Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Mc Gowan, Janson a moze...?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 maja 2003, o 14:23
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
DEAN BARKER (Eastbourne); bardzo ladnie jezdzi w barwach Eastbourne Eagles, w Polsce ktos go chyba kiedys zakontraktowal, ale było to bardzo dawno i nic wielkiego nie pokazal


dean barker to chyba ten, co w sezonie 1991 jeździł w rybniku wraz z martinem dugardem. wiele nie zawojował. a właśnie, co dzieje się z dugardem?

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 maja 2003, o 14:28
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
kezman napisał(a):
Acha mam jeszcze pytanie...a co sie dzieje z Layonsem :?: Podpisal gdzies w Polsce :?:

Podpisal z Pila...
Cytuj:
Może jeszcze podpowiem kogo można by było zakontrakotwac jako młodzieżowca - nie chciano z tego skorzystać w Lublinie więc może u was ktośpojdzie po rozum do głowy tym bardziej że nie macie wiekszego wyboru - Norbert Kościuch z Leszna...

A on przypadkiem nie startowal juz w Unii? Lub nie byl wystawiony w skladzie? Jezeli nie, to bardzo bym go chcial w Rzeszowie, tylko, ze ja moge sobie chciec... :| [/code]

Wlasnie wydaje mi się że nie był - Kasprzak, Jankowski i Wolsztyński to chyba tylko oni byli w składzie Unii - ale nie jestem pewien na 100%


           
Post 20 maja 2003, o 14:35
 


Sprawdzalem na oficjalnej stronie Unii Leszno, i Norbert Kościuch faktycznie móglby nas zasilic, bowiem nie wystartowal w tym sezonie w ani jednym meczu... Jednak pewnie jak zwykle skonczy sie na naszych sugestiach, opiniach, a nikt nawet nie wykona telefonu do Leszna w sprawie owego mlodziezowca :(...


           
Post 20 maja 2003, o 14:45
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Ja mam pytanko, czy zawodnik ktory nie pojechal ani jedno biegu ale znalazl sie raz w skladzie na mecz ligowym (ani raz nie wyjechal na tor) moze pozniej przejsc do innego klubu na maly kontrakt :?: Bo Norbert w ostatnim meczu Leszna z Bydgoszcza byl w skladzie...tyle tylko ze nie wyjechal na tor...
Acha nasi dzialacze glosno mowili i wypozyczeniu z Tarnowa Bendzery...ale jak sie okazalo zawodnik ten wystepowal w barwach Unii w zawodach mlodziezowych i nie moze juz zmienic klubu.
Mozliwe, ze Kosciuch tez bral udziala w takich zawodach...


           
Post 20 maja 2003, o 14:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 maja 2003, o 17:00
Skąd: lublin
Posty: 19

Zobacz profil 
Według mnie jest tylko 2 obcokrajowców nadajacych się do stali : carl stonechewer i craig watson


           
Post 20 maja 2003, o 15:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jesli zawodnik byl w skladzie (nawet jesli nie jechal) w oficjalnych zawodach o jakiekolwiek mistrzostwo Polski, nie moze przejsc do innego klubu na zasadzie malego kontraktu. Tak wlasnie jest z Kosciuchem. NIestety.
JEsli chodzi o Dugarda, to zakonczyl juz kariere i tylko od czasu do czasu bral udzial w towarzyskich meczach. O nim mozna wiec zapomniec.


           
Post 20 maja 2003, o 16:02
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Na dobrą sprawę w obecnej sytuacji to junior i obcokrajowiec jest niezbędny jeśli chcemy powalczyć nie tylko z Warszawą i Rawiczem.
Ryan Fisher niósłby spore koszty, podobnie Danno . Mi chodzi o kogoś kto byłby stosunkowo tani i skuteczny. Moje typy z tych wymienionych przez was to:
Steve Johnsson ( jeździł w Polsce w I lidze w Ostrowie w 2000 roku i notował średnie występy 7-8 ptk. )
Simon Stead ( skuteczny w 2000 roku w Lublinie, typowa angielska szkoła, przegrany start i niezła jazda na dystansie, to mój faworyt )
Kim Jansson ( spory talent, nie niósł by wielkich kosztów )

Co do juniora to tu jest nieciekawie. Nie ma już chyba żadnego wartościowego juniora bo każdy w czymś jechał. Warto zwrócić uwagę gdyby następujący juniorzy byli do wzięcia:
-Zbigniew Suchecki (Zielona Góra)
-Norbert Kościuch (Leszno)
-Łukasz Nowak (Piła)
-Krystian Klecha (Piła)
To chyba na tyle.

Najlepiej gdyby działacze już od wczoraj ( co podobno uczynili) zaczęli dopytywać się bo czas jest dla nas niekorzystny. W sobotę przydałby się też obcokrajowiec.


           
Post 20 maja 2003, o 17:17
 JUNIORZY
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 10:33
Posty: 101

Zobacz profil 
CYTAT Z "GW":

Rzeszowianie w trybie awaryjnym zaczęli przeglądać krajowy rynek juniorów. Ich główna uwaga była skierowana na Leszno i Zieloną Górę. Nam udało się skontaktować z leszczyńskim klubem. - Myślę, że moglibyśmy się dogadać - mówi Jan Krzystyniak, trenr Unii Leszno. - Problem w tym, że dwójka juniorów, którą mógłbym polecić, czyli Oskar Wolsztyński i Norbert Kościuch już ma za sobą starty w imprezach o nagrody PZMot. i nie może być wypożyczona. Pozostali nie byliby dla Jasolu żadnym wzmocnieniem - dodaje Krzystyniak. Podobnie ma się sytuacja z Zieloną Górą i większością klubów. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć Jasol rozważał pozyskanie Dawida Bendzery z Unii Tarnów. Zawodnik ten nie łapie się do składu na mecze ligowe i był do wzięcia. W miniony czwartek wystartował jednak w turnieju MDMP i już nie może zmienić klubu.


           
Post 20 maja 2003, o 17:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
mam ciekawy pomysł. rozwiązanie najtańsze i bardzo skuteczne:
wykorzystajmy to, że kevlary zawodnicy mają strasznie podobne. więc niech kliś z suszczyńskim wezmą ubiorą się też w takie, wylezą do prezentacji, a potem to już oddadzą numerki i jeździć bedą ciapek oraz siwy. lublinianie za cholerę się nie kapną, nawet stachyra zgłupieje co jest grane :)

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 20 maja 2003, o 18:10
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Sprawdzalem na oficjalnej stronie Unii Leszno, i Norbert Kościuch faktycznie móglby nas zasilic, bowiem nie wystartowal w tym sezonie w ani jednym meczu... Jednak pewnie jak zwykle skonczy sie na naszych sugestiach, opiniach, a nikt nawet nie wykona telefonu do Leszna w sprawie owego mlodziezowca :(...


Damon masz racje co z tego ze my sobie tutaj tak gdybamy jak i tak nasi działacze w tej sprawie nic nie zrobią.Ich za przeproszeniem to gówno obchodzi czy maja juniora w składzie czy nie im nie zalezy na sukscesach drużyny tylko na pieniadzach których co misiac biorą....

a Kościuch a miłą chęcią widziałbym w Rzeszowie ..z tego co widziałem w jakis tam młodzoeżowych zawodach całkiem nieźle sobie radził

http://www.speedwaypl.com napisali :
Unia Leszno 21

5. Norbert Kosciuch 7 (3,1,3,u)
6. Oskar Wolsztynski 4 (3,1,u,0)
7. Marek Nawrot 4 (2,2,0,-)
8. Marcin Jankowski 6 (1,2,-,3)
18. Jaroslaw Jankowski 0 (d)

widzimy ze całkiem nieźle mu idzie

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 20 maja 2003, o 18:57
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Panowie szkoda wogole pisac.Kuzniar poradzi sobie.Jego młodziezowcy beda robic po 10pkt w meczu.Działacze oczywiscie nie maja pieniedzy

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 20 maja 2003, o 20:59
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
W Nowinach dzis pisa;i ze nasi działacze wreszcie ruszyli dupsko
i zaczeli rozgladac sie za nowym obcokrajowcem (pisze ze sa 3 kandydatury) oraz nowym młodziezowcem.
Pierwszy na mysl przyszedł mi Norbert Kosciuch z Lesznz,
ale niestety to juz chyba nieaktualne, a wielka szkoda.
Qurwa nasza wspaniała centrala wymysla co chwila jakies wspaniałe pomysły typu zegary na meczach (dodatkowy koszt dla klubu),
a młodym zawodnikom niew pozwola sie rozwijac poprzez wypozyczenie do słabszych klubów, jesl jezedzili nawet w turnieju
o mysią cipke i długiego hu*a to nie moga zasilic innego klubu.
Przeciez to jest bez sensu.

Co do stranieri to wreszcie siegneli po rozum do głowy, ze Wilkiem nic nie zwojója (chyba ze chca miec w przyszłym roku derby z Krosnem, wtedy
wielki mistrz Wilku zrobi komplet z palcem w dupie).
Trzeba było przegranej z Lublinem zeby ruszyli te swoje grube dupy i wykonali kilka telefonów.
Jak myslałem o Stonehewer'rze i CLausenie.
Ten drugi zakonczył kariere a pierwszy olewa lige polska jeszcze gorzej
niz krół Bobo ,,Kaprys,, Brhel.
,,Ruskimi,, szkoda sobie zawracac tyłka. Pamietamy chyba jeszcze
Siergieja ,,Dark,, Darkina dzieki któremu miedzyinnymi pogrzebalismy szanse na awans do e-ligi 3 lata temu.
Przychodzi mi na mysl 2 zawodników:
1.Zdenek Tesar - nie wiem czy teraz jezdzi w Anglii, ale w tamtym roku jezdził calkiem, całkiem.
2.Robert Nagy - w tamtym roku jezdził w Opolu. Pamietam go w meczuu w Rzeszowie, pokazał sie całkiem niezle. 4 dni pózniej w jakichs zawodach złamał obie nogi i juz nie jezdził.

Co o tym sadzicie??


           
Post 21 maja 2003, o 01:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Ja tak sie zastanawiam po co nam drugi obcokrajowiec. Na wyjazdach zostały nam mecze z Gnizenm , Gorzowem i lublinem - które napewno przegramy nawet z dobrym drugim obcokrajowcem.
Natomiast z Rawiczem bedziemy się męczyć, ale uważam że jak się chłopaki sprężą to jest ten mecz do wygrania bez drugiego obcokrajowca. Te przegrane wyjazdy dyskwalifikują nas do pierwszej czwórki.
Czyli jaki jest sens wywalać kasę jak się nie ma pewności że obokrajowiec pojedzie dobrze w meczu.
Teraz należy dac szanse młodym zawodniką niech się uczą i walczą z lepszymi. A w następnym sesonie zabrać się za kopletowanie skłądu wcześniej.
Jeszcze gdzie byli i co robili panowie działacze i menagerowie przed sezonem jak trzeba było kontraktowac zawodników. U nas jest wszystko na ostatnią chwilę, a później swszyscy zawalają wine na pecha. Gdyby był przygotowany sprzęt i zawodnicy napewno nie doszło by do takiej sytuacji

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 21 maja 2003, o 09:44
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Ja myslałem o Danno i R Nagy

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 21 maja 2003, o 13:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 29 kwi 2003, o 13:09
Skąd: rzeszow
Posty: 5

Zobacz profil 
czesc wszystkim!!
co do młodzieżowca do rzeczywiscie dobry byłby n,kosciuch z leszna,tylko sprawa obcokrajowca wydaje sie zagwatma. moim zdaniem do rzeszowa pasowałby idealnie carl stonehawer-moze wreszcie pójdzie po rozum i sie opanuje z kwota za podpisanie i starty w polsce,drugik wartosciowym jest na rynku nadal sam ermolenko,no i oczywiscie sean wilson , mysle ze anglicy i amerykanin dali by sie namówic na starty w naszych barwach a w szczególnosci mam na mysli seana wilsona bo ermol raczej w polsce juz nie pojedzie a carl stonhawer zarząda zdecydowanie za duzo jak na swoje umiejetnosci(ale forme widzimy ze ma , mimo ze tylko 2 liga angielska robi punkty niezłe) jezeli nie udało by sie któregos z nich zakontraktowac z powodów finansowych należałoby sie zastanowic nad kandydatura stefana danoe,mysle ze dobry sprzet , mozliwy sponsor w polsce i mogłby sie odnależc w polsce( bo jak wiemy cos mu nie idzie po tyhc ekscesach z alkiem w bydgoszczy i nie tylko)moi faworyci:
1.stonehawer
2.wilson
3.ermolenko
a jak nie to tylko zostaje DANOE.


           
Post 21 maja 2003, o 14:03
 
Junior
Junior

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:49
Skąd: Lublin
Posty: 145

Zobacz profil 
Wilson jest zawodnikiem Kolejarza Rawicz tak dla przypomnienia wiec odpada z tej twojej listy, co do Carla to watpie zeby dowas przyszedl poprostu zabardzo sie ceni ,co do Ermolenki byloby to slabe wzmocnienie najlepsze lata ma juz zasoba ;)

!!!!!!!!!POZDRAWIAM!!!!!!!

_________________
TZ SIPMA LUBLIN


           
Post 21 maja 2003, o 14:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
po doświadczeniach finansowych w łodzi i - chyba w opolu - ermol ma dość polskiej ligi. wzmocnieinem byłby i to sporym, raczej chyba nie ma co nad tym dyskutowac, tylko pomyśleć jak go przekonać. chyba tylko terminowością wypłat.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 21 maja 2003, o 14:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
A mnie coraz bardziej przekonuje David Norris...w Anglii spisuje sie dobrze...mysle, ze rowniez mozna porozmawiac z Stevem Johnstonem...w naszej lidze powinien byc to pewny punkt...tylko nie wiadomo jak z kasa. A oprocz tego jak juz pisalem Rayan Fisher i moze Chris Harris :?:


           
Post 21 maja 2003, o 14:52
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja tak sie zastanawiam po co nam drugi obcokrajowiec. Na wyjazdach zostały nam mecze z Gnizenm , Gorzowem i lublinem - które napewno przegramy nawet z dobrym drugim obcokrajowcem.
Natomiast z Rawiczem bedziemy się męczyć, ale uważam że jak się chłopaki sprężą to jest ten mecz do wygrania bez drugiego obcokrajowca. Te przegrane wyjazdy dyskwalifikują nas do pierwszej czwórki.
Czyli jaki jest sens wywalać kasę jak się nie ma pewności że obokrajowiec pojedzie dobrze w meczu.
Teraz należy dac szanse młodym zawodniką niech się uczą i walczą z lepszymi. A w następnym sesonie zabrać się za kopletowanie skłądu wcześniej.
Jeszcze gdzie byli i co robili panowie działacze i menagerowie przed sezonem jak trzeba było kontraktowac zawodników. U nas jest wszystko na ostatnią chwilę, a później swszyscy zawalają wine na pecha. Gdyby był przygotowany sprzęt i zawodnicy napewno nie doszło by do takiej sytuacji
_________________


No jasne. Ja proponuje skład
1.Szuszczynski
2.Wilk
3.Prucnal
4.Winiarz
5.Kuciapa
6.Kliś
7.Ja (wydaje mi sie ze bym był lepszy od np. Domina który nie jzdził
juz z 3 lata.
8.Baran

Nasza para uderzenieowa Wilk-Szuszczynski na bank w kazdym meczu
wszystkie wyscigi 5:1


Wybaczcie ale takie wypowiedzi mnie dobijają.

I jeszcze jedno:
Cytuj:
jedyny "obcokrajowiec" jakiego stal jescze kupi to Rosjanin polskiego pochodzenia Rafuan Troanowski...




Rafuan Troanowskiy ma chyba polski paszport wiec mógł by jezdzic zamiast Wilka, tylko jest jeden problem: jest podobno kontuzjowany;)


           
Post 21 maja 2003, o 16:23
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Uważam ze w Rzeszowa najbardziej przydałby sie Sam Ermolenko ale jgo przyjscie do Rzeszowa jest raczej nie możliwe ze względu na kase....

A jeżeli chodzi o młodziżowca to nasi działacze zamierzają coś robić..

ale z tym drugim obcokrajowcem to sobie przypomnieli w pore ..mieli na to całą zime i było w czym wierać :)

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ralf08, speedway54 i 28 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi