Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dziwne rzeczy się dzieją...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 maja 2003, o 18:09
 
Junior
Junior

Dołączył: 13 maja 2003, o 23:04
Posty: 200

Zobacz profil 
Konrad Ryszka był wystawiony w składzie RKM podczas pólfinałów MMPPK w Lublinie. Nie wystartował ani razu ale to że był w składzie chyba przekreśla jest starty w Rzeszowie.


           
Post 21 maja 2003, o 18:31
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
A chciałem spytać w jakim szpitalu leży Paweł w 1 na Szopena czy 2? :?:


           
Post 21 maja 2003, o 19:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
czyli ryszka odpada. a szmid??

p.s. paweł lezy chyba na lwowskiej, bo tam go odwiozła karetka. chyba tam został, ale nie wiem. jak ktoś ma informacje z dokładnymi namiarami na salę to niech napisze.
pozdrawiam

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 21 maja 2003, o 19:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
lukasz jak bylem u mariana to bylo naprawde bardzo bardzo duuuzo ludzi! zaloze sie ze hcialby od tego jusszz odpoczac i raczej razem z pawlem nie hcieli by by kazdy z kibicuw przyhodzil z osobna! ja sie do niego niesttey niedophalem =(
no ale widzialem ze ma prezentuw wpizdu! mozna by pomyslec nad tym zeby jak jusz wruci do domu to zrobic z nim czata...

_________________
Obrazek


           
Post 21 maja 2003, o 20:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2214

Zobacz profil 
ludzie, głowa do góry, można odrobić straty.

przegląd żuzlowy napisał: "...Wiele wskazuje na to, że kilku zawodników z czołówki światowej nie pojawi się w niedzielę w polskiej lidze. Prawdopodobnie zabraknie Billy Hamilla, Lee Richardsona i Jasona Crumpa. Na pewno nie wystartuje kontuzjowany Andreas Jonsson. Wszystko to jest spowodowane zaplanowanym na niedzielę meczem w ramach British League Cup, w którym Coventry zmierzy się z Belle Vue. W tym pierwszym klubie jeżdżą na co dzień obcokrajowcy ZKŻ Zielona Góra Hamill i Janniro, a także startujący w TŻ Lublin Richardson i kontuzjowany obecnie straniero Włókniarza Andreas Jonsson. W Belle Vue jeżdżą z kolei startujący w Apatorze Crump i broniący barw Polonii Piła Jason Lyons.

Trudno przypuszczać, aby władze obu brytyjskich klubów zezwoliły któremukolwiek z wymienionych zawodników opuścić ten mecz. Jeśli któryś z nich zdecyduje się na taki krok, prawdopodobnie zapłaci karę finansową i zostanie zawieszony na kilka meczów..."

mamy szansę, zresztą podczas ostatniej potyczki lubelsko-rzeszowskiej byliśmy górą (1995 rok). bez narzekania, trzeba wziąć się w garść, a rewanż murowany!

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 21 maja 2003, o 23:20
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 maja 2003, o 22:38
Posty: 24

Zobacz profil 
Richardsson bedzie jeździł w niedziele bo nie jest on zgloszony do rozgrywek British League Cup (nie wystąpił w żadnym meczu tych rozgrywek). Tak wiec spokojna głowa - o to sie nie martwcie :).


           
Post 22 maja 2003, o 00:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 968

Zobacz profil 
Obecnosc postow FARAONA zrobila na mnie wrazenie.
Zaluje tylko ze niespdzianka jest sugerowana jakoby byl nia mlodziezowiec a nie obcokrajowiec. Ale dobre i to.

Ciekaw jestem jaki wynik w Lublinie typuje FARAON...?

Ja znow zaczynam wierzyc, ale nie bede pisal w co? :D

ps. to gidze w koncu leza nasi mlodziezowcy?? (zwykle laduja na Szopena)

_________________
bERY


           
Post 22 maja 2003, o 05:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Skoro sponsora mamy na lini to pozwole zadac sobie kilka pytan.
Mowi Pan ze Brhel jezdzi dla siebie i nikt nie lubi z druzyny z nim jechac. Skoro tak jest to dlaczego zakontraktowaliscie go na kolejny sezon? Wiadomo przeciez ze liga to nie GP i tutaj bardzo liczy sie jazda w parze. Przeciez on zawsze tak jezdzil wiec nie jest to niespodzianka.
Sprawa druga to dlaczego nasi zawodnicy tak malo startuja w tym roku? Dlaczego mlodziezowcy nie jezdzili w turniejach ktorych juniorzy z calej polski jezdza? Przeciez to sluzy poprawie techniki jazdy. Czy boicie sie o kontuzje? Jesli tak to teraz mamy sprawe jasna, zostalismy bez juniorow.
Sprawa trzecia.
Wiadomo jak jezdzi w tym roku Rafal Wilk. Dlaczego ciagle wstawiany jest on do skladu a nie daje sie szansy Lukaszowi Golonce?
I ostatnie pytanie: czy sa szanse sciagniecia do rzeszowa wzmocnienie w postaci drugiego stranierii i jak wyglada sprawa z juniorami. Czy najmlodsi wychowankowie naszego klubu sa w stanie wziac udzial w zawodach, chodzi mi o bezpieczenstwo na torze a takze czy sa prowadzone jakies rozmowy w sprawie pozyskania juniorow z innch klubow?
Prosze o odpowiedz i pozdrawiam. Chce odrazu zaznaczyc ze szanuje kazdego sponsora.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 22 maja 2003, o 10:07
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Zeby wszyscy sponsorzy byli tacy jak FARAON to by w Rzeszowie bylo super... Niestety tak nie jest. I mam jeszcze jedno pytanie to przedstawiciela FARAON-a - wiem ze jestem uparty, ale czy doczekamy sie w koncu meczow przy jupiterach?? Czekam na odpowiedz. Mysle ze nie tylko ja... Pozdrawiam i powodzenia w Lublinie. Chlopaki pokazcie ze niedzielny mecz to byl wypadek przy pracy...Ciagle pada:(

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 22 maja 2003, o 10:11
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
I mam jeszcze jeden pomysl - czy nie mozna by zalozyc dzialu pytania do... Wtedy kazdy moglby zapytac o to co go interesuje. Wiem ze jak narazie tylko FARAON szanuje kibicow, ale moze z czasem reszta sponsorow, dzialaczy tez pojdzie po rozum do glowy i zrozumie w koncu ze kibica trzeba szanowac

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 22 maja 2003, o 10:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Sluchajcie, odpowiem na wszystkie pytania, ale wieczorem bo mam masę spraw do załatwienia


           
Post 22 maja 2003, o 11:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
MJ-81 napisał(a):
I mam jeszcze jeden pomysl - czy nie mozna by zalozyc dzialu pytania do... Wtedy kazdy moglby zapytac o to co go interesuje. Wiem ze jak narazie tylko FARAON szanuje kibicow, ale moze z czasem reszta sponsorow, dzialaczy tez pojdzie po rozum do glowy i zrozumie w koncu ze kibica trzeba szanowac
Cały dział to chyba przesada ale jakiś osobny temat czemu nie :mrgreen: jeżeli tylko przedstawiciel FARAON-a zechce odpowiadać na wasze pytania co jakis czas. :mrgreen:

P.S. Temat już został założony( Pytania do ... ) w nim proszę zadawać wszystkie pytania i mam nadzieje że w wolnej chwili FARAON spróbuje odpowiedzieć przynajmniej na część z nich. :mrgreen:

_________________
Obrazek


           
Post 22 maja 2003, o 12:54
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Wielkie dzieki za zalozenie tematu. Wlasnie o to mi chodzilo. Rzeczywiscie dzial to lekka przesada;), ale tetam jaki zalozyles jest super. Mam nadzieje ze bedzie na nim sporo pytan i...odpowiedzi:)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 23 maja 2003, o 15:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
ps. to gidze w koncu leza nasi mlodziezowcy?? (zwykle laduja na Szopena)


pawel (bo marian jusz wyszedl) lezy na pobitnem [/quote]

_________________
Obrazek


           
Post 23 maja 2003, o 21:01
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mysle, ze to mozna zaliczyc do tego tematu :!: :!: :!:
Czytam sobie wlasnie przeglad zuzlowy a tam Dominik Janusz m.in pisze:

Cytuj:
Ostatnio jeden z bystrych kibiców znalazł również błąd w meczu RKM Rybnik – Kolejarz Rawicz. Jadący z numerem 16 Chromik zastąpił jadącego z 14 Szombierskiego. Sędzia pozwolił? Pozwolił. No to co się drogi kibicu czepiasz? Sędzia ma zawsze rację. Tylko, że znów wyszło na jaw, jak to okrutnie skrzywdzono
drużynę z mojego rodzinnego Rzeszowa. Skoro Chromik mógł zastąpić Szombierskiego, to dlaczego Golonka nie mógł zastąpić kontuzjowanego Micała w meczu z TŻ Lublin? Panowie – jawny przekręt. Dwa wyścigi bez zawodnika w niebieskim kasku. Gdyby jechał Golonka, Jasol mógłby wygrać, szczególnie, że w 11 biegu powtórka byłaby w trzech, a w 13 jechałby przeciwko juniorowi. Tylko czy czasem nie przekroczyłby regulaminowych trzech (według międzynarodowego sędziego) startów? Bo znów moglibyśmy mieć skandal na całą Polskę.


CHROMIK JEST SENIOREM A ZASTAPIL SZOMBIERSKIEGO, KTORY JEST JUNIOREM....co jest qrwa grane :?: :!: Co ta za przekrety :!: :!: Ludzie xcos jest nie tak.....

Caly artykul jest tutaj :arrow: http://www.przegladzuzlowy.pl/news_feli ... hp?id=5425


           
Post 23 maja 2003, o 23:45
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
ej to chyba coś jest nie tak z tym Chromikiem...
co jest grane, kto to siedziewał???

mam nadzieje, że nie nasz ulubiony rzeszowkski sędzia A. Janas, z którym to różne dziwne sytuacje miała Nasza drużyna

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 maja 2003, o 23:41
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ejjj moim zdaniem tu tszeba jakis list do tygodnika zuzlowego napisac...bedzie przekret na cala polske :D

_________________
Obrazek


           
Post 25 maja 2003, o 00:46
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3562

Zobacz profil 
Kurde jaja jak berety z tym sędzią..Przypomne tylko ze w tamtym sezonie było to juz kilkakrotnie również łamane ...........a Stal jak miała pecha tak ma dotychczas........w innych klubach to sobie zastepuje kto chce za kogo che a u nas w Rzeszowie Golonka nie mógł nawet zastąpić kontuzjowanego Micał czy Miesiąca ---to jest dopiero parodia...

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 25 maja 2003, o 11:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
HAMSTWO !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 25 maja 2003, o 11:41
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
Interesujące, bardzo interesujące, podobno także w Tarnowie było tak, że Darkin zastępował z rezerwy seniora, ale tego nie jestem pewien.
Dzisiejsze przykłady pokazują w jak znaczącym stopniu sędzia może ingerować w przebieg zawodów i w konsekwencji wynik całego meczu.

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi