Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Odpowiedz w temacie

Inicjatywa wspomagania rzeszowskiego żużla


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 maja 2003, o 01:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
A ja jestem przeciwny takiej inicjatywie. Przynajmniej w formie o jakiej czytam czyli wymiana bandy czy budownie minitoru. Flaga dla kibicow jak najbardziej, ale nie sponorowanie klubu. Czy mało płacimy za bilety (my jako kibice bo mi oczywistych względów żadko sie to przytrafia) i brozurki reklamowe szumnie zwane programami??? Za co pracownicy klubu dostaja pieniądze??? Niech oni ruszą dupy ze stołków i poszukaja sponsorów żeby klub funkcjonował. Chyba nie dostają kasy za to, ze po prostu są. Uważam,z ę kibic dopingiem i kupieniem biletu robi to co do niego nalezy. Teraz pora na ruch działaczy i niech oni pokaza, ze zalezy im na drużynie. Gdy coś takiego nastapi możemy my jako kibice zacząc robic cokolwiek wiecej.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 21 maja 2003, o 16:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Wy chyba jesteście nie poważni od ego są sponsorzy a nie wy a że sponsorzy są tacy a nie inni to pieniedzy brakuje. Nawet jak byście dali klubowi np. 10.000 zł to byście napchali kieszeń prezesom.


           
Post 21 maja 2003, o 20:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
taka jest prawda ze my kibice jestesmy najwiekszym sponsorem klubu! to dzieki nam przeciesz klub funkcjonuje. ciekaw jestem czy miesieczne wplywy od sponsoruw przekraczaja wplywy z biletuw....(nieorietuje sie jaka kasa wplywa od rj, faraona itp.)

a do tego dohodzi jeszcze flaga...jesli niemozemy uzbierac kasy na flege to co dopiero muwic o nowyh bandah?! ludzie wy sobie sprawy niezdajecie ile by to kosztowalo ( ja zreszta tesz)! wolalbym zakupic z 10 flag nisz cokolwiek dac na bandy i potem miec z tego satysfakcje...jesli prezesi czytaja nasze wypowiedzi ( w co smie watpic ) to zaloze sie ze smieja sie z naszej naiwnosci...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi