Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co dalej z rzeszowskim żużlem?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 4 lis 2008, o 16:59
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Tylko, że obecnie eksportową drużyną z Rzeszowa jest ta grająca na Podpromiu :roll:

Ale tak swoją droga zastanawia mnie jedno. Wiele razy słyszałem, że miasto nie może dać kasy na sport zawodowy, tylko na jakieś szkółki itd. Ale teraz jednak Poznań dostał kasę, rok czy dwa lata temu nawet takie Miasto Grudziądz dało na żużel 400 tys. (co jak na ich warunki było zbawieniem). Więc jak to jest? Inni mogą, a Rzeszów nie?

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 lis 2008, o 17:04
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2006, o 19:54
Skąd: Siedliska
Posty: 146

Zobacz profil 
Bo żeby móc, to trzeba chcieć.


           
Post 4 lis 2008, o 17:05
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 paź 2008, o 20:39
Skąd: Zabrze
Posty: 7

Zobacz profil 
crusader :arrow:

Z tego co się orientuje cały zarząd Śnieżki jest w Warszawie, w Dębicy są hale produkcyjne itp oraz założyciele...... czyli osoby mogące podjąć jakiekolwiek decyzje siedzą w stolicy:(

a czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z van pur? sponsorują przecież jako drugorzędowy sponsor Górnika Zabrze.


           
Post 4 lis 2008, o 17:18
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
to co pisze Lapeno to jest to samo co ja słyszałem a o czym pisałem wcześniej. Marna blokuje Śnieżkę bo nie chce tu kogoś z Wa-wy.
Podobno tamci chcą wyłożyć na dzień dobry 3 bańki.


           
Post 4 lis 2008, o 17:46
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Nie wiem czy to faktycznie prawda czy tylko plotka, ale jeśli faktycznie tak jest to już przesada.
Jak już Marma odchodzi i rezygnuje ze sponsorowania to niech nie blokuje swoich następców.
Ważne, żeby znaleźli się sponsorzy. Nie ważne czy to będzie jeden sponsor strategiczny czy kilku sponsorów. Najważniejsze, żeby znalazła się kasa.


           
Post 4 lis 2008, o 19:29
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 paź 2008, o 20:39
Skąd: Zabrze
Posty: 7

Zobacz profil 
Vega1 ja nie wiem czy marma blokuje innych sponsorów.

a może ktoś się wypowiedzieć na ten temat ?

Niestety wydaje mi się ,że jesteśmy ,,tylko' kibicami i tak naprawdę z nami nikt się nie liczy:(


           
Post 4 lis 2008, o 19:31
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2008, o 00:29
Posty: 495

Zobacz profil 
Jak to nikt sie nie liczy? a co było głównym powodem odejścia martuni? właśnie ci pseudokibice z internetu :lol:

K2: Przeczytaj mój pierwszy post w tym temacie, a później usuń ten wpis.

_________________
A cholera mnie już bierze,
kiedy widzę w komputerze,
że pieprzony jakiś gnojek
farmazony sadzi swoje!


           
Post 4 lis 2008, o 19:34
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
moze nie chce dopuscic innych z prostego powodu.Bedzie dupa a nie zuzel to kazdy bedzie plakal za wspaniala Marna i cudowna prezes.Jesli to prawda co piszecie to Martunia robi sie coraz bardziej zalosna.Jesli chodzi o Marme to juz nic mnie nie zdziwi


           
Post 4 lis 2008, o 19:38
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 cze 2004, o 21:54
Posty: 17

Zobacz profil 
Do Vega1, od jakiegoś czasu Cię obserwuje i siejesz największy zamęt, piszesz bzdury,
Marma nie blokuje nikomu drogi do żużla, napisz koleżko co Ty zrobiłeś żeby pomóc, chyba nic, masz pewnie chęci
ale to wszystko, klepiąc w kalwiature działasz destrukcyjnie
gregrzeszow


           
Post 4 lis 2008, o 19:49
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
gregrzeszow ja przedstawiam informacje i sam sobie ich nie wymyślam. Ja nie pisze że to jest na 100% prawda. Mam takie info z dwóch źródeł i są bardzo zbieżne ze sobą.
Czas pokaże czy sieje zamęt czy nie. A Ty skąd masz takie pewne info że tak nie jest?
Jak już zacząłeś "szczekać" to ugryź i powiedz skąd masz info że nie blokuje???


Przypomnę więc Twojego posta:


gregrzeszow napisał(a):
Spoko, spoko, Zarząd będzie jednym z prężniej działających, chociaż ostatni odwalił kawał dobrej roboty.
Janusz Karp też nie znał się na żużlu i poradził sobie na 5-kę,
A od strony sportowej jest doświadczony trener,kierownik drużyny oraz cała rzesza ludzi chętnych do pomocy.
Sądzę że to bardzo dobre rozwiązanie, patrząc na sukcesy jakie na płaszczyźnie zawodowej odnoszą członkowie Zarządu jestem spokojny o przyszłość żużla w Rzeszowie.
Trochę optymizmu.
pozdrawiam
gregrzeszow



I co mądralo?? Też jesteś wtyką?? Więc jakim prawem piszesz że ja sieje zamęt, skoro Twoje informacje są tyle warte ile miejsce w którym teraz jesteśmy. Zamilcz więc lepiej.


           
Post 4 lis 2008, o 21:07
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Jesli jest w tym ziarnko prawdy to wcześniej czy później sie o tym dowiemy a p.M stała by sie wrogiem żużla w Rzeszowie, czego mam nadzieje nie chce.Ale to tylko na razie plotki...
Jak dla mnie niestety ten sezon jest juz troszke poukładany.Większość zawodników ma już upatrzone kluby i nawet gdyby znalazł sie sponsor szału w lidze nie zrobimy(obym sie mylił :) ). Wierze jednak ze działania pewnej grupy kibiców w tym roku ,zaczna procentować, i może klub powoli zacznie wychodzić na prosta na zdrowych zasadach. Podsumowując samo wystartowanie w lidze i miejsce w 5 bedzie dla mnie dobre, wszystko co więcej bedzie miłym zaskoczeniem:)Jak by nie było bedzie oki!!! :piwo:

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 4 lis 2008, o 23:26
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
W tej chwili p. Marta jest wrogiem żużla w Rzeszowie. Jej wypowiedzi bardzo zaszkodziły. Kto teraz będzie chciał do nas przyjść? Tak postępuje małe dziecko. Wzięła klocki z jednej piaskownicy i przeniosła do drugiej gdzie swoje potrzeby załatwia pies burek. Tak to widzę. Jej sponsoring Golloba to szczyt głupoty . Tomcio robił ją w konia przez trzy lata obiecując przyjście do Rzeszowa ale podobno pas startowy jest w Jasionce za krótki dla mistrza Władysława.

_________________
joo


           
Post 4 lis 2008, o 23:34
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
no jeśli ktoś teraz nie widzi że ta kobieta jest wrogiem żużla w naszym mieście, to chyba tylko dlatego że nie chce widzieć już nic.
"Robi" w jeszcze swoje, jak by nie było gniazdo. Jej bezczelne wypowiedzi odnośnie kibiców pokazują że o sporcie nie wie nic.
Na temat Stali wypowiada się w sposób który sugerowałby że ją tu torturowano przez kilka lat...
Ma szczęście ta kobieta że ma do czynienia z kibicami żużlowymi, bo jesteśmy nieco spokojniejsi od tych "piłkarskich" braci.
Wykorzystuje to sprytnie, ale tak jak mówię, i jej się noga powinie w końcu.


           
Post 5 lis 2008, o 00:09
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 cze 2004, o 21:54
Posty: 17

Zobacz profil 
Do vega, i co koleżko? z którego roku post?, mało pięknych chwil przeżyłeś przez te 5 lat?, pewnie skakałeś z radości po awansie, klaskałeś albo machałeś flagą Nikiemu. To Ci ludzie Ci stworzyli widowisko, troszkę szacunku.
W sporcie jest też tak że czasem się przegrywa, musisz zrozumieć,
swoją energię przenieś na tworzenie czegoś konstruktywnego. Nie możesz obrażać,negować wszystko
i tylko narzekać jak baba na rynku w Sokołowie.Takim zachowaniem nikomu nie pomagasz,
ale co ja pisze taka jest Twoja natura.
Kończe dyskusję.
Pozdrawiam prawdziwych kibiców
gregrzeszow


           
Post 5 lis 2008, o 00:23
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
gregrzeszow napisał(a):
Pozdrawiam prawdziwych kibiców

Panie Grzegorzu czyli ktorych? Tych niedzielnych (ktorych na 1 lidze bedzie o polowe mniej) czy takich jak Vega?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 5 lis 2008, o 00:28
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
gregrzeszow to ponoć właśnie ci "prawdziwi kibice" obrazili P. Półtorak...
a co de vegi, to nie masz się co unosić, bo on też może mieć trochę racji, szczególnie, że nie jest jedyną osobą, która słyszała o tym, że Marma blokowała (i teraz też blokuje?) potencjalnych sponsorów. Problem w tym, że ona przecież nie powie tego wprost, bo chyba na taki "dowód" nie ma co liczyć. Nikt nie neguje wspaniałych chwil np. z Pedersenem, popatrz na to, gdy w tym sezonie działo się źle - kibice się nie odwrócili i wciąż z nadzieją przychodzili na kolejne mecze, a spora grupa kibiców jeździła na mecze po całej Polsce... Więc to zachowanie, które teraz prezentuje P. Półtorak jest po prostu "niesportowe"... W końcu kibice też są po części "sponsorami" wydając niemałe pieniądze na bilety, więc mamy milczeć, bo temat P. Półtorak, Marmy, sponsoringu to temat tabu? Sorki, że trochę odeszłam od tematu, ale nie wszystko jest czarne albo białe, są też różne odcienie szarości, których niektórzy nie potrafią dostrzec...
Dlatego takie zachowanie ex-prezesa Stali na pewno nie wpłynie pozytywnie na pozyskanie innego sponsora (-ów).

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 5 lis 2008, o 16:55
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 16:38
Skąd: Rzeszów
Posty: 19

Zobacz profil 
do gregrzeszow

Kolego sam ględzisz jak stara baba z Dołowej - na forum sa kibice z innych miast i nie obrazaj ich !!!! ( Ja jestem z Sokołowa i nie podoba mi sie styl twojej wypowiedzi i okresleń )


           
Post 5 lis 2008, o 18:03
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Cytuj:
W dniu 3 listopada br. Nastąpiła historyczna dla gdańskiego żużla chwila. W siedzibie sponsorującego gdański klub Towarzystwa Inwestycyjnego Investing SA, podpisano akt notarialny zawiązujący spółkę akcyjną "GKS Wybrzeże". Tym samym spełniono wielokrotnie składane przez zarząd klubu obietnice dotyczące powrotu do historycznej nazwy.
Sto procent udziałów w spółce posiadać będzie Stowarzyszenie Gdański Klub Żużlowy, zaś jej prezesem został Maciej Polny. Funkcję wiceprezesa piastował będzie Błażej Karwowski. W skład Rady Nadzorczej spółki weszli przedstawiciele największych sponsorów klubu, przedstawiciel miasta Gdańska oraz przedstawiciele stowarzyszenia, które w radzie posiadać będzie większość. Członkiem Rady Nadzorczej został m.in. Romuald Owsiany będący członkiem zarządu GKŻ Wybrzeże.

- Najważniejszy, pierwszy krok został poczyniony. Mamy spółkę, co jest niezbędne byśmy uzyskali licencję. Teraz musimy tylko doprowadzić do porządku stadion, by spełniał wymogi licencyjne. Wreszcie zgromadzić budżet i podpisać umowy z zawodnikami - powiedział prezes Polny.

Kolejnym krokiem po zawiązaniu spółki akcyjnej ma być zastrzeżenie przez nią nazwy "GKS Wybrzeże", a także historycznego herbu klubu.

Sportowefakty.pl

Moze mi ktos wytlumaczyc jak w Gdansku sie dalo, ze klub ma 100% akcji, a u nas rzekomo nie mozna bylo tego zrobic? Ktos zdaje sie tlumaczyl tym, ze klub jako stowarzyszenie nie ma zdolnosci do czynnosci prawnych w zwiazku z czym nie moze miec pakietu wiekszosciowego. Na prawie sie nie znam, ale zdaje sie, ze np. Tata Trey'a (pisze to bez zadnej ironii) spokojnie mi odpowie na to pytanie.

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 5 lis 2008, o 19:03
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
I to ma ręce i nogi. Działa prezes. Rozlicza go rada nadzrocza. Sponsorzy i miasto mają swój głos. A działamy wokół Wybrzeża Gdańsk, a nie wokół grupy Lotos. Widze, że Maciek i jego ludzie przekonali prominentnych do najlepszego i najzdrowszego rozwiązania. Jesli się tylko chce MOŻNA WSZYSTKO DOGRAĆ. Apropos dobrej woli, pomocy miasta i naszego ogródka. Z tego co wiem w ostanich miesiacach Miasto przegłosowało 2mln na szkolenie piłkarskiego narybku. Można? Można.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 5 lis 2008, o 19:05
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Ale u nas jest Spółka Akcyjna a nie Stowarzyszenie, więc jeśli kiedyś był taki argument to teraz jest nieaktualny. No cóż widać 600-milionowy budżet miasta pozwala wydać tylko 100 + 25 tys. na żużel... co z tego, że jest siatkówka, ale ona na brak sponsora nie narzeka, przynajmniej teraz, a żużel znalazł się w takim położeniu, że miasto mogłoby trochę bardziej się sprawą zainteresować, szczególnie, że jak widać w Poznaniu można, w Gdańsku można, ale Rzeszów to, jak widać, zupełnie inna bajka...

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi