Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Dziwne rzeczy się dzieją...


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 20 maja 2003, o 13:08
 Dziwne rzeczy się dzieją...
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
Żużlem interesuje się ponad 10 lat, ale takich rzeczy jak w tym roku to jeszcze nie widziałem. Totalny pech!!!!Pogoda, defekty, kontuzje...Ale pech pechem ale ja nie o tym chcialem. Jako kibic uwazam ze mam prawo do wypowiedzenia swojego zdania i wlasnie to robie. W dzisiejszej Gazecie Wyborczej jest sporych rozmiarow material dotyczcy Jasolu+wywiad z Bobem. Otoz dowiedzialem sie ze 3 juniorow jacy nam zostali nie ma wykupionych licencji. Koszt takiej licenci to 1000 zl, jesli sie ja wykupi do konca marca do 700. Zastanawiam sie czy to jest rzeczywiscie kwota ktora przerasta nasz klub????Reklam na plycie od cholery, jest Rafineria Jaslo, Faraon. Gdzie ida te pieniadze??A jeszcze wplywy z biletow. Przeciec jak na mecz przychodzi 6000 ludzi to jest srednio okolo 60 tys zloty. Gdzie sa te pieniadze??Czyzby na rzeszowskim zuzlu ktos sie chcial dorobic?? Nie mam na to dowodow ale mi to wszystko smierdzi...Jasol stara sie o wypozyczenie juniorow - w gre wchodzi Leszno, Zielona Gora i Tarnow. Jest takze ponoc sponsor, ktory wylozy kase na 2 obcokrajowca. W pore i na czas. A czy tego nei mozna bylo zrobic jeszcze przed sezonem??Wtedy raczej nie przegralibysmy z Lublinem, a byc moze z Rybnika i Tarnowa udalo by sie cos przywiesc. O Panu Kuzniarze i 8 punktach w meczu Miesiaca sie nie wypowiadam. Na "szczescie" dla pana trenera teraz bedzie sie mogl tlumaczyc ze Miesiac jest po konktuzji...Zle sie dzieje w rzeszowskim zuzlu.Zastanawiam sie tylko kot jest temu winien. Cale szczescie ze jeszcze kibice chodza na mecze...
Wywiad z Bobem - http://www1.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,1483113.html
Teraz pozostaje mi sie ludzic ze wygramy w Lublinie...A moze wygramy;)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 20 maja 2003, o 13:13
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
http://www1.gazeta.pl/rzeszow/1,34966,1487394.html - Po meczu Jasol-TZ (Gazeta Wyborcza)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 20 maja 2003, o 15:10
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 28 gru 2002, o 10:20
Posty: 59

Zobacz profil 
Ja popieram Twoja wypowiedz w 100% i dodam jeszcze do tego poco wypozyczac juniorow jak ma sie swoich tylko trzeba w nich troszeczke zainwestowac czasu i piniazkow na nowy sprzet.


           
Post 20 maja 2003, o 16:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
prezes182 napisał(a):
Ja popieram Twoja wypowiedz w 100% i dodam jeszcze do tego poco wypozyczac juniorow jak ma sie swoich tylko trzeba w nich troszeczke zainwestowac czasu i piniazkow na nowy sprzet.
Tylko problem że my jak narazie tego czasu nie mamy :roll: a obecnie to nasi juniorzy zdolni do jazdy zagrazali by na torze innym nie tylko sobie.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 maja 2003, o 12:21 przez WilmeN, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 20 maja 2003, o 17:14
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
To jest właśnie problem jaki zgotowali sobie PREZESI sekcji. Młodzików nie ma obcokrajowców godnych uwagi nie ma Stal został na lodzie. MJ-81 napisał co się dzieje z pieniędzmi ?? Ja też zadaje to pytanie i moje przemyslenia kierują się w strone tego że ktoś chce zarobić na żużlu kase. Na nic nie ma pięniędzy najlepiej tak mówić, ale jak jest prawdopodobieństwo słabej frekfencji na stadionie podyktowanej słabymi wynikami, to nagle pieniądze się pojawiają nawet na OBCOKRAJOWCA. Nie będe przeklinał bo nie warto, ale czy nie może znaleść się jakaś ekipa która odda serce dla klubu !!!! . Teraz to chociaż częściowo prezesi się denerwują nie tylko KIBICE. :|

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 21 maja 2003, o 01:58
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 kwi 2003, o 00:37
Skąd: Rzeszów
Posty: 17

Zobacz profil 
Jak to sie mówi nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem , tylko trzeba wyciągnąć wnioski z tego co się stało.
Po pierwsze nastawienie samego trenera i zawodników do meczu*mecz w tarnowie) jeśli oni nie wierzą w zwycięstwo to coś jest nie tak.
Kolejan sprawa pieniądze. Gdzie one są a raczej gdzie one znikają.
Przchodzę sobie na mecz , bilety nie są tanie, stadion oblepiony reklamami , cała mórawa i bandy także. Każdy bieg sponsorowany no i oczywiście zawodnik. A spiker od początku żali się że nie ma pieniędzy. Przed sezonem i w sezonie nie ma pieniędzy na nic kontrakty, treningi , przygotowywania juniorów. Teraz gdy to się wszystko wysypało znajdują się kochane pieniązki. Ale czy te kochane pieniążki lepiej nie zainwestować w młodych. Rzeszów był potęgą tylko wtedy gdy miał młodzieżówców. Może lepiej pogadać z Zielonką lub lesznem żeby młodzi mogli z nim potrenować i pojeździć.

_________________
Nie chce mi się chcieć!!!!


           
Post 21 maja 2003, o 05:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Mnie tez to wszystko zaczyna zastanawiac. Przed sezonem mowilo sie ze bedziemy dysponowac dobrym sprzetem bo kupiono kilka nowych motocykli albo silnikow no i ze kasa na reonty jest. A tutaj kazdy mecz zawalony praktycznie przez defekty. Ktos leci w kulki z kibicami.

_________________
Leave Me Alone


           
Post 21 maja 2003, o 08:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
A pamietacie jak właściciele FRAONA przed sezonem byli pozytywnie nastawieni do kibiców ?? Teraz już sie nie pokazują na forum nawet nie zabierają głosu a przecież mogą się bronić !!!! Czyżby znów nikt nie kochał kibiców :wink: Napisze więcej nawet powiedzieli że w 70 % czy coś podobnego budrzet klubu na sezon jest zamknięty !!
Mamy połowe sezonu a tu odkąd chodzę na zawody słysze nie ma PIENIĘDZY !!! Nie wiem może nie znam się na tym ale na to wygląda że budrzet klubu jest taki sam jak budrzet POLSKI :wink: NA NIC NIE MA PIENIĘDZY !!!
CO SIĘ STAŁO Z TYM PRAWIE ZAMKNIĘTYM BUDRZETEM !!!


Skończył się w połowie sezonu ???
Może takich mają planistów, no i się pomylili :cry:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 21 maja 2003, o 10:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 10:27
Posty: 10

Zobacz profil 
[/quote]
Cytuj:
Rozumiem więc, że teraz w meczach ligowych będzie podobnie. W przeciwnym razie siędza może cię wykluczyć, co spotkało już w tym sezonie Maćka Kuciapę...

- Sędzia mnie nie wykluczy [śmiech - red]. A sprawa wygląda jeszcze inaczej. W parkingu jest masa ludzi, a nie ma nikogo, który powiedziałby ci: Ty teraz jedziesz, masz dwie minuty na start. W przerwach między biegami jestem zajęty, bo z mechanikiem trzeba zmienić koło, albo coś podregulować w motocyklu, uzupełnić paliwo i nie mam czasu patrzeć w program. Nagle gdy zostaje jedna minuta na podjechanie pod taśmę, wszyscy zaczynają krzyczeć, czego jeszcze nie jestem gotowy. Po co tam jest tyle ludzi, trenerów, kierowników i jeszcze nie wiem kogo. Każdy ma program przed nosem, ale nie może mi powiedzieć, że teraz jadę ja.


Oto cytat z rozmowy z Brhelem w Wyborczej. Od ladnych paru lat tak sie dzieje ze w parkingu jest mase postronnych osob podczas meczu, ktore napewno nie pomagaja zawodnikom w przygotowaniu sie do startu. Miom zdaniem ich miejsce jest na trybunie przy wyjezdzie z parkingu, a jak ich jest za duzo to na trybune z nimi :!: :!:
W parkingu powinni byc zawodnicy, mechanicy, trener i kierownik zespolu, reszta WON :!: No chyba ze (za przykladem Cegly) zawodnik potrzebuje pieska by sie zrelaksowac przed startem :D to to moge zrozumiec.
Od pilnowania kto jedzie w kolejnym biegu jest trener i kierownik. Z tego co mowi Bob mozna wywnioskowac, ze trener przed biegiem nie ustala zadnej taktyki :!: :!: :!: z zawodnikami :!: Skoro jedyne slowa i to pewnie nie z ust trenera do zawodnika to to ze teraz on jedzie i ze ma minute :( :(
Nic tylko pozal sie Boze:)


           
Post 21 maja 2003, o 10:30
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 18:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 138

Zobacz profil 
To Cegla potrzebuje pieska - moze i naszym by kupil. Takiego ogromnego doga. Wtedy na pewno by sie szybciej uwilajli w parkingu i nie spozniali na start...Hau, hau...;)

_________________
Rzeszów - moje miasto.


           
Post 21 maja 2003, o 11:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 kwi 2003, o 10:27
Posty: 10

Zobacz profil 
Tak Cegla ma pieska. Idac tym tokiem rozumowania to do ekstraligi zapewne awansuje Gniezno, ktore sponsoruje DARK DOG:)))))


           
Post 21 maja 2003, o 13:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Do Maniek:
Piszesz, że możemy się wytłumaczyć-pytam z czego? My zawsze wywiązujemy sie z tego co mówimy i zawsze dotrzymujemy danego słowa. Zapytajcie zawodników czy któryś nie otrzymał tego do czego się zobowiązalismy. Ramelov kiedyś wątpił w to, że zaangażujemy się mocniej w żużel, było to w tamtym sezonie-wiec już wie tak jak wy, że zrobilismy to.

Do wszystkich:
Już wiem dlaczego żadna z firm, która miała kiedyś coś wspólnego z żużlem nie chce sie w niego angażować, okazuje się, że wczesniej czy później firmy te jak i ich właścieciele są przez wszystkich opluwane.Mi też powoli przechodzi mimo że chodzę na żużel od 6 roku życia-czyli 30 lat ale zawsze w przeciwieństwie do wiekszości z was starałem się być bardzo obiektywny w swoich osądach, czego niektórym z was bardzo brakuje. Słuchajcie, gdyby utrzymała się taka frekfencja jak do tej pory to, w co bardzo watpie, pieniądze z biletów będą stanowiły 80% tego co my musieliśmy wydać przed sezonem żebyście wy mieli na kogo patrzeć i o kim pisać - czasami mądrze, czasami nie bardzo. Powiem wam jeszcze jedno-gdyby nie moje osobiste zaangażowanie i nie chodzi tu o pieniądze, w miesiącach pażdziernik, listopad to nie oglądalibyście w Rzeszowie ani Winiarza, ani Barana, nie mówiąc już o Kuciapie jeżeli chodzi o Brhela, to podczas meczu z Lublinem nawet gdyby cały parking był pusty to dla niego i tak byłoby mało miejsca ponieważ w jego boksie panował tak straszny bałagan, że chyba on nawet nie wiedział o co chodzi. a co do omawiania taktyki jazdy przed wyścigami to szkoda strzępić języka bo i tak jeździ tylko dla siebie nie patrząc wogóle na partnerów z drużyny(zapytajcie zawodników dlaczego nikt nie chce z nim jeździc). Mamy bardzo dobrą drużyne- wystarczy popatrzeć na wyniki osiągane bardziej obiektywnie. Piszecie że w Warszawie każdy wygrywa ale popatrzcie w jakim składzie jechała Warsawa w meczach z Tarnowem i z Rybnikiem a w jakim z nami. ponadto my jechaliśmy bez Siwego, który zobaczcie jak punktuje gdy się wyleczył. Zobaczymy czy w Rybniku jakakolwiek drużyna tej ligi zrobi tyle punktów co my, a byliśmy osłabieni. Ja rozumiem że nastroje kształtuje wynik ale to ja powinienem być najbardziej wkurzony bo to moje pieniądze, ale z ocenami, wnioskami i osądami wstrzymajmy się do końca sezonu bo wtedy obiektywnie ocenić bedzie mozna tą drużynę jak i iwszystko co jest zwiazanie z zużlem w Rzeszowie. Bądźcie z drużyną nie tylko wtedy jak wygrywa bo nie jest to żadna sztuka-pomagajcie im jak przegrywają ,a wtedy napewno będzie lepiej. Strasznie oburzyliście się na skład w Tarnowie a czy ktokolwiek z was przed meczem przypuszczałby że pierwszy bieg: para Kuciapa-Brhel przegrają 1-5. Myślę że nikt, gdyby się tak nie stało wystarczy popatrzeć na biegi 4, 5 gdzie jadą od nas bardzo mocni zawodnicy- w 4 Kuciapa, Brhel - w 5 Winiarz, Baran, czyli jakby dwie podwójne rezerwy taktyczne, a manewr taki wogóle trenerowi by nie przysługiwał ze względu na to, że nie przegrywalibyśmy 6 punkatmi. Myślę, że gdbyście przeanalizowali sobie programy i podeszli do sprawy bardziej obiektywnie zobaczylibyście, że tu nie chodziło o skład tylko o zdobycz punktową jednego zawodnika. Strasznie się rozpisałem ale czasami ręce opadają, gdy się czyta niektóre z waszych wpisów i czasami wolimy nic nie pisać.
My robimy wszystko żeby przełamać te nieszczęścia, które spotykają nas w tym roku-wy też się postarajcie bądźcie dobrej myśli a wszystko zacznie dobrze się układać i wierzcie w tą drużynę bo szybko drugiej takiej mocnej miec nie będziemy
Faraon
P.S. Jestem na każdym treningu wystarczy podejść jak chcecie porozmawiać, byłem dokładnie takim samym kibicem jak wy i dalej jestem-tylko trochę starszym.


           
Post 21 maja 2003, o 14:10
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2002, o 17:14
Posty: 29

Zobacz profil 
zgadzam sie w 100% z FARAONEM jak czytam co wypisuja niektórzy "kibice i arazem wybitni znawcy tematu", którzy zastanawiaja się jak nie zapłacić za bilet zrobić ksero programu , nie maja pojęcia ile ten sport kosztuje to mi ręce opadajA, inna sprawa że częśc etatowych działaczy powinna odejść zwłaszca za pdejście do potencjalnych sponsorów, zapytajcie co o tym sądza sami zawodnicy


           
Post 21 maja 2003, o 14:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
trudno nie zgodzić się ze słowami faraona.
nie można się poddawac, psioczyć na zespół. pech to pech, trzeba dodać otuchy. zwłaszcza że zawodnicy się starali i bardziej preszkodziła złośliwość rzeczy martwych oraz wypadki juniorów niż słabsza postawa któregoś z nich - to w kwestii porażki z tż lublin.
przydałby się też trzeci, czwarty itd. sponsor, bo sam faraon i rj nie udźwignie ciężaru. tylko trzeba zaoferować jakąś konkretną akcje promocyjną, korzyści z tego płynące, bo jak na razie to ni takiego nie widzę, tym bardziej nie widzi potencjalny sponsor. pomysły by się znalazły, gwarantuję. tylko trzeba ruszyć łepetyną.

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 21 maja 2003, o 15:40
 
Junior
Junior

Dołączył: 11 maja 2003, o 11:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 240

Zobacz profil 
Jezeli chodzi o firme FARAON to nie widze tu zlego slowa na ta instytucje. Ja i kibice sa wdzieczni za pieniazki jakie FARAON przeznaczyl w tym sezonie na rzeszowski zuzel. Nasza krytyka dotyczy raczej szanownej prezesury. Szkoda tylko, ze wylacznie dzialacze Faraona podchodza do sprawy z pelnym zaangazowaniem i odpowiedzialnoscia!!!!!
P.S. Szanowny Prezesie firmy FARAON w imieniu kibiców zwracam sie do Pana z prosba o zrealizowanie naszego wspolnego celu- zakup nowej flagi. Czekam na odpowiedz. Z góry dziękuję
Pozdrawiam


           
Post 21 maja 2003, o 16:19
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2003, o 08:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 50

Zobacz profil 
Ja również zgadzam się z Panem Prezesem FARAONA bo to oni w głownej mierze przyczynili sie dotego aby jakos drużyne przygotowac do Sezonu szczególnie pod względem sprzętowym jak i duchowym gdyby nie Faraon to ani Macike ani Piotrek Winiarz niebyli by w tym sezonie zawodnikami Jasolu rzeszów. Bo sprzęt który przekazał Faraon żużlowca wcale grosze niekosztował wiadomo jaki sprzęt jest drogi szczególnie przed sezonem bo kluby wtedy rozbijają sie za sprzętem a firmy tylko podwyższają cene:-(druga rzecz to Bardzo fajan inicjatywa Faraona by nasi żużlowcy wystaepowali w bardzo do Siebie podobnych kombinezonach sa one bardzo kolorowe i pomyslowo wypelnione reklamami co prezentuje naszą druzynę jako Extraligowca 8-) pamiętam czasy kiedy to żużlowcy jeździli jeszcze w starych skórzanych kombinezonach gdzie taki skórzak musiał wytrzymać pare lat bo był to duży koszt.
Jeśli chodzi o rzeszowskich prezesów działaczy to naprawdę jest mi przykro kiedy słysze że ciągle niema piniązków to jak oni dbają o sponsoring wiem że firmy się niekfapią bo piniązków też w podkarpackim niema ale jak tak sie przyjżec bliżej to poco tyle działaczy w klubie a juz nieswpomne że w parkingu ich jest aż zadużo co napewno zamiast dopingowac zawodników to ich stresuje bo wyczekuja tylko wynik ani deko niepociesza niepomoga czy nawet poklepac po plecach na wyjazd do biegu nic ani grosz szcacunku dla zawodników :( Pamiętam te czasy kiedy to sponsorem był Van Pur gdzie atmosfera w parkingu była Super każdy chyba pamięta jak zawodnicy byli zadowoleni z atmosfery jaka panowała w klubie i w parkingu.
rozpisałem się troszkę ale warto jest powspominać te czasy świetności:-)ale wtedy niebyło takiej presji wyniku jak jest teraz :(
Jeszcze raz dziękuję Firmie Faraon za wszelki tród i piniążki które pomogły naszej dróżynie przystapić w Super Składzie noi na dobrej klasy sprzęcie o który niedenerwowali się zawodnicy coroku czy będe mili naczym startować bo tak było przez 2-3 ostatnie sezony gdzie zawodnicy musieli brac pożyczki w bankach na zakup silników :(
Pozdrawiam Wszystkich kibiców i proszę o nieodwracanie się naszych kibiców od żużla ja jestem kibicem od małego i bezwzględu na wszystko będe chodził na żużel gdyż jest to najpopularniejsza dyscyplina w naszym regionie jak i Polski co widać na międzynarodowych arenach 8-)
sorrki za błędy ale nieraz niemoge opanować zdenerwowania czytają niektóre posty bo nerwica człowieka bierze i ręce opadaja jak niektórzy opisuja to i wowo:-)

FARAON JASOL RZESZÓW tak powinna brzmież nazwa drużyny bo Jasol to chyba zapomniał o kibicach i o potrzebie sponsorowania w sezonie


           
Post 21 maja 2003, o 16:48
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Pech to pech.
Lublinianom się udało i tyle.
W Tarnowie zrobili im tor, to padli.
Trzeba walczyć dalej.
Musimy dopingować naszą drużynę.
Oby znalazł się jakiś dobry obcokrajowiec :)

PS. Skoro sponsor FARAON czyta NASZE FORUM , to mam nadzieję, że podpowie działaczom, aby ściągnęli Konrada Ryszkę z Rybnika.
Wiem od znajomych, że jest to ambitny chłopak, u nas na MDMP w 2001 roku zdobył chyba 13 pkt.

Inni młodzieżowcy na razie nie przychodzą mi do głowy.

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 21 maja 2003, o 17:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 kwi 2003, o 00:24
Skąd: z Rzeszowa, ze Stali
Posty: 2215

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
PS. Skoro sponsor FARAON czyta NASZE FORUM , to mam nadzieję, że podpowie działaczom, aby ściągnęli Konrada Ryszkę z Rybnika.
Wiem od znajomych, że jest to ambitny chłopak, u nas na MDMP w 2001 roku zdobył chyba 13 pkt.

Inni młodzieżowcy na razie nie przychodzą mi do głowy.


jeśli nie startował w mdmp to mógłby być. lepszy byłby łukasz szmid też z rkm-u, ale chyba już jeździł

_________________
Marsz marsz Dąbrowski, z ziemi polskiej do Wolski


           
Post 21 maja 2003, o 17:30
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Od czasu gdy rzeszowski zuzel opusciła firma VAN PUR było zle i na lepsze sie nie zanosi.


           
Post 21 maja 2003, o 17:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:17
Posty: 49

Zobacz profil 
Jowita bardzo dobra propozycja tylko niestety rybnik jest w tej samej lidze i nie chce nas wzmacniać ,bo i tak uwarza w przeciwienstwie do niektorych naszych kibicow ,że jestesmy bardzo mocni. Rozpatrywalismy tą kandydature i nie tylko tą. Ja juz wiem (jak wszystko pojdzie dobrze może tu przynajmniej będziemy mieli fart) z kim pojedziemy do Lublina ( żeby tylko nic sie nie zepsuło). Pozdrawiam wszystkich ,bądzcie optymistami unikajcie złosliwych komentarzy. My działamy i staramy się, by bylo lepiej. Bardzo wielkie dzięki dla Radia Via a szczególnie panów: Błarzejewskigo i Janusza ich umiejetności językowe i kontakty bardzo się przydały. Chcialem bardzo podziękować zawodnikom za trud który wkłodaja w każdy trening i mecz. z nimi dogaduje sie świetnie zwlaszcza z tymi kórzy mysleli, że się nigdy nie porozumiemy. faraon p.s. przyciagajcie jak najwiecej znajomy na stadin to bardzo ważne , acha jeszcze jedno odwiedzajcie Pawla w szpitalu to nic nie kosztuje tylko chęci potrzeba a bedzie się napewno bardzo cieszyl
Pozdrawiam.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi