Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Dlaczego nie ma relacji na stronie głównej!!??


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2003, o 13:19
 Dlaczego nie ma relacji na stronie głównej!!??
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Chyba ktoś się tu wstydzi napisać o porażce (hańbiącej) :oops: na własnym torze. No ale coż jak jest dobrze to jest dobrze...


           
Post 19 maja 2003, o 13:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Wybacz ale sam nie wyrabiam... Staram sie zeby bylo zaktualizowane, ale jak juz nie ma jednej rzeczy to musi byc watek zalozony rzecz jasna... extra

Sorki ze nie ma relacji... dam wyniki jak bede mial chwile

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 19 maja 2003, o 17:44
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wezcie qrwa dajcie spokoj tak cie ciekawi czytac o porazcve spoko byla kazda relacja z meczu to i z porazki tez bedzie co michal tez ma inne roboty a nie:P Pozdrowionka!!!
ale nie cierpliwi jestescie ja pier...

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 18:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Niemal co tydzień pojawiają się takie tematy. A to nie ma tabeli, a to relacji. Dajcie nam troszkę czasu. Ja zazwyczaj robię tabelki i statystyki dzień-dwa po meczu. Chyba można przeżyć ten czas bez tych tabelek, nie? :mrgreen: :wariat: :peace: :tuptup:


           
Post 19 maja 2003, o 18:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Doskonale rozumiem Ramelowa i Michała !
Ktoś kto pisze relacje ze spotkania, nie wraca z niego tak jak przeciętny kibic kilka minut po zakończeniu biegu 15 !
Ktoś musi iść do parku maszyn zrobić wywiady, czy chocby dowiedziec się o stan zdrowia poszkodowanych zawodników !
Poza stroną, którą prowadzą zupełnie BEZINTERESOWNIE mają jeszcze inne zajęcia - np. szkoła !
Jesli tak bardzo trzeba Wam relacji z meczu który mieliście przyjemność widzieć - napiszcie ją sobie i czytajcie ! lub... zaglądnijcie na inne strony poświęcone speedway'owi...
Pozdrawiam


           
Post 19 maja 2003, o 19:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
http://www.stalrzeszow.w.pl
nie che robic konkurenci ale tu jest kazdy bieg z osobna opisany! to sie nazywa szacunak dla kibica

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 20:54
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
wiesz miszucz wkurwiles mnie tym postyem!!!
co chciales udowodnic?? zeby ramelow pisal Ci kazdy bieg z osobna wez stary daj se na wyluzowanie o szacunku do kibica co qrde kibic ma szanowac kibica przedstawiajac mubieg po biegu byles na meczu byles wiec po co Ci to?? nie pasi to wiesz a tam chyba jest mniej ludzi na forum nawet nie wiem czy tam jest i nawettam nie wejde!!! POzdrowionka!!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 19 maja 2003, o 21:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Qurwa jacy wy jestescie upierdliwi.
Napisz sam relacje, wyslij ja Ramelowowi (chyba on pisze newsy), jak bedzie dobra to ja pusci na strone główną.
Mi tez by sie nie chciało pisac relacji po takiej wtopie jak wczoraj,
wiec sie nie dziwie Ramelowowi


           
Post 20 maja 2003, o 07:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Myślę, że tu nawet nie chodzi o to, że komuś się chce a komuś nie... po prostu, Ramelow, jako autor newsów na stronie Stali musi mieć sprawdzone wiadomości !
Jakby ktoś nie wiedział, od razu po meczu Ram był w parku maszyn i próbował się dowiedzieć różnych rzeczy o spotkaniu...

Jeśli chodzi o http://www.stalrzeszow.w.pl - życze stronie tak wielkiej oglądalności jaką może szczycić się oficjalna strona Stali Rzeszów.
Skoro dbacie już tak bardzo o kibiców, prosimy o wywiady...( oczywiście zrobione przez Was - nie jak to było kiedyś, skopiowane z innej strony), newsy dotyczace np. stanu zdrowia MM i PM.
Co za problem napisać sobie o choćby taki tekst
Cytuj:
Na pierwszym łuku wypchnięty został Paweł Miesiąc i nadział się na motor Jeleniewskiego. Rzeszowianin upadał a motocyl uderzył w bandę. Karetka podjechała do zawodnika i zabrała go do szpitala. Jak się poźniej okazało Paweł złamał obojczyk. Organizatorzy imprezy w tempie ekspresowym ściągnęli następna karetkę i można było kontynuować zawody. Sędzia wykluczył rzeszowskiego młodzieżowca i kibice natychmiast go wygwizdali. W powtórce najlepszy okazał sie Lee Richardsson, za nim plasowali sie Brhel i Jeleniewski. 2-4 (9-9)

Nie dość, że pojawiają się merytoryczne błedy to jeszcze styl pisania tych tekstów pozostawia wiele do życzenia...(sic!)
Pozdrawiam


           
Post 20 maja 2003, o 12:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:45
Skąd: Rzeszów (B4)
Posty: 163

Zobacz profil 
Ze http://www.stalrzeszow.w.pl/

VII. Oczywiscie Brhel pokazał jak głęboko ma rozgrywki ligowe. Jego motocykl był wolniejszy niż rower o napędzie ludzkich mięśni. W moim przekonaniu defekt był symulowany. 5-1 dla lublinian i 17-25

To też jest dobre. Ciekawe kto symuluje defekt na drugiej pozycji, bo Bhrel wtedy miał defekt potem jechał coraz wolniej aż stanął.


           
Post 20 maja 2003, o 14:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
konradeczek_fransik napisał(a):
wiesz miszucz wkurwiles mnie tym postyem!!!
co chciales udowodnic?? zeby ramelow pisal Ci kazdy bieg z osobna wez stary daj se na wyluzowanie o szacunku do kibica co qrde kibic ma szanowac kibica przedstawiajac mubieg po biegu byles na meczu byles wiec po co Ci to?? nie pasi to wiesz a tam chyba jest mniej ludzi na forum nawet nie wiem czy tam jest i nawettam nie wejde!!! POzdrowionka!!!!!!!!!

stary wes wyluzuj! ktos zalozyl temat bo hcial miec opis meczu, na oficjalnej nie ma wiec wkleilem nieoficjalna...ale jestem ham...
a co do tego ze komus tam sie moglo niehciec robic tego opisu, mi tesz by sie nie hcialo, gosciowi z http://www.stalrzeszow.w.pl zapewne tesz...no ale zrobil! czy to ze komus sie cos nie che to oznacza odrazu ze ma sie opiepszac? pomysl! np. gdy kierowcy autobusu nie hce sie jezdzic po miescie to ma tak poprostu niejezdzic? on wie ze jest tam za cos odpowiedzialnny i to robi!
a co do tego jezyka opisuw: z tego "nedznego" jezyka dowiedzaielm sie o niebo wiecej niz z tego co jest na oficjalnce!
na meczu bylem ale tu hyba o to nie hodzi :roll: bo ruwnie dobrze mozna by zamiast wyniku wpisac "niezaplaciles za bilet to teraz nie ebdizesz wiedzail co sie dzialo" ...proste!

_________________
Obrazek


           
Post 20 maja 2003, o 15:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Fligiert prosze Cie nie zalamuj mnie do cholery...

Czlowieku czy Ty w zyciu cokolwiek napisales ??? Nie podobaja Ci sie relacje to ich nie czytaj... wejdz do archiwum jak sie zalamaiesz to nie wchodz lepiej na strone... ile ja tego napisalem ??????? raz nie napisalem i nieroba ze mnie robisz....

Jakbys wiedzial to wtorek jest ostatnim dniem w ktorym moge skladac podania do szkol dlatego musialem w niedziele i poniedzialek wszystko uzupelnic... to jest wazniejsze niz Twoja zachcianka (tak to odbiera bo wiekszosc rozumie)... jak sie nie podoba nie wchodz, nie czytaj....

4 newsy w tamtym tygodniu byly na 7 dni i nieroby jestesmy.... taakk.. zebym chociaz paczke cukierkow za to mial... a policz to co napisalem i ciekawe czy Ty bylbys taki chetny... poza tym pisze na dwie strony... to tez jakbys nie wiedzial...

Koniec parodii wiecej do tego topicu nawet nie wchodze.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 21 maja 2003, o 20:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ramelow napisał(a):
(...) to jest wazniejsze niz Twoja zachcianka (tak to odbiera bo wiekszosc rozumie)... jak sie nie podoba nie wchodz, nie czytaj....

hymm ludzie! ta porazka zle na was podzialala! gosc mial prblem dalem mu stronke z opisem! napisalem ze mi tesz by sie nie hcialo i rozumiem to ze tobie tesz wiec o co tobie hodzi?:roll:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 97 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi