takim teamem Lublin spokojnie powinien znaleść się w pierwszej czwórce. Ja tylko dziwie się jak Oni mogli tak wysoko przegrać w Tarnowie, no ale mecz meczowi nie równy. Należą się wielkie brawa zawodnikom TŻ-u za dobrą jazdę, a kibicom obecnym w Rzeszowie, za świetny i kultularny doping swojej drużynie. A nas czekaja teraz mecze z Gnieznem i Lublinem. Każdy punkt zdobyty w tych meczach, to będzie spory sukces Stali.

Jednak najważniejsze to nadal być z Naszą drużyną i na dobre i na złe.

P.S. Ciekawe czy Baranowi smakowała będzie pizza???

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


Ostatnio edytowano 18 maja 2003, o 21:01 przez K 2, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 maja 2003, o 21:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
chciałem pozdrowić wszystkich ludzi pewnych naszego dzisiejszego zwysiestwa. od poczatku mowilem ze bedzie ciezko ale nie myslalem ze bedzie az tak zle... sezon mozemy juz spisac na straty... 6 meczy 6 punktow i to z kim? z beniaminkiem z warszawy, ktory jeszcze nic nie pokazal.. z rawiczem ktory spisywany jest na straty i tak tez bedzie.. i u siebie z gorzowem, ktory pojechal 5 mlodzikami... o czym my tu rozmawiamy? jaka ekstraliga? dobrze by bylo jakbysmy chociaz weszli do pierwszej czworki co tez moze sie okazac dosc trudnym zadaniem bo za nami po dzisiejszej kolejce pozostaje tylko warszawa i warszawa a pozostali ostro uciekaja....

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 21:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
cincin napisał(a):
Troche przesadzacie. Napisy w stylu "zks to pies", albo "tu spoczywa Jasol" są nie na miejscu. I kto to robi, moderatorzy? "Oddani" kibice? Wstydzilibyście sie i przestali przeżywać. Porażke też trzeba umieć przyjąć. A założe sie że na następny mecz pobiegniecie z językiem na brodzie i jak wygramy to będziecie ich nosić na rękach. Tak sie nie robi.


cincin i tutaj masz racje już nie raz tak było... nasi przegrali to się równo jechao po nich potem wygrali jakiś meczyk i odrazu na ręce uniesione w górze panowie kibi to kibic nie zmienia zdania!!! Czy drużyna wygrywa czy przegrywa powinno się jej kibicować dalej tak samo równo i ciepło!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 18 maja 2003, o 21:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Ludzie jeśli macie pisać i obrażać naszych zawodników nie piszcie wogóle.
Kuciapa co mógł to robił przegrana w 1 i 6 przeciwnicy byli szybsi
8 bieg wywieziony przez piszcza w dechy niedało się nic zrobic
Wilk - jeszcze ślączka do kompletu i będą sami swoi - nie ma co się łudzić że rafał sie odnajdzie.
Winiarz Baran najwaleczniejsi zawodnicy w zespole jeśli ktoś ma pretensje do winiarza to jest idiotą i nie był na meczu
Brhel a co i tak muszą go ściągnąc bo kto go zastąpi ?????? fatalne 3 biegi
Miesiąc Mical dobrze że żyją - i co panie Kuźniar mieli być dobrymi zawodnikami - jada 3 2 biegi w meczu i koniec GDZIE SĄ MDMP itp. imprezy dla młodych.
Golonka taki sam jak te wilki i trojany - nie jestem przekonany by jechał tak jak baran- a takiego zawodnika nam potrzeba

Coż pozostaje - spadek nam nie grozi awans też bo w 5 meczu na wyjeździe nie wygramy.... a czterech
Kuciapa Winiarz Baran to trzon na przyszły zezon nowy zarganiczny.
a w tym pozostaje wygrać w Lublinie. tak sobie myśle ze tego meczu nie dało się wygrać ,,bogowie byli nie po naszej stronie"
byłem na meczu tarnów- Lublin tam był taki tor że goście nie istnieli w rzeszowie było pod nich mieli bardzo szybkie motory i zasłużenie wygrali

_________________
joo


           
Post 18 maja 2003, o 21:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
I jeszcze jedno słabszy dzień może sie zdarzyć każdemu choćby Maćkowi ale jek sie nie jeździ a trenuje raz na tydzień to efekty tego było dziś widać jak na dłoni . Wiele padło to także choć nie ostatnio słow na temar stacji radiowych - powiedzcie mi prosze jak przekonacie sponsorów że warto w ten zespól inwestować ?Przed sezonem tlumaczyliśmy że puszczanie Tomka Rempały jest błedem i co kto miał racje ?Dziś nie mamy prawie połowy drużyny bo dwóch jest w szpitalu a okres dochodzenia do pełnej sprawności to około 5-6 tygodni , nie mamy obcokrajowca bo takiego Boba dawno nie widziałem , przepraszam taki Bob był w Tarnowie , no i oczywiście Trojana rOwnież jeszcze z 5 tygodni nie zobaczymy a przed nami mecze wyjazdowe w Lublinie i Gnieźnie no i mecze u siebie z Tarnowe i Gnieznem . Przy takiej rzeczywistości jak dzisiejsza śmiem postawić teze że żadnego z tych meczy nie wygramy. A jeśli je przegramy to o pierwszej czwórce możemy zapomnieć.
Po tym meczu zastanówmy sie dokąd zmierza - jeśli nic sie nie zmieni rzeszowski żużel.
Pozdrawiam wszystkich czytelników Forum i czekam na wasze opinie.


           
Post 18 maja 2003, o 21:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
cincin napisał(a):
Troche przesadzacie. Napisy w stylu "zks to pies", albo "tu spoczywa Jasol" są nie na miejscu. I kto to robi, moderatorzy? "Oddani" kibice? Wstydzilibyście sie i przestali przeżywać. Porażke też trzeba umieć przyjąć. A założe sie że na następny mecz pobiegniecie z językiem na brodzie i jak wygramy to będziecie ich nosić na rękach. Tak sie nie robi.


Ja przyjalem porazke a to jaki mam avatar to juz moja sprawa. Moge sie z toba zalozyc ze nie pojde na nastepny mecz hmmm moze o bana? Wygramy? Nie rozsmieszaj mnie...

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 21:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 18:35
Skąd: Lublin
Posty: 14

Zobacz profil 
A mnie na takim meczu nie bylo... :cry: :cry: :cry: :cry:
Bobi ma juz swoje lata i startowanie dla niego dzien po dniu musi byc odczuwalne, no ale ja nie o tym chcialem...
Chcialem....POZDROWIC co niektorych "cwaniaczkow - forumowiczow", co to byli przekonani jak rozjada biednego beniaminka (zarowno w Rzeszowie jak i w Lubline), i mam zapytanie do nich :
JAK W DZIOBKU????? :D :D :D :D :D :D
Pozostalych fanow JASOLU pozdrawiam na serio i zycze wam aby wasza druzyna szybko uformowala jakis skladzik (obcokrajowcy), poki nie jest za pozno....
A w Lublinie... hmmm raczej nie mam obaw co do wyniku... :lol:
CIAO!!! :wink:

_________________
!!!! SIPMA LUBLIN !!!!


           
Post 18 maja 2003, o 21:26
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 10 kwi 2003, o 18:15
Posty: 71

Zobacz profil 
Oczywiscie że złudzeń co do wyniku meczu w Lublinie nie ma . Łaska kibica na pstrym koniu jeździ . Ale powiem tak rozumiem tych wszystkich rozgoryczonych przede wszystkim Iskiera. Być ze swoją drużyna na dobre i na złe to zapewne szlachetne - ja rozumiem to inaczej- w gruszki na wierzbie , obiecanki wszyscy kibice wierzyli , żyli tym co czytali słyszeli , dziś rzeczywistośc przeszła najczarniejsze ich myśli czują sie oszukani i nie wierzą w żadne słowa i ich także trzeba zrozumieć .
A a propos pecha postawa Boba w Tarnowie Rafała w Tarnowie i młodzieżowców to też był pech ? Brak pomysłu taktycznego na ustawienie parw Tarnowie to był pech? i tak można wyliczać jeszcze pare rzeczy .
O dzisiejszym wyniku nie zdecydował głownie pech tylko brak pomysłu na prowadzenie i ustawianie drużyny i brak pomocy i rady dla chłopaków.


           
Post 18 maja 2003, o 21:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
iSkier o ty hcesz by na fladze bylo napisane: "(...) wierni po przeghranej!" ??? zks to pies !!! (bez obrazy ale sam musisz uznac ze sie tak zahowales) zks to nei pies a po tym co wypisujesz os wojej druzynie to sadze ze kto inny jest tu psem! i po co te okrzyki nic sie nie stalo ???
ja napewno pujde na nastepny mecz i bede kibicowal stali! tak jak muwia slowa pewnej piosenki "i na dobre i na zle"!!! jesli ktos ma zdania podobne co iskier nieh przemilczy na stadionie hwile w kturej jest spiewana ta piosenka!

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 21:39
 Jak z tego wybrnąć?
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Słusznie, że nie typowałem wyniku...

Dyrektora forum i moderatorów proszę by nieco wyluzowali i poprawili swoje posty - dają bardzo zły przykład i chyba nie mieszczą się kulturą wypowiedzi we własnym regulaminie.

...i ja odczuwam gorycz przegranej. Widać, że jednak mamy tego potwornego pecha (choć szczęscie powinno sprzyjać lepszym :wink: ), pozostaje pogratulować zawodnikom Lublina oraz kibicom koziołków.

Do jazdy naszych zawodników mogę powiedzieć tylko jedno - bardzo nierówna jazda :cry: wszystkich żużlowców poza moim faworytem (Lolkiem Baranem) zaprocentowała dosyć rozczarowującą porażką.

Wojti napisał:
Cytuj:
A a propos pecha postawa Boba w Tarnowie Rafała w Tarnowie i młodzieżowców to też był pech ? Brak pomysłu taktycznego na ustawienie parw Tarnowie to był pech? i tak można wyliczać jeszcze pare rzeczy .
O dzisiejszym wyniku nie zdecydował głownie pech tylko brak pomysłu na prowadzenie i ustawianie drużyny i brak pomocy i rady dla chłopaków.

Te sprawy to akurat nie był pech - to były błędy.
Bob ma wyraźne problemy ze swoimi motorami i spasowaniem się z torem.
Rafał jak widać jeszcze nie może przełamać bariery psychicznej po ostatnich upadkach i jeździ hiper-ostrożnie (Unikając wspólnej jazdyz Bobem). Rzeczywiście współpraca całego zespołu z psychologiem mogła by dać efekty.
Do dzisiejszego ustawienia zawodników nie mam zastrzeżeń - jednak żużlowcy mieli problemy z własnymi maszynami i popełnili wiele błędow na lokalnym torze. Jest to spora nauczka dla całego klubu żużlowego - oby udało się z tej lekcji wyciągnąć trafne wnioski i nie przerabiać tak smutnej lekcji w przyszłości.
Zastrzeżenia do sposobu prowadzenia drużyny rzeczywiście można mieć i podzielam część z nich - zespół powinien być bardziej zgrany, a zawodnicy lepiej objeżdzeni i zdolni psychicznie do walki. :twisted:
Podsumowując - nie sądzę, by za dzisiejszą przegraną był choćby w połowie odpowiedzialny trener - to niedoceniona drużyna przeciwników okazała się lepsza.

Teraz trzeba bedzie mocniej ściskać kciuki, by nasi żużlowcy pokazali się z lepszej strony w przyszłych spotkaniach... może jeszcze nie wszystko stracone. Mam wrażenie, ze to ognisty doping kibiców "TŻ! TŻ! TŻ!" dodał koziołkom wigoru... może i my spróbujemy tak żywiołowo dopingować nasz zespół?

Chcę posłuchać wypowiedzi trenera Kuźniara, czy będzie się potrafił zachować jak przystało i zmobilizować druzynę, czy raczej pokaże dotychczasowe podejście rozbijające zespół. :?


Ostatnio edytowano 18 maja 2003, o 23:00 przez L0Lek, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 maja 2003, o 21:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 00:09
Skąd: -ZMW-
Posty: 444

Zobacz profil 
Nic się nie stało Stal Rzeszów ...

Gratulacje zespolowi z Lublina byli poprostu w tym dniu lepsi tak jak juz tu niektorzy wspomnieli .W Stali zawiodl po raz kolejny Brhel i Wilk tak samo jak w Tarnowie reszta pojechala na swoim optymalnym poziomie .

Ps Iskier twoje zachowanie swiadczy o tym (bynajmniej) ze nie jestes prawdziwym kibicem ktory z zespolem jest tak jak w piosence "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie .W sercu moim jest Stal i na dobre i na zle i to ze w nastepnym meczu Cie nie bedzie jeszcze bardziej o tym swiadczy i podkresla to co wyzej mowilem Dla mnie osoba ktora jest moderatorem powinna byc wywazona troche a ten Twoj Avatar to poprostu pozostawiam to bez komentarza ja takiego moderatora ktory uwaza sie za kibica Stali serdecznie dziekuje to tyle odemnie pozdr


           
Post 18 maja 2003, o 21:47
 


Bylego moderatora, bylego... I cale szczescie, bo wstyd mi by sie bylo wpisywac na Forum, gdzie moderator ma moja druzyne w dupie...


           
Post 18 maja 2003, o 21:49
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Jakby ktos pytal to Iskier juz moderatorem tego forum nie jest... ja sie nie bede staral na stadionie i zachowywal wiare do konca meczu zeby mi tu tos taki dawal avatarka "ZKS to Pies"... nastepny raz podpadniesz kolego i ban.. bo ja wiem, ze teraz moze byc trudno wytrzymac i mozna sobie trzesnac jeszcze lepszego avatara...

Z haslami "ZKS to pies" lepiej zebys nie wyskakiwal na tym forum i jak masz ochote co jeszcze takiego napisac to lepiej pomysl 1000 razy !!!!!!

ram

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 18 maja 2003, o 21:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 21:41
Skąd: Lublin
Posty: 1

Zobacz profil 
Chcialem tylko zapytać ilu było kibiców z Lublina i jak się spisali i jak ich przyjęto?


           
Post 18 maja 2003, o 21:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Trudno stało, specjalnie nie pisałem wcześniej żeby nie przyjąć taktyki innych i byc pod wpływem emocji. A tak spokjnie, po meczu jeszcze zaglądnąłem do parkingu. Wnioski są smutne ale prawdziwe, wreszcie się okazało jak to w tym roku jest. Pierwszy mecz z Warszawą wygraliśmy minimalnie (Tarnów i Rybnik pokazali że WKM to drużyna bardzo słaba), myslałem że spotkania z Rawiczem i Gorzowem czegoś naszych nauczyło, zwłaszcza chodzi mi o poszanowanie przeciwnika ktokolwiek by to nie był, niestety tak się nie stało.
Straciliśmy dziś dwóch podstawowych młodziezowców, Pan Romaniak mówił że będzie dzwonił do Leszna i Torunia aby kogoś d onas ściągnąć. Zastanawiam się tylko który zawodnik przyjdzie aby u nas jechac.
Bardzo ciekawie tłumaczył się Dawid Stachyra, stwierdził że to Micał się od niego odbił. Nie będę na razie nic pisał bo czekam aby jeszcze raz na TV Rzeszów zobaczyć tą sytuacje, z tego co jednak pamiętam to jednak Dawid zapomniał że potrzeba się złożyć.
Piotrek Winiarz wyglądał po meczu nieciekawie, na pewno nie ma nic złamanego ale podczas upadku nieźle się poobijał.
Co do młodziezowców to Paweł Miesiąc ma złamaną kośc biodrową i obojczyk, Marian Micał zaś ma wstrząśnienie mózgu i złamaną rękę, podobno dopiero w szpitalu odzyskał przytomność. Wygląda więc na to ze Miesiąc ma sezon z głowy a Marian moze wróci za jakies dwa miesiące.

-------
obejrzałem w tv wypadki i tak jak myslałem, D.Stachyra wjechał w Micała a potem to juz poszła układanka, z kolei Jeleniewski tak skutecznie przeciął tor jazdy Miesiącowi że ten wylądował na bandzie.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


Ostatnio edytowano 18 maja 2003, o 22:22 przez Sewer, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 18 maja 2003, o 21:59
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
witam wszystkich kibicow z Rzeszowa ,dziwie sie wam ,macie 1ligeswietna druzyne ,przegrali no coz kazdemu sie to zdaza ale meczy jest jeszcze duzo i wszystko sie moze zdarzyc (Lublin przegral w Tarnowie wiadomo ile to byla dobra lekcja ) dzisiaj wasi zawodnicy poprostu byli slabiej dysponowani ale nie oznacza to ze niemacie szans na pierwsza czworke czy na awans ,wasi zawodnice musza wyciagnac wnioski z tej porazki i wiecej wpadek na wlasnym torze nie zaliczycie , co do lubelskiej duzyny to mile mnie zaskoczyli jak i wiekszosc kibicow lubelskich wystarczy wejsc na forum lubelskie i zobaczyc typy malo kto obstawial na koziolkow teraz pozostaje sie tylko cieszyc

P.S dozobaczenia w lublinie mam nadzieje ze przyjedziecie i bedziecie dopingowac swoja druzynke
!!!!!!!!Pozdrawiam!!!!!!!!

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 187 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi