Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Co dalej z rzeszowskim żużlem?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 paź 2008, o 15:07
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2006, o 15:59
Posty: 81

Zobacz profil 
Moze zelmer? :D :oops:


           
Post 21 paź 2008, o 15:09
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Co dalej? Nie do konca lapie jaka jest relacja klubu/sekcji do SSA. Prawa licencyjne ma stal-marma sa i marma swoja akcje chce sprzedac - pytanie brzmi komu? Skoro sam kapital zalozycielski wynosi 500k zl, to musi znalezc sie ktos, kto co najmniej taka kwote zaplaci, a wiec kto? Klub? Sekcja? Nowy sponsor? Poza tym trzeba szukac czlowieka-prezesa, ktory zajalby sie prowadzeniem sekcji. Tylko po pierwsze - kto konkretnie mialby zajac sie tymi poszukiwaniami? Klub? SA? A po drugie, to nie wierze w szybkie znalezienie fajnego kandydata (poza np. Mychasem, ktory chce, tylko nie wie jak;), wiec skonczy sie jak zwykle, czyli zostanie albo dzialacz-ubek, albo szwagier-bez-pojecia. Ale mam nadzieje, ze sie myle. I dopiero ta osoba moze zaczac cos robic tj. zagrac troche va banque, czyli probowac sciagac zawodnikow pod wstepne deklaracje i plany sciagniecia potencjalnych sponsorow. Zazwyczaj firmy planuja budzety jakos teraz wiec czasu nie ma zbyt wiele. I tak z grubsza wg mnie wyglada plan dzialania.


           
Post 21 paź 2008, o 15:12
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Ja osobiście widze czarną dupe. Jeśli żużel w Rzeszowie ma istnieć, to w tę sprawę musi wejść miasto. Bez jego pomocy, klub nie zrobi nic. Może warto zwrócić się do starych znajomych, może inicjatywa powinna wyjść od tych złych, fałszywych :fuckyou: kibiców, ale ile my możemy zrobić ? Wydaje sie, że niewiele, jednak kilka przykładów z ostatnich lat pokazało, że chcieć to móc.

_________________
***** ***


           
Post 21 paź 2008, o 15:18
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Co dalej z naszym zuzlem? Jezeli Marma-Stal nie zostanie zgloszona do rozgrywek 1 ligi to jej pieniadze poprostu przepadna, bo ta spolka nie bedzie nikomu do niczego potrzebna za rok, gdyz znacznie prosciej bedzie zalozyc nowa. Przynajmniej ja tak to widze. Pilka jest po stronie Marty. Niestety jeszcze ma cos do powiedzenia.


           
Post 21 paź 2008, o 15:30
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2006, o 18:46
Posty: 1612

Zobacz profil 
Również uważam, że Dolina Lotnicza byłaby świetnym rozwiązaniem. Oglądałem kiedyś program, gdzie wypowiadał się jeden z jej członków, że spółka,bo tak to chyba trzeba nazwać, zyskuje prestiż i uznanie, ale jest jeszcze dużo do zrobienia w zakresie rozpoznawalności. Nie wiem jaki jest charakter DL i jak rozkładają się tam poszczególne "siły", ale spółka ta, jako pierwsza przyszła mi na myśl. Co do Zelmeru to chyba nici, oni powoli z Polski zaczynają wycofywać swoje zakłady, przenosząc je do Chin, więc wnioskuje, że kasa już nie ta sama co kiedyś.

_________________
***** ***


           
Post 21 paź 2008, o 15:33
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 paź 2008, o 15:58
Posty: 13

Zobacz profil 
Petycji nie zaszkodzi złożyć do każdego potencjalnego sponsora

Choćby kilkanaście procent udziału, to już dużo

Ja nie do końca jestem oblatany w firmach jakie mogłby sponsorować rzeszowski żużel, wiec sorki za niektóre pomysły :mrgreen:

Bądź co bądź, ale chyba najbardziej Rzeszowska firma, która teraz jest na fali, to Asseco...
Wiem, że mnie tu zaraz stłamsicie, że pomysł do bani, ale najłatwiej to z góry założyć, że się nie uda i tyle ...

_________________
Postawa niektórych "kibiców" jest śmieszna


           
Post 21 paź 2008, o 15:36
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
balduran0 napisał(a):
Moze zelmer? :D :oops:


Firma przejeta jakis czas temu ma zagranicznego wlasciciela i chyli sie ku upadkowi za jakies 2 lata zelmeru nie bedzie [`]

_________________
Obrazek


           
Post 21 paź 2008, o 15:57
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:57
Posty: 3146

Zobacz profil 
Z tego co pamiętam Toruń też niemiał za ciepło w 2006 roku.W ostatniej chwili znalazł się sponsor i jazda :D

_________________
Obrazek


           
Post 21 paź 2008, o 16:07
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 17 kwi 2007, o 11:55
Posty: 51

Zobacz profil 
Od momentu gdy Pani Półtorak zrezygnowała ze sponsorowania rzeszowskiego speedwaya nie moge sobie miejsca znaleźć ciągle sie zastanawiam kto moze zajać jej miejsce. Zrobiłem powierzchowny przegląd firm na podkarpaciu które mają spory potencjał a moze nie wszystkie sa aż tak bardzo znane. Uważam ze ktoś powinien wziąść dupe w troki i pochodzić po firmach z pismami, i nie zostawiać ich w sekretariacie czy w jakimś innym gównianym miejscu tylko odrazu walic do prezesów firm, tylko takie podejscie moze coś ździałać. Prawda jest taka ze wystarczy przedstawić dobre strony żuzla i sponsoringu naszej drużyny(których kilka by sie znalazło) zachecić potencjalnych sponsorów bo na sponsoringu w dzisiejszych czasach mozna naparwde wygrać. Ja mieszkam około 15 km od jednej z siedzib Marmy i zanim nie weszła w sponsoring nic o tej firmie nie słyszałem , i daje sobie głowe uciąć ze takich ludzi jak ja jest tysiące.

Kilka firm które stoją bardzo dobzre na podkarpaciu(mozecie mówić ze ta nie bo coś tamta bo coś innego, ale jak sie niezapuka do drzwi to sie nigdy tego nie dowiemy):

1.Grupa Nowy Styl(firma meblowa) znalazła się na 4. miejscu klasyfikacji generalnej - sporządzonej w oparciu o przychody ze sprzedaży (655 mnl zł), ustępując miejsca jedynie takim potentatom jak:
2 Firma Oponiarska Dębica,
3 Rzeszowski Zakład Energetyczny
4 Orlen - Petrotank.

Inne:
5 BRW sp. z o.o., Mielec

6 Śnieżka Fabryka Farb i Lakierów, Lubzina

7 Panmar spółka jawna, Krosno

8 Lear Automotive Poland sp. z o.o., Mielec

9 Chrom Styl SA, Jasło

10 elektromontaż rzeszów(http://www.elektromontaz.com.pl/index.php?d=2 )
11 supon rzeszów (http://www.supon.rzeszow.pl/index.php?go=referencje )
12 Transsystem (http://www.transsystem.com.pl/c_191.htm)

szczerze mówiac domyslam sie waszej reakcji, no ale zobaczymy jak bedzie


           
Post 21 paź 2008, o 16:10
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
pharynx team chief napisał(a):
balduran0 napisał(a):
Moze zelmer? :D :oops:


Firma przejeta jakis czas temu ma zagranicznego wlasciciela i chyli sie ku upadkowi za jakies 2 lata zelmeru nie bedzie [`]




Byc bedzie tylko juz nie bedzie produkowal a jedynie pozbywal sie zapasow(duzych) z magazynow. Juz teraz widze tam zmiany.....niekorzystne. Tak wiec Zelmer odpada, ale moze tak jak juz niektorzy sie wypowiadali jakies firmy z brazny lotniczej, mtu, borg?

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 21 paź 2008, o 16:39
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 lip 2008, o 14:25
Posty: 40

Zobacz profil 
a może wartoby sie odezwać do jednej z firm z siedzibą w Kielcach.
tzn. napisać coś, zebrać jakąś delegację kilku osób i wybrać się tam.
ja sie tam nie znam na tym ale poprostu jak sie nie zacznie działać w ten a nie inny sposób to przeciez nic sie samo nie zrobi.
Marta powinna nam szukać sponsora


           
Post 21 paź 2008, o 17:18
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 kwi 2007, o 19:57
Posty: 23

Zobacz profil 
A może Greinplast i Kwarcsystem? Z tego co mi wiadomo to firmy prowadzone przez kuzynów, wcale niemałe, pewnie by się dogadali. Tyko nazwa Greinplast Kwarcsystem Stal Rzeszów Speedway Team jakoś nie bardzo :ninja: . Najlepiej by było z WSK, ale to oczywiście niemożliwe. Za to pomyślcie jakie silniki! 8-)

_________________
Może niżej, ale własna, to Stal Rzeszów z mego miasta!


           
Post 21 paź 2008, o 17:20
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2007, o 19:47
Skąd: Tarnów
Posty: 202

Zobacz profil 
Raczej nie można no bo trzeba odpowiadać za swoje decyzje a w wieku 13 lat odpowiadaja za człowieczka rodzice.

Nie moge uwierzyc ze w ciagu kilku dni taki syf sie zrobil w klubie.
Oj bardzo ciezko wam bedzie jednak trzymam za was i mam nadzieje ze wystartujecie w 1 lidze.

_________________
Obrazek


           
Post 21 paź 2008, o 17:22
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 paź 2008, o 15:58
Posty: 13

Zobacz profil 
Heh, tak patrząc na niektóre propozycje nasuwa mi sie myśl, że niektóre firmy z tej samej, lub podobnej branży miały już swój udział w rzeszowskim żuzlu.
Z jakim skutkiem wiadomo (KKER, Jasol), ale spróbować zawsze warto, byleby nie spaprali roboty.
Debica? Hmm, czemu nie - przygotowywali by opony na specjalną nawierzchnię :lol:

Kurcze, musze napisać to: od WSK wszystko sie zaczęło, cały rzeszowski żużel i tam tez należy szukać ratunku za wszelką cene :!:

_________________
Postawa niektórych "kibiców" jest śmieszna


           
Post 21 paź 2008, o 17:24
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Tu na prawdę potrzeba nowego zarządu wraz z prezesem. I to nie czas ani miejsce na żarty. Bo za wesoło nie jest. Dobrze, że jest organizowane spotkanie kibiców. Trzeba jak najszybciej coś zrobić. Czasu jest mało. Najpierw trzeba powołać będzie nowy zarząd i wybrać nowego prezesa. Później znaleźć sponsora/sponsorów. Firm w Rzeszowie czy to na Podkarpaciu jest dużo, tylko czy znajdą się chętni do wyłożenia kasy i to nie małej kasy na żużel w Rzeszowie.
Trzeba zrobić wszystko, aby żużel w Rzeszowie istniał :!:

P.S Jeszcze w trakcie sezonu czy to już pod koniec wielu mówiło, że żużel był przed Marmą i będzie po odejściu Marmy. Teraz widać, że wcale tak być nie musi ...


           
Post 21 paź 2008, o 17:47
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 20 paź 2008, o 15:58
Posty: 13

Zobacz profil 
Jeśli można:
Pan prezydent obiecał nam nowy, wspaniały stadion, z zadaszeniem, w kształcie owalu na ok 20 tys miejsc (jeśli sie myle porawcie). I GDZIE ON JEST? No pytam, gdzie on jest? Do porzadnego zaplecza zespołu to i sponsorzy by ciagnęli. A co my mamy? Szkoda palców na pisanie. Pare krzesełek przykręconych do ławek :?
Żal panie prezydencie, żal. Gdzie prezes z prawdziwego zdarzenia, taki który byłby z klubem na dobre i na złe? Lekarz zespołu? No pytam się gdzie to wszystko jest? Wybaczcie, ale spadek o klase niżej otworzył mi troche oczy i pokazał jak jest naprawde. A Marma przez te pare lat sponsoringu tylko była ładną maską i nic wiecej. Co komu teraz po kasie włożonej w żużel? NIC

_________________
Postawa niektórych "kibiców" jest śmieszna


           
Post 21 paź 2008, o 18:24
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
heheh PLZ - please??:D hehe
BRW - Black,Red,White (od mebli)?, to firma strasznie skąpa choć nie powiem bogata;P
Byleby jakiś sponsor był co by pociągnął ten wózek dalej :D

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 21 paź 2008, o 18:28
 Re: Co dalej z rzeszowskim żużlem?
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Jak narazie sytuacja nie jest zbyt kolorowa no ale to wszytko dzieki p. prezes.... Dzisiaj slyszalem od znajomego ze w sponsoring Stali ma wejsc firma Ardo(produkty AGD) wiem ze rownie dobrze moze to byc zwykla plota wyssana z palca ale moze cos w tym jest.

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 21 paź 2008, o 18:48
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 kwi 2008, o 12:18
Posty: 84

Zobacz profil 
To przecież można powysyłać maile do tych firm?


           
Post 21 paź 2008, o 18:55
 Re: Skład Stali Rzeszów w sezonie 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Mam wrazenie ze kilka/kilkanascie ostatnich postow zboczylo z tematu(nieopatrznie takze moj poprzedni) i mysle ze powinny one byc przeniesione do tematow typu "co dalej z zuzlem w Rzeszowie" itp. A ciagniecie tematu odnosnie skladu na sezon 2009 proponowal bym zamknac do czasu jakichs informacji dotyczacych sponsora bo mysle ze spekulacje transferowe mijaja sie narazie z celem.

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 197 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi