Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Kontuzja Maćka Kuciapy???


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 maja 2003, o 15:24
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
michal_m ale zgodzisz sie hyba zemna ze kontuzjowany meciek i tak lepiej pojedzie niz zdrowy wilk....bo patrzac na sklad unii to ja niewiem z kim on ma sobie poradzic!
Choćby nawet kontuzjowany Maciek pojechał lepiej niż Wilk to żużel to tylko sport i nie warto ryzykować zdrowia zawodnika. Również jestem zdania, że Ciapek powinien odpocząć w meczu z Tarnowem. Gdy zawodnik nie jest wpełni zdrowy łatwiej o kontuzje jego i innych nie. Nie warto ryzykować zdrowia Maćka choć byśmy mięli przegrać ten mecz :!:

_________________
Obrazek


           
Post 28 maja 2003, o 19:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
zgadzam sie . nie mozna ryzykowac drowia zawodnika. niech sobie przerwie jeden czy dwa mecze a potem niech jezdzi skutecznie niz zeby teraz pojechal slabo a do tego jeszcze bardziej sobie kontuzje zrobic !

_________________
Pozdrawiam: KrzysieK


           
Post 28 maja 2003, o 21:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Zgadzam się w zupełności z moimi poprzednikami. Podkreślam, że naszą ekipę nawet bez Maćka stać na zwycięstwo, które mu powinno zostać zadedykowane. Po prostu pozostali muszą pojechać na swoim poziomie, wykluczając jakiekolwiek wpadki. Pamiętajmy - zdrowie i życie zawodników jest najważniejsze - Maciek startując naraziłby nie tylko swoje ale i bezpieczeństwo pozostałej trójki zawodników startujących wraz z nim w biegu.


           
Post 29 maja 2003, o 16:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
winiarz, baran, brhel to trujka ktura waszym zdaniem poprowadzi nas do zwyciestwa? no moze dojedzie to tego szwed(miejmy nadzieje)...no bo na wilka nie ma co liczyc! niektuzy pisza ze jesli wilk z robi te 7-8 pkt to wygramy, z kad u was takia mysl? przeciessz to jest niemal pewne ze wilk zrobi ponizej 4 pkt! a wy mi tu piszecie o 8 punktah? ehhhh

_________________
Obrazek


           
Post 29 maja 2003, o 16:22
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
To jeżeli Maciek ma sobie odpocząć i nie wysilać organizmu to czemu wszyscy podniecają się powrotem na zawody z Gnieznem Trojana przecież on nagle nie zacznie jeżdzić, fajnie by było gdyby rozjeździł się na Rybnik. Chociaż i w to nie berdzo wierze. :cry:

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 29 maja 2003, o 23:58
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Maciek Kuciapa na 100% pojedzie w niedziele i wszelkie dyskusje nie na razie mają sensu, ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć jak pojedzie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 maja 2003, o 00:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 14 lis 2002, o 00:41
Skąd: Rzeszów
Posty: 363

Zobacz profil 
A ja dowiedziałem się dziś na terningu że Maaciek napewno nie pojedzie w niedziele. I komu tu wierzyć :wink: .

_________________
Unia T. to nie jest POLSKI klub !!!! To nie jest POLSKI klub!!!!
Najlepszy sponsor Stali to KIBICE !!!!!! Na dobre i na złe !!!!!


           
Post 30 maja 2003, o 00:15
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
rozmawiałem z jednym z Naszych działaczy i powiedział mi, że Maciek na pewno pojedzie.
mozliwe, że to tylko zasłona dymna przed Tarnowem, ponieważ widziałem dzisiaj Maćka i wyglądam całkiem ok :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 maja 2003, o 03:02
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 lis 2002, o 21:24
Posty: 75

Zobacz profil 
Tego czy pojedzie Maciek nie wie sam Maciek czego dowiedziałem sie od Macka:-)
PS.oczywiscie na treningu


           
Post 30 maja 2003, o 07:25
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
I wlasnie taka jest prawda... wszystko bedzie zalezc od aktualnego samopoczucia, a z tym w ostatnim dniu podobno bylo gorzej... Trudno powiedziec... Meciek podejmie decyzje ewnie w niedziele.

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 30 maja 2003, o 15:11
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
moim zdaniem Maciej co najwyzej powinien pojechac na rezerwie.obawiam sie zeby sobie czegos nie pogorszyl a rowniez moze pojechac tak jak Siwy w Warszawie

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 30 maja 2003, o 19:46
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:10
Posty: 143

Zobacz profil 
Kuciapa podejmie decyzje czy pojedzie w niedziele niewukluczone że przd południem Maciek jeszcze troche potrenuje i wtedy zobaczy. :D


           
Post 3 cze 2003, o 09:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Przegląd Żużlowy napisał(a):
Kontuzjowany bohater.
Maciej Kuciapa był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem 54. Derbów Małopolski. Zdobył 13 punktów i w ogromnym stopniu przyczynił się do zwycięstwa rzeszowian. Dzięki temu Jasol wciąż ma szanse na pierwszą czwórkę, szczególnie, że TŻ Lublin stracił punkty w wyjazdowym meczu w Warszawie. Dlatego tym bardziej zaskakujący widok można było zobaczyć w poniedziałek, kiedy to Maciek spacerował ponownie z rękę na temblaku. Wieczorem wystąpił na antenie Radia VIA w autorskim programie niżej podpisanego "Rozmowy o sporcie".

- Ostateczną decyzję o starcie podjąłem na kilka godzin przed meczem. Jednak już wcześniej mówiłem, że bardzo chcę pojechać. Co prawda bark znowu mnie boli, ale wkrótce powinno być już dobrze - mówił Maciek, odpowiadając jednocześnie na zarzuty tarnowskich kibiców, że informacje o jego kontuzji były jedynie zasłoną dymną. Najtrudniejszy był ostatni wyścig, bo ważyły się losy meczu. Cieszę się, że wygraliśmy i nie straciliśmy szans na pierwszą czwórkę - dodaje rzeszowianin, który podczas meczu startował ze specjalną opaską uśmierzającą ból.

Kuciapę czeka teraz dalsze leczenie. Będę uczęszczał na specjalne zabiegi, ale nie poddam się operacji. Do meczu z Dark Dog Gniezno powinienem być już w pełni sprawy. Zresztą to spotkanie także musimy wygrać mówi.

_________________
Obrazek


           
Post 3 cze 2003, o 12:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
hymmm tylko niewiem po co ta kontuzja :\
przeciesz wydaje mi sie ze unia przyjehala by tym sammym skladem gdybysmy jehali z czy bnez macka

no hyba ze hodzi tu o wystawienie skladu..

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2003, o 14:46
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 cze 2003, o 23:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 16

Zobacz profil 
fLiGiErT_MiSzCz napisał(a):
winiarz, baran, brhel to trujka ktura waszym zdaniem poprowadzi nas do zwyciestwa? no moze dojedzie to tego szwed(miejmy nadzieje)...no bo na wilka nie ma co liczyc! niektuzy pisza ze jesli wilk z robi te 7-8 pkt to wygramy, z kad u was takia mysl? przeciessz to jest niemal pewne ze wilk zrobi ponizej 4 pkt! a wy mi tu piszecie o 8 punktah? ehhhh


no a jednak zrobił więcej niż 8, oby tak dalej !!!


           
Post 4 cze 2003, o 14:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
Jezeli Maciek nie w pełni sprawny jest i robi 13 pkt....to co on zrobi jak bedzie w pełni sprawny... :wink:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 4 cze 2003, o 16:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
no a jednak zrobił więcej niż 8, oby tak dalej !!!


no i jestem z tetgo wzgledu zajebiscie szczesliwy!!! no ale niebylbym soba gdybym nieponazekal...
moim zdaniem to mugl byc tylko taki jeden mecz ktury mu wyszedl...obym sie mylil ale jak patrze kogo wilk pokonal to widze tylko kolodzieja....fakt zrobil to w zajebistym stylu....no ale w innyh biegah nie mial godnyh siebie rywali :P (przed meczem obstawialbym porazke wilka z tymi niegodnymi siebie rywalami)

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2003, o 16:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No nie przesadzajmy, Maciek jest dobry ale nie jest też jakimś gollobem co potwierdził w meczu z lublinem u siebie.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 4 cze 2003, o 21:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
gollobowi tesz zdazaja sie wpadki =)
a maciek jest liderem naszej druzyny (niekoniecznie tylko krajowym) a dla mnei nasza druzyna jest miszczowska wiec i on musi byc zajebistyy :D

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2003, o 21:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 19:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 722

Zobacz profil 
Buber napisał(a):
No nie przesadzajmy, Maciek jest dobry ale nie jest też jakimś gollobem co potwierdził w meczu z lublinem u siebie.


Maciek w tym meczu mial problemy z motorami a w ostatnim swoim starcie kiedy jechal na pierwszym miejscu zatarl mu sie silnik, nawet najlepsi nie wygrywaja kiedy cos nie gra z silnikiem :wink:

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi