Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Mc Gowan, Janson a moze...?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 maja 2003, o 00:10
 Mc Gowan, Janson a moze...?
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Jesli komus sie chce to podajcie mozliwe (rozsadne) typy na drugiego obcokrajowca-szanse sa-tylko jesli ktos sledzi obce ligi niech poda typyn oraz osad podanych w tytule ZAWODNIKOW!!!
Uwaga-odpada Stonehewer i Nahlin-podobno rozkapryszeni jak nasz katastrofalnie wplywajacy na druzyne,wiecznie spozniajacy sie na start,chaotyczny w parkingu,sponsorowany ostatni raz przez RJ pupilek BoBo :|


           
Post 20 maja 2003, o 02:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
mcgowan, janson. czyście pogłupieli, kto to taki?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 maja 2003, o 07:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Jesli chodzi o Kima Jansona to chlopak przyszlosciowy tylko, ze wg tego co pamietam to juz 3-ci sezon stal czyni o niego starania... bodajze rok, czy dwa lata temu chlopak nawet za darmo chcial jezdzic, a mial dostawac tylko za przejazdy... to nie... lepiej niech siedzi...

Natomiast McGovan moze by sie sprawdzil, a moze nie... poza Stonehewerem nie widze nikogo kto bedzie pewniejszym punktem druzyny... zebysmy nie sciagneli obcokrajowca a gosciu bedzie 3 pkt robil i jeszcze kase wymagal....

Trzeba nam nie tylko obcokrajowca, ale i mlodziezowca... Leszno pomoze ? Wiem kto na tym forum jest lepiej zorientowany, a kto mniej :) Leszno tam moze w tej wyjatkowej sytuacji by kogos wypozyczylo ?

PS: Sam Ermolenko wkoncu nie podpisal kontraktu z WKM-em ?

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 20 maja 2003, o 08:28
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 18 kwi 2003, o 10:11
Posty: 113

Zobacz profil 
Ja powiem krótko. Bez drugiego zagraniczniaka Rzeszów może miec problem z utrzymanim bezpiecznej, 6 lokaty w tabeli I ligi .

Panowie działacze : OBUDŹCIE SIĘ !!!!!

Pamiętacie rok 1990.
Jak było przed tamtym sezonem ??
Było tak. Mieliśmy Stachyrę i Krzystyniaka, ślączkę , Petranova, ale czego nam wtedy zabrakło do nawet medalu DMP ??? Ano zabrako na 2 dobrych zagranicznych (Petranov, ok, ale w meczach z tuzami się nie sprawdzał.

PANOWIE DZIAŁACZE OBUDŹCIE SIĘ !!!
SEZON 1990 MOŻE SIĘ PONOWNIE PRZYDARZYĆ W ....SEZONIE 2003.


           
Post 20 maja 2003, o 09:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
McGovan byłby dobry. Ja myślałem o 3 z braci Karlssonów, zapomniałem imienia, nieźle spisuje się w Szwecji. Moglibyśmy spróbować Pavla Ondrasika ( nie ma chyba kontraktu w Polsce ), może Hans Clausen albo Kenneth Bjerre ( też chyba nie jeżdżą w Polsce ) . Z rosjan to może Denis Sajfundinow albo Eduard Szajchulin. Wpadł mi jeszcze jeden pomysł - Anglik Gary Stead który w tamtym roku chciał załapać się gdzieś do Polski.
Z zawodników węgierskich to chyba wszyscy rozchwyceni ( może Csaba Hell o ile jeszcze jeździ ) , ale to miałoby być podobno wzmocnienie... Jeśli błędnie coś tu wymieniłem to proszę o poprawienie.

Stonehever? Kto na to dałby kasę....


           
Post 20 maja 2003, o 10:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Luboš Tomíček Richard Wolff dwoch zawodnikow ktorzy sobie dobrze radza w roznych ligach. Mi sie przynajmniej wydaje ze my nie mamy co szukac zagranicznego to dzialacze powinni juz zrobic na poczatku tego sezonu a nie w tedy kiedy "wisza na wlosku".


           
Post 20 maja 2003, o 10:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Wolff już niestety jest zajęty przez Krosno. Co do Tomicka to by trzeba go najpierw przetestować czy jest lepszy od naszej drugiej linii bo jak ma być gorszy od Wilka czy Golonki to nie ma sensu, ale nazwiska podobno nie jeżdzą. Skoro dobrze się spisuje w różnych ligach to warto by go wypróbować.


           
Post 20 maja 2003, o 10:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
a duńczyk charlie gjedde gdzieś w tym roku podpisał? ewentualnie sam ermolenko albo ten murzynek antonio lindback. inne kandydatury w tym momencie nie przychodzą mi do głowy, a z drugiej strony jak gość ma być pokroju wilka czy golonki to lepiej niech już nasi jeżdżą.

no a juniora to potrzebujemy na gwałt (nie dosłownie bo się wystraszą...) :-)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 maja 2003, o 11:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Amerykanin Ryan Fisher - jeszcze junior (20 lat), ale spory talent!
Myślę, że może jeszcze nie w tym sezonie, ale w przyszłym byłby z niego pożytek. Pamiętajcie, że np. gdy do Stali przyszedł Brian Andersen to nikt o nim nie słyszał. A szybko stał się gwiazdą. Może podobnie będzie z Fisherem? Talent on ma to pewne. Tylko należałoby mu dać więcej szans, a nie jeden nieudany mecz i out!


Poza tym do wzięcia są tacy zawodnicy (gdyby któryś był zajęty, kontuzjowany itp. to sorry ale aż tak dokładnie się nimi nie interesowałem):
Dean Barker - świetny w Anglii!
Steve Johnston
Ales Dryml (on chyba nie może jeździć w Polsce)
Stuart Robson
Paul Hurry
Travis McGowan
Shane Parker
Sam Ermolenko
Craig Boyce

Kim Jansson
Antonio Lindback
Patrick Dybeck
Niklas Aspgren - ci trzej jeździli u nas w sparingu z Masarną i prezentowali się nieźle
Stefan Danno
Ronnie Pedersen
- jest dwóch zawodników o takich samych imionach i nazwiskach ;). Jeden jeździł w Rawiczu w 2002 roku i szło mu nieźle.
Charlie Gjedde

Pogrubioną czcionką moi faworyci :)


           
Post 20 maja 2003, o 11:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
Michał napisał(a):
Amerykanin Ryan Fisher - jeszcze junior (20 lat), ale spory talent!
Myślę, że może jeszcze nie w tym sezonie, ale w przyszłym byłby z niego pożytek. Pamiętajcie, że np. gdy do Stali przyszedł Brian Andersen to nikt o nim nie słyszał. A szybko stał się gwiazdą. Może podobnie będzie z Fisherem? Talent on ma to pewne. Tylko należałoby mu dać więcej szans, a nie jeden nieudany mecz i out!


o b. andersenie to było już wtedy słychać, drugi zawodnik w coventry, po hansie nielsenie. tylko nie był tak popularny, bo poza rokiem 1991 nie startował w polsce.
p.s. a krosno i krosno odrzańskie to brian pewnie do dziś pamięta :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 maja 2003, o 12:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lut 2003, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 13

Zobacz profil 
a jak wyglada sprawa Sean'a Wilsona ??
czy ktos sie moze orientuje ??

_________________
Pozdrawiam !

sławek


           
Post 20 maja 2003, o 12:15
 


Co do Sama Ermolenki, to z tego co sie orientuje, nie interesuja go starty w lidze polskiej, poniewaz nie ma czasu...

Tak wogole to w pore sobie rzeszowscy dzialacze przypomnieli o kontraktowaniu zagranicznych. Cale szczescie, ze mamy do nich szczescie, wiec mam nadzieje, ze bedzie z ktoregos porzytek...

Mnie osobiscie interesowali by: Lindback i Stonehewer, ale zaloze sie, ze nic z nic z tego nie bedzie :(


           
Post 20 maja 2003, o 12:30
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
jedyny "obcokrajowiec" jakiego stal jescze kupi to Rosjanin polskiego pochodzenia Rafuan Troanowski...

bo jesli sciagna rzeczywiscie wartosciowego obcokrajowac to mnie szl.. trafii jak pomysle ze mogli to zrobic wczesniej...

_________________
bERY


           
Post 20 maja 2003, o 12:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
rzeczywiście, dobry byłby sean wilson "krewetka". jakoś o nim słuch w polsce zaginął.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 maja 2003, o 13:40
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Tu jest adres strony Kima Janssona – ot, taka ciekawostka http://www.kimjansson.nu/
Jeśli zas chodzi o samego zawodnika, jeszcze w tamtym roku, gdy pojawila się oferta wspolpracy ze Szwedem, poprosilem kilku Szwedow o opinie na jego temat. Musze przyznac, ze wyrazali się o nim w samych superlatywach. Niestety nie mam już oryginalow tych listow, wiec przytocze jedynie to, co pamietam (bez przeklaman!!!) – Kim Jansson to ponoc zawodnik bardzo waleczny, dla którego nie straszne ani krotkie ani dlugie tory. Potrafi ponoc pieknie walczyc i nie zamyka manetki. Potrafi również jezdzic cala szerokoscia toru i – to będzie już mój wniosek – zalezy mu na zuzlowym rozwoju, czego dowodem na przykład starty w lidze brytyjskiej... I chyba bym go polecil, gdyby nie to, ze sprawdzilem jego wyniki z tego sezonu. Jansson prezentuje się baaaaaaardzo przecietnie
Szukajmy wiec dalej...
TRAVIS MCGOWAN – pamietam go z wystepu we Wroclawiu, przyjechal wówczas zupelnie nie przygotowany sprzetowo - w Anglii również nie blyszczy,
RUSTY HARRISON (Workington – Premier League) – w pierwszej lidze brytyjskiej prezentuje się bardzo dobrze, ale podpisanie z nim kontraktu byloby bardzo ryzokownym posunieciem
ADAM SHIELDS – to jest ponoc wielki talent, pod koniec zeszlego sezonu trwala wielka dyskusja na angielskiej liscie dyskusyjnej na jego temat, wielu wrozy mu wielka kariere! W tym roku w BEL prezentuje się jednak dosc slabo (choc lepiej od Janssona)
JAN STEACHMANN – bardzo zainteresowany startami w Polsce, jeśli będzie trzeba mam z nim kontakt, w Anglii dosc solidny ligowiec, ale bez rewelacji.
SHANE PARKER – raczej nic specjalnego
JOONAS KYLMAEKORPI – sadzac po wynikach, szkoda czasu i pieniedzy na telefon do niego
RYAN FISHER– (COVENTRY) – mlody, utalentowany, w Anglii jezdzi w kratke
STUART ROBSON (COVENTRY) – za soba ma już wystep w Polsce (w lodzi), w sezonie 2001 osiagnal KSM 5,31, ale dzialacze powiedzieli, ze stac go na wiecej i zakontraktowali go na nastepny sezon. W zeszlym roku nie jezdzil w Polsce (chyba) ani raz, gdyz dlugo był kontuzjowany. W Anglii solidny ligowiec
CRAIG WATSON (Belle Vue) – podpisal z nim już kiedys kontrakt Rybnik, wiele nie pojezdzil, nic wielkiego nie pokazal, w Anglii przeciętnie
PAUL HURRY (Ipswich) – tez chyba niewielka bylaby z niego pociecha
CRAIG BOYCE, SAM ERMOLENKO – najlepsze lata maja już chyba za soba, a poza tym pewnie drodzy jak cholera
DEAN BARKER (Eastbourne) – bardzo ladnie jezdzi w barwach Eastbourne Eagles, w Polsce ktos go chyba kiedys zakontraktowal, ale było to bardzo dawno i nic wielkiego nie pokazal
David NORRIS (Eastbourne)– bardzo dobre wystepy na torach angielskich, ale po doswiadczeniach torunskiego Apatora, ryzyko jest duze... Ale kto wie, może teraz byloby lepiej, w Anglii naprawde jezdzi swietnie
CHRIS HARRIS (peterborough) – to jeszcze chyba bardzo mlody zawodnik, ale osiaga calkiem dobre rezultaty w Anglii, w tej chwili – jeśli dobrze kojarze – jeden z najlepszych juniorow w Anglii
HANS CLAUSEN – w tym roku nie startuje, prawdopodobnie zakonczy kariere, ale może po roku powroci
KENNETH BJERRE – ponoc już podpisal kontrakt
STEVE JOHNSTON – dobry w Anglii, dobry w Szwecji, ale w 2001 roku nie osiagnal w Ekstralidze KSM 4,5 i nie mogl w tamtym sezonie startowac. Ale na pierwsza lige...
STEFAN DANNOE – jakis niewidoczny w tym sezonie... Może przypomina sobie wybryki alkoholowe przed GP Polski? ;-)
CARL STONEHEWER – tez nie jezdzi w tym roku najlepiej
SEAN WILSON – już podpisal, nawet jezdzil w barwach Kolejarza Rawicz
Sa jeszcze Frede Schott, Matej Zagar, którzy tez chyba nigdzie jeszcze nie podpisali. Nie jestem pewien, jak wyglada sprawa z Ondrasikiem. Jezdzi przyzwoicie, ale nie wiem, czy ktos ostatnio z nim nie podpisal umowy. ewentualnie jest Michal Makovsky, Czesi zawsze robili w Rzeszowie duze kariery ;-))))


           
Post 20 maja 2003, o 13:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 13 maja 2003, o 09:39
Skąd: Lublin
Posty: 30

Zobacz profil 
Wilson jeździ w Rawiczu w meczu z TŻ Lublin mocno się nie popisał.


           
Post 20 maja 2003, o 13:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 08:41
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
karolcia napisał(a):
rzeczywiście, dobry byłby sean wilson "krewetka". jakoś o nim słuch w polsce zaginął.

Sean Wilson startuje w Rawiczu.A co do obcokrajowców to życzę Wam aby działacze Jasolu mieli nosa i wybrali najkorzystniej z pozostałych do wzięcia zawodników zagranicznych.


           
Post 20 maja 2003, o 13:54
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mi sie wydaje, ze mozna porozmawiac z Rayanem Fisherem...jest mlody i ma ogromny talent...jest jeszcze Niklas Karlsson...
Acha mam jeszcze pytanie...a co sie dzieje z Layonsem :?: Podpisal gdzies w Polsce :?:


           
Post 20 maja 2003, o 13:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Ondrasika odradzam - nie jest przygotowany sprzętowo do jazdy w polskiej lidze. Był kiedyś zakontraktowany przez Lublin i miał być najlepszym zawodnikiem w lidze a tymczasem pojechał w trzech meczach i miał chyba z siedem defektów.
Polecałbym jeszcze Simona Steada - jeździł w Lublinie i pokazał się przyzwoicie a ze jest młody to i głodny sukcesów.
Edek Szajchulin byłby niezły ale czasami zbyt szarżuje i często miewa kontuzje - a chyba w Rzeszowie macie już wystarczjący szpital. Boyce jest cieniutki - odradzam. Może jeszcze podpowiem kogo można by było zakontrakotwac jako młodzieżowca - nie chciano z tego skorzystać w Lublinie więc może u was ktośpojdzie po rozum do głowy tym bardziej że nie macie wiekszego wyboru - Norbert Kościuch z Leszna...


           
Post 20 maja 2003, o 14:19
 


kezman napisał(a):
Acha mam jeszcze pytanie...a co sie dzieje z Layonsem :?: Podpisal gdzies w Polsce :?:

Podpisal z Pila...
Cytuj:
Może jeszcze podpowiem kogo można by było zakontrakotwac jako młodzieżowca - nie chciano z tego skorzystać w Lublinie więc może u was ktośpojdzie po rozum do głowy tym bardziej że nie macie wiekszego wyboru - Norbert Kościuch z Leszna...

A on przypadkiem nie startowal juz w Unii? Lub nie byl wystawiony w skladzie? Jezeli nie, to bardzo bym go chcial w Rzeszowie, tylko, ze ja moge sobie chciec... :| [/code]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi