Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Druga czwórka


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 maja 2003, o 22:39
 Druga czwórka
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
Chyba koniec marzeń o pierwszej czwórce, nie mamy juz żadnego młodzieżowca /Miesiąc i Micał są wyłączeni na jakieś 3 miesiące/. Przyjdzie walczyć o utrzymanie, szkoda ...

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 18 maja 2003, o 23:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 00:05
Posty: 7

Zobacz profil 
jaki koniec facet, wes policz do 5 zanim cos zaczniesz pisac, co w ogóle z ciebie za kibic. Dzisiaj widocznie tak musiało być, ale zobaczysz Stal jeszcze nie dała za wygraną i mam nadzieje , wierze w to ze na koniec sezonu bedzie walczyc w barazach o awans a nie utrzymanie!!! .


           
Post 19 maja 2003, o 08:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 434

Zobacz profil 
W barażach to może i będzie walczyć, ale w drugiej czwórce. To ty trzeźwo pomyśl, bo teraz kilkia meczów będzie do tyłu /Gniezno , Lublin, Tarnów/

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 19 maja 2003, o 09:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2002, o 17:14
Posty: 29

Zobacz profil 
a wsystko polityka Kuźniara w rzeszowskim składzie walczymy o e lige miesiąc robi po 8 punktów nikt nam nie potrzebny życze dalszych sukcesów i widze jak walczymy w przyszlym roku w krośnie
Kuźniar do domu malować te wraki


           
Post 19 maja 2003, o 10:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jeden mecz nieudany a wy juz wszyscy skreslacie rzezow. co z was za kibice. a na meczu spiwacie CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!! i co to ma byc trzeba najszybciejj zapomniec o tym meczu i jechac dalej !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 19 maja 2003, o 11:17
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Stal nie może wiecznie wygrywac na własnym torze....Szkoda tylko ze przegrali z takim zespołem jak TŻ Lublin bo co bedzie jak przyjedzie Gniezno lub Rybnik ??
Drugą stroną bez młodzieżowca bedzie cięzko..wiadomo ze Paweł urwał czasem kilka punktów lub próbował urwać a co z robi w tej sytuacji Klis lub Suszczyński - raczej nic...
Poprostu pech.....
Ja napewno nie odsune sie od Stali i bede dalej chodził na mecze i im kibicował...
Mysle równiez ze mamy jeszcze szanse na awans ..przypomne tylko ze to dopiero początek sezonu

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 maja 2003, o 11:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 16:35
Posty: 9

Zobacz profil 
a może kolejnego stranieri zatrudnić?może się znajdzie kasa??
tylko kto byłby takim asem jak Brian Andersen kikla lat temu?


           
Post 19 maja 2003, o 15:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Taa lepiej bylo wydac kase na motory niz zakontraktowac Stojana...tylko chyba jednak kasa na motory nie poszla, bo spisywaly sie one w niedziele tak jak bylo widac...
Ludzie oni nie wypozyczyli Krzyska bo im szkoda kasy a Wy marzycie o drugim obcokrajowcu... :?: :roll:


           
Post 19 maja 2003, o 15:57
 pierwsza czwórka?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2003, o 10:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
myślę, że jeśli się popatrzy na sytuację w tabeli i harmonogram meczy, to niezbyt trudno wydedukować, co mniej więcej zastaniemy na koniec ligi:
Rybnik i Gniezno, Lublin poza zasięgiem, potem 3 równe drużynki: Gorzów, Rzeszów i Tarnów; widać więc, że przynajmniej teoretycznie szanse na pierwszą czwórkę są jak 1/3; pierwsze 3 drużyny zgarną po ok. 17 pkt, my z Gorzowem i Tarnowem powinniśmy uzbierać ich po ok. 14; czyli szansa jest, ale potrzeba się postarać :-)


           
Post 19 maja 2003, o 16:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Nobi napisał(a):
Stal nie może wiecznie wygrywac na własnym torze....Szkoda tylko ze przegrali z takim zespołem jak TŻ Lublin bo co bedzie jak przyjedzie Gniezno lub Rybnik ??

No a ja powiem że TŻ nie jest wcale słabszy od rybnika czy gniezna.
Patrząc na składy to powiem że beniaminka 1 ligi stać na awans do e ligi
Co do stali to awans raczej odpada ale pierwsza czwórka jest w pełni osiągalna.


           
Post 19 maja 2003, o 18:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
a ja mam jeszcze nadzieje na awans! wiem ze to glupie(?) poruwnanie ale kiesdys (nietak dawno) to rzeszowska stal wygrala z pewna druzyna na wyjezdzie(z.gura) no a ta druzyna puzniej wygrywakla co sie da i awansowala z 1 miejsca! mam taka ciha nadzieje ze ten los spotka teraz nas...

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 19:11
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Stac nas jak najbardziej, ale warunek jest jeden; kazdy musi jezdzic na wysokim poziomie. Przyklad- Brhel (brak dobrego, równego wystepu w tym sezonie), Kuciapa(do wczoraj spisywal sie znakomicie, no ale niestety wczorajsze 5 pkt to niezbyt duzo jak na tej klasy zawodnika) no i przede wszystkim Wilk(jeden-jedyny dobry 13 bieg w Jego wykonaniu nie pozwoli wygrac meczu)
Mam nadzieje, ze w nastepnych meczach bedzie lepiej!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 19:57
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
a ja mam jeszcze nadzieje na awans! wiem ze to glupie(?) poruwnanie ale kiesdys (nietak dawno) to rzeszowska stal wygrala z pewna druzyna na wyjezdzie(z.gura) no a ta druzyna puzniej wygrywakla co sie da i awansowala z 1 miejsca! mam taka ciha nadzieje ze ten los spotka teraz nas...

JA tez mam nadzieje i mysle ze to wszystko moze sie jeszcze dobrze skonczyc


           
Post 20 maja 2003, o 08:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 kwi 2003, o 10:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
nadzieję trzeba mieć zawsze... jednak bez rozsądnych (czytaj: nie za friko, i nie za wielką kasę) wzmocnień, w postaci punktującego młodzieżowca oraz zawodnika zagranicznego trudno dostrzec szansę (ktoś słusznie napisał, że nawet Warszawa ma dwóch zagranicznych); wierzę, że trener na którym teraz wszyscy psy wieszają jednak potrafi kalkulować i jest w stanie spowodować te wzmocnienia; dla ułatwienia dodam dla tych o krótkiej pamięci, jak ładnie się o Kuźniarze wypowiadali zarówno nasi kibice jak i kibice ROWu po meczu w Rybniku - niestety wtopionym, ale jak skutecznie wymienianymi zawodnikami (czytaj: jak niewielką różnicą punktów); trener ma być strategiem i Kuźniar chyba jest; niestety od polityki są goście z kasą... ja tam wolę Kuźniara od Kępowicza


           
Post 3 cze 2003, o 15:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 maja 2003, o 00:05
Posty: 7

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
W barażach to może i będzie walczyć, ale w drugiej czwórce. To ty trzeźwo pomyśl, bo teraz kilkia meczów będzie do tyłu /Gniezno , Lublin, Tarnów/

No ja myśle ze jeszcze nei wszystko stracone , po wczorajszym meczu jestem pelen optymizmu . trzeba wierzyc trzeba !


           
Post 3 cze 2003, o 16:38
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Moim zdaniem meczem prawdy będzie mecz z Gnieznem, jeżeli stal powalczy i wygra to mamy jakieś szansę na występy w play off, czyli spokojne zapewnienie bytu na przyszły rok. Zwycięztwo z tarnowem było potrzebne żeby podnieść na duchu zawodników no i to przecież derby. Miejmy nadzieje że się uda i drużyna wykaże CHARAKTER :lol: .

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 3 cze 2003, o 22:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
Spokojnie, są wciąż szanse na drugie miejsce w I lidze i baraże o extraligę. Rybnik wydaje się być już poza zasięgiem, jeżeli jeszcze rozstrzygnie zaległy pojedynek z Gnieznem na swoją korzyść, to będzie już o krok od extraligi. Dalej sytuacja niewyjaśniona. Nasi żużlowcy muszą się maksymalnie sprężyć. Nie możemy sobie już pozwolić na porażkę na własnym torze a i na wyjeździe, myślę Rawicz i Gorzów zdecydowanie można tam powalczyć o dwa punkty.
Będzie się jeszcze wiele działo w I lidze...
Być może na zakończenie sezonu będziemy się tylko śmiać z przegranych meczów z Lublinem :) Trzeba wierzyć...

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 4 cze 2003, o 10:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sty 2003, o 14:49
Posty: 46

Zobacz profil 
cos wam sie pomylilo z ta pierwsza 4 po pierwsze lublin ma 3 mecze usiebie i na pewno je wygra i ma punktow 17 a wy musiecie wsystkie mecze wygrac u siebie a jezdzicie z rybnikiem i gnieznem musiecie wygrac dwa mecze wyjazdowe z rawiczem i gorzowem i tutaj na pewno nie wygracie i z gnieznem tez nie wygracie i ma cie na koniec 16 punkotw i 5 miejsce w tabeli bo tarnow i lublin miejsce w pierwszej 4 ma ja gorzow sie niei liczy ,wiec o czym wy mowicie.


           
Post 4 cze 2003, o 11:27
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
luziQ napisał(a):
Spokojnie, są wciąż szanse na drugie miejsce w I lidze i baraże o extraligę. Rybnik wydaje się być już poza zasięgiem, jeżeli jeszcze rozstrzygnie zaległy pojedynek z Gnieznem na swoją korzyść, to będzie już o krok od extraligi. Dalej sytuacja niewyjaśniona. Nasi żużlowcy muszą się maksymalnie sprężyć. Nie możemy sobie już pozwolić na porażkę na własnym torze a i na wyjeździe, myślę Rawicz i Gorzów zdecydowanie można tam powalczyć o dwa punkty.
Będzie się jeszcze wiele działo w I lidze...
Być może na zakończenie sezonu będziemy się tylko śmiać z przegranych meczów z Lublinem :) Trzeba wierzyć...

Nie no chyba jednak spokojnie z tymi barażami. W jaki sposób chcecie wygrać w Gorzowie, skoro tam poległy już mocniejsze drużyny od Jasolu? W jaki sposób chcecie wygrać pozostałe mecze oprócz Rawicza? Gniezno może się uda powieźć ale Rybnik... nie widzę takiej możliwości. Lublin ma Gorzów i Tarnów u siebie a jak się przekonaliście na własnej skórze w Lublinie te drużyny szanse mają niewielkie. Jakby nie patrzeć - do pierwszej czwórki zabraknie Wam przy dobrym układzie jednego punktu.


           
Post 4 cze 2003, o 16:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
po meczu z tarnowem to jestem niemal pewny ze stal tak latwo nieodpusci! czekam tylko na trojana i jego 2-5 punktuw w meczu =)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi