Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Słabe ostanie występy Brhela , A Bdb Karola Barana


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 cze 2003, o 12:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Wszystkim polecam lekturę najnowszego tygodnika żużlowego (nr.26) i przeczytanie artykułu autorstwa redaktora Dominika Janusza pt. "Brhel nie będzie nas szantażował!!!"

Ten artykuł (jest to rozmowa z Ryszardem Romaniakiem) ukazuje inne światło na całą sprawę. Menager naszej ekipy ma na wszystko dowody, co potwierdza redaktor.


           
Post 26 cze 2003, o 12:56
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jezeli ktos nie ma Tygodnika Zuzlowego ten wywiad jest tu - http://www.stal.rzeszow.pl/phpbb/viewto ... 1&start=60
Specjalnie go przepisalem... :mrgreen: :wink:


           
Post 26 cze 2003, o 12:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Brhel to może by był dobry ale jako 2 obcokrajowiec drużyny bo jeżeli jesst jedynym obcokrajowcem to powinno się od niego wymagać 10-13 pkt na mecz a nie ledwo 9!!!
On wie doskonale ze na mecze go wystawiać będą bo kto ma za niego pojechać? On po prostu to wykorzystuje.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 26 cze 2003, o 17:05
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Zgadzam sie Bobik ma zaklepane miejsce w składzie i dlatego wie że nawet jak mu niepójdzie to i tak będą musieli go wstawic do składu bo kogo Wstawia Golonke szczególnie na wyjazdach.Brhel ma też zbyt wysokie mniemanie na sówj temat ale tez i chyba zadużo startów jak na jego kondycje i wiek :lol: no ale jestem dobrej myśli że dojdzie do ładu ze sprzętem i jego mechanicy będa robić to co powinni a nie tylko plontac sie po boksie bo takich ponoć ludzi jest duzo w parkingu :(
Pozdrawiam Kibiców Rzeszowskiego Jasolu i nietylko rzeszowskiego Speedway-a :wink:


           
Post 8 lip 2003, o 23:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moim zdaniem Brhel powinien zostac bo on zawsze gwarantuje zdobycz punktowa lepsza niz nie jeden z naszych, ale nikt nie wyklucza jazdy drugie stranieri ale zeby to tylko nie byl Aspgren. Ale to jest juz wieksza kasa a tej jak narazie w Rzeszowie nie ma :/ Przyjda pieniadze, przyjda wyniki :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 8 lip 2003, o 23:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
ale brhel troche kasy dostaje.. a za taka kase znalazlby sie pewnie mocniejszy punkt druzyny

_________________
Obrazek


           
Post 9 lip 2003, o 07:22
 BOB rozwiazal wasz klopot
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
CIESZYCIE SIE ?!?

We wtorkowym, zaleglym meczu Elitserien (Kaparna - Valsarna) Bob mial upadek. Wstepne diagnozy: zlamany obojczyk, wybity bark. Brhel mial upadek juz w pierwsyzm biegu, pozniej juz nie pojechal.

Info odnosnie skutkow upadku nie jest jeszcze w 100 % potwierdzone.


           
Post 9 lip 2003, o 09:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Ja juz poprostu nie wiem co powiedziec :( To juz jest calkowita porazka :/ Jak tak dalej pojdzie to baraze witaja :P nie no az tak to nie moze byc... Jesli to info sie potwierdzi to ja juz nie wiem co zrobie. Takiego pecha to nie ma zadna druzyna i chyba nigdy nie miala :/ Ja sie skoncze :/... Crumpy z czego mamy sie cieszyc ze Bob sie skasowal napewno... jUPI :/

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 9 lip 2003, o 17:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
ktos tam pisal ze brhel musi jezdzic do konca bo zaplacono mu juz za przyjazdy do polski przez sezonem
to i tak sa stracone pieniadze bo przeciez mial on gwarantowac sporo punktow dla stali
wiec po cholere dalej go ciagnac do polski i placic mu za mecze gdzie jezdzi po kilka ptk
spasc nie spadniemy a o pierwszej czworce mozna zapomiec, wiec lepiej przestac go powolywac a dac szanse chocby golonce i sprawdzic czy sie przyda w przyszlym sezonie


           
Post 13 sie 2003, o 08:52
 


No i prosze - co o tym myslec? Podczas Druzynowego Pucharu Swiata Brhel jest najskuteczniejszym z Czechow. Jak rowny z rownym walczy z uczestnikami Grand Prix, za pierwszym razem zdobywa 15, za drugim 18 punktow.

Raptem kilka dni pozniej liga szwedzka. Ten sam Brhel z nie najsilniejsza przeciez Vargarna, ktorej cala sila opiera sie na Jasonie Crumpie, zdobywa zaledwie 2 punkty. Nie ma watpliwosci, ze powtarza sie sytuacja sprzed paru lat z Kasperem - kiedy tylko awansowal do GP, to skoncentrowal sie tylko na jezdzie w GP, a ligi przestaly sie dla niego liczyc. Wtedy w 1999 spadlismy oczywiscie przez reformy ligi pana Rusko i slaba postawe Piotra Swista, ale to wlasnie Kasper zawiodl w decydujacych meczach z Polonia Bydgoszcz i Unia Leszno. Wczesniej, nie jezdzac w GP, byl naprawde znakomity. Sytuacja wiec podobna jak z Bobem.

Wydaje mi sie, ze Czesi, choc nie sa tacy drodzy, to niestety niesolidni. Dunczycy czy Szwedzi nie sa wiele drozsi, ale do meczow podchodza powazniej. Nie wymieniajcie tylko Aspgrena, ktory nie tyle, ze byl niesolidny, lecz po prostu za slaby.


           
Post 12 wrz 2003, o 18:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
i kto by pomyslal przed sezonem na dwie kolejki do konca sezonu R.Trojanowski bedzie mial lepsza srednia biegowa od B.Brhel
ale ten sport jest dziwny ! taki nieprzewidywalny !

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 17 wrz 2003, o 18:07
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Wywiad z Bohumilem Brhelem umieszcziny na lamach Tygodnika Zuzlowego.

Cytuj:
Kibice z Rzeszowa zarzucaja ci, ze lepiej jezdzisz poza Polska liga. Co bys im powiedzial?

Zawsze staralem sie jezdzic jak najlepiej i dobro polskiej druzyny bylo dla mnie narzednym celem. To jest sport i prosze mnie zrozumiec. Nie jestem maszynka do robienia punktow, tylko czlowiekiem. Mysle, ze kibice winni sie przyjrzec sie rowniez pracy trenera Kuzniara. Bardzo zabolaly mnie jego komentarze w mediach na moj temat. Ten pan mowil glupoty. Powiem tylko tyle, ze nie wiem komu by sie jezdzilo dobrze w zespole, w ktorym jego trener od poczatku sezonu nie chce, zeby jezdzil dany zawodnik. Tak bylo w moim przypadku. Pan Kuzniar nie byl przychylnie nastawiony do mojej osoby od pierwszej ligowej kolejki. Takie zachowanie nie pomaga w osiaganiu wynikow. Psychicznie bylem dolowany i zle sie czulem. Zawsze podkreslalem, ze rzeszow byl dla mnie najlepszym polskim klubem w karierze. Niestety, tegoroczne zdarzenia spowodowaly, ze musze zmienic te opinie. Atmosfera w zespole, glownie za sprawa trenera byla po prostu fatalna, bynajmniej ja tak to odczulem.

Czy oznacza to, ze nie bedziesz zabiegal o starty w Rzeszowie w kolejnym sezonie?

Nie zamierzam jezdzic w klubie, ktory nie dotrzymuje omow kontraktowych. Mialem zagwarantowany udzial we wszystkich pojedynkach. Niestety tak nie bylo. Co gorsza, nikt mnie na ten temat nie poinformowal i z nikim na ten temat nie rozmawialem. Dowiedzialem sie o tym z internetu i prasy. To chyba nie jest fair...

W kolejnym sezonie bedziesz szukal klubu w polskiej lidze?

Taki mam zamiar, gdyz Rzeszow wyszedl mi bokiem. Nie ma dla mnie znaczenia w jakiej lidze bede startowal. Wybiore klub, ktory przedstawi mi najlepsze warunki.

Czy podobnie jak Dunczycy i Polacy, w czasie DPŚ w Danii stanowiliscie druzyne?

Niestety, nie. Nasza ekipa byla podzielona. Na wspolnym grillu byli wszyscy oprcz braci Drymlow. Nie potrafie powiedziec dlaczego tak sie stalo.

Dlaczego tak slabo spisuje sie twoja czeska druzyna - olym Praga w krajowej Extralidze?

Dlatego, ze jako policyjny klub nie mozemy kontraktowac zagranicznych zawodnikow, a rywale natomiast korzystaja z ich uslug. Jednak nie uwazam, ze jest zle. Nie mozna przeciez rokrocznie zdobywac mistrzostwa Czech...


A oto jedno z pytan do Macka Kuciapy w wywiadze, ktory przeprowadzil Maciej Kedzior.

Cytuj:
Chcialbys, by Bohumil Brhel pozostal w Rzeszowie na przyszly
sezon - chocby jak ten potencjalnie slabszy z dwojki obcokrajowcow?


Tak, chcialbym. Bob mial problemy przede wszytkim ze sprzetem i z rozmow, jakie z nim przeprowadzalismy wynikalo, ze naprawde zalezy mu na wyniku zespolu. Nie wierze, zeby byla to jakas gra z jego strony. Byc moze starty w Polsce, Szwecji i GP to za duzo? Moze okazlo sie to zbyt ciezarem dla niego?

Trener Kuzniar podkreslal jednak w wywiadach, ze Czech psuje atmosfere w zespole...

Nie wiem...swoje zdanie na ten temat wyrazilem w poprzedniej odpowiedzi. Zdania sa zawsze podzielone. Ja traktuje Brhela jako dobrego kolege.


           
Post 18 wrz 2003, o 12:15
 
Junior
Junior

Dołączył: 17 kwi 2003, o 00:51
Posty: 121

Zobacz profil 
Z tego co mi wiadomo to kontrakt Bohumila mówił o jego udziale w 14 meczach Stali, jednak zgodnie z zapisami w kontrakcie można było zrezygnowac z jego usług jeśli w 2 meczach zdobędzie dla klubu poniżej 9-ciu punktów, co niestety stało się faktem.
Jeśli Bob twierdzi inaczej, to znaczy, że nie znamy całej prawdy dotyczącej kontraktu Brhel'a lub sam zapomniał o zapisach w umowie.


Prawdą jest, ze trener psuł atmosferę zarówno nie budując zgranego zespołu jak i udzielając niekiedy wybitnie beznadziejnych wypowiedzi w mediach. To słabe strony naszego trenera, jednak nie ma się co oszukiwać Bob po prostu nie popisał się w tym sezonie. Pan Kuźniar przecież mu nie pomagał w spóźnieniach na start i innych wpadkach. Równie dobrze krytyczne nastawienie szkoleniowca mogłby wpłynąć na naszego staniero mobilizująco - Bob udowodniłby wtedy, że trener nie ma racji...
Zarówno trenerowi jak i naszemu zagranicznemu jakoś trudno przyznać się do błędów, które przecież mogą się przytrafić każdemu.

Mam nadzieję, że przed Brhel'em jeszcze dużo sukcesów w innym polskim klubie.


Nasz trener mógłby w końcu nauczyć się tworzyć dobrą atmosferę w zespole także dla nie "naszych chłopaków", bo to przecież bardzo ważne.


           
Post 18 wrz 2003, o 13:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Gdyby w zespole został Tomek Rempała sytuacja byłaby dokładnie taka sama...
Zastanawiam się, skąd dziennikarz TŻ wie, że kibice zarzucają Bobowi "olewkę" ligi polskiej. Ja tam nie widzę, ani w GP, ani w lidze szwedzkiej, ani nawet w czeskiej jakiejś jego fenomenalnej formy. Ostatnio może faktycznie jest lepiej, ale może w Polsce jeździłby równie dobrze? Tego się nie dowiemy. W głównej mierze dzięki Kuźniarowi...
Aha, Rafineria Jasło została strategicznym sponsorem hokeistów z Sanoka. Ta sama Rafineria, która nie jest zadowolona ze współpracy ze Stalą Rzeszów, a zadowolona ze współpracy z Brhelem. Co raz ciemniejsze chmury? Faktem jest, że loga RJ i Jasola można znaleźć i w C+ i na Eurosporcie i to za sprawą Brhela właśnie. A gdzie widoczny jest Jasol Rzeszów?


           
Post 18 wrz 2003, o 21:25
 


Mimo wszystko Bobowi rzycze jak najlepiej i jego wyniki osiągane w przyszłości nie będą mi obojętne, bo zawsze pozostanie sentyment do niego... W końcu sezon 2003 nie był jedynym sezonem, gdzie Czech reprezentował barwy naszego klubu, a do pozostałych wydaje mi się, że większych zarzutów nie ma...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 136 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi