Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Trzeci obcokrajowiec w Rzeszowie??


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 maja 2003, o 11:51
 


Simon Stead chyba w tym momencie interesuje mnie tylko ten zawodnik! W dodatku otrzymał dziką kartę na Grand Prix w Cardiff...


           
Post 28 maja 2003, o 13:52
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
WOW !!! Skoro otrzymał "dziką kartę", tzn., że jest dobry :)

Byle komu przecież nie dają takiej szansy jazdy w GP :P

Simon - fajnie byłoby, jakbyś jeździł u nas !!!! :D

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 28 maja 2003, o 15:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 16:22
Skąd: Tarnów
Posty: 27

Zobacz profil 
... haha dzika dostal takze Dawid HOWE ktory jest cienki jak skorka z pasztetowki co pokazal na meczu z Gorzowem gdzie nie wywalczyl zadnego punktu na przeciwniku a 3 biegi z jego udzialem zakonczyly sie 5:1 "w plecy", ci mlodzi angole sa starsznie niepweni ale moze Stead jest inny ;)

_________________
pozdrowienia
McGregor
---------------------
Obrazek
http://www.unia.tarnow.pl
http://www.stanislawburza.prv.pl


           
Post 28 maja 2003, o 15:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
nie ma co pertraktowac kto bylby najlepszy! aspregen ( czy jak mu tam) odjehal dop[iero jeden mecz! tak samo jak trojan i niewiadomo czy trojan bedzie dalej tak jezdzil czy nie! a dlaczego? poniewaz odjehal 1 mecz! tak samo jest w przypadku niklasa!

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 15:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Moim zdaniem nie mozna jeszce przekreslac ASpgrena :) On jeszcze pokaze w Rzeszowie co potrafi a przynajmniej mam taka nadzieje :D Stead jest dobrym zawdonikiem ale czy beda pieniadze...?

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 28 maja 2003, o 15:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
fligiert masz calkowita racje - ja bym dal jeszcze szanse Aspgrenowi, ale o trzecim obcokrajowcu tak czy tak mozna pomyslec

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 16:06
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2003, o 21:52
Skąd: znad Wisłoka
Posty: 82

Zobacz profil 
wojti napisał(a):
Jeżeli wolno - jest niemal pewne że w niedziele w meczu derbowym pojedziemy z 2 obcokrajowcami i Maćkiem . Kim bedzie ten drugi dowiecie sie w piątek . Jest jeszcze problem Brhela - jak wrócić z GP Szwecji w Avescie.
Moge wam tylko podpowiedzieć ,że wasze myślenie o tym trzecim idzie w dobrym kierunku choć nie do końca. Pozrawiam wszystkich.


Kuciapa ? Szczerze wątpię, żeby pojechał a nawet jeśli, to nie ma sensu narażać go na dłuższą kontuzję, co może nastąpić po niegroźnym nawet wypadku. Skoro mówisz, że pojedziemy z dwoma obcokrajowcami, to możemy pojechać z Aspgrenem i tym trzecim, jeżeli dojdzie do kotraktu. Nie wiem czy z Boba będzie pożytek, będzie zmęczony długą podróżą a poza tym może nie być przygotowanym sprzętowo na ten mecz.
Z Twojej wypowiedzi mogę wywnioskować, iż na pewno będzie to Anglik?

_________________
Rozwiń błękitno białą flagę,
ten klimat przyciąga miasta uwagę,
tutaj, gdzie gniazda swe mają rzeszowskie łabędzie,
wszystko stać się może, extraklasa cudem będzie!


           
Post 28 maja 2003, o 17:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
spokojnie... mamy do Gorzowa punkt starty i jak wygramy z Tarnowem i Gnieznem dwa mecze u siebie nasza sytuacja bedzie duuzo lepsza... Na razie nie ma sie co lamac... Mamy wyjazd do RAwicza, mamy trudne ale do wygrania mecze u siebie poza tym i mozna powalczyc jeszcze w gorzowie.

Jest duza szansa, ale mecz z TArnowem bedzie pierwszym meczem o wszystko !!!!!!!

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 29 maja 2003, o 10:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A oto co znalazlem na angielskiej liscie dyskusyjnej (odpowiednik PZLD) – żeby nikt mi nie mowil, ze Chris Harris to mój szalony wymysl:
Slowa Johna Smitha (tlum. MaK ;-))
Mysle, ze Chris miał pecha nie zostajac nominowany do wystepu w Cardiff. Jego fenomenalny poczatek sezonu wskazywal na to, ze wystapi wlasnie on, a nie zawodnicy którzy nie pokazali w tym sezonie nic wielkiego (Stead i Howe – dop. red. ;-))

Med vänliga hälsningar
Maciek

P.S. A jak sie nie znajdzie kasa, to nie bedzie ani Steada ani harrisa ani nikogo innego :(


           
Post 29 maja 2003, o 10:42
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Zgadza sie Harris jezdzi za granica bardzo dobrze...
Ale ja juz wczesniej pisalem, ze jest jeszcze jeden zawodnik do wziecia...David Norris, jest w swietnej formie...oto jedne z ostatnich jego wystepow za granica...

Eastbourne - Peterborough
David Norris 14 (3,2,3,3,3)

Poole - Eastbourne
David Norris 5 (2,1,2,d,d)

Eastbourne - Swindon
David Norris 12 (3,3,3,3,w)

Z trojki Simon Stead, Chris Harris i David Norris mozna by kogos zakontraktowac...jednak mysle, ze nasi dzialacze dadza jeszcze szanse Niklasowi a dopiero pozniej ewentualnie beda myslec o trzecim obcokrajowcu...


           
Post 29 maja 2003, o 16:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
jesli ten norris jest taki dobry to czemu jego odrazu niezakontraktowali?! :|

_________________
Obrazek


           
Post 1 cze 2003, o 15:37
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
no to dzisiaj sie dowiemy czy jeszcze na ten sezon potrzebny jest nam trzeci obcokrajowiec czy juz nie.. zobaczymy co pokaze Niklas. mam nadzieje ze zrehabilituje sie za wystep w lublinie

_________________
Obrazek


           
Post 1 cze 2003, o 21:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
Jednak sprawdzilo sie to czego sie obawialem. Niklas to poprostu niewypal , szkoda . ;(

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 1 cze 2003, o 23:13
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 kwi 2003, o 22:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 1645

Zobacz profil 
Simon Stead
To zawodnik o którego działacze Stali Rzeszów powinni sie postarać (Niclas Aspgren to totalna klapa i szkoda było wydawać na niego kase). Jeżeli działacze klubu czytają to forum to powinni brac pod uwage posty nas - kibiców (np. Faraon, Andrzej Haehne - oni ten temat chyba tylko przejeżdzają). Jest to młody Anglik, który już w swoim młodym wieku pojedzie w GP, w Premier League jeździ w miare dobrze (Premier League to odpowiednik naszej 1 ligi). Uważam że byłby dobrym wzmocnieniem dla naszego zespołu.


           
Post 2 cze 2003, o 16:06
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Ale wydaje mi się że większym wzmocnieniem było by jednak ściągnięcie Norissa wydaje mi się że jest lepszy od Steada


           
Post 2 cze 2003, o 19:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Narazie o obcokrajowcu mozna zapomniec.
Do składu wraca Trojanowski, w nastepnym meczu bedzie problem kogo wystawic: Trojana czy Wilka, a moze obydwu tylko Brhela nie sciagac.
Tak czy inaczej idac tokiem rozumowania działaczy narazie na 3 obcego nie ma co liczyc!!


           
Post 2 cze 2003, o 19:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
masz problem ? nie dawac Asprgerna tylko za niego Wilka a na rezerwe Trojana . Jak Wilk bedzie slabo jerzdzil no to dawac trojana. i jush !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 2 cze 2003, o 22:16
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
nie zebym sie czepial ale jak obydwaj beda do dupy jezdzic??? Trojan po kontuzji to tyle wiadomo jak przed meczem z W-wą czyli niewiadoma Wilk narazie wyszedl mu tak udanie jeden mecz!! pamietacie MIcala w Rybniku?! ehh POzdrowionka!!!!!!!!

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 3 cze 2003, o 13:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
masz problem ? nie dawac Asprgerna tylko za niego Wilka a na rezerwe Trojana . Jak Wilk bedzie slabo jerzdzil no to dawac trojana. i jush !!!


no tylko z takim i jusz to nie jest tak...
bo wilk jak narazie pojehal w niewielu meczah dobrze...
zas trojan pojehal jedynie w 1! i tu jest problem bo niewiadomo czy to tylko przeblysk hwilowy czy moze jego powracajaca swietna forma? no ale to jusz niewazne bo gosciu dlugo palzowal!

a jak sie walczy o awans (ja hyba dalej zaczne wiezyc) to niema byc mozy o tym zeby miec slaby punkt w druzynie! bo nawet jeden bieg moze zadecydowac o wyniku meczu (ale nowina...)!!
a jesli wilk pojedzie beznadziejie wpuscimy trojana i tesz beznadziejnie pojedzie?

_________________
Obrazek


           
Post 6 cze 2003, o 10:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 cze 2003, o 18:34
Skąd: Łańcut
Posty: 1

Zobacz profil 
Może to urazić kibiców ale ja nie chciałbym widzieć Nicklasa z paru powodów :
1. Kasa ,Kasa ,Kasa którą zapłaci klub
2. Nie ma sensu ściągać obcokrajowca który zrobi góra 2-3 pkt. i to po wykluczeniu zawodnika drużyny przeciwnej lub minięciu słabego młodzika .
Stal powinna zainwestować te pieniądze na jakiegoś krajowego zawodnika z niekoniecznie znanego , lecz dobrze się zapowiadającego.

Pozdrowienia dla fanów Stali


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi