Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Jasol Rzeszów - Unia Tarnów 48-42


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 2 cze 2003, o 17:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
ja sie wypowiem co do kibicow z tarnowa. nie mowcie tu zu ze to u nas sie zuca kamieniami w kibicow. moze niektorzy widzieli kidy przed meczem kilka debili z tarnowa wpadlo na nasz sekto i chcieli sie juz lac. 14 -15 lat ludzie siedzieli i oni co maja 19 - 20 lat chca sie lac no bez jaj , tak nie moe byc !!!

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 2 cze 2003, o 19:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Strongu napisał:

"Kołodziej - wiem cos czego inni nie wiedzą. Bycmoze przez to Janusz tak smigał."

Masz na myśli to, że mu silniki Pan R. Piela robi ??? :evil:
Domyślam się, że tak. :wink:
A jeśli chodzi o tych z Tarnobyla, co ich pycha do wczoraj rozsadzała :twisted: , to byli oni przecież przyczyną awarii świateł dających znak do wyjazdu na tor, bo "przegryźli" kabel na wysokości klatki. (później byli bardzo oburzeni na sędziego).
A poza tym, "kibice"(heh) Unii, co u was tak cicho ? :wink:


Nie to nie o to chodzi.


           
Post 2 cze 2003, o 19:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
A moze o to tak jak to B.Brhel powiedzial ze " ma dwa silniki w jednej rami i dlatego tak zasowa" ??? hehe

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 2 cze 2003, o 20:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 21:06
Skąd: Tarnów
Posty: 4

Zobacz profil 
[b]Popierwsze w sektorze gdzie był wasz mlynek siedzieli rowniez kibice pilkarscy.
Po drugie jebie mnie to czy to kibice pilkarscy czy zuzlowi.Zyd to zyd.
A po trzecie to jestescie ciency jak sik komara.

ps.Kasujcie szybko ta wiadomosc bo tylko to potraficie robic.

_________________
A moze by tak Peter Karlsson zmienił nazwisko na Rempała...


           
Post 2 cze 2003, o 20:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 21:06
Skąd: Tarnów
Posty: 4

Zobacz profil 
A poza tym to kibice z tego waszego mlynka zaraz po wejsciu na stadion wyklinali nas i cos tam belkotali,wiec dostali becki.
A co?
Zyd to zyd.

_________________
A moze by tak Peter Karlsson zmienił nazwisko na Rempała...


           
Post 2 cze 2003, o 20:37
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
widze ze masz bardzo ambitne teksty naprawde jestem pelen podziwu ja tez aby moje meskie ego uroslo az do nieba napisze
BUCZOK TO BUCZOK a co nie stac mnie

_________________
ALC


           
Post 2 cze 2003, o 20:58
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Maryjan napisał(a):
[b]Popierwsze w sektorze gdzie był wasz mlynek siedzieli rowniez kibice pilkarscy.
Po drugie jebie mnie to czy to kibice pilkarscy czy zuzlowi.Zyd to zyd.
A po trzecie to jestescie ciency jak sik komara.

ps.Kasujcie szybko ta wiadomosc bo tylko to potraficie robic.


Wiem ze porażka boli ..jechaliscie do Rzeszowa tacy pewni siebie i co w dupe dostaliscie ....jestescie swietni ....poprostu super.....

Kasujcie wiadomosci :) hahaha nie wiem na którym Forum czy u Nas czy uwas co drugi post jest skasowany wiec sie nie odzywaj...

W takim składzie nawet potrafilismy z wami zycieżyc.Jakby nie Kołodziej to nawet byscie "wody" nie zrobili....

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 2 cze 2003, o 21:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Maryjan a czego mieli by ci kasowac posta.
W sumie to w tym temacie widze osty które jeszcze bardziej mogą być obraźliwe ;)
Na koniec jeszcze GRATULUJE ochroniarzom którym sie nie chciało ruszyć 4 liter tylko sie patrzyli debile jak w nas rzucali kamieniami :(
Na przeglądzie żuzlowym napisali że niektózy siekiery mieli, prawda to ???

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 2 cze 2003, o 21:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sty 2003, o 21:06
Skąd: Tarnów
Posty: 4

Zobacz profil 
[b]Nie to nie jest prawda.
Byl tylko mlotek i kilka "kijkow".

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
A moze by tak Peter Karlsson zmienił nazwisko na Rempała...


           
Post 2 cze 2003, o 21:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2003, o 12:59
Skąd: Rzeszow
Posty: 237

Zobacz profil 
ten mlotek to byl wam potrzebny do czego :?:
moze do tego zeby wbic sobie do glowy jacy wy glupi jestescie i jaka macie slaba druzyne

_________________
ALC


           
Post 2 cze 2003, o 23:26
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2003, o 15:25
Skąd: Ipswich/Rzeszów
Posty: 97

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
Maryjan a czego mieli by ci kasowac posta.
W sumie to w tym temacie widze osty które jeszcze bardziej mogą być obraźliwe ;)
Na koniec jeszcze GRATULUJE ochroniarzom którym sie nie chciało ruszyć 4 liter tylko sie patrzyli debile jak w nas rzucali kamieniami :(
Na przeglądzie żuzlowym napisali że niektózy siekiery mieli, prawda to ???



Siekiera była 1 sztuka.....sam widziałem ale została skonfiskowana razem z delikwentem :)


           
Post 3 cze 2003, o 01:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
Maryjan napisał(a):
[b]Nie to nie jest prawda.
Byl tylko mlotek i kilka "kijkow".

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Maryjan!-kto cie robil? siekierke wam na bramie skasowali.
Podobala mi sie policja-mowili do was grzecznie-na 3 ruszamy-1,2 3-a ciemne buczoki nic- no to ostatni rzad palami po dupie dostał i jak baranki poszli twardziele z Tarnowa haaaaaaaaaaaaaa
A wogole co to znaczy MARYJAN -MARY JANE?MARIANNA?MARZANNA?


Ostatnio edytowano 3 cze 2003, o 01:15 przez ruf, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 cze 2003, o 01:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 2 cze 2003, o 00:42
Posty: 38

Zobacz profil 
viru napisał(a):
O czym ty piszesz chłopaku-jaka wojna?kibice Stali to srednia wieku 16-17 lat i w porównaniu do kibiców piłki nie są zbyt okazali-osobiście widziałem jak przed paroma palantami z Tarnowa

jak mowisz ze nie sa okazali to po cholere kozakuja a co do palantow z tarnowa to kazdemu pewnie loda trzaskales na przeprosiny teraz chojrak jestes bo cie nie widac


Viru-jestes starym dobrym cwelem-a za to ze kolezanki z Tarnowa wziely cie na mecz-musiales troche pociagnac druta-ale to w koncu twoja sprawa-Sam na Sam przezyłbys jakies 15 sekund ze sredniej klasy licealistą-wiec nie kozakuj-jak juz pisalem prawdziwy "młyn" to byl na stali jakies 10 lat temu-teraz to mozecie przyjechac i pobuczec-zuzel poza tym nie jest dla debili i ciot molestowanych w poprawczaku(spoko slyszalem ze to sie pozniej zrasta)-A TAK SIE PRZEJALES DRUTEM ZE POCIAGNALES NAWET TEN ŁĄCZACY CZERWONE ŚWIATŁO-STAD AWARIA-A CIEBIE TEZ NIE WIDAC WIEC MOGE SOBIE STUKAC I ROZPACZAC ZE CIE JUZ NIE ZOBACZE-TY CIEEEEEEEENIAAAAAAASIIIIIEEE-e szkoda stukac-i tak jestes ciotą
KLEKNIJ!!!haaaaaaaaaaaaa


           
Post 3 cze 2003, o 12:51
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Janusz Kołodziej był bez wątpienia najlepszym zawodnikiem tarnowskiej Unii w meczu w Rzeszowie. Swoimi znakomitymi występami zyskał sobie uznanie nie tylko kibiców z Tarnowa, ale również rzeszowian, którzy nagrodzili go po czternastej gonitwie wielką owacją na stojąco! Warto również zaznaczyć, że między dziewiątym a czternastym wyścigiem tarnowianin aż pięciokrotnie pojawiał się na torze, zdobywając w tych startach dziewięć punktów i bonus, notując również defekt na drugiej pozycji! Jak na prawdziwego profesjonalistę przystało, po meczu Janusz z uśmiechem na twarzy przystał na krótką rozmowę.

- Przede wszystkim należą ci się za to spotkanie wielkie gratulacje. Byłeś, obok Macieja Kuciapy, chyba najlepszym zawodnikiem meczu.

- Dziękuję. Trudno mi powiedzieć, czy byłem dziś tak dobry, jak Maciek. Skupiałem się bowiem na swojej jeździe. Widziałem jednak, że jechał on dziś znakomicie, mimo kontuzji. Jestem troszkę zadowolony ze swojej postawy, chociaż szkoda defektu i kilku innych sytuacji, gdy mogłem pojechać nieco lepiej.

- Mimo tak dobrego występu jesteś chyba nieco zawiedziony? Przyjechaliście do Rzeszowa po dwa punkty i nie spodziewaliście się chyba, że nie uda się tego zadania wykonać!

- Szczerze mówiąc, tak. Miałem cały czas nadzieję, że drużyna z Rzeszowa, osłabiona przez kontuzje, nie stawi aż tak dużego oporu. Można powiedzieć, że zawiedliśmy naszych kibiców, choć do końca miałem nadzieję, że jednak wygramy. No cóż, nie udało się. Nie wiem, co było tego przyczyną. Rzeszowski tor jest przecież wszystkim moim kolegom bardzo dobrze znany i nie spodziewałem się takich problemów.

- Po dwunastym wyścigu, w którym zanotowałeś defekt motocykla biegłeś szybko do parkingu. Co było tego powodem? Chciałeś porozmawiać z sędzią na temat tej sytuacji?

- Nie, powodem był właśnie defekt. Jechałem na drugiej pozycji, gdy hak motocykla Piotrka Winiarza znalazł się w moim kole. Wyłamało to wszystkie szprychy. Ja chciałem jechać w prawo, motocykl jechał w lewo i musiałem odpuścić, bo groziło to kontuzją. Nie mogłem kontynuować jazdy, bo uczucie było takie, jakbym nie miał w ogóle koła. Dlatego biegłem szybko do parku maszyn, bo – na domiar złego - złamał się widelec w moim motocyklu i trzeba się było bardzo śpieszyć, by przygotować motocykl na kolejny wyścig.

- Masz pretensje do rzeszowianina o tę sytuację?

- Nie, bo mógł pojechać ostrzej. Mógł mi zajechać drogę. Jest jednak doświadczonym zawodnikiem i wiem, że tak by nie postąpił. Może gdzieś pociągnęło go na jakiejś dziurze? W każdym razie nie widział on chyba nawet momentu, w którym to się stało. No cóż, tak się wydarzyło i nie ma czego rozpamiętywać.

- Dziękuję za rozmowę.

- Ja również.


Jedyna rzecz ktora mozemy pozazdroscic Unii to junior...i tylko to...
Ale jesli Tarnow nie awansuje do pierwszej "4" to mozecie go stracic w przyszlym sezonie...na rzecz druzyn z extraligi...


           
Post 3 cze 2003, o 14:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
ejj no ludzie bez jaj! ja tu widze ze sami kozacy! maryjan napisal ze jestesmy ciency czy cos takiego i jusz akzdy skacze? czemu na stadionie nikt nie skakal do niego?! trzeba bylo wtedy mu pokazac jakim jest sie fajterem a nie tu na forum gdzie nikt wam krzywdy nie zrobi! jak wpadlo paru kolesi to zostalo ze mna pare osub gura 10!!! ale tutaj na forum jest wiecej "silnyh"! trzeba bylo pokazac jakim jest sie fajterem na stadionie a nie tutaj! tutaj sie wyzywacie jak ruzny z ruznym bo krzywdy to wam nikt nie moze zrobic!

wogule nie wiem po co spiewcie "za stal za zks pujdziemy asz po zycia kres"!!! PO ZYCIA KRES! zastanuwcie sie nad znaczeniem tyh sluw! taka mala prosba odemnie nie spiewajmy jusz tego...

a co do tej siwetej wojny..heiheihie gosciu jest dobryyy jak sie domyslam planujecie moze pohowac wczesniej jakis gruz u was na stadionie i potam nas zucac tak jak ci odnas was?? to stary przestraszyles paru kolesi od nas bo jusz pewnie zapowiedzieli swoja absencje w tarnowie...:\

nastepna sprawa - siekiera, mlotek, lawki...
no i po co wam te siekierka? tylko mi jeszcze powiedz ze po to zeby kogos zabic...albo moze mu reke odrabac:) nieh sie hlopak pomeczy przez hwile :D moge sie zalozyc z kadym ze nieuzylibyscie jej na czlowieku....takimi debilami hyba nie jestescie (nie twierdze ze u nas nie ma debili)
a co do lawek...hieheie wnioskuje ze hcieliscie je sobie na swuj stadion wziac :) moze bedziemy na anstepnym meczu wkoncuy na lawkah siedziec a nie na betonie :)

o wlasnie przypomnialo mi sie! po meczu u was ktos bodajze na wasszym forum napisal ze nie ma w klatce lawek bo niewiadomo co za debile przyjada z rzerszowa i moze zaczna je wydzierac i zucac w kibicuw...hiehie to obrucilo sie przeciwko wam :D

no ale cuz koniec o tym!

jestem zadowolony z meczu! wilk zaskoczyl asprgen zawiudl! a kuciapa jest zajebistym miszczem (moze nawet wiekszym odemnie ;) )

_________________
Obrazek


           
Post 3 cze 2003, o 14:21
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2003, o 17:31
Skąd: Tarnów(Polska)
Posty: 64

Zobacz profil 
ruf napisał(a):
Viru-jestes starym dobrym cwelem-a za to ze kolezanki z Tarnowa wziely cie na mecz-musiales troche pociagnac druta-ale to w koncu twoja sprawa-Sam na Sam przezyłbys jakies 15 sekund ze sredniej klasy licealistą-wiec nie kozakuj-jak juz pisalem prawdziwy "młyn" to byl na stali jakies 10 lat temu-teraz to mozecie przyjechac i pobuczec-zuzel poza tym nie jest dla debili i ciot molestowanych w poprawczaku(spoko slyszalem ze to sie pozniej zrasta)-A TAK SIE PRZEJALES DRUTEM ZE POCIAGNALES NAWET TEN ŁĄCZACY CZERWONE ŚWIATŁO-STAD AWARIA-A CIEBIE TEZ NIE WIDAC WIEC MOGE SOBIE STUKAC I ROZPACZAC ZE CIE JUZ NIE ZOBACZE-TY CIEEEEEEEENIAAAAAAASIIIIIEEE-e szkoda stukac-i tak jestes ciotą
KLEKNIJ!!!haaaaaaaaaaaaa


No bardzo ciekawe , a narzekacie na poziom naszego forum....................
a co do najlepszego zawodnika waszej druzyny to dla mnie byl nim "Siwy" 2 razy praktycznie dowiozl Wilka do mety i jeszcze brawa dla "ciapka" tylko zeby teraz nie musial przez to pauzowac kilka miesiecy.


           
Post 3 cze 2003, o 15:08
 


ja tego nie rozumie jak można jechać na mecz głównie z nastawieniem na jakąś zadyme(mowa o tych psedukibicach z Tarnowa), bo jak się bierze siekiere, młotek i inny taki sprzęt to chyba nie po to a by kibicować.Ja na żużel chodze po to aby WYŁĄCZNIE kibicować i oglądać mecz a nie żeby bić się.
Jak tak dalej pójdzie to ludzie będą się bali chodzić na speedway ntak jak na piłkę, a czy to jest dobre?wątpię...
od nas też znaleźli się na pewno ludzie(głównie przed stadionem)którym mecz nie był w głowie, ale mówi sie trudno!
co do ucieczki z sektora to jest troche mi wstyd, ale wyglądało to tak,że z tyłu ktyoś mnie popycha(bez skojarzeń)a z przodu każdy spieprza, no więc ja też w nogi...
pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnym meczu!

PS pozdrowienia dla pana który przed meczem powalił buczoka który sunął w stronę mojego brata,


           
Post 3 cze 2003, o 19:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Fligiert no rzeczywiście po tym jak buczoki zaatakowali to wszyscy uciekali przyznam sie że ja też bo nie wiedziałem nawet o co chodzi ale później wróciłem na swoje miejsxce a nawet wyżej tylko jak tak patrzyłem to z tych kibiców któzy byli tam wcześciej ponad połowy nie było dlaczego??

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 3 cze 2003, o 19:39
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 maja 2003, o 01:27
Posty: 6

Zobacz profil 
Na mojej stronce http://www.foto.okay.pl sa zdjecia z niedzielnego meczu zapraszam.


           
Post 3 cze 2003, o 20:01
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam
Wlasnie przykro mi z jednego powodu... Gdzie sie podziala polowa tego mlynu, ktory probowalismy stworzyc na derbowy pojedynek ? Ja nawet nie wiedzialem co sie stalo, a zostalem zepchniety na dol... Widzialem, ze wiele osob zostalo i chwala im za to. Do tej pory nie wiem co sie dzialo, ale to juz szczegol.... Nienormalnoscia jest walczyc na stadionach zuzlowcyh, wiec malo kto poza huliganami te walke podejmuje...

Pozdrawiam... widzimy sie wszyscy na meczu z Gnieznem

_________________
Sveriges Radio P3


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 198 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi