Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - TŻ Sipma lublin


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 maja 2003, o 01:05
 Fajnie by było...
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Fajnie by było... zamknąć już ten temat oraz usunąć pozostałe nieaktualne wątki. Niezła statystyka - powyżej 200 postów i ponad 3k wyświetleń. Uh oh! Ten wątek przebił nawet temat meczu derbowego! Czas już wyluzować :roll: iSkier - zwracam honor. :)

Można by nagrać całość na płytkę ku pamięci. :wink:


           
Post 20 maja 2003, o 01:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Ok ostatni post na ten temat. To ze zrobiles jakis tam avatar ktory byl wynikiem impulsu, chwili, podraznienia po porazce rozumiem w 100 %. Sam bylem zly, klalem na prawo i na lewo chociaz sledze wyniki Stali tylko na internecie. To z wiadomych przyczyn - nie mieszkam w Rzeszowie od kilku lat. Kibicem jednak nadal jestem. W twoim przypadku zdenerwowalo mnie to jak probujesz pokazac siebie w ten sposob... ze to nie tylko ty przegiales pale. Wszyscy o tym wiemy ze i Michal napisal taki text jaki napisal. To tez nie jest w porzo ale ty broniac siebie nie powinienes mieszac do tego innych. To tyle. Mam nadzieje ze to zrozumiesz. Pozdrawiam and PEACE

_________________
Leave Me Alone


           
Post 20 maja 2003, o 09:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Dość długo czytałem Wasze wszystkie posty i z co niektórych bardzo się uśmiałem...

Dyrektorze Michale... napisałeś, że to Ty zrobiłeś to forum... jednak czy napisałeś ile wysiłku Cię to kosztowało ?
Może niech każdy się dowie, że forum nie jest napisane przez Ciebie... jest to zwykłe, sciągniete z http://www.phpbb.com forum, którego instalacja zajmuje ok. 3-4 sekundy...
Nie jest potrzebna ani znajomość SQL ani PHP... instalujesz na serwerze i forum masz !
Zamienić logo phpbb na logo Stali, również można banalnie prosto - nie sądzisz ?

Czy Was - ludzi odpowiedzialnych za forum nie obowiązuje regulamin ? to chyba absurdalne, że go łamiecie, prawda ?
Rozumiem - emocje - to bardzo zły doradca, ale panowie ! czasami trzeba wyhamować z nimi ! ...

Michał, napisałeś też w jakimś poście, o "ch" w jezyku polskim...
Skoro już znawca z Ciebie niczym prof. Miodek musisz również wiedzieć, że zaimki zwrotne typu Cię, Tobie, Ty itd... piszemy WIELKĄ literą !

Pozdrawiam


           
Post 20 maja 2003, o 10:49
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
I znów się zaczyna.

Nigdzie nie napisałem, że ja jestem autorem tego forum!!! Ja je tylko zainstalowałem. Napisałem, że ja je zrobiłem w domyśle, że zainstalowałem.

Instalacja 3-4 sekundy? Może, tylko, że ja nie miałem dostępu do bazy danych i trochę czasu zajęło mi skonfigurowanie forum. Poza tym sama instalacja to nie wszystko, macie tu dodatkowe style, instalowałem mody (które nawiasem mówiąc padły po mojej zabawie z kolorami :oops: ) Na dole w stopce jest nawet napisane, co to za forum, więc nawet nie próbowałem udawać, że ono jest moje!!! Nigdy tak nie napisałem! Ale liczy się też inicjatywa, prawda? Bo gdybym nie zaproponował tego forum to do dziś siedzielibyśmy na tym starym, mielibyśmy 2-3 wpisy na dzień - tak przecież było. Poza tym robię mnóstwo rzeczy na stronce, tylko, że w przeciwieństwie do np. Ramelowa moja robota jest anonimowa. Ale też sporo czasu zajmuje i piechotą nie chodzi.

Co do tego jak piszę posty: weź Diamond porównaj sobie. Nie napisałem, że piszę bezbłędnie, ale ilość błędów jakie popełnia Fligiert MIszcz jest wręcz zastraszająca. Jak nie widzisz różnicy między moimi i jego postami (chodzi o błędy) to wybacz kolego, ale może udaj się na swoje forum, na którym kłótni nie ma (bo tam nic nie ma, skoro nikt nic nie pisze).

Temat zamknięty!!! Ja przeprosiłem i nie mam nic więcej do dodania, wszyscy którzy mieli coś do powiedzenia w tej kwestii już to zrobili.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi