Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Wstyd


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 maja 2003, o 21:29
 Wstyd
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 28 mar 2003, o 17:56
Posty: 33

Zobacz profil 
Bardzo ciekawe ultimatum otrzymał "klub kibica" :lol: . "Jeżeli będziecie sie bawić z nami (z Lublinem) to nie będzie zadymy za tydzień. Oczywiście pikiniki z Rzeszowa ulegli temu i grzecznie przywiatli wrogów z Lublina. Witamy w Rzeszowie podśpiewywali. Przecież to wstyd :!: Z Motorem Lublin :!: :!: :!:

_________________
Obrazek

http://WWW.STAL.RZE.PL - Rzeszów, żużel
http://WWW.STAL.KOM.PL


           
Post 18 maja 2003, o 21:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 kwi 2003, o 15:28
Posty: 1

Zobacz profil 
Jakich wrogów??? Na żużel przychodzi się po to, zeby dopingować swoją drużynę a nie patrzeć komu dać po gębie.
A co do zachowania kibiców z Lublina, to nie można się do nich przyczepić. Dopingowali swoich a kiedy Paweł Miesiąc miał upadek to oni skandowali jego imię i nazwisko. A gdzie byłeś Ty??? Może właśnie szukać kogoś żeby go zdymić???
Wstyd mi było tylko odlatego, że 50 osób z Lublina potrafiło głosniej dopingować swoich zawodników niż 6000 naszych kibiców.
Do tej pory zawsze tak było, że nasi kibice zachowywali się jak mało którzy w Polsce. Potrafili klaskać dla przeciwników gdy oni wygrali. Ale jak czytam takiego posta jak Twoj to boje sie ze to zaczyna sie zmieniac.


           
Post 18 maja 2003, o 21:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jak jestes taki fajter to kogles podejsc do klatki! flaga lublinska byla na wyciagniecie reki! mogles ja przeciesz zdobyc! czmu tego nei zrobiles? wstydz sie!

_________________
Obrazek


           
Post 18 maja 2003, o 21:54
 Re: Wstyd
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
Superstal napisał(a):
Bardzo ciekawe ultimatum otrzymał "klub kibica" :lol: . "Jeżeli będziecie sie bawić z nami (z Lublinem) to nie będzie zadymy za tydzień. Oczywiście pikiniki z Rzeszowa ulegli temu i grzecznie przywiatli wrogów z Lublina. Witamy w Rzeszowie podśpiewywali. Przecież to wstyd :!: Z Motorem Lublin :!: :!: :!:



no pikniki zdradily

ale ty 12 letni parwdzwy Hooligan, ktory zycie odda za swoj klub i dobra zadyme mogles pogonic cwaniaczkow z Lublina co nie?


moim zdaniem jesli takie ultimatum padlo to okie, bo utemperowalo takich jak ty

kibice z Lublina sa naprawde wporzdku, i na wyjazdach i u siebie, podczas meczu z Rybnikiem mial miejsce maly incydencik ale to wybryk nawalonego gowniarza


mam nadzieje ze na meczu w Lublinie bedzie milo i wesolo niezaleznie od wyniku


           
Post 18 maja 2003, o 22:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 23:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
Musze przyznac ze jestem kibicem zuzla juz od bardzo dawna na moje 22 lata to tak nie wiem kiedy ale jak jeszcze stachyrka i krzystyniak i petranov u nas jezdzili to ja juz chodzilem na zuzelek i do tej pory chodze ale jak widze jak kolesie po jednym nie udanym meczu na polmetku rundy zasadniczej na naszej druzynie psy wieszaja to sie zasanawaim co to z was za bydlo czy kibic przeciwnicy okazali sie od nas lepsi trudno u nich tez sie pewnie okaza lepsi ale czy na pewno nigdy nie jest tak zle aby nie bylo gorzej ale u nas gorzej juz byc nie moze wiec musi byc lepiej i lepiej nie chodzcie wiecej na zuzel mowie o tych kturzy wypisuja te bzdury ze to juz koniec i bla bla bla bo takich kibicow stal nie potrzebuje i swoje pieniadze za bilety mozecie sobie wsadzic gleboko w dupsko !!!

_________________
Siutru putru


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi