Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Stal Rzeszów - TŻ Sipma lublin


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2003, o 14:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ludzie wyluzujcie...to so zostalo napisane juz sie nie odstanie...ale nie robmy jaj...Torun przegral z Czestochowa u siebie...my przegralismy u siebie z Lublinem...zdarza sie, to jest sport. Jedziemy na rewanz i dopingujemy "NASZA" druzyne...do konca sezonu jest wiele meczy, wszystko sie moze zdarzyc.
Moze teraz trener przestanie lekcewazyc przeciwnikow, a nasi beda skoncentrowani przed kazdym meczem. Z Bobem trzeba pogadac co dalej...bo tak byc nie moze. Glowy do gory i jedziemy dalej :!:

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE,
W SERCU MOIM JEST STAL I NA DOBRE I NA ZLE :!: :!: :!: - nie zapominajmy o tym...


           
Post 19 maja 2003, o 15:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
A gówno prawda jakby nie defekty Winiarza i Kuciapy to byśmy się cieszyli, a nie Wy! Wynik by był odrazu inny ale cóż "pech to pech" też nie rozumiem, że Brhel tam kiepsko pojechał to odrazu go trzeba przeyzwać, a niech sam spróbuje taki kibic siąśćna motor i pojechać zobaczymy co zrobi :D ... w pewnym momencie słyszałem w radiu słowo :"Sędzia :cenzura:" hehe właśnie tu zrobił błąd sędzia, że nie powtórzył tego biegu z Maćkiem, którego no niestety ktoś tam przyblokował, a ten ratując się prawie by się WYPIERDOLIŁ na szczęście nic się nie stało ... coś jeszcze napisze.....
_____________________________________________________________

Zawsze i wszędzi Jasol Rzeszów wygrywać "będzie"!!!!

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=2gFdiD6IuBA | Balinski Hampel / Kuciapa Watt


           
Post 19 maja 2003, o 15:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Zgadzma się w 100 % z kennym. Iskier powinien ponieść karę za złamanie regulaminu. Nie wątpie, że dobrze wypełniał swoje zadania jako moderator, ale każdy może popełnić błąd i trzeba ponieść karę. Co do Michała to na niego nie ma mocnych, bo on jest tu szefem.

P.S. Ramelow gratuluje postawy, nie łatwo jest zrezygnować z władzy(małej, ale zawsze), w imię ideałów....


           
Post 19 maja 2003, o 15:35
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Hmm, no dobra przyznaje poniosło mnie :mrgreen:
Ale przyznacie, że to co napisałem wcale nie mija się z prawdą. Chodzi mi głównie o to, że nasi nigdzie nie jeżdżą co na pewno dobrze nie wpływa na ich jazdę (zaprosić Krosno i wio sparinga).
Poza tym, od dawna jedną z cech Jasolu jest lekceważenie przeciwnika, Kuźniar dał temu dowód w przedmeczowej wypowiedzi.

Ale przyznaję - przesadziłem, ale zdarzyło mi się to raz (na tym forum, bo na forum tarnowskim adminem nie jestem i wcale nie muszę się zachowywać jak ksiądz) i uważam, że niektórzy zbyt szybko mnie skreślają jako człowieka, kibica itp... Trochę więcej luzu. Napisałem parę ostrych zdań i już chcecie mnie wywalić z admina.

Co do iSkiera - to Ramelow nie rób szopki, napisałem ci na gg, żebyś mi całą sprawę opisał, ale póki co przywracam mu moda. Mnie od wczoraj od 20 na forum nie było, więc nie wiem co się wyprawiało. Uważam, że najpierw należało sprawę przemyśleś a później podejmować decyzje. Tym bardziej, że iSkier od jakiegoś czasu pisze na stronie, a poza tym napisał regulamin forum, więc takie pochopne działanie nie było wskazane. Ale po dokładnym przeanalizowaniu postów doszedłem do wniosku, że iSkier stanowczo przesadzi, dlatego zostanie pozbawiony funkcji moderatora.
Przykro mi z tego powodu, sorry za wszystko. Mam nadzieję, że mi wybaczycie :oops:


           
Post 19 maja 2003, o 16:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No to teraz jak mi ktoś powie że stal nie ma pecha to.... to... sie zdenerwuje:P
Dziwią mnie niektóre wypowiedzi że tylko baran stanął na wysokości zadania. No nie zapominajmu o winiarzu. On miał w meczu tylko jedną wpadke 0 pkt i raz d na 2 więc on też pojechał dobrze.
Teraz czeka nas cięzki mecz w lublinie, jednak mimo że pokonali nas na naszym torze wierze że stać naszych na wygraną. Jeżeli by każdy pojechał na swoim poziomie nie widze żadnych przeszkód.
W ogóle to myśle że jeżeli golonka zdobywałby z 5 oczek w meczu(wilka wyrzucić ze składu jak sie nauczy jeździć to niech wraca)i każdy pojechałby na miare swych możliwości to nie potrzebny nam by był już żaden zawodnik.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 16:17
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sty 2003, o 15:22
Posty: 82

Zobacz profil 
Wczorajszy mecz będzie dla pewnej grupy ludzi doskonałą nauczką, że w sporcie wszystko jest możliwe. Ja mówiłem od razu, że mecz będzie zacięty i wynik będzie sprawą otwartą do ostatniego biegu. Jak widać nie pomyliłem się, choć niektórzy delikatnie mówiąc podśmiewali się ze mnie twierdząc kategorycznie, że Lublin w Rzeszowie nie ma szans. A tu proszę, taaaaaaaaaaaaaaaka niespodzianka!
Jasol jest bardzo silną drużyną i stać ją naprawdę na bardzo wiele, więc nie wieszajcie psów na waszych zawodnikach. To tylko sport, a tu wszystko jest możliwe...
Bardzo serdecznie was pozdrawiam i w imieniu lubelskich kibiców, którzy odwiedzili wczoraj Rzeszów serdecznie dziekuję za miłe przyjęcie. Byliście wszyscy cool:)
Ale Lublin trochę wczoraj pokrzyczał, co? Fajnych mamy kibiców, a było nas naprawdę niewielu. Po meczu 90% z nas straciła głos :D :D


           
Post 19 maja 2003, o 16:25
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No kibiców to macie rzeczywiście super. Bardziej ich było słychać od naszych:)Wracając do meczu to ja poraz pierwszy od niepamiętnych czasów przed tym meczem miałem wielkie obawy co do wyniku:)

Jeszcze takie pytanko to qrde kiedy w końcu ten meczyk z gnieznem jest. Ten spiker mówił że w czerwcu a tu na forum pisze że w tą sobote. Oświećcie mnie:)

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 16:35
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
Ok teraz wczujcie sie w moja sytuacje. Przed meczem okazuje sie ze mam jechac na imieniny do babci, oczywiscie zaczalem blagac rodzicow zeby pozwolili mi isc na mecz, fajnie udalo sie rodzice pojechali a ja kiedy mialem wychodzic okazalo sie ze nigdzie nie ma mojej czapki bez ktorej nie moge siedziec na sloncu, byla juz 15 nie moglem dluzej jej szukac bylem umowiony a przed meczem mialem jeszcze skoczyc z kolega w jedno miejsce bo jego kolega mial problemy z kompem a na gwalt potrzebowal dzialajacego sprzetu. Postanowilem wiec isc na to slonce bo konczenie chcialem byc na meczu i zobaczyc zwyciestwo naszej druzyny. Ryzykowalem zdrowiem bo moglo sie to dla mnie skonczyc ponownym porazeniem nerwow twarzy ale coz czego sie nie robi dla druzyny. Przez caly mecz siedzialem na sloncu na szczescie jak dotad moge ruszac miesniami twarzy. Ale niestety Stal przegrala bardzo mnie to zdenerwowalo, nie ochlonalem jeszcze do konca i musialem jakos odreagowac, przykro mi bardzo z powodu tego co sie stalo ale badzo liczylem na sukces Stali w tym roku a jesli przegrywamy u siebie mecz to sukces bardzo sie oddala. Mozecie uznac ze to glupia bajka ale zwierzylem sie tylko po to zebyscie nie mysleli ze iskier jest wielki cham ktory nie jest godzien zasiadac na stadionie obok prawdziwych kibicow...


iskier, nie jaraj więcej trawki bo sobie jeszcze krzywde jakąś zrobisz. A tak w ogóle to ile masz lat, ze rodzice muszą ci dawać pozwolenie pójścia na stadion? Stawiam max 12 :-)

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 19 maja 2003, o 16:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 15:54
Skąd: Lublin
Posty: 26

Zobacz profil 
Na forach dyskusyjnych pojawiły się opinie ze Lublin wygrał dlatego że skasowł juniorów, dlatego że defekty miał Rzeszów itp.
Ale niestety trzeba się pogodzić z faktem że Lublin był lepszy, tylko po II biegu Rzeszów wygrywał w meczu i to było wszystko na co ich było stać.

Po pierwsze, zawiedli liderzy rzeszowscy, rozumiem, jeden może mieć wpadkę , ale wszyscy?? Najlepszym zawodnikiem u gospodarzy byl Baran.
Chyba Rzeszowianie zlekceważyli nas troche.

Po drugie. Janusz Stachyra. Człowiek który zna rzeszowski tor jak własną kieszeń. Wie jak się on zachowuje w trakcie zawodów, jak zmienia swoje wlasciwosci, gdzie tworzą się sciezki, któredy należy , a którędy nie należy jechac.

Po trzecie, to co powiedziałem przed meczem: czterech równych, solidnych zawodników wspartych prawdziwym liderem na trojke liderow gospodarzy wspartą dwoma przecietniakami. wystarczyło.

Po czwarte, beton, czyli w zasadzie lubelska nawierzchnia.

Po piąte, kibice z Lublina - co tu dużo mówić. W Warszafce będzie nas jeszcze wiecej, pozdrowienia ze srebrnej hondy.

Co tu dużo pisać, byliśmy tego dnia lepsi. Ja zresztą jechałem do Rzeszowa dość spokojny, z przekonaniem że musimy tam wygrać "na pewniaka". Dawno z pamieci wypadl mi wyjazd do Tarnowa - wypadek przy pracy.

Organizacyjnie Rzeszów wypadł fatalnie: napoje w plastiku ktore ktoś nie schowal do plecaka - szły do depozytu, ew. mozna je bylo przelac w .... plastikowe kubki. IDIOTYZM.
Nie wpuszczono nas z "lubelską trąbką" którą zna Tarnów i Rawicz. Po szczegóły argumentacji ochrony odsyłam do Wojtka Sz. Ja miałem oczywiscie zajscie z wpuszczającymi na stadion, musiłem wyskoczyc ze stadionu, aby schowac trąbę do samochodu i był mały problem z ponownym wejsciem na stadion, na szczescie jeden z ochroniarzy dobrze się zachował, dzieki.
A o domorosłych stolarzach z Rzeszowa nie wspomnę.
Aha, ale jeden plus dla gospodarzy - nagłośnienie.

Zapraszamy na rewanż :-)


           
Post 19 maja 2003, o 17:17
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
no to teraz ja se cos napisze
po pierwsze Lublin wygral zdecydowanie i nie ma co mowic ze mielismy qrwa pecha oki mielismy ale jak u nas kazdy z liderow spierdoli jeden bieg i druga linia nie bedzie jezdzila to my z Gnieznem i Rybnikiem tez dostaniemy poniewaz nie mamy juz mllodych a jak mielismy to tez :cenzura: było..:(
Lublin ma wyrównany skład i zycze im zeby weszli do exstaraligi okazali sie lepsi i trzeba ich doceniac ( wkurzyl mnie tylko mlody stachyra ale to jest zuzel)
no wiec jade do Lublina kibicowac swojej druzynie i mam nadzieje ze jakos to bedzie i ze wszyscy beda jezdzili równo!!!
u nas Ciapek zawalil troche
Bob nie wiem czy on nie dopasowal sie czy jaki>??? ostatnie 2 biegi to tak jak za dobrych czasow tylko ze powinien jezdzic tak zawsze!!!
Baran gdyby nie on to bysmy qrna dostali jeszcze więcej!!!
mlodzi w tym sezonie nie mozna na nich liczyc
wiec konczac mamy 4 zawodnikow ktorzy moga wygrac mecz bo mogą!!! ale jesli kazdy z nich spierdoli jeden bieg to dostajemy baty bo Wilk nic nie jezdzi Golonka jak mu wyjdzie chodz jest lepszy od Wilka mozna by pisac i pisac ale bez juniora zaden zespol nigdy nie wejdzie do exstarligi!!! Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 19:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
Dales zly przyklad reszcie ludzi lamiac wlasny regulamin i obrazajac wlasnych zawodnikow oraz wiernych kibicow


Zadnego regulaminu nie zlamalem, jesli Ty i inni tak twierdzicie to swiadczy tylko o waszej nieznajomosci regulaminu. Nie obrazilem tez zadnego z zawodnikow ani kibicow. Nie wiem moze mylicie mnie z Michałem.

ponczek napisał(a):
P.S. Ramelow gratuluje postawy, nie łatwo jest zrezygnować z władzy(małej, ale zawsze), w imię ideałów....


No tak rzeczywiscie bardzo trudno zrezygnowac z kilku funkcji z ktorych sie nawet nie kozysta.

Blue System napisał(a):
iskier, nie jaraj więcej trawki bo sobie jeszcze krzywde jakąś zrobisz. A tak w ogóle to ile masz lat, ze rodzice muszą ci dawać pozwolenie pójścia na stadion? Stawiam max 12


Nie jaram trawki i takie stwierdzenie jest obrazliwe w stosunku do mnie. Dzieki ze troszczysz sie o moje zdrowie ale naprawde nie trzeba...
Mam 16 lat wiec nie jestem pelnoletni i co sie z tym wiaze jestem pod opieka rodzicow. Nie wiem ile Ty masz lat ale na pewno kiedy byles w moim wieku robiles sobie co chciales i byles wolny jak ryba.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 maja 2003, o 20:42 przez pharynx team chief, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 maja 2003, o 19:56
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
TAK :cenzura: TO CZYTAM DO :cenzura: I PLACZE!!!! CO WY :cenzura: ROBICIE?! ZASTANUWCIE SIE!! ISKIER I MIHAL ZJEBALISCIE SPRAWE! WYZWALISCIE WASZA(CZY ABY NAPEWNA WASZA?) DRUZYNE!!! A TO NIEWYBACZALNY BLAD!!! I CO WY TERAZ HCECIE UDOWODNIC??? ZE MIELISCIE RACJE?! JA W STU PROCENTAH POPIERAM KENNEGO (CZY JAK TO SIE TAM PISZE)!!! NIE WIDZICIE ZE CALE FORUM JEST PRZECIWKO WAM DWUM?! A TO O CZYMS SWIADCZY! ANO O TYM ZE ZAHOWALISICE SIE JAK SKONCZENI DEBILE! MIHAL I PO CO TA GADKA DLA RAMELOWA O TYM ZE ISKIER JEST NIEWYGODNY?! DLA MNIE ISKIER JEST I BEDZIE NIEWYGODNY BO GOSC STANA W SZEREGU RAZEM Z RESOVIAKAMI PODOBNIE JAK TY I WYZYWAL STAL! A TAKI GOSC SIE NIE CIESZY U MNIE NIESTETY SZACUNKIEM! GDYBYSCIE MIALI TROHE ROZUMU ZAMKNELIBYSCIE GEBY IWSTYDZILIBYSCIE SIE I NIE WTYZYWALI KENNEGO! NAJPIER WYZYWALISCIE STAL A TERAZ KIBICUW STALI? HCECIE ROBIC TAKIE PODZAILY KIBICUW JAKIE MAJA MIEJSCE NA WIDZEWIE?! TO JEST :cenzura: SKANDAL! MOZE JESZCZE BEDZIECIE HCIELI SIE Z KENNYM NA USTAWKE UMUWIC? A NA NAJBLIZSZYM MECZU SKROJCIE MU SZALIK! ZAPEWNE PO PRZECZYTANIU TEGO POSTU PRZEZUCICIE SIE Z KENNEGO NA MNIE I MNIE BEDZIECIE WYZYWAC... ALE JEDNO JEST PEWNE MY MAMY RACJE!!!!!

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 19 maja 2003, o 20:04 przez fLiGiErT_MiSzCz, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 maja 2003, o 20:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Miszczu moze i masz racje...ale zakonczmy juz ten temat...po co to nam :?: Bo tylko forum na tym ucierpi...czytaja go ludzie z calej Polski, jest badzo popularne i niech tak zostanie...
Pozdrawiam


           
Post 19 maja 2003, o 20:11
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Wy chyba macie jakies problemy z czytaniem, ja nikogo nie wyzywalem. Nie, nie widze zeby cale forum bylo przeciwko nam jest tu ponad 520 userow. Nie stanalem w zadnym szeregu z resoviakami, przepraszam tale czy Ty nie masz jakies urojenia? Rzucacie sie na mnie ale sami nie potraficie kulturalnie pisac tylko mnie wyzywacie. Piszesz tez co niby zaczniemy zaraz robic, a skad Ty to mozesz wiedziec? Pokazcie mi post w ktorym kogos obrazilem i wyzywalem.

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 20:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
No Miszczu - reformatorze polskiej ortografii (czy wiesz że w j. polskim jest takie coś jak "ch"?) Zauważ że napisałem posta tłumaczącego moje zachowanie. Przeprosiłem tam też za to co napisałem. Na tym temat się zamknął. Ale ty oczywiście musisz podsycać amtosferę. Zawsze to o jeden post więcej, prawda? Bo zdaje się, że sla ciebie stan licznika ma wielkie znaczenie.
Zacytuję Jacka Golloba, który dawno temu powiedział po nieudanym występie:" Żałuję tego co się stało, ale co mam zrobić? Głowy sobie przecież nie urwę..."
No chyba, że ty mnie w tym wyręczysz?


           
Post 19 maja 2003, o 21:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Mam nadzieje że żaden z kibiców Stali którzy śpiewali „na dobre i na złe” nigdy nie będą wyzywali naszego zespołu. Do Boba też trzeba mieć szacunek ze względu na zasługi i myśle że dalej go stać na taką jazdę do jakiej nas przyzwyczaił w poprzednich sezonach

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 19 maja 2003, o 21:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
L0Lek napisał(a):
Dales zly przyklad reszcie ludzi lamiac wlasny regulamin i obrazajac wlasnych zawodnikow oraz wiernych kibicow


Zadnego regulaminu nie zlamalem, jesli Ty i inni tak twierdzicie to swiadczy tylko o waszej nieznajomosci regulaminu. Nie obrazilem tez zadnego z zawodnikow ani kibicow. Nie wiem moze mylicie mnie z Michałem.

[


Iskier umieszczając taki avatarek obraziles wszystkich kibiców STALI, i to mamy do Ciebie pretensje.

P.S. Michał, najwazniejsze to zrozumieć swój błąd. Mysle, że nikt cie nie skreslił jako admina (a ci co to zrobili zmienia zdanie), a tym bardziej jako człowieka czy kibica. Każdy ma prawo do krytyki, ważne żeby nie wyszła ona poza pewne ramy. W tym co napisałeś na pewno jest dużo prawdy, ale tu chodzi o to jak to napisałeś.

:peace: :peace: :peace: :peace: :peace:


           
Post 19 maja 2003, o 21:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja staram sie zrozumiec iSkiera i Michala...poprostu zdenerwowali sie i napisali to pod wplywem impulsu...pozniej przeprosili i jest wszystko ok...
Przyznali sie do bledu...sa ludzmi a kazdy "ludz" hehe popelnia bledy...acha zgadzam sie z Michalem jesli chodzi o naszego trenera, bo przez ten "glupi" komentarz przed meczem zrobil z siebie to co zrobil...kazdy wie. I zgadzam sie z tym, ze Wilk jak tak ma jezdzic to niech sobie da spokoj...bo to nie pierwsza i pewnie nie ostatnia jego wpadka...Golonka niech jezdzi a nie marnuje sie...
Jedziemy na rewanz i wlacymy o 2 punkty..chodz to bedzie trudne.

P.S iSkier zrobil bardzo wiele dla tego forum i mysle, ze nalezy mu sie jeszcze jedna szansa...jako moderator odwalal kawal dobrej roboty...
Pozdrawiam


           
Post 20 maja 2003, o 00:08
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
iSkier napisał(a):
L0Lek napisał(a):
Dales zly przyklad reszcie ludzi lamiac wlasny regulamin i obrazajac wlasnych zawodnikow oraz wiernych kibicow


Zadnego regulaminu nie zlamalem, jesli Ty i inni tak twierdzicie to swiadczy tylko o waszej nieznajomosci regulaminu. Nie obrazilem tez zadnego z zawodnikow ani kibicow. Nie wiem moze mylicie mnie z Michałem.

No to i ja sie wlacze do polemiki. Do tej pory czytalem te posty i mialem niezly ubaw. Ale teraz Iskier to powinienes przestac pieprzyc bo zwalac na kogos kto ci reke podal ( Michal). W tym momencie jestes dla mnie zerem i nie powinienes tutaj byc moderatorem. Twoje haslo ZKS Pies przebilo wszystkich na tym forum. Ale ty teraz twierdzisz ze to chyba pomylilismy cie z Michalem. Przestan sie juz kompromitowac. Nie lubie dwolicowych ludzi.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 20 maja 2003, o 00:38
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
error napisał(a):
iSkier napisał(a):
L0Lek napisał(a):
Dales zly przyklad reszcie ludzi lamiac wlasny regulamin i obrazajac wlasnych zawodnikow oraz wiernych kibicow


Zadnego regulaminu nie zlamalem, jesli Ty i inni tak twierdzicie to swiadczy tylko o waszej nieznajomosci regulaminu. Nie obrazilem tez zadnego z zawodnikow ani kibicow. Nie wiem moze mylicie mnie z Michałem.


No to i ja sie wlacze do polemiki. Do tej pory czytalem te posty i mialem niezly ubaw. Ale teraz Iskier to powinienes przestac pieprzyc bo zwalac na kogos kto ci reke podal ( Michal). W tym momencie jestes dla mnie zerem i nie powinienes tutaj byc moderatorem. Twoje haslo ZKS Pies przebilo wszystkich na tym forum. Ale ty teraz twierdzisz ze to chyba pomylilismy cie z Michalem. Przestan sie juz kompromitowac. Nie lubie dwolicowych ludzi.


Bosh co za ludzie, chodzi mi tylko oto ze niektorzy pisza o moich postach w ktorych obrazalem: zawodnikow, kibicow i kilku uzytkownikow tego forum - problem w tym ze nie ma tu takich postow a jesli czytales wypowiedz Michała po meczu to powinienes wiedziec o co chodzi. I jeszcze jedno nie zwalam zadnej winy na nikogo, zrobilem avatar z napisem "ZKS to pies" i tyle ale niektorzy przypisuja mi rzeczy ktorych nie popelnilem to sie pytam czy mnie moze z kims nie myla bo akurat czesc z tych rzeczy zrobil Michał. A z tego co Ty napisales Error wynika ze wine za avatar "ZKS to pies" zwalam na Michała. To ja niby jestem zly bo obrazam klub avatarem ale to Wy wszystko przekrecacie i robicie ze mnie niewiadomo jakiego zlego kibica ktory nie jest godzien zasiadac na stadionie do tego juz dwie osoby nazwaly mnie zerem. Ja bym Was tak nigdy nie nazwal, dla mnie kompletne zero to czlowiek ktory stoczyl sie na sam dol albo zabil kogos, rozumiem przeciez ze zle zrobilem wstawiajac taki avatar i obrazajac klub ale to sie chyba nie kfalifikuje na kompletne zero? Nie chodzi mi teraz o to ze ja nic nie zrobilem, ze jestem niewinny, zostawcie mnie w spokoju ale czy aby nie jest przesada nazywac kogos zerem przez jeden glupi obrazek?

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: speedway54 i 31 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi