Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - TŻ Sipma lublin


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 14 maja 2003, o 16:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Widze ze kibice w Rzeszowie są bardzo pewni wygranej swojej druzyny( i chwała im za to), ale musicie pamietac, ze kibice z Gniezna też byli na 100% przekonani ze wygraja w Lublinie i spotkała ich niemiła niespodzianka.(choć Wy w Rzeszowie macie troche wiecej szans na wygraną, ale o wygranej w Lublinie to zapomnijcie raz na zawsze :D )

Patrząc na ostatnie poczynania Bhrela i porównujac je z ostatnimi osiagnieciami naszych stranieri to dobrze bedzie gdy Wasz zawodnik w ta niedziele przywiezie z 7pkt.

Co do seniorów to liczyc sie bedzie dyspozycja dnia, bo ich poziom jest bardzo wyrównany, ja bardzo licze na Grześka Knappa jego ostatnie wystepy napawaja wielkim optymizmem.

Juniorzy tez sa porównywalni, a w przypadku Dawida Stachyry dochodzi jeszcze znajomosc Waszego toru, wiec bedzie sie czuł jakby jechał u siebie i ma szanse objechać Micała i Miesiąca.

Niestety nie bede mógł dotrzeć do Rzeszowa, ale wiem że zjawi sie tam liczna grupa kibiców TŻ-u, więc życze wszystkim wspaniałego widowiska no i wygranej mojego klubu :) :) :)


           
Post 14 maja 2003, o 16:56
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
bery mam nadzieje ze moje prognozy sie nie sprawdza, a jesli chodzi o moje typowanie tamtych meczy bylo to typowanie przedsezonowe i myslalem ze na dzien dobry z warszawa nie pojada tak jak potrafia, a ze mecze z rybnikiem to kultowe juz spotkania wierzylem ze uda im sie zerwac punkty na goracym torze.

_________________
Obrazek


           
Post 14 maja 2003, o 18:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
O jezu!!!!!!!!!!!ale pada!!!!!!!!!!!!!!!!i ma tak padać chyba cały tydzień!!!:(:(:(:(:(:( nie będzie meczu????:(:(:(:(:(no nie tak nie może być!!!!!!!!!znów by nam pokrzyżowało plany i mecz byłby odwołany!!!musimy mieć nadzieje że mecz odbędzie się i musimy trzymać kciuki za to!!!!!!!!

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 14 maja 2003, o 19:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4406

Zobacz profil 
Paweł już nie pada i ma nie padac mam nadzieje bądżmy dobrej myśli!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 14 maja 2003, o 19:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Paweł-JASOL RZESZÓW!!!!!! napisał(a):
O jezu!!!!!!!!!!!ale pada!!!!!!!!!!!!!!!!i ma tak padać chyba cały tydzień!!!:(:(:(:(:(:( nie będzie meczu????:(:(:(:(:(no nie tak nie może być!!!!!!!!!znów by nam pokrzyżowało plany i mecz byłby odwołany!!!musimy mieć nadzieje że mecz odbędzie się i musimy trzymać kciuki za to!!!!!!!!


Ludzie !!!!, ja wszystko rozumiem ale z tą prognozą pogody to juz przesadzacie !!!!, środowy deszcz ma taki wpływ na zawody w niedziele jak zeszłoroczny śnieg !!!!!! ;)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 14 maja 2003, o 21:38
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Sewer ma rację. Co z tego że pada teraz, co innego to jakieś 2-3 h przed meczem. Zresztą ja bardziej się obawiam mimo tych dobrych prognoz na niedzielę że w trakcie meczu podobnie jak w tarnowie nadciągnie jakaś burza.

Bery może i masz rację z tym optymistycznym nastawieniem. Pamiętaj jednak jak było z Rawiczem, ponoć z 30 mieli nie wyjść. Zawodnicy z Lublina nie są tacy wcale słabi, teoretycznie dużo mocniejsi od rawiczan. Mamy potężny atut swojego toru, ale widziałeś statystyki? Richardsson jest na drugim miejscu o ile dobrze pamiętam...a liczby ponoć nie kłamią. Uważam jednak że Maciek i Bob powinni dać sobie z nim radę, bądź co bądź należy po nim spodziewać się dwócyfrówki
Z kolei Tomasz Piszcz to ubiegłoroczny extraligowiec, spisywał się w niej całkiem bez zarzutu i też może nam trochę napsuć krwi. Nigdy nie wiadomo jak to będzie


Musimy wierzyć jednak w duże możliwości naszej ekipy, którą stać na wygraną z każdym i wszędzie co potwierdzają dotychczasowe mecze wyjazdowe.


           
Post 15 maja 2003, o 10:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2003, o 15:22
Posty: 82

Zobacz profil 
Pozostaje zatem mieć nadzieję, że to będzie piękny mecz, pełen walki ale fair. I niech wygra lepszy.
Pozdrawiam serdecznie kibiców z Rzeszowa


           
Post 15 maja 2003, o 11:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
oglądałem pogode i ma padac jeszcze w sobote a w niedziele ma byc słońce i 21 stopni.miejme nadzieje ze tak bedzie w niedziele.pozdrawiam

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 15 maja 2003, o 13:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Kolejny ciekawy mecz sie nam zapowiada :mrgreen: Mam tylko nadzieje, że tym razem będziemy miec wiecej szczęścia niż w derbach. Ja nie wyobrażam sobie niczego innego jak tylko to że 2 pkt. zostaja u nas bo jeżeli chcemy walczyć o najwyższe cele to u siebie takie mecze musimy wygrywać. Ciekaw jestem czy w drużynie z Lublina pojedzie Janusz S. :lol: . Może znów pan Janusz pokaże juniorom jak sie jeździ ( za ich plecami ) :lol: . A teraz na poważnie myślęże wynik powinien być podobny jak te ze Stalą Gorzów choć mam nadzieje że tylko wynik będzie podobny :mrgreen: mam nadzieje że nie powtórzą sie niepotrzebne upadki i ta nerwówka z wyjeżdżaniem naszych na tor :roll: .

P.S. A o pogode się nie bójcie w końcu jakiś mecz musimy objechać zgodnie z planem :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2003, o 17:37
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Kolejny ciekawy mecz sie nam zapowiada :mrgreen: Mam tylko nadzieje, że tym razem będziemy miec wiecej szczęścia niż w derbach. Ja nie wyobrażam sobie niczego innego jak tylko to że 2 pkt. zostaja u nas bo jeżeli chcemy walczyć o najwyższe cele to u siebie takie mecze musimy wygrywać.
P.S. A o pogode się nie bójcie w końcu jakiś mecz musimy objechać zgodnie z planem :wink:

Ludzie, przestańcie gadać głupoty. Musimy wygrać i tyle. U siebie jedna porazka może oznaczać koniec marzeń o awansie.

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 15 maja 2003, o 17:43
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2003, o 15:22
Posty: 82

Zobacz profil 
To nie będzie spacerek dla Rzeszowa, zapewniam. Z tego co wiem, Lublinianie nie za bardzo mają chęć zostawiać 2 punkty w Rzeszowie :twisted:
Ale co tu gadać, pożyjemy zobaczymy :D
Pozdrawiam


           
Post 15 maja 2003, o 18:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
No tak, co oczywiscie widac po awizowanym składzie...
1.Śledź, 2. K.Wrona, 3. Piszcz, 4. Knapp, 5. Stefani, 6. Jeleniewski
Możemy się spodziewać, że w miejsce Wrony trener Stachyra desygnuje Lee Richardssona, ale czy to coś pomoże ?
Uważam, że poza Richardssonem nikt z Lublina nie jest w stanie zdobyć w Rzeszowie więcej jak 10 pkt.
Może i Lublin jest groźny - ale u siebie ;-)
Pozdrawiam


           
Post 15 maja 2003, o 19:33
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 19:25
Posty: 50

Zobacz profil 
Richardson za Wrone?toz to bez sensu posuniecie. Ricko za Stefaniego i Andersen za Wrone. czyli standardowe zestawienie.


           
Post 15 maja 2003, o 19:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 19:25
Posty: 50

Zobacz profil 
Cytuj:
Uważam, że poza Richardssonem nikt z Lublina nie jest w stanie zdobyć w Rzeszowie więcej jak 10 pkt.


Chetnie przystane na zaklad ze wszyscy seniorzy sa w stanie zrobic powyzej 10 pkta czy zrobia to juz inna sprawa 8-) . Przekonasz sie juz w niedziele ze nie tylko Ricko zrobi 10pkt w tym meczu...


           
Post 15 maja 2003, o 19:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
Przekonasz sie juz w niedziele ze nie tylko Ricko zrobi 10 pkt w tym meczu...

Trzymam za słowo... :roll:


           
Post 15 maja 2003, o 19:49
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
Ja sie wyłamie i stawiam 58:32 dla Stali, Winiarz i Kuciapa są pewni, Brhel bedzie sie chcial pokazac za wpadki z ostatnich dwóch meczy, Baran dożuci z 8 punktów i jak Wilk i Miesiac pojada na przyzwoitym poziomie to mamy 58 punktów, co wcale nie znaczy ze Lublin odda ten mecz bez walki, bedzie ciekawie ale zdecydowanie w nasza strone


           
Post 15 maja 2003, o 20:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
Cytuj:
Przekonasz sie juz w niedziele ze nie tylko Ricko zrobi 10 pkt w tym meczu...


a no masz w 100% racje ze nie tylko Ricko zrobi 10pkt w tym meczu bo jeszcze Kuciapa zrobi ponad 10 a i Winiarz tesh zrobi ponad 10pkt nawet Brhelik zdobedzie ponad 10 a jak Baranek sie przystosuje to moze i on zdobedzie ponad 10 ;-)) Widzisz miałes racje ze nie tylko Ricko zdobedzie 10pkt ;p ;-))


           
Post 15 maja 2003, o 21:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
lepiej by bylo jakby obie ekipy w krajowym wystartowaly! lublin i tak raczej nie wygra i nie ma sie co oszukiwac ze moz eniespodzianke zrobic! a tak wiedzielibysmy cos na temat wilka i golonki ktury lepszy

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2003, o 21:25
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Stary czy Ty wiesz co mówisz???

A może lepiej pojadą samymi juniorami??? :)

taki mecz może i byłby ciekawy, ale kibice przychodzą pooglądać dobrych zawodników, jeździmy w I lidze, więc takich okazji jest mało. I na pewno kibic woli oglądać Richardssona niż np. Jeleniewskiego

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 maja 2003, o 22:32
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Uważam, że poza Richardssonem nikt z Lublina nie jest w stanie zdobyć w Rzeszowie więcej jak 10 pkt.
Pozdrawiam


No ja nie bym był tego taki pewien


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi