Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Kolejny zmarnowany sezon!!!!!!!!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2003, o 00:40
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 11:53
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 138

Zobacz profil 
zawsze zastanawialo mnie to czemu rzeszowscy zuzlowcy maja takie piekne, kolorowe kombinezony pelne reklam i innego dziadostwa a Darek Śledz jezdzi w takim co by sie nikt w nim nie pokazal ?
czy nie czas pomyslec o tym ze wazniejsza jest sama jazda a nie skora?
od lat chodze na zuzel na stal i widze te kolorowe kombinezony a wynikow jak nie bylo tak nie ma ;-D
jeszcze jedna mysl mi przychodzi do glowy, czemu Łukasz Golonka grzeje ławe a Wilk szmaci ? powinno byc chyba odwrotnie bo to widac juz od kilku meczy
zawodnik zagraniczny jest naszej druzynie bardzo potrzebny, bo jak widze ze Lublin moze sobie pozwolic na dwoch obcokrajowcow a Rzeszow nie to chyba jakas pomylka ;-)

_________________
Tabele ligowe lig piłkarskich - liga angielska, polska, niemiecka, francuska i wiele innych, wyniki na żywo:
------------------> http://www.tabeleligowe.pl<------------------


           
Post 19 maja 2003, o 06:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Teraz widac ze bez drugiego obcego nie mamy co walczyc o wysokie lokaty. Tak mozna by postepowac w przypadku wyrownanego zespolu. A my mamy totalnie nierowny sklad. Zakladam ze Brhel, Winiarz, Kuciapa, Baran to dobra ekipa i dajaca nadzieje na walke w kazdym meczu. Jednak linia druga czyli Wilk i juniorzy ( a teraz nawet tego nie ma ) to totalna porazka. Tak uwazalem na przed sezonem a teraz tylko sie upewniam w przekonaniu.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 19 maja 2003, o 07:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lut 2003, o 20:53
Posty: 2

Zobacz profil 
Nie jest az tak zle w Tarnowie tez nikt nie jezdzi, tyle tylko ze my nie mamy takiego pecha jak wy. Jeszcze duzo kolejek przed koncem, wszystko jest mozliwe.


           
Post 19 maja 2003, o 07:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2003, o 14:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 32

Zobacz profil 
Siema wszystkim:))Po wczorajszym meczu byłam w parkingu i słyszałam,jak Karol Baran mówił jakiemuś chłopakowi,że Paweł Miesiąc i Marian Micał przez ok.2 miesiące nie będą jeździć-widocznie Ich kontuzje są bardziej poważne niż by się to mogło Nam kibicom wydawać(chyba każdy widział,że Paweł wogóle nie podnosił się z toru??)A co do Micała to nie było widać,bo karetka Go zasłoniła:((Jak można się domyślać najprawdopodobniej któryś z Nich złamał obojczyk(podejrzewam,że Miesiąc)więc ma z głowy min.2-3 miesięcy jazdy na żużlu:((
Co do postawy kibiców z Lublina to bardzo mi się podobała.Może w niedługim czasie(pomimo,że ostatnio Naszej drużynie nie wychodzą mecze)kibice z Rzeszowa pomyślą na poważnie o podobnym kibicowaniu na meczach wyjazdowych swojej drużynie??Czytałam na forum,że jest taki plan i mam nadzieję,że "ujrzy"on światło dzienne:))
Jeśli jesteśmy prawdziwymi kibicami żużla rzeszowskiego,to nie możemy teraz kiedy Naszym chłopakom nie wychodzą mecze z bardzo wielu przyczyn(nie będę podawać jakich,bo każdy ma inne zdanie na ten temat)odwrócić się od Nich.Bądźmy z Nimi nawet,wtedy,gdy Im nie wychodzi.To my kibice musimy wspomagać swoją drużynę-a wierzę w to,że Nasi chłopcy juz niedługo sprawią Nam prawdziwą niespodziankę(tylko bez komentarzy typu-hehehe niespodzianka-spadek do 2 ligi,bo nie to mam na myśli)!!!!Ja jestem z Nimi niezależnie od tego czy wygrywają czy przegrywają.Choć po wczorajszym meczu czuje wielki niedosyt:((Kontuzje Naszych młodzieżowców,defekty na prowadzeniu Maćka,kłopoty Bohumila z motorami,i Piotrka.
Trzymajmy się razem kibice rzeszowskiego speedwaya....
Pozdrawiam Mysia;))

_________________
Mysia


           
Post 19 maja 2003, o 08:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Musze przyznac, ze &#8211; delikatnie mowiac &#8211; nie przepadam za andrew2, ale tym razem trudno mi się z nim nie zgodzic. Jak możecie przekreslac zawodnikow po jednym meczu? Maciek rzeczywiscie jechal wczoraj slabo, ale w duzej mierze to dzieki jego dyspozycji wygralismy np. w Warszawie czy z Rawiczem. Karol tez miał slabszy dzien w rybniku, a dzis &#8211; po dobrym meczu &#8211; jest dla Was bogiem. Wyluzujcie troche.
Co do Brhela, on jest chyba niepowazny. Na brak sprzetu narzekac nie może. nie może tez powiedziec, ze sprzet się dobrze nie spisuje. caly problem Czecha polega na tym, ze nie potrafi go dopasowac do toru. A to jest co najmniej dziwne.
Analizujac slowa Kuzniara po meczu w Tarnowie (gdy mowil, ze wolalby jechac swoimi chlopakami) dochodze do wniosku, ze on ma troche racji. Nie dlatego, ze najlepiej jest jezdzic rzeszowskimi zawodnikami, ale dlatego, ze powinien to być ostatni sezon Brhela w Rzeszowie. Przeciez tego goscia nie da się lubic (z tego, co zauwazylem, lubia go przedstawicielki plci przeciwnej &#8211; ponoc (!!!) jest przystojny). Jak powiedzial wczoraj Kuzniar, Brhel ma zly wplyw na druzyne. I to jest chyba prawda. Jakbym miał jezdzic z takim gosciem, odechciewałoby mi się startowac jeszcze przed rozpoczeciem zawodow.


           
Post 19 maja 2003, o 09:25
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 maja 2003, o 10:12
Posty: 1

Zobacz profil 
Witam
Jestem kibicem Uni Tarnów ale zmartwila mnie wasza porazka poniewaz licze na awans obu druzyn do pierwszej 4 i na kolejne derby :)
Mimo porazki nie spisywal bym jeszcze Stali na straty w tym sezonie.
Do trzech dobrze punktujacych w tym sezonie zawodnikow Kuciapy, Winiarza i Brhela doloczyl Baran, dobry mecz w Tarnowie i teraz kolejny udany wystep. Jesli powróci Trojanowski mozecie jeszcze odrobic straty.
Po za tym przydal by sie wam drugi zawodnik zagraniczny, nie rozumiem dlaczego Stal jako jedyny chyba klub w I lidze posiada 1 zawodnika z zagranicy.
Szkoda waszych juniorow ale mysle zastepcy chyba mniej punktow nie maga zdobywac ;)


           
Post 19 maja 2003, o 09:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Dawidoff napisał(a):
RJ - tak jedna a najwiekszych firm na podkarpaciu ale pieniadze ktore lozy na rzeszowski zuzel to jalmuzna.
Chodzi mi tylko o to, ze w zaistnialej sytuacji (kontuzja Trojanowskiego) przy wsparciu powaznego sponsora mozna byloby zakontraktowac drugiego obcokrajowca i wygrac mecz w Rzeszowie a moze nawet w Tarnowie i to wszystko.
A ja coraz bardziej się upewniam że to że nie mamy drugiego obcokrajowca to nie jest wina KASY ale KUŹNIARA, który w każdym z wywiadów podkreśla że najchętniej jeździłby swoimi chłopakami. Ostatio powiedział że nawet Brhela by nie wstawił ale to nie od niego zależy gdyż sponsor wykłada kase i Bob ma jechać. Oczywiście nie mam nic przeciwko jazdy swoimi tylko żeby ci swoi jeszcze potrafili jeździć a 8 takich swoich nie mamy. :!:

Należy sie tylko cieszyć że jest ktoś taki jak Rafineria Jasło i firma FARAOn bo tylko dzięki nim ten sport w Rzeszowie wogóle istnieje :!:

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 10:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Witam.Na wstępie chciałbym się ustosunkować do słów Działaczy (Romaniak) i Trenera (Kuźniar), wypowiedzianych przed rozpoczęciem tegorocznego sezonu. Co powiedzieli obaj Panowie,? Juz piszę : "........skład mamy bardzo dobry, fakt, że nie mamy najlepszych młodzieżowców, ale seniorzy to nadrobią. Drugi obcokrajowiec? Po co? Mamy jednego wysokiej klasy (Brhel). Bob nam wystarczy. cele? Naszym celem jest ekstraklasa. M Nasz skłąd nas do tego obliguje........"

No i co Panowie Romaniak i Kuźniar ??

Ja Wam powiem co . Stal jest słabsza niż rok temu. Dlaczego. Juz mówię ( a właściwie piszę) w tamtym roku nie było Kuciapoy, ale mieliśmy bardzo dobrego zawodnika na pozycji junior. w tym roku jak jest z zmłodzieżą, każdy widzi.

POWINNIŚCIE MIEĆ PANOWIE DZIAŁĄCZE WIĘCEJ SAMOKRYTYKI. JAK MOGLIŚCIE SĄDZIĆ,ŻE TYLKO Z ZSAMYM BRHELEM AWANSUJECIE .
WSTYDŹCIE SIĘ !!!

Lepiej było zakontraktować DWÓCh zawodników , takich na 7-8 punktów w każdym mecz. To daje w sumie 15 punktów w meczu. A Brhel robi niecałe 10,oo.

Pozdrawiam Mariusz


           
Post 19 maja 2003, o 11:30
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 23:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
Co niekturych to naprawde nie rozumiem to jak moze prezes i trener powiedziec przed sezonem ze reczej nie beda wlaczyc o ekstralige i o czwurke skupia sie na utrzymaniu zespolu kazdy rowna do najlepszych i kazdy ocenia przynajmniej na papierze sowoja druzyne w trkacie sezonu wzytko sie moze zdazyc i jak widac naszemu zespolowi na razie zdarza sie ale co najgorsze ale tyle juz pecha akuratnie przed nami jedne z najtrudniejszych meczy przed nami i jak zdobedziemy w tyc htrzech meczach chociaz 2-4 pkt to bedzie dobrze i nie nalezy przekreslac naszego zespolu nawet nie wiece jak sie czuja kibice RKMu siedza w tej 1 lidze juz od bardzo dlugiego czasu mieli juz awansowac roke temu i jeszcze wczenisej przez sezon zasadniczy przechadza jak burza a co potem cos nie idzie po ich mysli wiec nie mowcie ze to juz koniec bo jeszcze wszystko przed nasza druzyna wiec glowy do gory i bedzie dobrze bo music byc bo gorzej juz byc nie moze pozdro !!!

_________________
Siutru putru


           
Post 19 maja 2003, o 12:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 11:16
Skąd: Lublin
Posty: 25

Zobacz profil 
Przed sezonem z trojki deklarujacej walke o awans to wlasnie waszej druzynie tego zyczylem. Zuzel w pol-wsch Polsce powinien isc w gore :) Jednak nie wiedzialem dlaczego wasi dzialacze zakontraktowali tylko Brhela, nie zostawiajac sobie nikogo w obwodzie. Teraz slysze ze z pieniedzmi u was tez nei jest dobrze, wiec w sumie po co awansowac? Zeby walczyc o ekstralige uwazam ze trzeba byc na to przygotowanym bo bycie czerwona latarnia niczego dobrego klubowi nie przyniesie.

Scream


           
Post 19 maja 2003, o 12:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2003, o 11:19
Skąd: Tarnów/Kraków
Posty: 69

Zobacz profil 
Cytat:
Teraz slysze ze z pieniedzmi u was tez nei jest dobrze, wiec w sumie po co awansowac? Zeby walczyc o ekstralige uwazam ze trzeba byc na to przygotowanym bo bycie czerwona latarnia niczego dobrego klubowi nie przyniesie.


Nie zgadzam sie do końca z tą opinią. Wejście Stali do e-ligi z pewnością mogłoby spowodować duże ożywienie w rzeszowskim swiatku żuzlowym. Wiadomo, e-liga to mimo wszystko wieksza szansa na pozyskanie sponsora, tłumy na stadione, które mogłyby w znaczący sposób zasilić budżet klubu (troche przeszkadza w tym mały stadion). Zawsze wychodzę z założenia że trzeba walczyć o jak najwyższe cele. Jesliby byłaby szansa awansu, to dlaczego z niej nie skorzystać?
Pozdrawiam


           
Post 19 maja 2003, o 13:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Jeszcze nie jest koniec sezonu!!!!! Z ocena powstrzymajmy się do jego zakończenia. Co prawda szanse na awans strasznie zmalały ale poczekajmy. Może jakiegoś kopa dostanie lub nastąpi jakas nadzwyczajna metamorfoza wilk i Brhel i może w koncu będą jechac ( choc nie wierze w to zbytnio ).

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 19 maja 2003, o 17:25
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
po pierwsze o jakim owansie bedzie 4 bedzie dobrze
Rybnik wchodzi bez dyskusji wkoncu w tym roku pozniej bedzie Gniezno tarnow i Lublin pewnie mam nadzieje ze bedzie inaczej a co do juniorow i drugiej linii to qrwa szkoda gadac!!! stal nie ma szans na wejscie do exstraligi w Lublinie porazka pozniej qrwa co Rybnik i Gniezno wpada do nas i....??? niech cche mowic znaczy pisac!!! Pozdrowionka!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi