Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nie mamy o czym marzyc


Wszystko o Stali Rzeszów


Czy Stal znajdzie się w pierwszej czwórce ?
Tak 68%  68%  [ 15 ]
Nie 23%  23%  [ 5 ]
Trudno powiedzieć 9%  9%  [ 2 ]
Liczba głosów : 22
Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2003, o 14:23
 Nie mamy o czym marzyc
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 14:05
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Z Lublinem wyszlo szydlo z worka...
Koniec z marzeniami z eliga, a mam pytanie do tych wszystkich optymistow: jak uwarzacie jak mamy wygrac z Rybnikiem, Gnieznem???
Z czym do czego?
Brhel powinien dostac kare na conajmniej dwa mecze i nie dostac ani graosza za lublin, moze wreszcie sie obudzi...
Ok. mlodziezowcoa Micalowi i Miesiacowi zycze jak najlepiej chociaz sezon juz maja strcony, ale badzmy szczerzy ICH POSTAWA ANI W TYM MECZU ANI W POPRZEDNICH nie miala ZADNEGO WPLYWU na wynik.Co do meczu z Lublinem to swoje zrobili Baran i Winiarz.
A co z Kuciapa?Wilk tradycyjnie, moze niech lepiej rodzina sie zajmie...
Golonka do skladu...
Zwolnic TRENERA!!!!
Bylem w Tarnowie, po meczu wracalismy i zatrzymalismy sie w jakims zajezdzie kolo Machowy, podsluchalem pewna baaardzo interesujaca wypowiedz naszego "trenera" z jednym z dzialaczy:
-pytanie: co sie stalo?
-Kuzniar: "to sponsorzy ustalali sklad, mnie to wali..."
TO MA BYC TRENER, on nie mam wplywu na skald druzyzny to po co nam taki!!!??!?!??! (z tego co wiem Koselski jest wolny)
Rece mi opadaja jak slysze ze nie ma pieniedzy...
A :cenzura: ile jest reklam na stadionie (chybaze 100!!!), ilu cwaniakow siedzi w parkingu,bo po znajomosci dostali !!!
Teraz musial by sie zdazyc cud zebysmy sie znalezli w pierwszej 4
Ale do tego sa potrzebne co najmniej dwie wygrane na wyjezdzie i wszystkie u siebie...badzmy szczerzy, z taka postawa i podejsciem do ligi niektorych zawodnikow mozemy miec problemy nawet w rawiczu!!!
:cenzura: koncze bo za chwile swoj monitor z nerwow rozniose...


           
Post 19 maja 2003, o 15:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Muszę ogólnie przyznać rację Pawłowi. Boli mnie to, że wszystkie drużyny mają minimum 2 obcokrajowców nawet taki rawicz czy warszawa tam podobno zwłaszcza w rawiczu bieda nieporównywalna z nami ( tu po raz kolejny ukłony dla wszystkich, nawet najmniejszych sponsorów za to co robią by było lepiej. Każdy daje ile może, a że sytuacja jest nie najlepsza to każdy na Podkarpaciu wie)

Przydałby się nam co powtarzam od dawna i Ameryki nie odkrywam drugi stratniero. Wtedy byłaby jakaś rywalizacja o miejsce w składzie a tak to co? Wilk zapieprza kolejny mecz i żadnych konsekwencji nie ma bo Trojan na razie jeszcze nie jeździ. Podobnie Brhel, może 2 obcokrajowiec pokazał by mu że nie ma monopolu na pozycji stratniego w rzeszowskiej ekipie.

Obcokrajowiec o którym wspominam nie musiał by być nie wiadomo czym, mógłby to być Czech czy Rosjanin, koszty nie byłyby wysokie a zawsze to 6-7 punktów by zrobił.
Klub mówi że nie ma pieniędzy. To proszę mi na przykład powiedzieć co się stanie z pieniędzmi z ostatniego meczu. Sprzęt i gaże Brhela to sponsorzy z tego co wiem zapewniają. Pozostaje wypłata dla krajowych. Policzmy: załóżmy 6000 ludzi i średnia 10 zeta za bilet to jest 60000. Z tego można by już na pewno coś odłożyć, nawet te 10000 bo załóżmy że klub ma inne opłaty jak np: metanol, jakieś całe to utrzymanie itd idt...

A co do pana Kuźniara to wolę się nie wypowiadać. Mądrala już przed sezonem awansował, miesiąc to 8 ptk miał robić. Może panie Kuźniar pan jeszcze Golonke wyszkolisz że w GP wygrywać będzie? Nie stawia się zamków z piasku i nie oszukuje kibiców, już z pana Stachyry by przykład mógł pan brać ( w ostatnim wywiadzie przed meczem spokojnie mówił że zobaczymy jak będzie, że awans do 4 to duży sukces a jak się nie uda to trudno). Szkoda dla pana Kuźniara słów....

W obecnej sytuacji jedyną dobrą rzeczą jest to że Karol powoli wyrasta na solidnego i wysoko punktującego zawodnika. Oby tylko szybko nie wyfrunął z rzeszowa. Co do Maćka i Piotrka to nie mam do nic. Mieli pecha i może słabszą nieco dyspozycję.


Ostatnio edytowano 19 maja 2003, o 21:33 przez DesertFox, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 19 maja 2003, o 15:42
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Zgadzam sie zupełnie z moimi poprzednikami ale ja nie zwalał bym całej winy na Brhela bo to nie on w zupełności zawalił ten mecz. A co do trenera Kuźniara to to przed meczem był pewien że wygramy i co całe ***** znalazł mi się świetny trener. :x


           
Post 19 maja 2003, o 15:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 15:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 1

Zobacz profil 
Mam nadzieję że słowa trenera że teraz już gorzej być nie może nie zmnienią sią w g..... tak jak jego wcześniejsze optymistyczne zapowiedzi, w dalszym ciągu trzymam kciuki za drużynę Stali.

Leszek


           
Post 19 maja 2003, o 17:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Nie wszystko jeszcz jst stracone...jeszcze możemy powalczyc i prosze was nie zwalajcie całej winy na Boba Brhelabo chyba zapominacie ze juz od kilku lat reprezentuje nasz zespół i w każdym meczu robi ok.10 pkt i wiecej...Wczorajszy winik (2,1,d,3,3) nie jest złym wynikiem a juz wszyscy na Brhela zwalają przegranie meczu...

Paweł napisał ze Bob powinien dostac kare to moze sie obudzi --:Prosze cie przemysl najpierw trzy razy niz coś głupiego jak to napiszesz...

Bob i kara i wszystkie mecze przegrane ...
Oj ludzie ludzie ...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 maja 2003, o 22:30
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Mam pytanie do Was---wiecie moze dlaczego Golonka nie startował w Tarnowie za Wilka???


           
Post 20 maja 2003, o 00:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
Bo nasz wspaniały trener zakochał się w Rafale :D . Ja tak jak porzednicy zwalę dużo winy na Boba, jak można mówić że nie jest jego wina po raz kolejny zawalił mecz zawodnik już parę sozonów jeździ w rzeszowie i na własnym torze powiniem jechać na min 12 punktów.
Powtarzam min. 12 punktów a nie wydusić z siebie 9. Nie wiem jaki kontrakt jest podpisany z Bobem ale za min 10 punktów to powiniem dostać kase za mniej nie. U siebie jak jedzie to 12 min.

Nasz trener nigdy nie przepadał za trenerem z Lublina to co stało się w niedziele to policzek dla niego szczególnie że dostał lanie u siebie :D . Niech go boli a jeżeli nie ma wpływu na skład to niech powie o tym oficjalnie przed kamerą tak jak to ON potrafi. Po raz kolejny PROSZE o szanse dla Łukasza Golonki a Wilka na rezerwe, niech jeźdzą na tych samych motorach.
Po co sobie strzępie język krew mnie zalewa ak na to wszystko widze, i tak nic to nie da ale tyle lat jestem związany z Stalą że NIE MOGE NA TO PATRZEĆ.

AHA JESZCZE JEDNO GDZIE JEST FARAON I WŁAŚCICIELE TEJ FIRMY NIC SIE NIE WYPOWIADAJĄ ODKĄD SEZON SIĘ ZACZOŁ. JUŻ ZAPOMNIELI O KIBICACH ?????????? :(

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 20 maja 2003, o 07:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Heh Wilk jezdzi bo tesc sponsoruje zuzel...tylko i dlatego. Gdy w niedziele zobaczylem go w 13 biegu to sie za glowe zlapalem, dlaczego Lukasz nie pojechal. Czasami sie zastanawiam, czy nasz trener ma cos do gadania.


           
Post 20 maja 2003, o 15:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Nie wszystko jeszcz jst stracone...jeszcze możemy powalczyc i prosze was nie zwalajcie całej winy na Boba Brhelabo chyba zapominacie ze juz od kilku lat reprezentuje nasz zespół i w każdym meczu robi ok.10 pkt i wiecej...Wczorajszy winik (2,1,d,3,3) nie jest złym wynikiem a juz wszyscy na Brhela zwalają przegranie meczu...

Paweł napisał ze Bob powinien dostac kare to moze sie obudzi --:Prosze cie przemysl najpierw trzy razy niz coś głupiego jak to napiszesz...

Bob i kara i wszystkie mecze przegrane ...
Oj ludzie ludzie ...
-----------------------------------------------------------

Nobi ma racje.Ja uwazam ze jak Trojan wróci moze byc lepiej,mozemy wywiesc punkty z kazdego wyjazdu.Ni i przydalo by sie wypozyczenie jakiegos juniora,uwazam ze drugi obcokrajowiec nie bedzie potrzebny.Mozna bylo sciagac drugiego obcokrajowca po kontuzji Trojana ale teraz jak Trojanowski ma wrócić to po co ?.


           
Post 20 maja 2003, o 15:48
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Marcin Semczyk napisał(a):
Mam pytanie do Was---wiecie moze dlaczego Golonka nie startował w Tarnowie za Wilka???




Może masz rację Kezman--ale powiem Ci lepszy motyw---zapomniał zabrac plastronu z Klubu,(zapomniał???hmmm)qrwa paranoja.....to sie nie mieści w głowie...Kuźniar moowi gościowi jedziesz w tym biegu,a on qrwa moowi zapomniałem plastronu.Brakuje w klubie człowieka, ktoory trzymałby to wszystko krótko za pysk.


           
Post 20 maja 2003, o 17:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2003, o 23:12
Skąd: London City
Posty: 55

Zobacz profil 
Interesuje sie zuzlem juz bardzo dlugo a widze ze tu sie wypowiadaja mlodziki po 12 - 15 lat co widza przegrana druzyne i juz psy na niej wieszaja choc i sa dorosli kibice co potrafa obiektywnie popatrzec na sprawe wiec jako jeden z nich mysle ze ten mecz wiele wszystkich nauczyl i teraz powinno byc lepiej zawodnicy i dzialacze przjzeli na oczy a takie haselka ze to wszystko wina trenera czy boba to nie sa na miejscu po pierwze trener nie jezdzi a bob mial akuratnie nie najlepszy dzien wczenisej gp i tez wielki pech wiec takie zycie ale jest optymista ale rownoczesnie realista i mysle ze z taka jazda jak obecnie prezentuje rkm to trudno bedzie go ugrysc ale reszta jest do objechania wiec jak na dziej dzisiejeszy ale teraz w sobote musimy wygrac z gnieznem i basta bo wtedy tylko 3 pkt do rkm i nadal jestesmy w grze ale musza sciangnac jakiegos zagranicznego to jest podstawa jeszcze jak mamy cos znaczyc to to musi sie stac bez dwoch zdan a mlodziezowcy to nie robili za duzo wiec trzeba wykpuic te licencje i para z silnym zawodnikiem jak bedzie 3:3 w tych biegach to bedzie wszystko ok wiec glowa do góry kibice i bedzie dobrze bo musi byc wkoncu to nasza stalówka :))))

_________________
Siutru putru


           
Post 20 maja 2003, o 17:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 kwi 2003, o 00:42
Skąd: Rzeszów
Posty: 15

Zobacz profil 
Meczu z gnieznem w sobote nie bedzie i bardzo dobrze bo skupimy sie na meczu z Lublinem


           
Post 20 maja 2003, o 18:51
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Nie mowcie ze Wilk nie potrafi jezdzic.W tamty sezonie tak było z Trojanowskim w tym jeszcze nie wiadomo.Co do trenerka to mi on sie tez nie podoba.

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 21 maja 2003, o 16:22
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Sytuacja po meczu z Lublinem ( kontuzje + przegrana :( ) jest nieciekawa, ale trzeba dalej walczyć - koniecznie wygrać z Tarnowem, Gnieznem itp.

Nie wiem, czy pamiętacie, ale bodajże w 1997 albo '98 roku Gorzów po 7 kolejkach miał zero na koncie, a później złapał wiatr w żagle, łapał punkty i ... spokojnie się utrzymał.

Z nami musi być też tak samo.
Też musimy złapać wiatr w żagle...

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 21 maja 2003, o 17:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ja sie już boje meczu z Gnieznem jak pojadą tak jak z Lublinem to dostaniemy baty. Z Tarnowem sobie raczej poradzimy, ale z Rybnikiem znów będzie ciężko. Potrzebujemy drugiego zawodnika zagranicznego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 21 maja 2003, o 20:39
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Brhel powinien dostac kare na conajmniej dwa mecze i nie dostac ani graosza za lublin, moze wreszcie sie obudzi...

hymmm jak nie zaplacimy czlowieku to on moze nas olac jak my go w tym przypadku i nie przyjedzie... pomysl...a co do tyh dwuh meczy..paranojaa! w jednym miejscu piszeszzeby wilk odpoczal od zuzla a w innym ze boba wypiepszyc to kto by za boba jehal? golonka! wilk i golonka w jednej paze spox!

Cytuj:
pytanie: co sie stalo?
-Kuzniar: "to sponsorzy ustalali sklad, mnie to wali..."

a co by to dalo jakby inny byl trener? moze to ze wypowiedailby to zdanie z innym akcentem... no bo przeciesz by sie niesprzeciwil sponsorom bo by go wypiepszyli! nie dziwie sie kuzniarowi i jestem za ty zeby zostal!

Cytuj:
U siebie jak jedzie to 12 min.

u siebie? a co on trenuje u nas zeby mugl rzeszowski tor nazywac swoim? niewydaje mi sie...
Cytuj:
Nie wiem jaki kontrakt jest podpisany z Bobem ale za min 10 punktów to powiniem dostać kase za mniej nie.

bravo! wymysliles to wysmienicie! i co myslisz ze by taki kontrakt podpisal? ludzie nie rozmieszajcie mnie! na miejscu boba gdyby mi taki kontrakt zaoferowano to bym prezesowi parsknol smiehem w twaz i nawet nie prubowalbym go renegocjonowac...

_________________
Obrazek


           
Post 21 maja 2003, o 23:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sty 2003, o 22:27
Skąd: Wrocław
Posty: 421

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
Cytuj:
Nie wiem jaki kontrakt jest podpisany z Bobem ale za min 10 punktów to powiniem dostać kase za mniej nie.

bravo! wymysliles to wysmienicie! i co myslisz ze by taki kontrakt podpisal? ludzie nie rozmieszajcie mnie! na miejscu boba gdyby mi taki kontrakt zaoferowano to bym prezesowi parsknol smiehem w twaz i nawet nie prubowalbym go renegocjonowac...


A ja uważam, zę jak nie chciałby takiego podpisac to bez łaski. Jest sporo takich co by wzieli taki z pocałowaniem reki. Kluby potrzebuja dwóc obcokrajowców wiec rynek szybko się nasyca, a BOB nie jest jedyny. Lepszych od niego nie brakuje (co widać po sotatnich wystepach, dwa punkt w Tarnowie to niejeden by zrobił).

Nie rozumiem czemu piszecie, zę jak Micał i Miesiac nie jada to juz zupełnie nie ma o czym marzyć. Punktowego wpływu ich nieobecnosc nie ma zadnego. Nie zmienia to faktu, ze szkoda chłopaków, ale punkty beda te same (czyt. zadne) bez względu na to kto jedzie.

_________________
gg: 1314844

"Dałem mu życie nic niewarte, ale dałem mu również żelazną wolę życia"

Kurt Vonnegut Jr
"Śniadanie mistrzów"

"Lepiej milczeć i być posądzanym o głupotę niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"


           
Post 22 maja 2003, o 11:10
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
zgadzam sie z misinjuszem.jak stracilismy mlodziezowcow to nie znaczy ze przegramy.mysle ze nasza czworka gwiazd baran,brhel,kuciapa i winiarz saa w stanie zrobic powyzej 10pkt

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 22 maja 2003, o 13:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
ponosz a Was troche nerwy. W polsce panuje już taka zasada że obcokrajowiec MUSI!!! zdobywac nie mniej jak 10 pumktow a najlepiej to komplety. To jest tylko sport a w żużlu wszytko może sie zdarzyc nikt nie jest maszyna. Fakt Brhel nie błyszczy i nie chodzi tu juz o te 9 p. z lublinem . Co do tego meczu przyczełpił bym sie o styyl w jakim jeżdżil był po prostu słąby . Abstrachując od tego meczu obecny sezon Bo nie jest dobry. I stawiam w tym miejscu pytanie . A dlaczego ma być lepszy? Ten facet ma już ( jak mnie pamięc nie m,yli ) 38 lat. To już jego żużlowe saksy . Myślicie że będzie dalej wjeżdżał tam gdzie młodzi podczas walki na torze ? Brhel to star czeska szkoła jazdy. Bo ma sasoba wiele lat startłów na torach całej Euroy w tym kilkana scie startów na wyspach .Dysponując swym doświadczeniem , rutyną iumiejetnościami potrafi nadal zdobywac te 8 - 10 p. lecz nie jest to zawodnik na miaręlidera , bo nie może ! do diabłą .

Wątek stanieri zawsze jest jeden to Oni są głównyi winowajcami. a nasi? Największa bolączką w rzeszowie są juniorzy i nie chodzi mi o tr kontuzje. Przez pierwsze sześćspotkań oni w oglennie punktowali obojętnie czy dom - wyjazd. A ich sposób jazdy wołał o pomste do nieba. Na jednym z najprostszych torów swiata jakim jest Rzeszó nie starczało im miejsca pod banda. Dlaczego tak sie dzieje nie można w tych krótkich słowach napisac, to może innym razem się tym zajmę

I wątek trenerski na koniec. Grzegorz Kużniar jakim jest trenerem to jest. I kolejne pytanie jak nie on to kto? Ktoś z zewnątrz ? np Koselski czy inny ? kpiny . To ludzie z zewnątrz nie znają naszych chłopaków , nie bedą z nimi mieli dobrego kontaktu. Taki trener bedzie się pojawiał dwa razy w tygodniu przyjdzie na trenig puści taśme i może przyjdzie nawet z głupkoatym stoperem. A kasę będzie żądał no bo przeciez nie bedzie przyjeżża; na ukraine za darmo. Zastanówcie sie tylko troszeczke nad tym. Prawda jest taka że w rzeszowie nie ma praktycznie fachowców w tym sporcie i jest jak jest. Powodem jest cał histria żużla w Rzeszowie . tzn przez wszystkie lata w naszym klubie startowali, kieowali i trenowali tym klubem ludzie z innych ośrodkółw indlatego po ich wyjedżie nie ma nikogo. nie ma tradycji, środowiska ludzi związanych z ym sportem od wielu lat. Ciągle sa to przypadkowi goście z kasą ale to już z inny problem. Prosiłbym Was tak w ogóle o więcej dystansu i wstrzmiężliwości w ocenianiu brhela czy kużniara. Gdybyśmy wygrali wszystko byłobby cacy. Nie można sprowadzac do kozą ofiarnego jednego cvzy dwoje osób

zdróko wszystkim Grzesiek

ps jak tam juwenalia 1
hehehe
Wyluzujcie i zapmnijcie o tym żużlu choc na chwile. to tylko sport

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 22 maja 2003, o 19:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Misiencjusz napisał(a):

A ja uważam, zę jak nie chciałby takiego podpisac to bez łaski. Jest sporo takich co by wzieli taki z pocałowaniem reki. Kluby potrzebuja dwóc obcokrajowców wiec rynek szybko się nasyca, a BOB nie jest jedyny. Lepszych od niego nie brakuje (co widać po sotatnich wystepach, dwa punkt w Tarnowie to niejeden by zrobił).


no ale jest jeden problem! ci zawodnicy ktuzy sa w stanie robic w kazdym meczu powyzej 10 punktuw sa rozhwytywani i jesli jeden klub mu walnoie taka propozycje to nie my jego ale on nas oleje i pujdzie wpizdu! muwisz ze jest wielu innyh zawodikuw....no dobra ale ci zawodnicy raczej tesz nie podpisza kontraktu bo oni moim zdaniem nie sa najlepsi i powyzej 10 punktuw nie zawsze im sie uda zrobic, a hyba nie beda ryzykowac takiego kontraktu...

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi