Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Mc Gowan, Janson a moze...?


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 maja 2003, o 16:59
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
MI sie wydaje ze nie ma sensu sciagac zawodnika mlodziezowego tylko trzeba dac szanse na rozwijanie sie takiemu Piotrkowi Prucnalowi ktry calkiem dobrze radzi sobie na torze. Tu chodzi oto aby zastapic Wilka jakim zawodnikiem zagranicznym ktory w meczu bedzie robil okolo 8-9 punktow. Tylko ze nasi wspaniali dzialacze musza troszeczke ruszyc tylkami i zlapac za telefon i podzwonic a nie siedziec w klubie i brac kase za to ze tam sa, pozniej beda mieli pretensje do trenera Kuźniara za to ze np. nie weszli do pierwszej czworki. Zatem trzeba troszeczke pomyslec i kogos zakontraktowac.


           
Post 21 maja 2003, o 17:24
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
A Brian Anderssen????? Bo z tego co widze to nie ma dobrego kandydata. Ja bym nie angażował amerykanów. Wszyscy widzimy jak jeżdzi Billy Janniro w zielonce


           
Post 21 maja 2003, o 18:11
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
A Brian Anderssen????? Bo z tego co widze to nie ma dobrego kandydata. Ja bym nie angażował amerykanów. Wszyscy widzimy jak jeżdzi Billy Janniro w zielonce

Brian Andersen zakończył karierę


           
Post 21 maja 2003, o 18:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Kolego prezes182 myślisz że tak łatwo zakontraktoać obcokrajowca?Rynek zawodników zagranicznych jest już bardzo okrojony i nie sztuką jest zakontaraktować kogoś kto będzie robił 2-3pkt. w meczu. Przecież nie do końca wiadomo czy zawoodnik jest przygotowany do startów Polsce sam przykład Billiego Janniro.


           
Post 21 maja 2003, o 22:29
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Przewineło się nazwisko Charlie Gjedde. W tym roku już dwa razy jechał w Grudziądzu. Jest to młody, obiecujący duńczyk, ale ewentualna jego jazda w Stali, to temat na nastepny sezon. Rok temu Charlie świetnie jeździł w Iskrze Ostrów, wcześniej był znany ze startów w Łodzi. Od kilku lat jeździ w Anglii. Osobiście wróże mu sporą kariere. Ma już na swoim koncie srebny medal DMŚ 2002.
A tak na marginesie, to Gjedde jest jednym z moich ulubionych zawodników.

P.S. Brian Andersen nie zakończył kariery!!! Była o tym zresztą spora kłótnia w inym temacie. gelo jak nie wierzysz to poczytaj sobie wywiad z Brianem w Tygodniku Żużlowym sprzed kliku tygodni.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 maja 2003, o 22:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
a może rybka? :)

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 21 maja 2003, o 23:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
pietras napisał(a):
a może rybka? :)


Heh nie wiedzialem ze Rybka jest obcokrajowcem :) Podobno mamy juz nowego stranieri, ja niestety nie wiem jakiego :?

_________________
Obrazek


           
Post 22 maja 2003, o 01:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
no pewnie że andrzejek rybka jest obcokrajowcem ;-)
andrew fish!

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 maja 2003, o 02:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
Tyle słów i wszystko na darmo. Rozwazacie typy zawodników tyle że bez przyszosci lub po prostu s labych. Jedyna rozsadna kandydatura jest trzykrotny i aktualny indywidualny mistrz angli juniorów - Simon Stead. Zawodnik bardzo waleczny i ofenzywnie jezdzacy. Wychowywał sie na torze Schefield - bardzo podobnym do toró w polsce tzn dlugi i szykosciowy i taki jest styl jazdy Simona tzn szybko sciowa agresywna jad\zda . Podchodzi do swoich obowiazkow bardzo serio, w tamtym roku odniosł; kontuzje i ten fakt nieco przychamowal jego rozwój sportowy.
Moje rozwa zania sa poparte tym ze ogląalem simona zaróno w Polsce w 2000 roku podczas fimału imśj w Gorzowie - juz wtedy wywarł na mnie ogromnie wra zenie - a także na torze w Schefield natomiast Wy rozpisujecie si e ozawodnikach o których nie macie zielona pjecia jak prezentuj a sie na torze na jkaiej podstawie osądzacie przydartniośc chocby kima janssona , ja osobiscie nie wiele wiem na temat jego jazdy. Same suche wynki o niczym nie swiadcza. Gdybyb tak bylo wychodzi na to że nasza "gwizdeczka" Tomcio Golob " jest za slaby na nasza lige. Prosze, zastanówcie sie dzieci co Wy piszecie.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 22 maja 2003, o 08:52
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 maja 2003, o 08:41
Skąd: Lublin
Posty: 6

Zobacz profil 
Drozd ma racje Simon Stead jest dobrym zawodnikim i co ciekawe startował w polskiej lidze w........Lublinie.


           
Post 22 maja 2003, o 09:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
karolcia napisala:
Cytuj:
no pewnie że andrzejek rybka jest obcokrajowcem
andrew fish! :wink:


Smiejcie sie smiejcie :wink: gdybysmy teraz mieli takiego junora jakim byl Rybka to nikt by nam nie podskoczyl... :wink:

A i mam jeszcze pytanie do iSkiera...gdzie to slyszalem, ze podobno juz jest nowy obcokrajowiec :?:


           
Post 22 maja 2003, o 10:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ktos pisal o robercie nagym.o ile mi wiadomo to on nie dwano jakies 2 tygodnie temu zginąłw wypadku.tak przynajmniej słyszałem

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 22 maja 2003, o 10:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Paweł-JASOL RZESZÓW!!!!!! napisał(a):
ktos pisal o robercie nagym.o ile mi wiadomo to on nie dwano jakies 2 tygodnie temu zginąłw wypadku.tak przynajmniej słyszałem


Bez przesady, jeśli juz piszecie o tak poważnej sprawie jak śmierć kogokolwiek to nie może być to w stylu: tak słyszałem albo wydaje mi się. Jesteś tego pewien???, bo ja szczerze mówią kompletnie nie wierzę w tą makabryczną wiadomość !!!!

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 22 maja 2003, o 10:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2211

Zobacz profil 
kezman napisał(a):

Smiejcie sie smiejcie :wink: gdybysmy teraz mieli takiego junora jakim byl Rybka to nikt by nam nie podskoczyl... :wink:


z andrzejka rybki nikt się nie śmieje, bynajmniej nie ja. rzeczywiście, z taką formą jaką prezentował on to junior byłby w stanie zbierać po 4-5 pkt. a to chyba by wystarczało.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 22 maja 2003, o 11:00
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
W dzisiejszym tempie pisze: "Kierownictwo klubu chce zakontraktowac kolejnego obcokrajowca. Prowadzone sa rozmowy z kilkoma stranieri, ale konkrety moga byc znane najwczesniej pod koniec tygodnia" wiec juz w lublinie powinien pojechac ale sa tez i zle wiesci mical wroci za 2 miesiace a miesiac dopiero za 3 :(


           
Post 22 maja 2003, o 11:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
ogladalem mecz bundeligi i byl wywiad z bramkarzem herthy Gaborem Kiralym i mowil ze byl na pokrzebie swojego kolegi roberta nagy.i mowil ze zginal na Wegrzech w wypadku samochodowym

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 22 maja 2003, o 11:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ludzi o takim imieniu i nazwisku na Węgrzech może być bardzo wielu, jesli by chodziło o żużlowca to z pewnością cos już by o tym napisano w Tygodniku Żużlowym lub w jakimś portalu zużlowym.

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 22 maja 2003, o 12:24
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
racja

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 22 maja 2003, o 14:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2003, o 22:53
Posty: 3

Zobacz profil 
Widzę, że Rzeszowianie sami nie wiedzą kto ma być tym drugim obcokrajowcem, pewnie nawet działacze tego nie wiedzą :wink: . A do meczu planowo 4 dni. Planowo bo w Lbn jest typowo rzeszowska pogoda :D czyli cały czas leje. Ale ponoć prognozy są optymistyczne, więc zapraszam w niedzilę w imieniu lubelskich kibiców :)


           
Post 22 maja 2003, o 14:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
moze i macie racje ale nie jestem pewien.zobaczymy ale mam nadzieje ze macie racje bo nie zycze nikomu śmierci

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: NoBi, Ralf08, StormerDSR i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi