Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Czy nienormalność organizatorów meczy na Stali jest normą


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 16 maja 2003, o 10:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
może się powtórzę, ale do wypowiedzi studenta proponuję jeszcze dorzucić zakaz wprowadzania dzieci. dzieckiem tez można cisnąć na tor :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 16 maja 2003, o 11:19
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Nie bedę odpowiadał na zarzuty dotyczace organizacji i ochrony meczu w Tarnowie. Z tego jednak co czytałem to marzy sie niektórym atmosferka panująca na stadionie Stali. W zeszłym roku będąc na derbach w Rzeszowie siedziałem w klatce. Już mniej więcej na godzinę przed rozpoczeciem meczu nie wolno mi było wyjść do kiosku żeby kupic sobie coś do picia, na 10 minut przed rozpoczęciem zawodów chciałem wyjść do toalety - również napakowany ochroniarz zabronił mi tego. Jedynym wyjściem było wytrzymać całe zawody lub jak inni olać wasz stdion (dosłownie). Nie zdziwcie sie jak ktoś sie wam zesra na trybunach hihih. To sie wam podoba? Traktowanie ludzi jak zwierzęta? Ja dziekuję za taką rzeszowską kulturę.
Na tarnowskim forum rzeszowiaki narzekali na zaopatrzenie, brak sloneczników itp. Wynika z tego że mogli swobodnie przemieszczać sie po stadionie (sam kilku widziałem w szaliczkach).Ja w ubiegłym sezonie niestety nie miałem okazji zbadania zaopatrzenia - supermarketu stali.
Gratuluję więc wspaniałej organizacji.


           
Post 16 maja 2003, o 14:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 00:05
Posty: 7

Zobacz profil 
Na meczu w Tarnowie można było zauwazyc to co zaczyna sie dziać w naszym rejonie na zuzlu. Wylgaryzmy typu "Wypierdalac, wypierdalac" ! skierowane w strone kibiców z Tarnowa. Jak zauważyłem to Ci ludzie przebywający w młynie to banda kiboli ze stali interesująca się piłką nożną nie w sense kibicowania swojej drużynie tylko w senisie szukania zadymy. Na żużlu powinna być kultura i tolerancja dla drużyny przeciwnej. Ciekawe czy już macie w planie jakies ordynarne słowa na lublin. chamy


           
Post 16 maja 2003, o 15:13
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
W zeszłym roku będąc na derbach w Rzeszowie siedziałem w klatce. Już mniej więcej na godzinę przed rozpoczeciem meczu nie wolno mi było wyjść do kiosku żeby kupic sobie coś do picia, na 10 minut przed rozpoczęciem zawodów chciałem wyjść do toalety - również napakowany ochroniarz zabronił mi tego. Jedynym wyjściem było wytrzymać całe zawody lub jak inni olać wasz stdion (dosłownie). Nie zdziwcie sie jak ktoś sie wam zesra na trybunach hihih.


To jest twoja wina skoro zapomniałeś założyć pampersa :-)

_________________
I love speedway !!! :)


           
Post 16 maja 2003, o 15:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Blue System napisał(a):
Maczek napisał(a):
W zeszłym roku będąc na derbach w Rzeszowie siedziałem w klatce. Już mniej więcej na godzinę przed rozpoczeciem meczu nie wolno mi było wyjść do kiosku żeby kupic sobie coś do picia, na 10 minut przed rozpoczęciem zawodów chciałem wyjść do toalety - również napakowany ochroniarz zabronił mi tego. Jedynym wyjściem było wytrzymać całe zawody lub jak inni olać wasz stdion (dosłownie). Nie zdziwcie sie jak ktoś sie wam zesra na trybunach hihih.


To jest twoja wina skoro zapomniałeś założyć pampersa :-)


Z checia usunal bym ten glupi post ale zostawie go jako dowod zbrodni :twisted: Na twoim miejscu nie pisalbym juz takich bredni :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 16 maja 2003, o 16:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:
To jest twoja wina skoro zapomniałeś założyć pampersa

Fakt moja wina. Na swoją obrone mam jednak to, iz nie mieszkam w Rzeszowie i nie znam panujacych tu zwyczajów.Dziękuję jednak za radę, ale z niej nie skorzystam, bardziej wolę olać stadionik twojego klubu. :D :lol:


           
Post 16 maja 2003, o 21:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
iSkier lepsze to niz jkaby mial gadac caly czas o pogodzie ....;)

_________________
Obrazek


           
Post 16 maja 2003, o 23:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2216

Zobacz profil 
Maczek napisał(a):
Cytat:

Fakt moja wina. Na swoją obrone mam jednak to, iz nie mieszkam w Rzeszowie i nie znam panujacych tu zwyczajów.Dziękuję jednak za radę, ale z niej nie skorzystam, bardziej wolę olać stadionik twojego klubu. :D :lol:


abyś ty i tobie podobni co mają problem z trzymaniem moczu nie napaskudzili na stadionie, padła propozycja, aby każdemu kibicowi z tarnowa dorzucić do biletu pampersa gratis :-)
a co do zwyczajów - to może u was szcza się gdzie popadnie. w rzeszowie pod tym względem cywilizacja poczyniła znaczne postępy ;-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 17 maja 2003, o 00:52
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:
w rzeszowie pod tym względem cywilizacja poczyniła znaczne postępy


...po zbóju cywilizacja skoro nie można udac sie tam gdzie król piechotą chodził.


Cytat:
abyś ty i tobie podobni co mają problem z trzymaniem moczu nie napaskudzili na stadionie


Czytaj uwaznie co powyżej napisałem : "Jedynym wyjściem było wytrzymać całe zawody lub jak inni olać wasz stadion (dosłownie)".
Ciekawe co byś zrobiła gdyby cię w podobnych warunkach np wczesniejsze "kobiece dni złapały"? Wyglądałabyś pewnie jak "indianiec" lub byś małe rozbieranko strzeliła, pfeeeeeeee


           
Post 17 maja 2003, o 14:38
 Organizatorzy, ochrona itp.
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Jak do tej pory nie miałem problemów z naszą ochroną, jednak jeśli to prawda, to kibice są traktowani nieludzko :oops: i trzeba to zmienić - nie podoba mi się taka postawa ochrony :? .
Podziwiam poziom organizacyjny meczu derbowego w Tarnowie.
Zakaz wnoszenia butelek, to głupota - a czy możliwe jest kupowanie napoi w butelkach na stadionie, jeśli tak, to totalny kretynizm i wiadomo czemu służy. :lol:


           
Post 17 maja 2003, o 16:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no na stadionie nie wolno raczej kupowac napojuw w butelkah...
a ten zakaz to sluzy temu aby jakiemus idiocie nie przyszlo na mysl zucania butelek na tor(co jusz sie w rzeszowie zdazylo jak kazdy wie...)
a jak sa traktowani kibice przyjezdni to niewiem bo siedze na trybunie gluwnej =)
kibice przyjezdni powinni byc puszczani do wc razem z np. 2 ohroniazami...

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 06:38
 Zaden problem z tymi butelkami :))
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 12:12
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Heee, tak czytam ja nie widze zadnego problemu ... ja zawsze przed meczem ide kupuje (zdrowy, smaczy) sok pomaranczowy w faraonie za smieszna cene okolo 1 zł wnosze spokojnie na stadion, nikt sie o nic nie pluje i pije ... a wy jak chcecie to mozecie pic kole za 3 zł, radze robic tak samo :) te sklepiki zbankrutuja :))


pzdro
wojtek

Ps. W tarnowie sprzedawali wszystko do picia, ale jakie byly ceny ?? MALUTKIE


           
Post 18 maja 2003, o 13:43
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9771

Zobacz profil 
jeżeli chodzi o te sklepiki, to żeby tam coż kupić trzeba stać w zajebiscie długiej kolejce i trzeba być "na kasie" poza tym takie sklepiki na stadionie są tylko dwa....

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 21:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
tem ceny to katastrofa! jesli hcemy sobie kupic cois do jedzenia i do tego cos do popicia to musimy wydac wiecej niz na bilet!!!

informacja dla szefostwa stali: nie hodiz mi bynajmniej tu o to by podwyzyc ceny biletuw!

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 01:39
 Organizacja
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Teraz juz lepiej. Co prawda program to samo reklamowe byle-co - folder z reklamammi za 3 zl i tylko tabelka oraz okladka poza spamem, jednak teraz bylo czynnych wiecej kas, poza tym mozna bylo bez problemow wywiesic flage... Z napojami w bezpiecznych opakowaniach tez z tego co widzialem nie bylo problemow. Chce tylko zobaczyc ten "swiatowy poziom" toalet przy nastepnej okazji. :lol:


           
Post 19 maja 2003, o 09:13
 Re: Organizacja
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
L0Lek napisał(a):
... Chce tylko zobaczyc ten "swiatowy poziom" toalet przy nastepnej okazji. :lol:
Po raz kolejny organizatorzy dali do zrozumienia co myślą o kibicach. Ostatni mecz jeździliśmy z Gorzowem 4 maja od tamtego czasu 100 razy można było wyremontować toalety do "światowego" poziomu, a tu nie akurat na mecz, który tak się złożyło był najdłuższym w tym sezonie. Ale co z tego ważne że toalety będziemy mieć na światowym pozaiomie :mrgreen: tylko czy coś poza toaletami będziemy jeszcze miećna poziomie ?? :cry:

I jeszcze spiker: z tego co powszechnie wiadomo zaległy mecz juz w sobotę 24.V a pan Pyra informuje że dopiero w czerwcu :roll: coś tu jest nie tak albo nie jest zorientowany (albo ja).

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 10:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 19:25
Posty: 50

Zobacz profil 
bylem w toalecie i malo co sie nie pozygalem...
i do tego na bramce stracilem cole ktora zakupilem sobie w sklepie nieopodal. jeszcze mozna ponarzekac na zlodziejstwo, chamstwo obslugi toru i skur...... ktorzy pocieli opony na parkingu w samochodzie.


           
Post 19 maja 2003, o 12:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
WilmeN, jesteś niezorientowany i w dodatku pierdoły o Kuźniarze piszesz . Trochę szacunku! A meczu w sobotę nie będzie!!!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 12:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
WilmeN, jesteś niezorientowany i w dodatku pierdoły o Kuźniarze piszesz . Trochę szacunku! A meczu w sobotę nie będzie!!!!!!
Cytuj:
Pech, pech i jeszcze raz pech. Takimi słowami, w minorowych nastrojach, żegnali się – przynajmniej do najbliższej soboty - kibice Jasolu z rzeszowskim stadionem...
http://www.rzegladzuzlowy.pl
Mecz miał odbyć sie 24.V wiec jeśli się nie odbędzie to jeszcze lepiej świadczy o organizatorach że raczyli kogokolwiek o tym poinformować. Trochę szacunku :?: a do kogo ja niby nie mam szacunku do Kuźniara :?: To Kuźniarowi przydałaby się odrobina szacunku dla przeciwników.

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 15:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 gru 2002, o 14:03
Skąd: na pewno nie z Tarnowa :-)
Posty: 252

Zobacz profil 
Cytat :
"...... ktorzy pocieli opony na parkingu w samochodzie.".

Gawrzyk, na którym to było parkingu???
Na stadionie, poza stadionem??
W którym to było dokładnie miejscu???

_________________
I love speedway !!! :)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi