Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Wypowiedzi na forum.


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 18 maja 2003, o 22:53
 Wypowiedzi na forum.
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Aby ostudzic glowy niektorych na wiekszosci Forum klubowych po takich meczach jak dzisiaj - czyli niespodziewanej klesce zamyka sie je na kilka godzin. To owocuje tym ze opinie forumowiczow wpisywane sa po przemysleniach a nie na goraco. Trudno mi sie pogodzic z tym ze pluje sie na swoj zespol tylko dlatego ze przegral mecz. Kazda porazke trzeba umiec przyjac z honorem. Nie ponizajmy sie w oczach zuzlowej polski. Pozdrawiam.

ps Ojczyzne kochac trzeba i szanowac,
Nie deptac flagi i nie pluc na godlo.

_________________
Leave Me Alone


Ostatnio edytowano 18 maja 2003, o 23:15 przez error, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 maja 2003, o 23:04
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Dołanczam się do tych postulatów PROSZE O WSTRZYMANIE SIĘ Z OPINIAMI. Jedną z ważnych rzeczy nad którymi trzeba się zastanowić to TARGICZNA SYTUACJA KARDOWA a nie szargać zawodników i trenera. Zdarzyło się i koniec rozpaczy teraz trzeba się zastanowć nad tym co dalej aby sie nie powturzyło. WALKA DO KOŃCA !!!!

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 01:25
 Wypowiedzi...
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Za blokowaniem forum nie jestem, za to za nauczeniem się radzenia sobie z niepomyślnościami wśród forumowiczów jak najbardziej.
Myślę, ze forum tych parę nieprzemyślanych postów nie wyjdzie na złe (i zostaną one zmienione lub usunięte), a ludzie, którzy dali się za bardzo ponieść emocjom i zapomnieli o regulaminie oraz podstawach kultury mam nadzieję zostaną nauczeni łagodniejszego wyrażania emocji i bardziej przemyślanych działań - ban na kilka tygodni, degradacja (która spotkała jednego z moderatorów). :wink:


           
Post 19 maja 2003, o 08:09
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 09:26
Posty: 12

Zobacz profil 
to chyba dobry pomysl zeby blokowac forum na kilka godzin po przegranym meczu, cala polska patrzy jak nawet najwieksi fani (nawet moderatorzy) :shock: odwracaja sie do swojego klubu plecami...(wstyd) :?

_________________
babilon must fall


           
Post 19 maja 2003, o 09:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
paluszer napisał(a):
cala polska patrzy jak nawet najwieksi fani (nawet moderatorzy) :shock: odwracaja sie do swojego klubu plecami...(wstyd) :?


Już pisałem, że nigdzie nie jest powiedziane, że moderator czy administrator ma być największym fanem. My jesteśmy od pilnowania porządku i póki co to się udaje.

I nie widzę powodu blokowania forum!! Skąd w ogóle taki pomysł?


           
Post 19 maja 2003, o 13:22
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Jak można nie pluć na swój zespół jak odstawiają manianę i to na własnyum torze. Nikt tu sie nie odwraca plecami to drużyny ale myśłę ze kilka gorzkich słów musi paśc pod adresem zawodników ( nie wszystkich).


           
Post 19 maja 2003, o 16:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
paluszer napisał(a):
cala polska patrzy jak nawet najwieksi fani (nawet moderatorzy) :shock: odwracaja sie do swojego klubu plecami...(wstyd) :?


Już pisałem, że nigdzie nie jest powiedziane, że moderator czy administrator ma być największym fanem. My jesteśmy od pilnowania porządku i póki co to się udaje.

I nie widzę powodu blokowania forum!! Skąd w ogóle taki pomysł?


Mi sie wydaje ze to bardzo dobry pomysl. Widzisz Michal co sie z tego wszystkiego porobilo. :| Kilka osob przegielo pale i to ostro. Ja to rozumiem bo czlowiek pod wplywem emocji robi zeczy nieprzemyslane. Jednak od ludzi ktorzy wymagaja przestrzegania regulaminu wymagal bym wiecej. Wiesz o co mi chodzi. Ubawilem sie do lez sprawa Iskiera, jak jedni z Was zabieraj mu moderatora a inni przywracaja. Szczegolnie ujelo mnie za serce jego perypetie z imprezka u Babci, kompem kolegi i czapeczka... :piwo: To forum zyje! pozdrawiam

_________________
Leave Me Alone


           
Post 19 maja 2003, o 16:54
 Re: Wypowiedzi na forum.
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
error napisał(a):
Aby ostudzic glowy niektorych na wiekszosci Forum klubowych po takich meczach jak dzisiaj - czyli niespodziewanej klesce zamyka sie je na kilka godzin. To owocuje tym ze opinie forumowiczow wpisywane sa po przemysleniach a nie na goraco. Trudno mi sie pogodzic z tym ze pluje sie na swoj zespol tylko dlatego ze przegral mecz. Kazda porazke trzeba umiec przyjac z honorem. Nie ponizajmy sie w oczach zuzlowej polski. Pozdrawiam.

ps Ojczyzne kochac trzeba i szanowac,
Nie deptac flagi i nie pluc na godlo.


Zgadzam sie z Tobą przecież na meczu spiewaliśmy wszyscy CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W SERCU MOIM JEST STAL I NA DOBRE I NA ZŁE..wiec dlaczego niektórzy już"plują" na Stal po jednej porażce u siebie.....
a iSkier który miał wczoraj(nie wiem jak dzis bo niewidziałem ani jednego posta) avatara ZKS PSY nie jest chyba prawdziwym kibicem.

Wszystkich tych którzy nieodsunęli sie od Stali i nie mają zamiaru tego zrobić zapraszam do kibicowania na mecz derbowy z Tarnowem 1 czerwca...

Pozdrowienia dla PRAWDZIWYCH kibiców..

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 maja 2003, o 18:25
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ja proponuje bany dla wszystkich tych którzy zakładają nowe tematy bez sensu, a i tak wszystkie są na podstawie meczu Stal : Lublin. Tak samo było po meczu z Unią Tarnów. Ale dzisiaj to już chyba przesada. Mamy tematy o : kolejnym zmarnowanum sezonie a róznoczesnie Nie mamy o czym marzyć i znowu to samo. Tak samo z kontuzjami juniorów i nagle szukamy młodzieżowca. ITD. ITP Ludzie ku... czy założenie nowego temtu aż tak bardzo was podnieca????

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 21:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 06:53
Posty: 4

Zobacz profil 
Panowie głowa do góry.Walczymy dalej.Nie wyrzywajmy sie na chłopakach robSili co mogli . Z a j e b i s t y p e c h.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi