Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - TŻ Sipma lublin


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 12 maja 2003, o 21:29
 Stal Rzeszów - TŻ Sipma lublin
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 12:33
Skąd: Lublin
Posty: 46

Zobacz profil 
Opinie przedmeczowe :wink:

_________________
ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH CHULIGANI!!!

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE !!!


           
Post 12 maja 2003, o 21:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Myśle że jeśli Wilku pojedzie tak jak z Gorzowem, Bob Karol Maciek i Piotrek pojadą na swoim wysokim poziomie a juniorzy coś tam jeszcze skubną to pokusimy się o zwycięstwo w rozmiarach 52:38


           
Post 12 maja 2003, o 21:56
 ZKS - Lublin
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nie zapominajmy, że w sporcie wszystko jest możliwe, więc nie dopisujmy sobie 2 pkt. tym bardziej, że Lublin wygrał z Gnieznem. Poza tym w ich drużynie jeździ Janusz Stachyra, który nasz tor zna jak własną kieszeń. W tym sezonie jeździ fatalnie, ale na pewno wystawi się do składu na niedziele, aczkolwkie uważam, że na wiele nie zwojuje. Największym asem Lublina jest Lee Richardsson. Zresztą dzień wcześnie zarówno Lee jak i Bob wystąpią w GP.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 22:08
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Wygramy.Jeszcze nie wiadomo jakim oni pojada składem. Mysle ze jesli chodzi o doping nie bedzie gorzej niz w Tarnowie!Gdzie sie spotkamy?

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 12 maja 2003, o 22:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 maja 2003, o 12:33
Skąd: Lublin
Posty: 46

Zobacz profil 
Nie bądźcie tacy pewni to że jesteście faworytami to nie znaczy że wygraliście już nie jeden taki sie na własnej dupie przejechał :| .
Ważne żebyśmy obejrzeli ciekawy zacięty meczyk dużo walki i mijanek i życze abyśmy wywieźli z Rzeszowa chociaż jeden punkcik, mamy wiekszą szanse bo kontuzji jak wszyscy wiemy doznał solidny w tym sezonie jeździec Jasolu "Trojan". Zobaczymy sie zapewne na meczu mam nadzieje że tym razem goście nie bedą musieli wracać z powrotem po 20 minutach :cry:

_________________
ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH CHULIGANI!!!

DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE WIERNI PO PORAŻCE !!!


           
Post 12 maja 2003, o 22:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 maja 2003, o 10:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 2

Zobacz profil 
:) JEŚLI CHODZI W TYM MECZU O WILKA TO NAPEWNO WYMIENIŁABYM GO.DLA NIEGO TEN UPADEK Z BOBEM MIAŁ SKUTEK TAKI JAKI WIDAĆ W MECZU Z TARNOWEM.ZERO JAZDY I PUNKTOWANIA.A STAL POWINNA WYGRAĆ BEZ PROBLEMU!!!!!![/b]

_________________
Tyna


           
Post 12 maja 2003, o 22:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
karol swoje zrobi maciek naszym obcokrajowcem winiarz dobra dusza 10 dowiezie spoojnie pawel miesiac pokaze na co go stac ze stachyra :P bob niech przywiezie 12 bo inczej uznam ze jest kiepski tego sezonu ralf wolf niech moze poczeka na lawc a pierwszy pojedzie nie zajac nie biedronka tylko łukasz golonka i pokaze wolfowi ze u nas trzeba powalczyc o miejsce w skladzie 50:40 moj typ

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 23:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2003, o 12:19
Skąd: rzeszow
Posty: 33

Zobacz profil 
Zadnego przeciwnika nie mozna lekcewazyc ale wydaje mi sie ze nasza druzyne czekaja w tym sezonie duzo trudniejsze pojedynki dla tego nie ulega watpliwosci ze ten mecz powinnismy bez jakis wiekszych problemow wygrac i pewnie wystarczy zeby nasi zawodnicy pojechali na przyzwoitym poziomie wcale nie musze sie wzosic na jakies wyzyny swoich mozliwosci.Bardzo ciekaw jestem postawy obu stachyrow w tym meczu janusz pewnie wiele nie zwojuje zobaczymy co pokaze dawid ale mysle ze jego pojedynki z nasza mlodzieze moge przyspozyc emocji.Mam nadzieje ze zachowamyie jak na kibicow przystalo i przywitamy ich brawami bo w koncu januszowi za to co zrobil dla stali one sie naleza.


           
Post 12 maja 2003, o 23:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
50-40??? Jesli tyle mamy wygrac w Lublinem to ile z Gnieznem i Rybnikiem??? Wydaje mi sie ze z takim przeciwnikiem wynik powinien byc zblizony do tego z Gorzowem :roll: Wilk po raz kolejny bedzie musial zmazac plame i zdobyc troche wiecej punktow, o reszte sie nie martwie a Lublin ma takich junirow ze Mical i Miesiac powinni toczyc z nimi zacieta walcze ktora beda wygrywac dzieki atutowi swojego toru :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 12 maja 2003, o 23:31
 Witam z Lublina
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2003, o 23:19
Skąd: Lublin
Posty: 4

Zobacz profil 
Zgadzam się mamy kiepskich juniorów ,,jak 150''
, ale w sumie od nich do tej p[ory i tak niewiele zależało.
Mam nadzieje że Janusz Stachyra nie wstawi siebie do składu na mecz z Jasolem, ponieważ jest w tym sezonie bardzo cieniutki. Moim zdaniem pojedzie Mordel zamiast Stachyry. A co do dwójki naszych obcokrajowców to stawiałbym na Hansa Andersena i Lee Richardsona. Andersen mimo niepowodzenia w meczu z Gnieznem , dzień wcześniej bedzie startował w Chorzowie i myślę że tam sprzet przygotuje perfekcyjnie bo bedzie sie chciał pokazać z jak najlepszej strony. Wiec do Rzeszowa powinien przyjechać przygotowany, jeśli chodzi o Lee to jestem raczej spokojny ;)

Przewiduje nastepujący skąłd na mecz

Darek Śledź
Hans Andersen
Tomasz Piszcz
Grzegorz Knapp
Lee Richardson
Daniel Jeleniewski lub ( Dawid Stachyra - przemawia za nim fakt że trenuje w Rzeszowie a jeleniewski i tak kiepsko na wykjazdach jeździ)

na rezerwie jednak Mordel

Nie wiadomo który młodzian pojedzie w podstawowym , podejrzewam że Janusz podejmie decyzje dopiero po czwartkowym treningu:)

Reasumująć, o ile pogoda pozwoli i nasi się spasują w miarę szybko( przygotowanie toru i jego geometria nie odbiegają od tego jak jest u nas w Lublinie), powinno być ciekawe widowisko , licze na to bo przecież o to w sporcie chodzi:)

Pozdrawiam kibiców z Rzeszowa


_____________________________________________________
TŻ FAN

_________________
TŻ SIPMA LUBLIN


           
Post 12 maja 2003, o 23:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Wydaje mi sie ze Jasol powinien spokojnie wygarac. lecz jakim pojada skladem okaze sie juz niebawem


           
Post 13 maja 2003, o 00:08
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sty 2003, o 14:49
Posty: 46

Zobacz profil 
Ale jestescie pewni zwyciestwa po pierwsze Lublin obcokrajowcow ma lepszych juniorow mamy rownych co do seniorow to ciezko powiedziec my mamy 3 rowno punktujacych zawodniow i jeszcze trzeba pamietac ,ze jedziemy z 2 obcokrajowcow ja stawiam 47:43 dla TZTZTZTZT


           
Post 13 maja 2003, o 08:26
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Witam Wszystkich ! Mój typ na mecz z LUBLINEM to zwycięstwo Jasolu 49-41. W Lublinie jest moim zdaniem czterech naprawdę dobrych zawodników: L. Richardsson, G. Knapp, T. Piszcz i D. Śledź. Do tego jest jeszcze A. Steffani (zawodnik na 5-7 pkt). Jeśli chodzi o młodzież LUBELSKĄ, to prezentuje ona zbliżony poziom do Naszej (są w stanie zdobyć 2-4 pkt). Mecz myślę , ze będzie interesujący, ale zwycięski.

Ps. Przydałby się w Rzeszowie DRUGI zagraniczny , nawet taki na 7-8 punktów !!!!!!!!

POZDRAWIAM Mariusz


           
Post 13 maja 2003, o 08:42
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Skład Lublina wydaje sie mocny...ale mysle ze i tak górą bedą gospodarze czyli Jasol Rzeszów

Mysle ze Lee Richardssona nie tylko pokona Brhel ale równiez Maciek Kuciapa i Piotrek Winiarz.....

Młodzież nasza a szczególnie Paweł Misiąc poradzi sobie z juniorami z Lublina...
Chciałbym bardzo aby Rafał Wilk w meczu z Lublinem pokazał sie z tak dobrej strony jak w meczu z Gorzowem..

Podsumówująć te wszystkie "+" dla Rzeszowian uwazam ze Jasol Wygra w stosunku 55:35
..ale wtedy tylko jezeli nie zlekceważy rywala...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 13 maja 2003, o 08:48
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Jeśli lublin przyjedzie z dwójką stratniero a jedno z naszych ogniw będzie zawodzić może być rzeczywiście ciekawie. Jednak patrząc na poczynania "koziołków" na wyjazdach (patrz Tarnów) to nie powinniśmy mieć problemów. Nie lekceważmy jednak rywali bo wiadomo jak to się kończy, zwłaszcza w Rzeszowie (Unia Leszno 1998 rok, Pergo Gorzów 1999, Zielona Góra 2000)


Ostatnio edytowano 13 maja 2003, o 09:47 przez DesertFox, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 13 maja 2003, o 09:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No ja to nie bym był taki pewien zwycięstwa. Jeżeli popatrzec na składy to lublin wcale nie jest taki zły. Obcokrajowców ma lepszych (no m sie wydaje ze richardsson jest jednak lepszy od brhela tym bardziej po wpadce z tarnowem)juniorów mi sie wydaje że ma o ciutke lepszych, ale za to winiarz i kuciapa (zwłaszcza kuciapa no bo śmiem twierdzić że jest on jednym z najlepszych zużlowców 1 ligi) powinni zostawiać daleko w tyle takich zawodników śledź czy piszcz. Tak więc mecz powinien być bardzo ciekawy ale jeżeli żaden z zawodników stali nie zawedzie to powinniśmy wygrać w granicah 49:41

-------------------------------------------------------------
Nie wie ktoś może już o której jest w piątek trening?


           
Post 13 maja 2003, o 09:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
W sumie nie bardzo orientuję się w składzie Lublina, ale za to znam nasz skład: Baran, Winiarz, Kuciapa, Brhel, to już jest ponad 45 pkt. więc jestem spokojny. Jak Jasiek wstawi siebie do składu to jestem spokojny do kwadratu.


           
Post 13 maja 2003, o 10:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
Cytuj:
pokusimy się o zwycięstwo w rozmiarach 52:38

Cytuj:
50:40 moj typ

Cytuj:
Mój typ na mecz z LUBLINEM to zwycięstwo Jasolu 49-41


ja mam pytanie do tych ktorych cytuje:
Czy nastepujace mecze typowaliscie w taki sposob:?
Wawa - Rzeszow minimale zwyciestw gosp
Rybnik - Rzeszow znaczne zwyc gosp
Rzeszow - Gorzow zwyciestwo w granicach 50:40
Tarnow - Rzeszow zwyciestwo Tarnowa (po 15 biegach)

Z tego co pamietam to wieksosc tak typowala a sami dzis wiecie jak bylo...

Wydaje mi sie ze mniejszosc z nas potrafi ocenic prawdziwa sile naszej druzyny:

Cytuj:
Jasol Wygra w stosunku 55:35 ..ale wtedy tylko jezeli nie zlekceważy rywala...


54:36 i wiecej, taki jest moj typ.


ps. podoba mi sie "serce" tej wypowiedzi:
Cytuj:
ja stawiam 47:43 dla TZTZTZTZT

_________________
bERY


           
Post 13 maja 2003, o 11:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 11:16
Skąd: Lublin
Posty: 25

Zobacz profil 
Przed nami bardzo wazny dwumecz. W obu spotkaniach faworytami sa gospodarze, ale niespodzianki tez sie zdarzaja. Jestem pewien ze oba mecze dostarcza kibicom wielu emocji.
Lublin do Rzeszowa powinien wybrac sie z Lee i z Andersenem (Stefani zawiodl w ostatnim meczu). Obaj dzien wczensiej zaprezentuja sie w Chorzowie i mam nadzieje ze rownie dobrze przygotowani zjawia sie w Rzeszowie.
Licze rowniez ze do skladu noe bedzie sie pchal Stachyra - niech skupi sie na prowadzeniu zespolu, moze podpowiedziec ktoredy nalezy jechac po tym torze :). Na rezerwie powinien pojechac Mordel (ale licze na dobra postawe naszych zawodnikow i ze nie bedzie potrzebny jego start).
tomek napisał(a):
Jednak patrząc na poczynania "koziołków" na wyjazdach (patrz Tarnów) to nie powinniśmy mieć problemów.

Wybrales dla przykladu tylko jedno spotkanie wyjazdowe, w ktorym nasi dali zdecydowanie ciala. Ale nie ma sensu sie oszukiwac ze sa tak slabi. Ten mecz po prostu totalnie calej druzynie nei wyszedl. Moze w czasie sezonu musi byc jedna taka wpadka - my mamy ja juz za soba :).
Ale wystarczy popatrzec na wyjazd w Gorzowie gdzie nasi przez wiekszosc spotkania prowadzili ! Dopiero gdy Flis wyeliminowal nam Lee koncowka poszla nie po naszej mysli. A tor w Gorzowie jest trudniejszy technicznie niz Wasz.


Erwin napisał(a):
ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH CHULIGANI!!!

Mam nadzieje ze jestes jedynym chuliganem na lubelskim stadionie. Takich oszolomow nie potrzebujemy! Do Rzeszowa wybierze sie na pewno wielu kibicow z Lublina. Mam nadzieje ze razem stworzymy fajna atmosfere na stadionie i kazdy bedzie mogl kibicowac swoim w ogolnej przyjazni :) A tydzien pozniej powtorzymy ta atmosfere na stadionie w Lublinie....

Scream


           
Post 13 maja 2003, o 12:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
wilk nawala, brhel dotyka tasmy, baran nie chce jechać z brhelem
coś z tym trzeba zrobić.
najłatwiej oduczyc brhela :-)
wiec skład mozna ustawić tak:
winiarz, baran, brhel, wilk, kuciapa, mical, mieciąc, golonka.
inaczej nie da rady.
brhel już chyba nie bedzie się podkładał pod koła wilkowi :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi