Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Inicjatywa wspomagania rzeszowskiego żużla


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2003, o 14:04
 Inicjatywa wspomagania rzeszowskiego żużla
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Proponuje co miesieczna skladke w wysokosci 10 zł.W zimie przed rozpoczeciem nastepnego sezonu wplacimy pieniadze do klubu.Oczywiscie klub bedzie musial zadeklarowac ze przeznaczy te pieniadze na jakis konkretny cel,bo jak mamy dac do klubu pieniadze zeby rozcwonil to to nie ma sensu.Najlepiej na początek zalozyc konto bankowe na które kibice bedą wplacac pieniądze no i trzeba znalazec odpowiedniego czlowieka który to wszystko poprowadzi,może Ramelow ?.
Na dzien dzisiejszy ja juz moge wplacic 10 zł.


           
Post 19 maja 2003, o 14:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Oczywiscie ta co miesieczna skladka nie trawala by ciągle tylko kilka miesiecy.Pieniadze mozna by przeznaczyc np: na budowe minitoru i zakup miniżużlówek.Zreszta podobno jest jakis minitor w Przylasku pod Rzeszowem.Dogadac sie z wlascielami i mozna jezdzic tylko motory dokupic.


           
Post 19 maja 2003, o 15:10
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Myślę że to dobry pomysł. Dobrze by było żeby młodzi na minitorach się objeżdzali, może taki drugi Hlib by nam się trafił. Bo do szkółki to wiadomo, że przychodzą tacy, że później mamy takich juniorów jakich mamy. A tak to już by młodzi jakieś obycie z motorami przynajmniej mieli i w ogóle.
Jeśli coś takiego by wypaliło to jestem na tak ( na Unię nie mamy co liczyć :) ) Za te pieniądze by może jakiegoś na pewien czas juniora ściągnął co by robił te 3-5 ptk.


           
Post 19 maja 2003, o 15:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Może i to dobry pomysł ale ciekaw jestem ile osób płaciło by te składkę?





Ja jestem gotów zapłacić te 10zł chodzby teraz.


           
Post 19 maja 2003, o 15:54
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 13 maja 2003, o 17:51
Posty: 68

Zobacz profil 
Nie lepiej wydac kase na normalna bade?
Po co wam sie mlodziez ma kasowac na dechach?


           
Post 19 maja 2003, o 16:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 1 maja 2003, o 16:35
Posty: 9

Zobacz profil 
Ej ludzie poszukajcie sponsorów w swoich rodzinach. Może ktoś ma bogatego wujka :D ktory by pomogl sekcji.


           
Post 19 maja 2003, o 17:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Napiszcie czy troche nie przesadzilem z tym 10 zł,co sądzicie?,czy to dobra suma ?.Moze sie skladac po 5 zl a nawet po 2 zł.
2zł x 1000 osób to jest 2000 zł tylko czy na jeden miesiąc znajdzie sie te 1000 osób.Jezeli bysmy uzbierali 2000 zl na miesiąc to w zimie mielibysmy okolo 20000 zł.Za to mozna by kupic pare miniżużlówek.Jeśli chodzi o budowe mini toru to nie wiem ile moze kusztowac dzialka,musze sie zainteresowac.Lepiej chyba kupic dzialke na stale niz dzierżawić.Co do wymiany bandy w Rzeszowie to bardzo ciekawy pomysl :D


           
Post 19 maja 2003, o 18:41
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
niech banda lepiej zostania taka jaka jest. te deski są na tyle słabe, że bardzo szybko się łamią, a jak by zrobili nowe, to byłoby nie ciekawie...:)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 19:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ja raczej kasy nie przyloze! wystarczy ze zboijaja majatek za foldery reklamowe!

_________________
Obrazek


           
Post 19 maja 2003, o 20:27
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Ludzie o czym Wy piszecie?!?! Nowe motory dla juniorków!!!! Naszej druzyny nie stac jest na wystawienie młodiezowcow na MDMP a co dopiero wysylac, szkolic juniorków.To swietny pomysł ale nie na nasze rzeszowskie pieniadze(chyba, ze znajdzie sie ktos kto ma pieniadze i zasponsoruje nasze marzenia).Przeciez Kuciapa, Winiarz, Trojan i Baran nie szkolili sie na mini-motorach a jak na dzien dzisiejszy idzie im calkiem niezle.Podstawa jest dac szanse mlodziezowcom, którzy niestety bez obycia z torem nigdy nie beda dobrze jezdzic.Nigdy nie bedziemy mieli dobrych mlodziezowców jak nie beda oni mieli szans pojezdzenia. W Krosnie tez nie ma pieniedzy, ale tamtejsi sponsorzy wiedza, ze mlodziez to podstawa i daja im mozliwosci rozwoju.
Trudno- prawdopodobnie rzeszowskim dzialaczom zalezy tylko na wypromowaniu i wyciagnieciu jak najwiekszych korzysci z "dzialania dla zespolu".Cos dla siebie - nic dla innych.Prawdopodobnie ich motto brzmi nastepujaco;
WY PŁACICIE MY SIE BAWIMY(oczywiscie wy to kibice, my to dzialacze)
Zycie jest ciezkie.


           
Post 19 maja 2003, o 23:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Mysle jednak ze warto by bylo "uruchomic " tą inicjatywe.Tylko niech sie znajdzie odpowiedzialny czlowiek który to poprowadzi i zeby mial znajomosci w Rzeszowskim klubie.W przyszlym tygodniu zalozy sie konto w banku i bedziemy wplacac pieniazki po 2 zł ale mozecie wplacac wiecej ,przynajmniej warto spróbować.
*************
Nikt nie mówi ze musi powstac mini tor.Pieniadze mozna przeznaczyc na zakup jakiegos zawodnika.
*************
To nie wiadoma czy znajdzie sie chetny zeby sie tym zajac dlatego ja bede zbieral pieniadze.Podaje numer konta: PKO BP SA Oddzial I Rzeszów 10204391-1086887-270-41.Zamiescilem swoje zdjecie zeby wplacajacy mieli pewność ze nie jestem oszustem.Incjatywa wspomagania rzeszowskiego żużla została uruchomiona.Wplata minimalna wynosi 2 zł,ale mozna wplacac wiecej pieniedzy.
*************
Pieniądze będą zbierane do końca Pazdziernika.Staraj się trzymac zasady żeby wplacac 2 zł na tydzień .


P.S. woytek kożystaj czasem z opcji zmnień do edycji swoich postów.


           
Post 19 maja 2003, o 23:59
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
woytek napisał(a):
To nie wiadoma czy znajdzie sie chetny zeby sie tym zajac dlatego ja bede zbieral pieniadze.Podaje numer konta: PKO BP SA Oddzial I Rzeszów 10204391-1086887-270-41.Zamiescilem swoje zdjecie zeby wplacajacy mieli pewność ze nie jestem oszustem.Incjatywa wspomagania rzeszowskiego żużla została uruchomiona.Wplata minimalna wynosi 2 zł,ale mozna wplacac wiecej pieniedzy.

Z szacunkiem dla Wojtka, ale jakoś nie jestem przekonany co do wiarygodności autora tematu... i wolę się wstrzymac z wpłacaniem pieniędzy.
Jeśli już, to taka inicjatywa powinna zostać uzgodniona z władzami klubu i to klub powinien otworzyc odpowiednie konto (jeśli potrzebuje finansowania w stylu Radio Maryja - co wcale nie jest złym pomysłem). Ponadto stan konta oraz przeznaczenie wpłacanych pieniędzy powinny być dostępne dla każdego zainteresowanego.
Podobna kwestia wyszła jesli chodzi o sfinansowanie profesjonalnej flagi fanklubu naszej drużyny i jeśli znalazłaby się osoba rzeczywiście wiarygodna, to jestem w stanie wrzucić na tacę i na ten szczytny cel. :wink:

Jeśli to będzie oficjalna akcja klubowa, to chętnie podzielę się tym co mam, by rzeszowski żużel stawał się lepszy i bezpieczniejszy, a tak, to dzięki - jakoś nie ufam (na razie) autorowi sześciu postów. A co myśli reszta forumowiczów?


           
Post 20 maja 2003, o 09:41
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Szczerze- jezeli mialbym wplacac pieniazki to tylko i wyłącznie wchodza w rachube Ramelow lub Maciek(powód oczywisty - kazdy prawdziwy kibic Ich zna). Nie podejrzewam Woytka o nic ale np. Maciek juz nie pierwszy raz byl naszym skarbnikiem i wywiazal sie z tego znakomicie.
Woytku; jak zaczniesz byc rozpoznawany moze w koncu damy Ci szanse :wink:
Kto wie?


           
Post 20 maja 2003, o 10:18
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Ja natomiast nadal popieram tą inicjatywę, bo to 2 zety to nie jest dużo a może wtedy klub trochę spojrzy inaczej na nas kibiców i będziemi mieli jakiś głos w jakichś sprawach. Przydał by się jeszcze ktoś kto by wspomógł woytka i pomógł mu z tym wszystkim. Inicjatywa jest szczytna i chyba będziemy pierwszymi kibicami w Polsce którzy zrobili coś takiego.


           
Post 20 maja 2003, o 12:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Ok wycofuje sie z tego.


           
Post 20 maja 2003, o 16:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Jezeli do konca maja nie znajdzie sie czlowiek który bedzie sie chcial tym zajac to temat powinien zostac zamkniety.Bo od czerwca ta inicjatywa powinina ruszyc.


           
Post 20 maja 2003, o 17:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Ja rowniez popieram inicjatyw jednak trzeba pomyslecx nad tym profesjonalnie i zawsze mozna wrzucic na stronke jakis bannerem albo cos... ramelow jest za mlody na takie sprawy dlatego ewentualnie jakas fundacja potrzebuje osoby starszej, bardziej wiarygodnej i ogolnie... ramelow chetnie pomoze, ale nie tym razem, natomiast jesli chodzi o wplacanie kasy to dam juz rade :)

Nie lam sie woytek... ja probowalem zrobic fan klub kilka razy nie wyszlo... a ostanio na stadionie juz z 30 osob kibicowalo naszej druzynie, bo chlopaki do Tarnowa pojechali i sie poznali :) teraz znowu jedziemy :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 maja 2003, o 17:04
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
woytek napisał(a):
Ok wycofuje sie z tego.

Woytek - tu nie chodzi o to Bys sie wycofywal!!!!
To dobry pomysl ale......
Wierzysz, ze prezesi cos zrobia w tym kierunku???
Dostali sie do koryta i teraz czerpia korzysci.
Zaluje kibiców i Naszych zuzlowców.
Najchetniej poskladalbym pieniadze i ofiarowal mlodziezowcowi, ktory w tym sezonie niczego od sponsorów nie otrzymal- Piotr Prucnal.
Jak On( i Nasi mlodiezowcy) maja sie nauczyc jezdzic?????
Mimo wszystko popieram Cie Woytku!!!!!


           
Post 20 maja 2003, o 18:25
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
Ja mam propozycje jak na poczatek to z lublinem bylo calkiem nie najgorzej jezeli chodzi o kibicowanie na nastepnym meczu w rzeszowie bedzie na pewno wiecej ludzi i wtedy bedzie moza zebrac kase kazdy da po 3-4 zl i cos sie za to juz kupi


           
Post 20 maja 2003, o 20:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hymm no ludzie ale bez jaj! wy jusz za zbieranie pieniedzy sie biezecie ale nie wiecie co mamy jeszcze kupic...ok flage...ale czy muglby ktos zamiescic tutaj cennik tj. wymiary flagi i cena...? zapewniam was ze wtedy owiele lepiej bedzie sie zbieralo kase! kiedys w "pilce noznej" widzialem reklame firmy ktura robila to na zamuwienie niestety niepamietam ile to wtedy kosztowalo =(
reasumujac najpierw nieh kazdy poszuka (moze w gazetah tak jak ja kiedys wylukalem) firmy kture to robia a puzniej pozbiera sie kaske =)

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damie i 21 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi